Článek

Další dárek od tsunami. Moře vyplavilo Harley-Davidson

 
Moře stále vyplavuje věci, které si "zapůjčilo“ při loňské tsunami. Tentokrát se na pláži v kanadské Britské Kolumbii našel nákladní kontejner, ve kterém byla motorka Harley-Davidson z Japonska. Na moře se mohl dostat podle agentury AFP při loňské tsunami.
01.05.2012 08:35 |

podobné články

Podobné články

Noční chat s ředitelem Harley-Davidson

 
Harley-Davidson je americkou motocyklovou legendou, která se dávno stala synonymem pro motocykl a jízdy na něm. Modely řady Softail nebo Touring jsou toho i jasným důkazem. Nicméně Harley-Davidson je nejen pro letité vyznavače značky, tj. skalní příznivce, ale aktivně také získává příznivce nové, a to například dynamičtějším střihem motocyklů, jejich cenovou dostupností nebo prodejním servisem na velmi vysoké úrovni. Značka se rozhodla oslovit i mladší zákazníky, kteří o pořízení motocyklu zatím pouze uvažují. Právě pro ně jsou vhodné modely řady Sportster, které mohou plnit funkci prvního motocyklu. Jsou cenově dostupnější a lehčí, takže je snadno ovládají i jezdci s menšími zkušenostmi. Zeptejte se Martina Heřmanského na cokoli, co vás v souvislosti s Harley Davidson zajímá. Už tuhle středu bude od 20 hodin hostem na chatu v redakci Blesk.cz.
11.07.2011 14:55 |

podobné články

Motocykly Harley-Davidson patří mezi Čechy k nejoblíbenějším

 
115. výročí značky Harley-Davidson doprovodí v České republice velkolepé oslavy. Předpokládá se, že ze 100 tisíc očekávaných návštěvníků bude až 80 % zahraničních hostů z téměř 60 zemí celého světa. Brand však vnímají pozitivně i Češi, jak vyplývá z průzkumu Response:Now. „Celých 86 % všech dotazovaných vnímá značku jako sympatickou a považuje ji za leadra v segmentu silných prémiových značek,“ říká Jaroslav Vavřina, spolumajitel H-D Praha a organizátor oslav 115. výročí Harley-Davidson v Praze.
02.02.2018 14:10 |

podobné články

Prahou projelo 1500 motorek Harley Davidson. Doprava podlehla jejich počtu

 
Prahou v sobotu projelo 1500 motorek Harley - Davidson. V rámci akce Prague Harley Days vyrazily motorky v 11:00 z holešovického výstaviště a jejich návrat je naplánován kolem 13:00.
30.08.2014 12:50 |

podobné články

Papež dostal překvapivý dárek. Dvě motorky od firmy Harley-Davidson

 
Papež František dostal dnes dva motocykly od věhlasné firmy Harley-Davidson. Stalo se tak u příležitosti 110. výročí existence firmy a oslav, které přivádějí na tento víkend do Říma stovky motorkářů. Dar papežovi předal zástupce ředitele firmy Mark Hans-Richer. 
12.06.2013 20:05 |

podobné články

Harley-Davidson: To jsou oni, miláčci za milion a půl!

 
Motocykly značky Harley-Davidson zřejmě jezdí na modrý olej. Jsou to totiž nefalšovaní šlechtici na dvou kolech. Pohled na tyto naparáděné motorky snad nikdy nemůže omrzet. O víkendu budily pozornost na Masarykově náměstí ve Znojmě.
31.08.2009 05:15 |

podobné články

Malá - velká novinka: Harley-Davidson SuperLow

 
Slavný Harley-Davidson představil novinky pro následující rok. Tou největší je levný model SuperLow.
10.08.2010 05:50 |

podobné články

Harley-Davidson má černý speciál

 
Štíhlý jako proutek, tvrdý jako železo a černý jako asfalt o půlnoci. Nový Blackline je Harley-Davidson Softail ořezaný na kost.
31.01.2011 00:45 |

podobné články

DRSNÍ CHLAPI na motorkách HARLEY-DAVIDSON projeli Prahou! Sraz mají na Džbánu

 
Každoroční setkání milovníků motorek značky Harley-Davidson se o víkendu koná v kempu Džbán. Na 300 motorkářů představilo při spanilé jízdě Prahou v sobotu své stroje veřejnosti.
04.06.2011 12:50 |

podobné články

Harley-Davidson, se kterým pojedete pro dřevo

 
Je to už tradice. Ford a Harley-Davidson mají jeden velký společný podnik – ohromný pickup F-150 ve speciální edici.
12.08.2011 00:30 |

podobné články

Americká legenda Harley-Davidson slaví 110 let

 
V historii motorismu existuje bezpočet značek a typů automobilů a motocyklů, které jsou označovány za legendární. Přední místo mezi nimi zaujímají americké motocykly Harley-Davidson, které jsou vnímány jako symbol svobody, nezávislosti, ale i Spojených států vůbec. První z těchto kultovních strojů byl vyroben před 110 lety. 
15.04.2013 10:45 |

podobné články

Motorkářka Zuzana: Na Harleyi seděla už v jednom roce!

