Článek

Cunningham jako mistr drobnokresby

 
Jako mistr drobnokresby dnešní americké střední třídy se opět představil Michael Cunningham (1952) v novém románu Sněhová královna.
21.06.2015 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Michael Cunningham (6 článků) , Michael Michael (1173 článků)
Podobné články

Nové knihy – Michael Cunningham, Irena Obermannová, John Arcudi i Doug Mahnke

 
Blížící se návrat do časů po dovolených a prázdninách charakterizuje i pestrá knižní nabídka. Mistr dialogů americký prozaik Michael Cunningham nabízí pohled na současný New York, bouřlivák Norman Mailer zase přibližuje atmosféru roku 1967 ve Washingtonu a kampaň proti válce ve Vietnamu. Česká prozaička Irena Obermannová uvádí současný příběh ženy řešící problémy kolem nové i „staré“ lásky. Wiliam Peter Blatty, spisovatel, filmový scenárista a producent, autor známého románu Exorcista, se vydal do nedávné historie a nakonec přispějí svým komiksem klasici John Arcudi a Doug Mahnke.
26.08.2011 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Cunningham (6 článků) , Norman Mailer (2 články) , Irena Obermannová (112 článků) , Irena Obermannová (115 článků) , Michael York (119 článků) , John Michael (18 článků) , Peter Michael (4 články) , Peter Michael (4 články)

Prostitutka chtěla jít na potrat, aby byla slavná, teď prodává vstupenky na svůj porod. Za kolik?

 
V Anglii mají slavomanku, která je něco jako naše "Eva F.":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova, akorát že o Evě F. nepíše Daily Mail. "Josie Cunningham":http://www.extra.cz/tema/josie-cunningham (23), která se údajně dříve živila jako glamour modelka (!!!) a naposledy jako prostitutka, si to u veřejnosti pořádně rozházela poté, co se nechala slyšet, že půjde na potrat, protože by jí jinak unikla šance být v reality show Big Brother.
30.07.2014 16:35 |

podobné články

Cunningham z Levellers: Kapely, které znějí jako my, obvykle nemáme moc rádi

 
Britští Levellers se chystají na Rock for People. "Poprvé jsme je potkali s Divokým Billem na koncertě v Chorvatsku a padli jsme si hned do oka. Líbili se nám. Kapely, které znějí podobně jako my, obvykle nemáme moc rádi. S Divokým Billem si ale opravdu dobře rozumíme," řekl v rozhovoru pro Právo Cunningham.
14.06.2011 09:25 |

podobné články

Žena chtěla potratit, aby byla slavná, teď čeká kluka a kouří a pije! A opět k tomu má vysvětlení!

 
Problematická "Josie Cunningham":http://www.extra.cz/tema/josie-cunningham (23) šokuje Anglii od doby, co si nechala zadarmo udělat plastiku prsou, protože prý trpěla nedostatkem prsní tkáně. To by asi veřejnost tolik nenaštvalo jako fakt, že když Josie otěhotněla, prohlašovala do médií, že "půjde na potrat":http://www.extra.cz/tahle-zena-chce-jit-ve-4-mesici-na-potrat-aby-byla-slavna-z-jejich-slov-se-vam-bude-chtit-zvracet, protože si nechce nechat ujít účast v soutěži Big Brother a prostě chce být slavná.
30.06.2014 07:25 |

podobné články

Dvakrát do vězení! Basketbalista Cunningham je prý terorista

 
Basketbalista týmu NBA Minnesota Timberwolves Dante Cunningham byl minulý týden dvakrát během tří dnů zatčen. Poprvé ve čtvrtek za domácí násilí a po propuštění na kauci byl zadržen v neděli za "teroristické výhružky".
07.04.2014 14:00 |

podobné články

Těhotná modelka šokuje: Piju alkohol a kouřím, protože mé nenarozené dítě má být kluk!

 
Samozvaná modelka Josie Cunningham je kontroverzní osobností anglického šoubyznysu už dlouho, ale to, co vypustila z úst tentokrát, předčí veškeré její aféry z minulosti. Třiadvacetiletá žena se nechala slyšet, že nepřestala kouřit a pít proto, že její nenarozené dítě má být chlapec, a ne dívka, kterou si přála. Cunningham již dřív prohlásila, že by šla na potrat, kdyby se včas dozvěděla, že má mít syna.
30.06.2014 13:25 |

podobné články

Rosničku požádal přítel o ruku v přímém přenosu

 
Kim Perez z Floridy pracuje jako hlasatelka počasí. V momentě, když měla ohlásit přicházející bouřky, přišel za ní do studia její přítel, policista Marty Cunningham. Měl to dokonale vymyšlené.
03.01.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1310 článků)

Koště Josie zase na scéně! Déčkovou rádoby celebritu konečně zavřeli. V Británii kvůli tomu vyhlásí státní svátek

