Článek

Čtvrtmiliarda vyhozená eurooknem. Sebepropagace EU na Čechy nezbrala

 
Kdekdo obviňuje Evropskou unii ze zbytečného plýtvání a utrácení peněz za nesmysly. Unie proto ve snaze zviditelnit svoje projekty z evropských fondů zaplatila v letech 2008 až 2015 čtvrt miliardy korun na jejich propagaci. Jenže průzkum Nejvyššího kontrolního úřadu zjistil, že ani jeden ze čtyř programů nepřinesl očekávané výsledky a v důsledku neměl žádný dopad na zvýšení povědomí občanů o EU, eurofondech nebo operačních programech.
27.06.2016 19:15 |

podobné články

Podobné články

V roce 2017 budou jižní Čechy opravdu pohodové

 
„Jižní Čechy pohodové“. To je název krajského projektu, který v návaznosti na předloňské „Jižní Čechy aktivní“, loňské „Jižní Čechy husitské“ a letošní „Jižní Čechy olympijské“, připravuje na příští rok v rámci podpory turismu v regionu Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR).
21.11.2016 22:20 |

podobné články

Přišla jsem o prachy, naříká vyhozená Žilková

 
Herečka Veronika Žilková (49) byla zřejmě kvůli nepřehlednému hlasování vyhozena ze StarDance neprávem, a tím přišla o peníze. Za každý díl, kdy se objevila na obrazovce, totiž dostávala 20 tisíc korun, takže kvůli vyřazení po dvou kolech si přišla jen na 40 tisíc korun.
11.11.2010 14:35 |

podobné články

Utopená čtvrtmiliarda. Další fotbalový klub padl na dno

 
Baník Most nemá licenci a Siad už mu nedá nic
09.06.2011 06:05 |

podobné články

Válka o sockartu: Ptali jsme se Drábka i muže, který ho trápí

 
Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg má vysvětlit, v čem je výhodná sKarta. Odpověď po něm chce premiér Petr Nečas, jinak hodlá projekt zrušit. Prvotní účel biče na zneužívače sociálních dávek sKarta vůbec nesplňuje. Exministr práce Jaromír Drábek však výhody sype z rukávu: ušetřená čtvrtmiliarda, nemožnost exekuce nebo rozšíření možností čerpání dávek.
03.04.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jaromír Drábek (1070 článků)

ČR může kvůli rozhodnutí Rusnokovy vlády přijít o čtvrt miliardy

 
Palác za všechny prachy, nebo koule na noze? Dům v Praze 7, kde již více než rok sídlí Generální ředitelství Úřadu práce, je obojím. Ve hře je totiž čtvrtmiliarda jako součást ceny za centrálu.
22.01.2015 09:37 |

podobné články

Úspěšný Regionální operační program Střední Čechy rozdělil za sedm let na více než tisícovku projektů téměř 15 miliard korun

 
Regionální operační program (ROP) Střední Čechy patří k jedněm z nejúspěšnějších v historii čerpání pomoci České republiky od Evropské unie. V programovém období v letech 2007 až 2013 proplatil ROP Střední Čechy příjemcům dotací částku převyšující 14,9 miliardy korun. V procentuálním vyjádření to je 100,3 % přidělené alokace. „Zatímco celá řada jiných českých fondů měla problém vyčerpat přidělené peníze, středočeský operační program nejenže bezezbytku využil veškeré svěřené prostředky, ale v konečném zúčtování jsme částku v povolené toleranci i přečerpali,“ zdůraznil hejtman Středočeského kraje Miloš Petera (ČSSD), který je zároveň i předsedou výboru Regionální rady Regionu soudržnosti střední Čechy.
18.07.2016 14:55 |

podobné články

Jihočeská expozice zazářila i na pražském veletrhu Holiday World

 
Po obrovském úspěchu na lednovém Regiontouru v Brně oslnila expozice jižních Čech také na nejvýznamnějším tuzemském veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který skončil v neděli na pražském výstavišti. Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR) zde prezentovala projekt „Jižní Čechy pohodové“, který navazuje na předchozí úspěšné „Jižní Čechy aktivní“, předloňské „Jižní Čechy husitské“ a loňské „Jižní Čechy olympijské“.
20.02.2017 15:15 |

podobné články

Bartošová představila svůj nový drásavý klip. Jediné oko nezůstalo suché

 
Zpěvačka a hlavně výrazná umělkyně sebepropagace Iveta Bartošová (44) po sedmi letech konečně natočila klip, který před dvěma dny poprvé spatřil světlo světa. Jedná se o video k patetické písni Děkuju Vám, Andělové, kde se Iveta vyznává ze svých nedávno odžitých těžkých chvil!
13.10.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Lady Gaga cestou na popový trůn škobrtla

 
Američanka Lady Gaga se loni několikrát projevila jako mistryně sebepropagace. Když na začátku letošního roku hrdě hlásala, že její jarní albová novinka Born This Way bude přelomová a zapíše se do historie, bylo přirozené brát to s rezervou.
14.02.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků)

