Článek

Dala dceři do jogurtu fridex: Věděla, co dělá, potvrdil soud. 15letý trest platí

 
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost ženy, která se pokusila zabít tříletou dceru jedovatou nemrznoucí směsí fridex. Justice matku poslala na 15 let do vězení, nyní je verdikt definitivní. Obhajoba opakovaně poukazoval na údajnou duševní chorobu ženy a nepříčetnost v době činu. Soudy ale dospěly k závěru, že matka věděla, co činí.
18.04.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Justice Justice (59 článků)
Podobné články

Přiznala se, že dceři dala do jogurtu fridex! Už je za mřížemi

 
Matka obviněná z pokusu o vraždu dcery, které podle policie dala do jogurtu Fridex, bude převezena do vazby. Rozhodl o tom dnes soud v Českých Budějovicích. Dvaadvacetileté ženě hrozí až výjimečný trest.
20.01.2014 11:35 |

podobné články

Matku, jež dala dceři fridex do jogurtu, poslal soud do vazby

 
Soudce v pondělí ráno uvalil vazbu na 22letou ženu, která se podle policistů pokusila usmrtit svou dceru, když jí podstrčila fridex v jogurtu. Právo o tom informoval mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner.
20.01.2014 11:50 |

podobné články

Dala jí FRIDEX do jogurtu, ale otrávená holčička se ptá: Kde je maminka?

 
Matka (22) jí dala do jogurtu fridex a pokusila se ji zabít. Malá dívka přežila jen díky rychlému zásahu otce. Přesto se nyní malá dívka po své matce ptá. Otec jí bude muset jednoho dne říct, že jí matka chtěla zabít.
21.01.2014 10:20 |

podobné články

Žena, která se pokusila zabít dceru fridexem v jogurtu, je ve vazbě

 
Matka obviněná z pokusu o vraždu dcery, které podle policie dala do jogurtu Fridex, bude převezena do vazby. Rozhodl o tom dnes soud v Českých Budějovicích, řekl jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner. Dvaadvacetileté ženě hrozí až výjimečný trest.
20.01.2014 12:10 |

podobné články

Matka přimíchala tříleté dceři fridex do jogurtu. Soud ji potrestal 12 roky za mřížemi

 
Třiadvacetiletá matka stanula dnes v Českých Budějovicích před krajským soudem. Její obvinění bylo pokus o vraždu tříleté dcerky, které přimíchala do jogurtu a také do šťávy jedovatou nemrznoucí směs. Holčička přežila díky včasnému lékařskému zákroku. Soud matce přiřkl 12 let vězení. Rozsudek není pravomocný.
13.05.2014 11:50 |

podobné články

Vrchní soud zvýšil na 15 let trest ženě, která dala dceři do jogurtu fridex

 
Za pokus o vraždu tříleté dcery jedovatým fridexem si mladá žena z Českých Budějovic odpyká 15 let vězení. Původní trest jí ve středu o tři roky zpřísnil odvolací Vrchní soud v Praze. 
06.08.2014 11:55 |

podobné články

Hrůza! Matka se pokusila otrávit své dítě: Fridexem v jogurtu!

 
Měla ji ochraňovat a opečovávat, místo toho namíchala krkavčí matka (22) z jižních Čech své dceři do jogurtu fridex. Díky včasnému zásahu otce a lékařů se dítě naštěstí podařilo zachránit
19.01.2014 11:35 |

podobné články

Matka (22) otrávila malou Aničku fridexem: Dostala 12 let a ústavní léčbu!

 
Dala své dceři do jogurtu a vody se šťávou nemrznoucí směs do aut fridex! Anička (4) po včasném zákroku lékařů přežila, její matce Anně J. (22) hrozil až výjimečný trest. Nakonec dostala 12 let ve věznici s ostrahou a soud jí také nařídil ústavní léčbu!
13.05.2014 09:10 |

podobné články

Dala vypít dcerce fridex, dostala 25 let

 
Jen uslyšela slova „je vinna“, zhroutila se na lavici. Vsedě si pak vyslechla Veronika S. (27), že do nejpřísnějšího vězení půjde na 25 let. Krajský soud v Plzni krkavčí matku potrestal výjimečným trestem za to, že dala své dcerce Terezce (6) vypít smrtelně jedovatý fridex.
11.03.2011 16:50 |

podobné články

Dala dceři fridex: Byla to pomsta příteli?!

