Cyklista Petr Vakoč si v Baku dojel pro bronz!

Český cyklista Petr Vakoč si v nedělním závodě na 215 kilometrů dojel pro skvělé třetí místo! Pro českou výpravu tak získal už čtvrtou medaili a pro Vakoče je to nejlepší výsledek v jeho dosavadní kariéře.
21.06.2015 13:11 |

Vítězem Czech Cycling Tour se stal Vakoč

Český cyklista Petr Vakoč v poslední etapě uhájil šestisekundový náskok před Janem Bártou a stal se vítězem letošní edice závodu Czech Cycling Tour. Z vítězství v dnešní etapě se radoval Zdeněk Štybar, jenž stejně jako Vakoč reprezentuje barvy stáje  Etixx-Quick Step.
16.08.2015 17:15 |

Osobnosti: Zdeněk Štybar (104 článků) , Zdeněk Petr (99 článků)

Vakoč celou sezónu jezdil pro jiné. V Belgii si konečně zazávodil

Český cyklista Petr Vakoč, který jezdí za Etixx-Quick-Step, takřka celou sezónu čekal na svou individuální příležitost, aby mohl navázat na své jarní úspěchy. Do dobrého pocitu tomu chyběla další bedna. A na ni si konečně stoupl v Belgii, kde v jednorázovém závodě Grand Prix Valonska dojel druhý. Pravda, úplně spokojený se svým výkonem přesto nebyl.
14.09.2016 22:20 |

Fantazie v Polsku! Vakoč pojede ve žlutém, vyšel mu sólový únik

Petr Vakoč ze stáje Omega Pharma Quick Step se stal vítězem 2. etapy závodu Okolo Polska. Českému cyklistovi vyšel sólový únik a do cíle dojel s výrazným náskokem. V úterý oblékne žlutý trikot, který bude hájit s náskokem 27 sekund.
04.08.2014 17:05 |

Vakoč vyhrál druhou etapu Kolem Británie a vede celkové pořadí

Český cyklista Petr Vakoč má letos výbornou formu. Potvrzuje to i na závodu Kolem Británie, kde ovládl po sólovém úniku druhou etapu. Díky dnešnímu triumfu se dostal do vedení v celkovém pořadí.
11.09.2015 10:04 |

Historický úspěch české cyklistiky! Vakoč vyhrál belgickou klasiku Brabantský šíp

Třiadvacetiletý cyklista Petr Vakoč vyhrál jako historicky první Čech jarní klasiku Brabantský šíp, a to přesto, že se zhruba padesát kilometrů před cílem 203 kilometrů dlouhého závodu potýkal s defektem pneumatiky. Druhý Enrico Gasparotte projel cílem se ztrátou šesti vteřin.
13.04.2016 19:00 |

Osobnosti: Petr Čech (1034 článků)

Vakoč potvrdil skvělou formu, nestačil jenom na Sagana a je mistrem republiky

Petr Vakoč je novým českým šampionem v silniční cyklistice. Na společném mistrovství českých a slovenských cyklistů v Žilině porazil v závodě s hromadným startem Leopolda Königa a Jiřího Polnického. Smůlu měl Roman Kreuziger, který se potýkal s technickými problémy a skončil čtvrtý. Závod vyhrála domácí hvězda Peter Sagan.
28.06.2015 18:01 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Leopold König (25 článků)

König ovládl královskou etapu Czech Cycling Tour, celkově vede Vakoč

Královskou etapu výborně obsazeného závodu Czech Cycling Tour vyhrál po sólovém úniku Leopold König. Po předposlední ze čtyř etap závodu se vedení ujal Petr Vakoč, na nějž průběžně druhý Jan Bárta ztrácí pouhých šest vteřin.
15.08.2015 20:20 |

Osobnosti: Jan Bárta (158 článků) , Leopold König (25 článků)

Vakoč měl pád, zranil se a přišel o žlutý trikot

Jenom jeden den měl na sobě žlutý trikot Petr Vakoč. V úterní třetí etapě závodu Kolem Británie měl pád, pohmoždil si záda a způsobil drobnou zlomeninu v ukazováčku. Stalo se tak necelé dva týdny před mistrovstvím světa…

