Článek

Další dvě děti (5 a 7) z Turnova otrávil jedovatý plyn, skončily v nemocnici

 
Do Turnova na Semilsku vyjížděli ve středu večer záchranáři k dalšímu případu otravy oxidem uhelnatým zřejmě z plynového kotle. Přiotrávily se jím dvě děti ve věku pět a sedm let, převezeny byly do liberecké nemocnice. Obě ale se záchranáři komunikovaly, řekl dnes ČTK mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Michael Georgiev. Je to už podruhé v tomto týdnu, co záchranáři podobnou otravu řešili. Dvě děti se přiotrávily v Liberci v pondělí večer.
11.01.2017 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1172 článků)
Podobné články

Voliči nás drží na zemi, je to závazek, říká turnovská starostka

 
ROZHOVOR Starostka Turnova PhDr. Hana Maierová tuto funkci nevykonává poprvé, starostovala už od roku 2006 a nyní se na svůj post vrátila. Bývalá předlistopadová členka KSČ byla v roce 1994 zvolena do Zastupitelstva města Turnova a od téhož roku zasedá v městské radě. Roku 1999 ukončila svou pracovní činnost historičky – archivářky v Muzeu Českého ráje v Turnově a stala se místostarostkou města. Tou byla až do zvolení starostkou Turnova v roce 2006. Nyní v krajských volbách kandidovala za Starosty pro Liberecký kraj, kteří volby vyhráli. Toto vítězství však paní starostka považuje spíše za závazek, než důvod k bouřlivým oslavám. V rozhovoru ale byla řeč hlavně o problémech Turnova.
09.11.2012 12:55 |

podobné články

Plyn otrávil 7 dětí a 6 dospělých: Natálku našla sestra v bezvědomí u záchodu

 
Unikající plyn z nového kotle otrávil rodinu a jejich příbuzné v domku v Hlučíně. V nemocnici skončilo sedm dětí (3 až 15) a šest dospělých (21 až 65). Nezemřeli jen kvůli náhodě!
10.01.2016 05:30 |

podobné články

U Turnova vybuchla továrna: Dva mrtví, popálené oběti a zavalení pod sutinami!

 
V průmyslovém areálu u Turnova vybuchla továrna plnírny na technický plyn firmy Agba, která vyrábí autodíly. Na místě je minimálně pět zraněných, z toho dva těžce. Jeden člověk zemřel v troskách, druhý na těžké popáleniny v nemocnici.
03.12.2015 09:40 |

podobné články

IS použil při bojích v Sýrii a Iráku jedovatý plyn, tvrdí Kurdové

 
Bojovníci Islámského státu v Sýrii a Iráku údajně na konci června použili blíže neurčený jedovatý plyn. Tvrdí to kurdské ilice a Syrský organizace pro lidská práva (SOHR).
18.07.2015 09:35 |

podobné články

Muž, který se před měsícem otrávil metanolem, zemřel

 
Dvaapadesátiletý muž, který se před měsícem otrávil metanolem, zemřel v noci na pátek v boskovické nemocnici. Dnes to bez dalších podrobností potvrdil primář Vladimír Zemánek. Pacientův stav neumožnil výslech policií. Proto se dosud neví, kde jedovatý alkohol vypil.
09.03.2014 18:10 |

podobné články

Tragédie na rodinné dovolené u Turnova: Dívky (†14 a 13) se zřítily!

 
Šílená tragédie! Dvě školačky spadly ze skály v Dolánkách u Turnova. Mladší dívku (13) odvezla sanitka do nemocnice, tu starší (†14) se oživit nepovedlo.
11.08.2017 09:25 |

podobné články

Začíná Benátská noc v Malé Skále u Turnova

 
Již ve čtvrtek v 18 hodin začne v Malé Skále u Turnova 19. ročník festivalu Benátská noc. Jeho hlavními hvězdami budou americká rocková skupina Dream Theater a němečtí taneční Scooter. Přijedou ale i další Němci In Extremo a U. D. O., nebo švédská formace Clawfinger.
28.07.2011 10:30 |

podobné články

Kuchař "vylepšil“ puding extází a kokainem, otrávil dvě děti

 
Dvě malé děti skončily v nemocnici, protože snědly čokoládový puding, do kterého den předtím nasypal kuchař extázi a kokain, aby zvedl náladu hostům na party.
22.06.2012 10:35 |

podobné články

V bazénu unikl chlór, dvě děti skončily v nemocnici

 
V kroměřížském bazénu unikl chlor. Dvě děti, které se ho nadýchaly, skončily v nemocnici.
09.05.2009 13:20 |