 
Neuvěřitelné, šílené, bestiální! Těmito slovy označují lidé čin mladé matky (27) z Nejdku na Karlovarsku. Pokusila v pondělí v noci otrávit dcerku Terezku (6) nemrznoucí směsí Fridex. Holčička prožila několik hodin v ukrutných bolestech, než jí vlastní máma nakonec zavolala pomoc lékařů. Čin matky nechápe ani její kamarádka, kterou se Blesku podařilo vyzpovídat. Byla to pomsta otci dítěte, který se s ní rozešel?
03.09.2010 05:21 |

podobné články

Řek žaluje švédskou mlékárnu, jeho fotku zneužila na tureckém jogurtu

 
Jeden řecký farmář žaluje jihošvédskou mlékárnu Lindahls o 50 milionů švédských korun. V přepočtu asi 130 milionů odškodného požaduje za to, že společnost použila jeho fotografii na obalu svého jogurtu. A navíc nikoli řeckého výrobku, ale jogurtu s označením "turecký".
13.04.2010 08:50 |

podobné články

Nový RECEPT LÁDI HRUŠKY: Sklenice lahodného domácího jogurtu za 4 koruny

 
Inspektor televize Nova se dnes vrhl na přípravu domácího jogurtu. Vyzkoušel jeden roky prověřený osvědčený recept. Celý litr poctivého jogurtu si podle Ládi Hrušky tedy dokážete sami jednoduše vyrobit jen ze dvou surovin a to dokonce bez jogurtovacího přístroje.
05.06.2014 19:25 |

podobné články

Doživotí pro ženu, která dceři nalila fridex?

 
Ženě (27) z Nejdku na Karlovarsku, která chtěla zavraždit svou vlastní dceru Terezku (5), hrozí doživotní trest. Státní zástupce ji obžaloval z pokusu o vraždu s rozmyslem. Matka  děvčátku namíchala smrtící koktejl z nemrznoucí směsi Fridex. Terezka přežila jen zázrakem. Nyní se o ni stará otec.
02.02.2011 13:10 |

podobné články

Matka, která otrávila své dítě jogurtem s fridexem, už je ve vazbě

 
Matka obviněná z pokusu o vraždu dcery, které podle policie dala do jogurtu Fridex, bude převezena do vazby. Rozhodl o tom dnes soud v Českých Budějovicích, Dvaadvacetileté ženě hrozí až výjimečný trest.
20.01.2014 16:10 |

podobné články

EXKLUZIVNÍ FOTO: To je holčička, které matka dala do jogurtu fridex

 
Portál TN.cz získal fotografii malé holčičky, které matka dala do jídla nemrznoucí směs. Dívka přežila jen díky rychlému zásahu otce.
20.01.2014 18:30 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků)

Kauza fridex ONLINE: Matka dostala 25 let!

 
25 let vězení! To je rozsudek pro krutou matku Veroniku S. (27) z Nejdku na Karlovarsku, která své dceři Terezce (6) namíchala smrtící koktejl z nemrznoucí směsi Fridex. Malá Terezka při výslechu řekla, že máma chtěla, aby zemřela. A přitom se prý smála. Při čtení verdiktu soudu už jí do smíchu nebylo, třásla se strachy a hleděla do země...
11.03.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Malá (8 článků)

Fridexová matka-travička: Pro dceru bych udělala cokoliv!

 
Anna J. (22), která dceři Aničce (4) namíchala smrtící fridex do jogurtu, se včera hájila před soudem.
13.05.2014 05:20 |

podobné články

Fridexová matka-travička Anna J.: Odsedí si 12 let!

 
Matka-travička Anna J. (23) prožije 12 let v kriminálu za to, že dceři Aničce (4) přimíchala v lednu do jogurtu a do pití fridex. Dívenka neoslepla jen kvůli včasnému zásahu otce a lékařů.
14.05.2014 05:15 |

podobné články