Kreuziger dojel v 11. etapě Gira šestý, celkově je sedmý

Český cyklista Roman Kreuziger obsadil šesté místo ve středeční 11. etapě Gira d'Italia s cílem na kopci a celkově zůstal na sedmé pozici. Pro vítězství si po 142 kilometrech dojel Francouz John Gadret, Kreuziger dojel těsně za lídrem závodu Contadorem.
18.05.2011 18:40 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Badmintonista Koukal postoupil v Baku do čtvrtfinále

Badmintonista Petr Koukal postoupil na Evropských hrách v Baku do čtvrtfinále. V prvním kole vyřazovací části porazil Rakušana Luku Wrabera 2:0. V osmifinále naopak skončili badmintonistka Kristína Gavnholt, šermíř Alexander Choupenitch i judista Pavel Petřikov.
25.06.2015 12:21 |

Osobnosti: Petr Koukal (110 článků) , Petr Koukal (110 článků) , Alexander Alexander (153 článků)

Badmintonista Koukal z Baku medaili nepřiveze, skončil ve čtvrtfinále

Do Baku odjížděl s medailovými ambicemi. Badmintonista Petr Koukal bohužel na Evropských hrách vypadl už ve čtvrtfinále, když podlehl Němci Domkemu 1:2 na sety.
26.06.2015 10:41 |

Osobnosti: Petr Koukal (110 článků) , Petr Koukal (110 článků)

Šéfce ERÚ Vitáskové hrozí až 9 let vězení kvůli solárním podvodům

Státní zástupce navrhuje pro šéfku regulačního úřadu Vitáskovou 9 let vězení kvůli solárním podvodům. Řekl, že svým jednáním přispěla k miliardovým škodám. Uvedla to Česká televize. Cyklista hladinku mít nesmí: Poslanci smetli návrh na jedno pivo za řidítkyVíce na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/360669/cyklista-hladinku-mit-nesmi-poslanci-smetli-navrh-na-jedno-pivo-za-riditky.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Cyklista hladinku mít nesmí: Poslanci smetli návrh na jedno pivo za řidítkyVíce na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/360669/cyklista-hladinku-mit-nesmi-poslanci-smetli-navrh-na-jedno-pivo-za-riditky.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
09.12.2015 12:45 |

Volejbalistky Prostějova porazily v Lize mistryň Baku

Tým VK Modřanská Prostějov vyhrál úvodní zápas 1. kola volejbalové play-off Ligy mistryň nad ázerbajdžánským celkem Rabita Baku 3:2.
03.02.2011 21:30 |

Prostějov prohrál v Baku i zlatý set, v Lize mistryň končí

Volejbalistky Prostějova podlehly v odvetě 1. kola play off Ligy mistryň v Baku domácí Rabitě 0:3 a zlatý set prohrály 11:15.
10.02.2011 17:00 |

Písek: Starosta města přijal házenkářky ABU Baku

V pátek 11.2.2011 přijal starosta města Písku JUDr. Ondřej Veselý na písecké radnici házenkářky ázerbajdžánského týmu ABU Baku. Tento tým se utká s píseckými házenkářkami v evropském poháru Challenge cup.
12.02.2011 10:45 |

Osobnosti: Ondřej Veselý (45 článků) , Ondřej Veselý (45 článků)

Volejbalistky KP Brno prohrály ve Vyzývacím poháru v Baku 0:3

Volejbalistky KP Brno prohrály v úvodním utkání čtvrtfinále Vyzývacího poháru v Baku s týmem Igtisadči za 66 minut hladce 0:3. Domácí volejbalistky s kvalitními zahraničními posilami splnily roli favoritek a měly po celý zápas hru ve své režii. Ani jednou nepustily své protivnice do vyrovnanější koncovky.
23.02.2011 17:45 |

Prezident Klaus: V Baku se staví na každém rohu, příjmy z ropy jsou vidět

Zápisky z cesty do Ázerbájdžánu č. 1 – státní oficiality v Baku
18.05.2011 12:15 |

Plzeň porazila v generálce na předkolo Ligy mistrů Neftči Baku

Fotbalisté mistrovské Plzně uspěli v generálce na zápas 2. předkola Ligy mistrů, který se hraje přesně za týden na půdě Pjuniku Jerevan, když porazili v přípravném utkání na soustředění v Rakousku ázerbájdžánský celek Neftči Baku 1:0.
05.07.2011 19:00 |