Článek

Dá se vyboxovat ze vzteku?

 
Řada lidí věří, že vztek a zlost je ze sebe dobré vyboxovat. Kdo se však pustí do pytle se vztekem v sobě, hrozí mu infarkt třikrát víc než tomu, kdo si jde lehce zaběhat s láskou v srdci. Mezi fyzickým tělem a psychikou existuje velmi úzký vztah, který má zásadní vliv na zdraví srdce. A vědci z USA v rozsáhlém průzkumu prokázali, že náročný pohyb a cvičení v případě, že je člověk vzteklý a nazlobený, výrazně zvyšuje riziko infarktu.
12.10.2016 16:05 |

podobné články

Podobné články

Kvůli nadváze ji vyhodili z pouti. Zhubla 50 kg a je z ní trenérka boxu

 
Byla tak těžká, že se s ní zastavilo ruské kolo. Claire Hughes (31) se ale rozhodla vyboxovat si zpátky normální postavu. Za jeden rok dokázala shodit třetinu své váhy – krásných 50 kilogramů!
12.10.2012 13:20 |

podobné články

Charlie Sheen byl propuštěn, musí navštěvovat kurzy zvládání vzteku

 
Herec Charlie Sheen je opět doma. Propuštěn byl po domluvě se soudcem na kauci, musí ale navštěvovat kurz zvládání vzteku. A k procesu se dostaví 8. února, kde se bude zpovídat z fyzického útoku druhého stupně, mučení a trestného způsobení škody, jehož se dopustil vůči manželce.
27.12.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (435 článků)

Gérard Depardieu rozmlátil na parkovišti auto

 
Francouzský herec Gérard Depardieu podléhá občas záchvatům nekontrolovaného vzteku. Od synovy smrti prý propadá střídavě návalům depresivních stavů a zlosti. A jedno auto zaparkované v centru Paříže doplatilo zrovna na hercův záchvat vzteku. Hvězda filmu Asterix a Obelix kopala podle svědků do dveří a mlátila do skel. Důvod útoku na nevinné plechové vozítko ale odmítl herec vysvětlit.
27.12.2009 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Gérard Depardieu (164 článků)

Další šílenec z dálnice D1! Ze vzteku hodil po autu láhev!

 
Po dálnici D1 jezdí jeden šílenec za druhým! Před třemi týdny Luboš L. (40) vytlačil z vozovky řidičku mazdy, včera dokonce pravděpodobně další řidič hodil ze vzteku po jiném šoférovi láhev a rozbil mu přední sklo!
10.04.2010 08:35 |

podobné články

Holčička (6) dostala záchvat vzteku, ze školky ji odvedli v poutech

 
V jedné ze školek americké Georgie dostala šestiletá holčička záchvat vzteku, přivolaná policie ji v poutech odvezla na stanici. Informuje o tom ve středu agentura AFP.
18.04.2012 07:25 |

podobné články

Žárlivý manžel ukousl v záchvatu vzteku své ženě nos

 
Muž se nechtěl o svou ženu s nikým dělit. Jeho žárlivost ho dovedla tak daleko, že ji terorizoval a nakonec ji v záchvatu vzteku ukousl nos.
27.07.2012 14:25 |

podobné články

Borhyovou naštvaly lživé útoky bulváru: Záchvaty vzteku kvůli vysílání v mrazu? Nesmysl!

 
Moderátorka Lucie Borhyová  (34) se stala terčem nevybíravého bulvárního útoku. Jeden bulvární deník totiž s odkazem na tajný zdroj napsal článek o tom, že ji chytil záchvat vzteku kvůli tomu, že má sobotní Televizní noviny moderovat venku v mrazivém počasí a bez pořádného oblečení.
25.01.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1316 článků)

Vražedná dávka hysterie: Podívejte se na nejšílenější výstupy VyVoleného Vladka plné zoufalého vzteku!

 
Bez záchvatů vzteků, které se v nepravidelných intervalech linou z vily, si diváci reality show VyVolení nejspíš nedokážou představit. Hysterický homosexuál Vladko totiž předvádí výkony, které na obrazovce nejsou jen tak k vidění.
26.10.2013 10:00 |

podobné články

Krvavý večer v Praze: Otčím ve vzteku pobodal svého syna

 
Rodinná hádka v pražském bytě skončila tragédií, o které málem přišel o život 36letý muž. Jeho otčím (76) ho v záchvatu vzteku probodal.
20.03.2014 11:10 |

podobné články

Justin Bieber zkrotne: Musí na povinné kurzy zvládání VZTEKU!