 
Existence bytosti jménem Josie Cunningham (24) je stejně pozoruhodná jako narození dvouhlavého telete. Pohled je to odporný, ale stejně nemůžete odtrhnout oči a s otevřenou pusou fascinovaně jen zíráte. Tahle britská slavomanka teď na svoje chování konečně dojela.
13.05.2015 21:44 |

podobné články

Nové knihy: Cunningham, Klevisová, May, Enger i Brandes

 
Z pestré nabídky vybíráme nový román Michaela Cunninghama i detektivky Michaely Klevisové, Thomase Engera a Jeffery Deavera. Historickou práci Detlefa Brandese, jak nacisté chtěli germanizovat a vysídlit české obyvatelstvo z protektorátu. A jako prémii rovnou dva nové komiksy.
19.06.2015 07:16 |

podobné články

Osobnosti: Michael Cunningham (6 článků) , Jeffery Deaver (12 článků) , Michaela May (3 články) , Michael Thomas (23 článků) , Michael Thomas (23 článků) , Michael Thomas (23 článků)

Nejhorší předváděčka bojových umění: "Mistr" nedokázal rozbít dřevěnou desku a nakonec zranil malou holku

 
Není mistr jako mistr. Důkazem pravdivosti tohoto rčení je i incident, ke kterému došlo při nedávné předváděčce "bojových umění":http://www.extra.cz/tuhle-krasku-radeji-v-baru-neobtezujte-vysokoskolska-ucitelka-z-brna-se-dala-na-bojova-umeni-a-dnes-je-z-ni-mistryne-republiky ve Velké Británii. Jistý skotský učitel taekwonda nebyl schopen přerazit ani obyčejné dřevěné prkno – a když se mu to konečně povedlo, málem při tom zmrzačil jednu ze svých žaček.
11.08.2013 15:45 |

podobné články

Smutný osud: Herečka Erin Moran dopadla příšerně, je z ní bezdomovkyně

 
Americké herečce Erin Moran (51) bylo pouhých čtrnáct, když se v 70. letech upsala k roli Joanie Cunningham v seriálu Happy Days. Dříve pohledná herečka byla nyní podle serveru Radar Online vyhozena z obytného přívěsu, v němž bydlela se svým manželem Stevem Fleischmannem.
28.09.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Erin Moran (1 článek)

Tahle žena chce jít ve 4. měsíci na potrat, aby byla slavná. Z jejích slov se vám bude chtít zvracet

 
Že se do reality show hlásí lidé, kteří by spíš svým chováním patřili do kategorie bezobratlí nebo prvoci, je všeobecně známo. To, co ale mají v Británii, je opravdu síla! Josie Cunningham (23), která prý dělá modelku, je kvůli účasti v "Big Brotherovi":http://www.extra.cz/tema/big-brother schopna jít na "potrat":http://www.extra.cz/tema/potrat, přestože je už ve čtvrtém měsíci těhotenství.
20.04.2014 19:45 |

podobné články

Těhotná modelka se rozhodla obětovat dítě: Brzy budu slavná, nehodilo by se mi!

 
 Kvůli slávě obětuje vlastní dítě! Bývalá prostitutka Josie Cunningham (24) chce být totiž slavnou modelkou!
23.04.2014 12:10 |

podobné články

Michael Cunningham bortí pilíře Ameriky a rodinné kroniky

 
Recenze románu Tělo a krev, který vykresluje dějiny jednoho rodu od třicátých do devadesátých let a problematizuje tradiční pilíře heterosexuální Ameriky bílých protestantů.
30.06.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Cunningham (6 článků)

Těhotná modelka pije a kouří: Chce se zbavit dítěte?

 
Bývalá prostitutka Josie Cunningham (24) má sice dvě děti a třetí je na cestě, ale radost z toho rozhodně nemá! Naopak – je v depresi, kluka totiž v žádném případě nechce!
01.07.2014 14:35 |

podobné články

Těhotná modelka pije a kouří: Chce se zbavit dítěte?

 
Bývalá prostitutka Josie Cunningham (24) má sice dvě děti a třetí je na cestě, ale radost z toho rozhodně nemá! Naopak – je v depresi, kluka totiž v žádném případě nechce!
01.07.2014 17:10 |

podobné články

RECENZE: Odvrácená strana amerického snu. V češtině vyšel román Tělo a krev

 
Americkým snem, respektive jeho odvrácenou stranou se zaobírali mnozí velikáni americké literatury. Toto téma zpracoval také Michael Cunningham, autor slavných, Pulitzerovou cenou oceněných Hodin, v knize Tělo a krev. Ve Státech vyšla v roce 1995 a českému čtenáři se dostává do rukou nyní.
18.07.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Cunningham (6 článků)

Tragická matka se vykašlala na tři malé děti a slavila narozeniny silikonů: Ňadra ukazovala na ulici a skončila opilá na zemi

 
Samozvaná modelka Josie Cunningham (24) patří k pseudo celebritám, jimž by měl být nařízen zákaz pohybu na veřejnosti. Tato žena je totiž ztělesněním katastrofy.
03.02.2015 22:00 |

podobné články

Recenze: Cunningham nechává své hrdiny selhat znovu a lépe

 
Recenze Cunninghamova nového románu Sněhová královna, který mistrně zachycuje dramata současné střední třídy, ale více než románový formát by příběhu slušelo divadelní zpracování.
29.07.2015 10:15 |

podobné články