Cyklista Cavendish se stal otcem, jeho přítelkyně porodila dceru

Cyklistický mistr světa Mark Cavendish a jeho přítelkyně Peta Toddová svou dceru pojmenovali Delilah Grace. Jak sami říkají, je dítětem Tour de France, protože právě během tohoto závodu byla počata. Další články k tématu: Cyklista Cavendish bude otcem, dítě prý počal při Tour de France Helma, se kterou cyklista Cavendish vyhrál MS, je proti pravidlům Cavendish se vrátil na dráhu a vyhrál. Byl to jen výlet, ujistil Cavendish bude jezdit za Sky, prý je to jako návrat domů Faltus vzpomíná, jak křísil Cavendishe. A pak mu rozjížděl spurty
05.04.2012 10:20 |

Cyklista Cavendish bude otcem, dítě prý počal při Tour de France

Cyklistická hvězda Mark Cavendish má po úspěšné sezoně další důvod k oslavám. Brzy se stane otcem. Potomka prý s přítelkyní počali během Tour de France, kde šestadvacetiletý britský spurtér vyhrál pět etap a získal zelený trikot pro vítěze bodovací soutěže.
22.10.2011 18:05 |

Protekční spratek Pavel Novotný je otcem, přítelkyně porodila císařem dceru

Syn baviče Petra Novotného se stal dnes v 17:41 hodin večer stal otcem. Jeho přítelkyně Veronika porodila císařským řezem dceru Lauru. Holčička po narození vážila 3,10 kilogramu.
13.06.2011 20:40 |

Osobnosti: Petr Novotný (326 článků) , Pavel Novotný (524 článků)

Rychlík Cavendish vyhrál pátou etapu Gira

Brit Mark Cavendish z týmu Sky vyhrál čtvrteční pátou etapu cyklistického Giro d´Italia, která se jela z Modeny do Fana a měřila 209 kilometrů. Cavendish získal už letošní druhé etapové vítězství, na čele průběžného pořadí zůstal Litevec Ramunas Navardauskas ze stáje Garmin.
10.05.2012 18:50 |

Richard Müller je v padesáti znovu otcem, přítelkyně mu porodila syna

Zpěvák Richard Müller je trojnásobným otcem. Jeho o deset let mladší přítelkyně Vanda Wolfová mu v pondělí ráno porodila syna. Chlapec dostal jméno Markus. Další články k tématu: Hegerová o berlích ve společnosti: z bytu ji vytáhl obr Müller Padesátiletý Richard Müller: bez velkých oslav, na turné a s novým CD RECENZE: Müller je v plné formě. Baví, zpívá čistě, srší sebejistotou Dárek k padesátce Richarda Müllera: zpěvák bude potřetí otcem Zpěvák Richard Müller potvrdil, že se potřetí stane otcem Richard Müller: Ženy, na které nikdy nezapomenu, byly velmi kreativní Richard Müller je stále Potichu, přidává koncerty svého turné
06.02.2012 13:55 |

Osobnosti: Richard Müller (347 článků) , Richard Müller (347 článků)

Cavendish potřetí vítězně v cíli

Vítězem jedenácté etapy Tour de France se stal britský cyklista Mark Cavendish a připsal si třetí triumf v letošním ročníku. Čech Roman Kreuziger dojel na 167. místě se ztrátou pěti minut a 43 vteřin.
13.07.2011 17:35 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

MS: Silniční závod s hromadným startem vyhrál Brit Cavendish

Favorizovaný britský cyklista Mark Cavendish se stal mistrem světa v závodu s hromadným startem. Druhý dnes skončil ve spurtu Australan Matthew Goss. Pro bronz si dojel Němec André Greipel, jenž projel cílem prakticky shodně se čtvrtým Švýcarem Fabianem Cancellarou a musela mezi nimi rozhodnout až cílová fotografie.
25.09.2011 21:50 |

Víme první: Exmanžel Mirky Čejkové je otcem. Krásná přítelkyně mu dnes porodila dceru Sophii