podobné články

Po útoku neznámého muže, skončily dvě děti v nemocnici

 
Neznámý muž dnes zaútočil s tyčí v ruce na dvě děti nedaleko stanice metra Hůrka v Praze 13. Obě skončily v motolské nemocnici, dvanáctiletá dívka leží na jednotce intenzivní péče, jak řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová.
26.08.2011 19:10 |

podobné články

Starosta z Turnova burcuje k vlastenectví. Rozdává lidem vlajky

 
V České republice je vyvěšování vlajek na domy vzácné. Objevují se maximálně na státních institucích. Starosta Turnova to ale chce změnit a burcuje k tomu obyvatele svého města. Informuje server iDnes.cz.
08.05.2013 16:50 |

podobné články

Starosta Turnova: Volební kampaně jsou čím dál agresivnější

 
Starostou byl Tomáš Hocke (BPP) zvolen teprve před půl rokem, nedlouho po nástupu ale čelil spolu se zastupitelstvem trestnímu oznámení na zneužití pravomoci veřejného činitele. ParlamentníListy.cz tak zajímalo nejen to, jak se případ vyvíjí, ale zeptali jsme se i na jeho priority a důvody, jež ho vedly k hlasování proti zákazu hazardu ve městě. Zastupitelstvo se také několikrát vyjádřilo negativně k trasování komunikace R35 územím Turnova. S jakou zpětnou reakcí se setkalo, a co nyní očekává od nové vlády?
11.09.2013 17:45 |

podobné články

Nejtupější blondýna z Prostřeno: Připomeňte si Nikolu z Turnova, jejíž šílené vaření se stalo hitem internetu

 
V zábavném pořadu Prostřeno už vystoupila spousta podivuhodných osob, nad kterými by Gustav Jung hodně kroutil hlavou. Jednou z nich je i Nikola Bartošová z Turnova, která během vaření předvedla takovou sérii šíleností, že jí je odpustíme jenom proto, že jmenuje "Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova.
22.09.2013 20:40 |

podobné články

DĚSIVÉ FOTO: U Turnova bourala sanitka, pro řidiče přiletěl vrtulník!

 
K děsivě vypadající nehodě sanitky vyjížděly záchranné složky v pátek dopoledne do Ohrazenic u Turnova. Sanitka se několikrát přetočila přes střechu a nakonec přeletěla svodidla.
15.11.2013 17:11 |

podobné články

Starosta Turnova k situaci na Ukrajině: Je třeba, abychom byli připraveni

 
V souvislosti s krizí na Ukrajině a obavami o naši bezpečnost si klade Tomáš Hocke (NB) řadu otázek - a nejen s nimi se svěřil naší redakci. Zajímalo nás také, zda bude chtít obhájit svůj mandát a nakolik se mu poté, co se v polovině volebního období stal starostou, podařilo změnit město a prosadit jeho priority. Řeč přišla i na řadu aktuálních problémů Turnova.
29.08.2014 16:15 |

podobné články

Hejtman Půta tentokrát zavítal do Turnova

 
Tradiční výjezdy Martina Půty do obcí Libereckého kraje v rámci Hejtmanského dne jej tentokrát zavedly do města s přízviskem srdce Českého ráje, do Turnova.
20.11.2015 20:16 |

podobné články

Šťastná to země! Vyražte na slámové slavnosti do Radvánovic u Turnova

 
Slámový hrad a slaměné sochy vyrostly jako každé léto ve Šťastné zemi v Radvánovicích u Turnova. Slavnosti slámy už klepou na dveře!
18.07.2017 14:25 |

podobné články

Z nádrže s kyselinou v Německu unikl jedovatý plyn. Je z něj mrak nad městem

 
Nebezpečný plyn unikl ve čtvrtek při nehodě v chemické továrně v Oberhausenu na severozápadě Německa. Obyvatele průmyslového města z okolí podniku úřady vyzvaly, aby zůstali doma a neotvírali okna a dveře. Evakuace postižených částí města ale nebyla nutná. Kvůli problémům s dýcháním vyhledalo pomoc zdravotníků kolem 150 lidí, čtyři osoby musely být ošetřeny v nemocnici.
16.02.2017 15:10 |

podobné články

Smutné tajemství kaskadéra Jaroslava Tomsy (†85): Bratr se mu otrávil plynem!

 
Zemřel s obrovskou ranou v srdci, která se nezacelila ani za 52 let. Nešťastná náhoda připravila Jaroslava Tomsu (†85) o bratra Tomáše (†32). Otrávil ho unikající plyn. Tragédie mohla být ale větší – v bytě měl být totiž i legendární kaskadér...
07.08.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Tomsa (23 článků)