 
Už si ani nevzpomíná, kdy se staly silné a elegantní stroje na dvou kolech její opravdovou vášní. Pochází z motorkářské rodiny, její dědeček byl dvacet let prezidentem českého Harley-Davidson Clubu. I tatínek pracoval ve výboru, takže motorky jí byly souzeny málem od plenek. A pokračovatelka rodu a rodinné tradice Zuzana Müllerová (33) je také členem Harley-Davidson Praha.
27.05.2013 05:10 |

podobné články

Papež prodává svůj Harley Davidson, peníze půjdou na charitu

 
Na aukci v Paříži se bude příští měsíc dražit motocykl Harley Davidson, který patří papeži Františkovi. Stroj Dyna Super Glide dostal papež loni v červnu přímo od výrobce, který tehdy slavil 110. výročí založení značky. Podle zástupců aukční síně Bonhams nemá papežův motocykl téměř nic najeto a díky Františkovu podpisu na nádrži se může prodat za více než 15 000 eur (asi 410 000 Kč).
13.01.2014 19:30 |

podobné články

Papež draží svou motorku. Stylový Harley Davidson!

 
Katolická charitativní organizace Caritas má unikátní kousek, jehož dražba by mohla chudým a potřebným přinést nemalé peníze. V pařížském aukčním domě Bonhams bude dražit motorku Harley Davidson, kterou vlastnil sám papež František. Ten se podepsal na nádrž a stroj daroval charitě.
15.01.2014 10:15 |

podobné články

Nablýskané Harley-Davidson v Brně: Evropská premiéra! Dovezli je z USA

 
Dva nové modely představila včera proslulá značka Harley-Davidson v evropské premiéře na Motosalonu v Brně: retro Low Rider a hbitý SuperLow 1200T!
08.03.2014 10:45 |

podobné články

Do pražských ulic vyrazí 1500 motorek značky Harley-Davidson

 
Více jak jeden a půl tisíce motorek značky Harley-Davidson vyrazí v sobotu do pražských ulic. Kolona těchto amerických strojů vyrazí z holešovického výstaviště v 11:00 a přibližně ve 13:00 se zase vrátí. Akci organizuje pražské dealerství značky.
30.08.2014 08:15 |

podobné články

Legendární Harley-Davidson bude propouštět. Klesly mu zisky

 
Americký výrobce legendárních motocyklů Harley-Davidson bude propouštět, klesly mu totiž zisky. Uspořené peníze chce investovat do marketingu a na vývoj nových produktů. Kolik lidí propustí, se zatím neví. 
20.10.2015 18:35 |

podobné články

Moře vyplavilo v Kanadě motorku, po roce se vrátí majiteli z Japonska

 
Kanaďan Peter Mark při prohlídce odlehlé pláže na ostrově Graham Island v kanadském souostroví Haida Gwaii objevil bílý návěs s motorkou značky Harley Davidson. Příběh na sebe nenechal čekat dlouho. Ukázalo se, že motorku před 14 měsíci odnesla ničivá vlna tsunami 29letému Japonci jménem Ikuo Jokojama.
02.05.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Peter Graham (1 článek) , Graham Harley (1 článek) , Mark Graham (1 článek) , Harley Graham (1 článek) , Peter Davidson (1 článek)

Jak vybrat dokonalý dárek? Poradíme vám

 
Blíží se narozeniny či svátek někoho blízkého? Nebo snad už začínáte myslet na Vánoce? Pokud jsou věci, co vás mohou v tomto směru trápit, tak je to otázka toho, jak vybrat dokonalý dárek. Co by měl splňovat? Podívejte se. Originalita je základ Dnes by to měla být především originalita, která rozhodně zaujme na první pohled. Nejenom, že takto vybraný dárek potěší, ale zároveň budete i vy sami jedineční, jelikož jste ho vybrali. Pokud tápete, nechte si doporučit dárek pro muže nebo pro ženu podle toho, co se prodává nejvíce. Díky tomu snadno a bez složitého přemýšlení zjistíte, co je aktuálně hitem a co může přijít vhod i vám samotným. Myslete na to a vybírejte podle ostatních. Něco, co by si druhá osoba nekoupila Ano, i toto je směr, kterým je dobré se ubírat. Pokud vybíráte vhodný dárek, je dobré jít cestou, která je spojena s faktem, že něco takového by si druhá osoba zkrátka a jednoduše nekoupila. Tím zaručeně také neuděláte chybu. A je jedno, zda dárek kupujete mužům, nebo chcete zvolit originální dárky pro ženy. V obou případech můžete přemýšlet i tak, že se zamyslíte nad sebou. Co by vám udělalo radost, ale sami si to nekoupíte? Adrenalin je hitem Co se v poslední době dostává do popředí? Rozhodně jsou to dárky adrenalinové, které umožní vyzkoušet něco nového. Ideální je dát je ve formě poukazu, kdy si obdarovaný sám zarezervuje místo a také termín, kdy se dostaví. I zde můžeme prozradit několik konkrétních a zajímavých tipů. Jde třeba o: let letadlem nebo vrtulníkem, jízda v závodním autě, let balónem. Na závěr dodejme, že když vybíráte ten pravý dárek, zapomeňte na to, že musí být nutně drahý. Pamatujte, že i levnější dárky mohou potěšit. Důležité je, že jste nějaký vůbec sehnali, než to, kolik konkrétně vlastně stál peněz. Často se stává, že i tys nejmenší... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat dokonalý dárek? Poradíme vám pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.08.2017 19:55 |

podobné články

Nový Harley - to pravé pro chlapy

 
Americký Harley-Davidson představil novinky pro následující modelový rok. Jsou to pecky. Třeba upravenou verzí V-Rod a fantastickým černým štvancem Night Rod.
28.07.2011 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Rod Davidson (1 článek)