Fotbalový manažer Marek Vít je otcem. Jeho krásná přítelkyně Kateřina Macounová mu dnes brzy ráno porodila dceru Sophii. Marek byl u porodu a září štěstím.
03.09.2014 11:45 |

Osobnosti: Mirka Čejková (217 článků)

Cavendish bude po fantastické sezoně otcem. Dítě počal během Tour de France

Cyklistická hvězda Mark Cavendish má po úspěšné sezoně další důvod k oslavám, protože se brzy stane otcem. Potomka prý s přítelkyní počali během Tour de France, kde šestadvacetiletý britský spurtér vyhrál pět etap a získal zelený trikot pro vítěze bodovací soutěže.
22.10.2011 18:50 |

Cyklista Armstrong má čtvrtého potomka, syna Maxe

Americký cyklista Lance Armstrong se stal počtvrté otcem. Jeho partnerka Anna Hansenová porodila ve čtvrtek syna Maxe. Cyklista to oznámil na své internetové stránce. Malému Maxovi i jeho matce se prý daří velmi dobře.
05.06.2009 08:15 |

Osobnosti: Lance Armstrong (130 článků)

Colin Farrell se stal již podruhé otcem!

Známému herci Colinu Farrellovi se narodil již druhý syn. Jeho přítelkyně Alicja Bachleda porodila v říjnu chlapce… Colin Farrell (33) se stal již podruhé otcem, poté co mu přítelkyně Alicja Bachleda (26) porodila syna. Dvojice dala chlapci jméno Henry Tadeusz Farrell. Zajímavostí je, že tato správa spatřila světlo světa až teď. Henry se totiž narodil již [...]
02.11.2009 10:10 |

Osobnosti: Colin Farrell (103 článků) , Colin Farrell (102 článků)

Cavendish opět triumfoval při spurtu na Tour, Kreuziger ztratil bílý trikot

Britský cyklista Mark Cavendish byl v závěrečném spurtu třetí etapy lepší dalšího vyhlášeného mistra cílové rovinky Thora Hushovda.
06.07.2009 18:25 |

Rychlík Cavendish dovršil na Tour hattrick

Desátou etapu cyklistického závodu Tour de France vyhrál britský cyklista Mark Cavendish. Průběžné vedení udržel Rinaldo Nocentini z Itálie. Čech Roman Kreuziger dojel bez ztráty na 24. místě.
14.07.2009 18:15 |

Tour: Nedostižný Cavendish znovu vyhrál, už popáté

Britský cyklista Mark Cavendish ovládl 19. etapu cyklistické Tour de France. Český jezdec Roman Kreuziger obsadil 30. příčku. Žlutý trikot pro vedoucího jezdce udržel Alberto Contador.
24.07.2009 17:15 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků)

Spurtér Cavendish vyhrál na Tour čtvrtou etapu

Britský cyklista Mark Cavendish vyhrál v hromadném spurtu 18. etapu Tour de France s cílem v Bordeaux a připsal si letos už čtvrté dílčí vítězství. Před sobotní rozhodující časovkou nedošlo k žádným změnám v průběžném pořadí - vede Španěl Alberto Contador o osm sekund před Lucemburčanem Andym Schleckem. Český jezdec Roman Kreuziger je devátý.
24.07.2010 09:55 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Contador si dojel do Paříže pro třetí triumf, poslední etapu vyhrál nedostižný Cavendish

Španělský cyklista Alberto Contador vyhrál potřetí v kariéře Tour de France. Závěrečné etapové vítězství získal po 102,5 km v Paříži Brit Mark Cavendish a připsal si pátý letošní triumf.
25.07.2010 18:15 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků)

Contador má třetí titul z Tour, poslední etapu vyhrál Cavendish

Španělský cyklista Alberto Contador vyhrál po letech 2007 a 2009 potřetí v kariéře Tour de France. Závěrečné etapové vítězství získal po 102,5 km v Paříži stejně jako loni Brit Mark Cavendish a připsal si pátý letošní triumf.
26.07.2010 12:10 |