Článek

Čtvrteční Prostřeno: Snobská náfuka a hra na pravdu plná vulgarit!

 
V dnešním Prostřenu se stane hostitelkou málomluvná Zuzka. Fanynka Zdeňka Pohlreicha se rozhodne večeři posunout do vyšší třídy. Soupeřky však příliš nadšené nejsou…
24.09.2015 05:15 |

podobné články

Podobné články

Blaník na Hrad, kurva. Česká televize stvořila film s neuvěřitelnou frekvencí vulgarit. A vysílala ho v čase, kdy má chránit mládež. Zjistili jsme o tom více

 
Satirickou komedii slibující titul Prezident Blaník odvysílala Česká televize v neděli v hlavním vysílacím čase. Film, na jehož výrobě se veřejnoprávní televize také podílela, nebyl primárně určen žádným puritánům, jimž by vadila frekvence několika vulgarit za minutu, nebo těm, kdo by chtěli bazírovat na znění zákona o televizním vysílání, které se týká možného ohrožení mravního vývoje dětí a mládeže. Oproti povedené karikatuře politiky a jejího zákulisí z internetového seriálu zůstaly podle Petra Štěpánka ve filmu jen vulgarity a podivné postavy, jež jsou navíc pro diváka, který nezná internetový seriál, nepochopitelné.
09.04.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (603 článků) , Petr Štěpánek (603 článků)

Hra na pravdu se v Prostřeno zvrtla: Vzduchem létaly sv*ně a dámy zíraly

 
V soutěži Prostřeno! se to ve čtvrtek večer pořádně rozjede. Njemladší účastnice Simone (20) dostane záchvat upřímnosti a hru na pravdu, která obvykle probíhá v pátek, započne o den dříve.
24.09.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Simone Simon (40 článků) , Simone Simone (52 článků) , Simone Simon (27 článků)

Nejsprostější díl Prostřeno ve své historii: Drsné urážky a plivance do jídla!

 
Jižní Moravačky nejdou pro sprosté slůvko daleko! Soudě alespoň podle kulinářského pořadu Prostřeno!, který se tak s výlučně dámským obsazením stal nejsprostším ve své historii. Soutěžící Veronika (26) a Andrea (19) si jdou po krku od prvního večera. Vzájemné nesympatie přerůstají v konflikty plné drsných urážek a vulgarit.
29.10.2015 05:15 |

podobné články

Veslař Synek ve VIP Prostřeno: Lednice musí být plná!

 
Veslař Ondřej Synek (30) je dobrý strávník, kromě jater zbodne vše, co před ním neschovají. „Nakupovat chodím často. Manželka je doma s dětma, musím být proto ve střehu, aby byla plná lednice,“ práskl na sebe v pořadu VIP Prostřeno (dnes 20.00, Prima family).
01.11.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků)

TV Prima uniklo ze střižny brutální video ze show Prostřeno: Sledujte nejhloupější účinkující televizní historie!

 
Nejnovější internetovou senzací je jako obvykle video, které publiku ukazuje nepříliš bystrého člověka. Tím je tentokrát paní v tyrkysové haleně, účastnice lidového "jídelního souboje":http://www.extra.cz/tema/prostreno s názvem "Prostřeno":http://www.extra.cz/tema/prostreno. Ten je notoricky známý každému Čechovi, jenž někdy slyšel o vynálezu jménem televize.
02.06.2014 17:10 |

podobné články

Poker: Hra plná adrenalinu, napětí a prošpokovaná penězi

 
Poker: Hra plná adrenalinu, napětí a prošpokovaná penězi
04.01.2011 16:10 |

podobné články

Nečekaná otázka poněkud rozhodila pány v Prostřeno: Na co ošemetného se Veronika zeptala?

 
Čtvrteční Prostřeno se odehraje u pohodářky Veroniky, která je dvojnásobnou maminkou pětileté dcerky a osmiměsíčního syna. Na mateřské dovolené je však Veroničin manžel. To se také stane tématem čtvrteční večeře.
21.04.2016 15:50 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o balíček dvou knih od Fragmentu!

 
Erebos Hra, která zabíjí. Na knižním veletrhu ve Frankfurtu Erebos získal prestižní cenu za literaturu na základě rozhodnutí poroty složené z mladých čtenářů. Thriller, při kterém vám v žilách tuhne krev. Erebos je počítačová hra s přísnými pravidly. Toho, kdo je poruší, čeká krutý trest nebo smrt. Erebos ale dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Spící město Vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých. Samotného autora příběh bavil, dokonce se občas o své hrdiny bál. A už teď píše pokračování s názvem Spící spravedlnost. Erebos - hra, která zabíjí. Na knižním veletrhu ve Frankfurtu Erebos získal prestižní cenu za literaturu na základě rozhodnutí poroty složené z mladých čtenářů. Thriller, při kterém vám v žilách tuhne krev. Erebos je počítačová hra s přísnými pravidly. Toho, kdo je poruší, čeká krutý trest nebo smrt. Erebos ale dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Spící město - vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých. Samotného autora příběh bavil, dokonce se občas o své hrdiny bál. A už teď píše pokračování s názvem Spící spravedlnost.
07.12.2011 00:05 |

podobné články

Prostřeno! Drsná hra na pravdu: Lžeš a jsi neupřímná, dozví se (ne)stárnoucí Dana