 
Zpěvák Justin Bieber byl ve středu 9. července souzen za útok vajíčky na dům souseda. Dostal dvouletou podmínku a povinnost navštěvovat dvanáct týdnů kurzy zvládání vzteku tak, aby každý týden absolvoval alespoň jedno sezení. Soud kanadské hvězdě stanovil povinnost uhradit náklady na opravdu domu a náklady spojené s řízením v celkové výši 80 900 amerických dolarů neboli v přepočtu asi 1,6 milionu korun.
21.07.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1298 článků)

Mladík se s dívkou pohádal o hada, ve vzteku ho umlátil o zeď!

 
Policie obvinila mladíka z Bruntálska z týrání zvířat. Během rozchodu se pohádal s bývalou přítelkyní o hada. Ve vzteku pak plaza ubil o zeď.
12.09.2014 14:10 |

podobné články

Do kurzu zvládání vzteku se násilníci jen hrnou

 
Kurzy sebeovládání navštěvovali hlavní hrdinové hollywoodských trháků. Nyní je takový i v Česku. Prvních 12 účastníků prošlo kurzem organizovaným Ligou otevřených mužů (LOM) zdarma. Zájem o kurz zvládání vzteku je však velký, a tak na podzim startují další, i placené.
25.06.2015 17:06 |

podobné články

Záchvat vzteku v Prostřeno: Karel rozbíjí věci a sprostě nadává!

 
Tak to v Prostřeno ještě nebylo. Karel, který trpí Tourettovým syndromem, totiž dostane záchvat vzteku a bude si muset kvůli nevybíravému chování svých protihráčů pořádně ulevit. Vzduchem bude lítat nejenom televize, ale také nádobí.
23.03.2017 15:20 |

podobné články

My víme, co je biomasa, utahuje si Zubová z Jacques

 
Bývalý vicepremiér Martin Bursík může mít pořádný důvod ke vzteku. Strana zelených, jíž šéfuje, se dlouhodobě pohybuje na hranici volitelnosti. Na paty jí teď navíc začíná šlapat konkurenční Demokratická strana zelených (DSZ). Tedy alespoň co se týká dravé euro kampaně. Už několik dní na sebe totiž upozorňuje velkým množstvím billboardů. Někteří zakladatelé DSZ se oddělili od Bursíkovy strany.
11.05.2009 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (290 článků) , Olga Zubová (45 článků) , Kateřina Jacques (119 článků)

Co dělat, když se můj vnuk nevhodně chová?

 
Náš čtyřletý vnuk Tomášek se domáhá všeho, co vidí. Jeho záchvaty vzteku zejména v obchodě, když mu nekoupíme, na co si ukáže, jsou na denním pořádku. Vím, že to děti dělají, ale nevím, jak se mám v danou chvíli chovat a stydím se. Nedávno mě vzteky dokonce začal kopat. Děkuji za radu.Pavlína
27.05.2009 18:30 |

podobné články

Holky smůla, Channing Tatum se oženil!

 
  Máme špatnou zprávu pro všechny fanynky charismatického herce Channinga Tatum. Jejich sex-idol, který se proslavil zejména rolí v tanečním filmu Step up se totiž oženil, takže vy všichni co to teď ve vzteku čtete, můžete pomalu sundat jeho plakáty ze zdi. Za svojí vyvolenou, si Channing vybral svojí dlouholetou partnerku, herečku Jennu Dewan, se kterou se poznal právě při natáčení výše zmíněného filmu. […]
12.07.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Channing Tatum (124 článků) , Jenna Dewan Tatum (10 článků)

Premiérové vystoupení Groove Armady v Česku trvalo hodinu

 
Vůbec poprvé v Česku zahrálo ve čtvrtek elektronické seskupení Groove Armada. Koncert, který si kapela doslova odbyla v holešovickém klubu SaSaZu, trval pouhých 67 minut a zanechal po sobě podivnou pachuť smíchanou z nadšení, vzteku i rozpaků.
04.09.2009 11:50 |

podobné články

Tříměsíční lvíček: I on se dokáže pořádně rozčílit!

 
Že může být halloweenská dýně pořádný důvod ke vzteku, se přesvědčilo tříměsíční lvíče v londýnské zoologické zahradě. Chtělo ji ochutnat a když se do ní zakouslo, dýně se vysmýkla a začala se kutálet směrem k vodě.
01.11.2009 05:20 |

podobné články

Češi se ve Frankfurtu kvůli zpoždění letu prali s policisty

 
V návalu vzteku kvůli zpožděným a zrušeným letům na letišti ve Frankfurtu nad Mohanem, které ochromilo husté sněžení, napadl v noci na úterý 22. prosince třiašedesátiletý Čech kapitána letadla a policisty.
28.12.2009 14:20 |

podobné články