Fuksa (ODS): Sebepropagace hejtmana Ratha stojí Středočechy desetimiliony ročně

 
Po chaosu v plánu dopravní obslužnosti a již proslulých „losovačkách“ při výběrových řízeních je tu další příklad neuvěřitelného plýtvání hejtmana Davida Ratha. Je jím inzerce a reklama Středočeského kraje v médiích.
02.02.2012 12:16 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků)

Malawi má Madonny plné zuby, zatrhlo celebritě školy

 
Vláda afrického státu Malawi se ostře opřela do zpěvačky Madonny. Obvinila ji, že s vládou nekonzultovala své plány na výstavbu deseti nových škol v tomto chudém jihoafrickém státě a dodala, že zpěvačku zřejmě víc zajímá vlastní celosvětová sebepropagace než skutečná pomoc.
15.03.2012 10:30 |

podobné články

Madonna chtěl stavit školy na Malawi. Africký stát jí za to kritizuje

 
Vláda afrického státu Malawi se ostře opřela do zpěvačky Madonny . Obvinila ji, že s vládou nekonzultovala své plány na výstavbu deseti nových škol v tomto chudém jihoafrickém státě a dodala, že zpěvačku zřejmě víc zajímá vlastní celosvětová sebepropagace než skutečná pomoc, napsala dnes agentura Reuters.
15.03.2012 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Pajonk (Svobodní): Staronový zlozvyk státní správy

 
Povzbuzeni úspěchem EU, že základem činnosti je propaganda, začaly i naše státní instituce více a více kopírovat trend sebepropagace.
17.01.2014 13:40 |

podobné články

Modelka se neustále fotí v prádle na sociální sítě. Když to zůstalo bez odezvy, sdílela svou polonahou matku!

 
K dost zvláštnímu způsobu sebepropagace se uchýlila anglická glamour modelka a oblíbená dívka ze strany 3 deníku The Sun Maria Fowler. Mezi její záliby patří selfies ve spodním prádle, které v hojném počtu zasílá na své účty na sociálních sítích. Zatímco její věrný fanklub je z podobných obrázků u vytržení, o médiích se to říct nedá a její odhalené tělo je nechává chladné. Kráska tak musela přistoupit k radikálnějšímu kroku a jako nejjednodušší řešení se jí jevilo v prádle blýsknout svou matku...
20.03.2014 22:30 |

podobné články

12 nejvíc sexy fotek VIP z Facebooku za 2014: Slavné krásky a jejich božská těla u moře

 
Mít založený účet na Facebooku znamená pro spoustu celebrit možnost obrovské "řízené sebepropagace":http://www.extra.cz/8-celebrit-ktere-diky-socialnim-sitim-usetrily-statisice-za-sebepropagaci.
26.12.2014 22:16 |

podobné články

Žádná propagace, je to radost pro děti. Na Facebooku ANO dojemně píší o Babišových pokladničkách

 
Je to jen další sebepropagace Andreje Babiše? Nebo se v bohatém a mocném muži na vánoční svátky hnulo svědomí a sáhl hlouběji do kapsy, aby podaroval ty nejmenší? Anebo je pravda oboje? Takové otázky zřejmě napadají každého, kdo si na facebookovém profilu hnutí ANO přečetl nejnovější zprávu, podle které Babiš poslal více než pěti tisícovkám českých dětí malou registrační pokladničku. Všechny je zaplatil z vlastních prostředků.
30.12.2015 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12392 článků)

Babiš tahá do kampaně děti a psy. „Může za to léto,“ hodnotí odborník

 
Šéf ANO Andrej Babiš, jehož hnutí vévodí průzkumům jako favorit voleb, je poslední dobou roztomilost sama. Fotí se s hříbaty, se psy i s malými dětmi. A u lidí takové projevy bodují. Zeptali jsme se odborníka, čím to, že taková sebepropagace funguje.
22.06.2017 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12392 článků)

Pokladní z Kauflandu, která ŠOKOVALA Čechy si nechala odstranit hákový kříž: Nepochopíte, co tam místo něj má!

 
V pražském Kauflandu U Plynárny pracovala ještě před pár dny pokladní Miriam, která měla na ruce vytetovaný hákový kříž. Toho si všiml jeden zákazník, který si na sociálních sítích říká Kýbel, a natočil, jak s hákovým křížem markuje zakoupené zboží. Video s fotkou vzbudilo obrovské pozdvižení. Pokladní byla ze svého místa okamžitě vyhozena. Nyní se na internetu objevila fotka, kde si Miriam nechává hákový kříž překreslit.
01.05.2017 23:30 |

podobné články

Kampaň Vaše Východní Čechy získala speciální cenu

 
Začátkem května zahájila Destinační společnost Východní Čechy (DSVČ) velkou turistickou kampaň Vaše Východní Čechy v osmi krajských městech České republiky.
15.01.2016 17:31 |

podobné články