 
Svérázná Dana (48) s fialovou ofinkou a piercingem v obočí zažije při finálovém večeru nepříjemné překvapení. Při tradiční hře "na pravdu" se dozví, co si o ní ostatní soutěžící myslí. A není to nic příjemného.
31.08.2012 05:15 |

podobné články

Klausova čtvrteční oslava narozenin nebude. Kvůli stávce

 
VÍME PRVNÍ Když místopředseda ČSSD Jiří Dienstbier ml. uvedl, že prezidenta republiky Václava Klause rozzlobila čtvrteční stávka kvůli tomu, že se nebude moci nikdo z hostů na jeho čtvrteční oslavu na Pražské hradě dostavit včas, měl možná z poloviny pravdu.
14.06.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků)

Hoši od Štrbského plesa: Koukejte, chátro... Takhle se baví panstvo!

 
Snobská přehlídka luxusu. Tak to o víkendu vypadalo v okolí slovenského Štrbského plesa. Jezdci tady při turnaji ve sněžném pólu proháněli koně, smetánka dávala na odiv luxusní šperky a kožichy a odpočívala ve vyhřívaných stanech při polévce za 600 korun! Mezi hosty nechyběl lobbista Marek Dalík nebo podnikatel Jan Kočka...
08.02.2010 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Dalík (288 článků) , Jan Marek (343 článků)

Prague Fashion Weekend: Párty pro snoby?

 
Uzavřená pražská Pařížská třída, 80 metrů dlouhé molo, snobská párty a přehlídka značek, které si obyčejný Čech jen stěží může koupit. Tak vypadal první Prague Fashion Weekend, který pořádala objevitelka nejslavnějších českých modelek Milada Karasová.
06.09.2010 05:21 |

podobné články

Super náfuka: Nosem nafoukne 23 balónků za 3 minuty!

 
Zpočátku to byla sranda. Ale teď je z toho Guinessův rekord - American Andrew Dahl se stal rekordmanem v nafukování balónků přes nozdry!
08.10.2010 15:25 |

podobné články

Libuše Šmuclerová na Plese v Opeře: Nejdřív hodnotila, pak tančila

 
VIDEO: Ples v Opeře se tvářil jako snobská akce, ale jak se říká není všechno zlato, co se třpytí. Generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer CZ (Blesk a Aha!) Libuše Šmuclerová (48) velmi otevřeně řekla, co si o této akci myslí.
27.02.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šmuclerová (44 článků)

To je náfuka! Tom Cruise chtěl, aby kvůli němu vyklidili restauraci v Černé Hoře

 
Hollywoodský idol Tom Cruise  (50) předvedl, že nepatří mezi kladné hrdiny, které povětšinou ztvárňuje ve filmech. Při návštěvě hotelu v Černé Hoře trval na tom, aby z restaurace vypoklonkovali všechny hosty, protože si chtěl večeři užít o samotě a nebýt rušen. Jeho přání ale nebylo přijato.
11.09.2012 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (895 článků)

Slavné páry: Náfuka Martin Stropnický utekl Veronice Žilkové s jinou!

 
Láska na první pohled. Ze začátku se nesnášeli, a pak se do sebe zamilovali. Z dlouholetých kamarádů se nakonec vyklubali milenci. Ano, i tak vypadaly začátky vztahů českých celebrit se svými drahými polovičkami, které si nakonec vzali. Pojďte se podívat jakým způsobem a za jakých okolností se naši »slavní« seznamovali…
15.11.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1656 článků)

Není to žádný náfuka: Novopečený tatínek princ William cestoval vlakem s ostatními

 
Ačkoliv je jasné, že i slavní jsou obyčejní lidé, pokaždé zavládne pozdvižení, když se někteří z nich zachovají tak, jako by vůbec známými nebyli. Kupříkladu princ William  (31) . Ten byl nedávno spatřen, jak namísto luxusní limuzíny či soukromého letadla využil služeb drah a svezl se vlakem.
13.08.2013 19:05 |

podobné články

Jsi náfuka, podrazák a nabob! Paroubek se ostře pustil do Michala Haška

 
Jiří Paroubek má sice svou stranu NS-LEV 21, ale vývoj v jeho rodné sociální demokracii mu není putna. Zvlášť když se ČSSD třese na vítězství ve volbách a sestavování nové vlády. O to méně se mu však líbí současné vystupování jeho bývalého "žáka" Michala Haška. Paroubek se do něj pořádně zostra pustil a neodpustil si řadu nadávek. Proč k tomu došlo?
05.09.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3427 článků) , Michal Hašek (2318 článků)

Paroubek: O poněkud předčasné euforii M. Haška

 
V sobotu jsem si přečetl v Lidových novinách rozhovor s 1. místopředsedou ČSSD Michalem Haškem. První slovní hodnocení, které mě napadlo ihned po jeho dočtení, bylo: náfuka, nabob, blábola a podrazák. Ptal jsem se sám sebe, kde je ten příjemný a skromný chlapec z Moravy, kterému jsem pomohl v roce 2005 do vysokých pater politiky. Jeho současný postoj a chování jsem si nutně dal do souvislosti se současným napětím a rozpory na různých stupních stranické struktury ČSSD.
05.09.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků)