Dálkový běžec Novák střídá Řezáče, poprvé vyhrál prestižní FIS Marathon Cup

Bežec na lyžích Petr Novák vyhrál poprvé ve své kariéře pohár FIS Marathon Cup. Vítězství v tomto prestižním poháru v sobotu zpečetil svým sedmým místem v Ugraski Maratonu v ruském Chanty Mansijsku.
11.04.2015 17:11 |

Osobnosti: Petr Novák (155 článků) , Petr Novák (155 článků) , Petr Novák (149 článků) , Petr Novák (149 článků) , Petr Novák (149 článků) , Petr Novák (149 článků)

Dálkový běžec na lyžích Řezáč doběhl druhý v Dolomitenlaufu

Stanislav Řezáč skončil v sobotu těsně druhý v Dolomitenlaufu, dálkovém běhu na lyžích na dvaačtyřicet kilometrů klasickou technikou v tyrolském Obertilliachu, když ho ve finiši předstihl loňský vítěz FIS Marathon Cupu, Švéd Jerry Ahrlin.
21.01.2012 20:55 |

Osobnosti: Stanislav Řezáč (28 článků)

Lyžař Koukal vyhrál dálkový běh Finlandia Hiihto

Lyžař Martin Koukal vyhrál závod FIS Marathon Cupu Finlandia Hiihto a připsal si první triumf v seriálu dálkových běhů, kterému dal v této sezoně přednost před běžeckou reprezentací a Světovým pohárem. Stanislav Řezáč dojel na klasické padesátce ve Finsku se ztrátou čtyř sekund pátý a v čele průběžného pořadí má díky absenci svých nejbližších rivalů už náskok 89 bodů.
25.02.2012 17:50 |

Osobnosti: Martin Koukal (28 článků) , Stanislav Řezáč (28 článků)

Dálkový běžec na lyžích Řezáč chce zahájit sezonu vítězstvím

Nejlepší český dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč se chystá na svůj první start v této sezoně, kterou by rád v pátek v italském Livignu zahájil vítězstvím.
16.12.2010 12:30 |

Dálkový běžec Řezáč se přepočítal a vítězství neobhájil, chce ale pokračovat

Dálkový běžec na lyžcíh Stanislav Řezáč má za sebou jednu ze svých nejlepších sezon a hodlá pokračovat v laufařské kariéře, přestože zanedlouho oslaví devětatřicáté narozeniny.
03.04.2012 17:55 |

Králem českých lyžařů se stal dálkový běžec Řezáč

Absolutním vítězem ankety Král bílé stopy pro nejlepšího lyžaře sezony 2011/12 se stal devětatřicetiletý dálkový běžec Stanislav Řezáč před skokanem Romanem Koudelkou a sjezdařem Kryštofem Krýzlem.
25.05.2012 22:45 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Stanislav Řezáč (28 článků) , Kryštof Krýzl (32 článků)

Koukal skončil třetí v závodě La Transjurassienne ve Francii

Český běžec na lyžích Martin Koukal obsadil třetí místo v závodě La Transjurassienne ve Francii na 76 km volně, který se jel v rámci seriálu FIS Marathon Cup, zvítězil Bělorus Ivanov.
12.02.2012 16:20 |

Osobnosti: Martin Koukal (28 článků)

Už jen 30 registrací na Volkswagen Marathon Praha 11/5/2014

Prázdninová škola Lipnice ve spolupráci s partnerem Prague International Marathon nabízí posledních 30 registrací na Volkswagen Marathon Prague, který proběhne 11. května 2014.
22.04.2014 16:10 |

HIT INTERNETU: Běžec Řezáč poskytl rozhovor ve třech jazycích

Stanislav Řezáč je veleúspěšný český dálkový běžec. Rozhovory v cizích jazycích ale nejsou jeho silnou stránkou.
24.03.2011 16:30 |

Dálkový běžec Řezáč ovládl sérii Ski Classics

Český běžec si v letošní sezoně připsal další cenný triumf.
02.04.2011 14:40 |

Lyžař Novák vyhrál dálkový závod v Austrálii

Český reprezentant Petr Novák vyhrál v Austrálii úvodní závod seriálu dálkových běhů na lyžích Worldloppet. Účastník letošního mistrovství světa v Oslu zvítězil na trati 30 km volnou technikou s téměř minutovým náskokem před domácím Alexem Almoukovem.
28.08.2011 11:50 |

Řezáč vyhrál Jizerskou padesátku, už potřetí

Český dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč vyhrál 45. ročník tradičního závodu Jizerská padesátka ČSOB Pojišťovny, druhý doběhl Švéd Jimmie Johnsson, třetí místo patří Jörgenu Auklandovi z Norska.
08.01.2012 11:45 |

Dálkový běžec Řezáč vyhrál pošesté König Ludwig Lauf

Řezáč vyhrál o desetinu sekundy před Švédem Ahrlinem
05.02.2012 12:40 |

V holešovickém výstavišti začal MARATHON SPORT EXPO!

Pátý ročník třídenního veletrhu sportovních potřeb a vybavení MARATHON SPORT EXPO odstartoval. Výstaviště v Holešovicích vítá návštěvníky vstupným zdarma od 5. 5. do 7. 5. 2011 a láká na super výhry a veletržní slevy!
21.04.2011 17:00 |

MARATHON SPORT EXPO vás naučí sportovat!

Jaké jsou nejčastější úrazy a zranění při maratonském běhu a jak jim předcházet? Přesně to se dozvíte na veletrhu MARATHON SPORT EXPO, který přivítá návštěvníky vstupným zdarma od 5. 5. do 7. 5. 2011
06.05.2011 17:30 |

Řezáč se chystá na lyžařský Vasův běh, rád by skončil na stupních vítězů

Stanislav Řezáč, vedoucí muž obou seriálů dálkových lyžařských běhů Ski Classics i FIS Marathon Cupu, se v neděli už potřinácté v kariéře postaví na start legendárního Vasova běhu, 90 kilometrů mezi švédskými městy Sälen a Mora.
01.03.2012 13:25 |

FIS hodnotila Tour de Ski v Praze. Ostuda? Právě naopak

FIS chválila Prahu za organizaci i přístup
08.01.2010 15:35 |

NEJASNÝ OSUD: FIS nerozhodla, co se zrušeným sjezdem v Beaver Creeku

Zrušení pátečního sjezdu Světového poháru v americkém Beaver Creeku litoval také závodní ředitel Mezinárodní lyžařské federace (FIS) Günther Hujara.
04.12.2010 12:30 |

Osobnosti: Beaver (24 článků)

Dálkový autobus hořel za jízdy!

Několikametrový dým a šlehající plameny! Dálkový autobus mířící z Loun včera ráno začal hořet na Pražském okruhu.
22.06.2016 12:00 |