Článek

Čtvrt metráku dole, ego nahoře: Opět štíhlá modelka se teď sama sebe nemůže nabažit

 
Anglická modelka a televizní hvězda Lauren Goodger pod vedením trenéra započala novou etapu života. Ještě v lednu na ni v plavkách nebyl zrovna pěkný pohled, tomu je ale konec. Lauren sice shodila 25 kilo, jenže enormního rozměru v ten moment dostáhlo její sebevědomí. To dorostlo do fáze, kdy bývalá součást osazenstva reality série The Only Way Is Esses po tréninku tráví ještě spoustu času kocháním se tím, co vidí v zrcadle.
29.12.2015 16:00 |

podobné články

Podobné články

Pozor na podvody s uhlím! Firma okradla rodinu o sedm metráků

 
Až vám přivezou uhlí, raději si zvažte, kolik ho opravdu je. Česká obchodní inspekce při kontrole natrefila na firmu, která své zákazníky ošidila téměř o 7 metráků hnědého uhlí.
28.10.2012 06:25 |

podobné články

Velká rybí tragédie: Desítky metráků jich uhynuly! Nikdo neví proč!

 
Desítky metráků uhynulých ryb. Smutný obrázek se naskytl pracovníkům Rybářství Pohořelice v pátek ráno při pohledu na firemní rybník v Ivanovicích na Hané na Vyškovsku. Příčina úhynu není zatím známá, škoda se nicméně pohybuje kolem jednoho milionu korun.
07.04.2017 12:30 |

podobné články

Návrhář poslal na molo modelky nahoře i dole bez, měly jen klobouky

 
Francouzský návrhář Charlie Le Mindu poslal na molo modelky nahoře i dole bez, oblečené jen do paruk a extravagantních klobouků. Nechtěl, aby diváky rozptylovalo oblečení a soustředili se výhradně na pokrývky hlavy. Stal se ale přesný opak.
24.09.2010 00:30 |

podobné články

Douglas na horské dráze: Jednou jsi dole, jednou nahoře!

 
"Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoře, život plyne jak voda a smrt je jako moře," zpívá se ve známé písni Wericha a Voskovce. Slova odpovídají momentálnímu stavu slavného amerického herce Michaela Douglase (66), který bojuje s rakovinou.
29.11.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (416 článků)

Klaus promluvil o celebritách i „lidech dole“. Hodně se při tom pochválil

 
Bývalý prezident Václav Klaus nikdy neskrýval, že má velké ego. A netají se s ním ani v době, kdy ho čeká nedělní oslava 75. narozenin. V rozhovoru pro agenturu ČTK vylíčil Klaus sám sebe jako světoběžníka, který bez mrknutí oka střídá jazyky a prakticky všude má hlavní projev. Za svou základní charakteristiku považuje to, že se namísto celebrit vždy opíral ve své politice o „normální lidi takzvaně dole“.
16.06.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)

Miss Langmannová: Přítel se nemohl nabažit jejího sexy těla!

 
Česká Miss 2006 Renata Langmannová (22) se může pochlubit ladnými křivkami, které získala díky pravidelné stravě a cvičení. Jejího sexy těla se nemohl nabažit ani její přítel Ondřej Novotný (31), který ji na jedné přehlídce neustále tiskl k sobě.
25.06.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (275 článků)

Marcela Holanová konečně dofuněla! Zpěvačka zázračně zhubla patnáct kilogramů a vypadá senzačně

 
Populární zrzavá zpěvačka Marcela Holanová  (62) pořádně změnila svou životosprávu. Žena, která před pár lety prodělala operaci srdce, začala rázně řešit svou nadváhu. Při výšce 164 centimetrů vážila tři čtvrtě metráku. „Jsem malinká a cpala jsem se nekvalitními potravinami. Opravdu mi z toho bylo zlo. Funěla jsem, byla jsem neustále unavená, byl to strašný opruz,“ přiznává Holanová. Teď má už patnáct kilogramů dole a je to na ní perfektně vidět!
11.10.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Holanová (113 článků)

Trapný Mareš v amoku: Jeho ego vybouchlo kvůli vtipu!

 
Krásný příklad omezenosti a nedostatku nadhledu opět předvedl záletník a příležitostný moderátor Leoš Mareš (37). Sám se sice pokládá za vtipného a k nějaké té srandičce na účet druhých nemá daleko, ale nyní sám naletěl a je to opravdu k popukání. Jeho ego totiž bouchlo jak stará kamna.
07.03.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2849 článků)

Eliška Hašková-Coolidge opět promluvila na podporu Donalda Trumpa. O USA pravila šokující věc

 
„Já budu volit Donalda Trumpa,“ říká v rozhovoru pro časopis Téma před nadcházejícími prezidentskými volbami bývalá asistentka pěti amerických prezidentů Eliška Hašková Coolidge. Podle ní ne každý má ego na to, stát se prezidentem. Trump prý má prvotřídní ego.
25.10.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3158 článků)

Krainová měsíc po porodu druhého syna: Někdy se v emocích topím

 
Modelka Simona Krainová je už déle než měsíc dvojnásobnou maminkou, která se pohledů na syny Maxe a Bruna nemůže nabažit. Jak sama říká, emoce pracují na plné obrátky. A je za ně vděčná. Další články k tématu: Nechci estrádu typu miss, říká Krainová o své soutěži modelek Ještě to celé nemůžu pochopit, říká den po porodu Krainová Simona Krainová porodila, opět má syna Krainová před porodem rozjíždí velký projekt, bude hledat Topmodelku VIDEO: Velká šťastná hrošice. Krainová promluvila o druhém těhotenství
10.11.2012 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1831 článků)

»LEŠTĚNKA« na EGO: Facebook je moderní tůňkou pro narcisy

 
Sociální sítě jsou poměrně mladým fenoménem, který ještě řadu let bude zaměstnávat psychology. Účinky užívání tohoto média nelze hodnotit zjednodušeně, přesto je možné už teď říci, že Facebook do značné míry funguje jako leštěnka na ego. Ačkoli má jisté empatické a socializační aspekty, dělá dobře především narcisům.
18.07.2014 08:50 |

podobné články

Rapper Ego se raduje: Stal jsem se tátou!

 
Jeho poznávacími znameními jsou drsné rýmy a hip-hopová image. Teď ale i drsný slovenský rapper Ego zjihnul. Stal se totiž tatínkem!
10.12.2014 21:15 |

podobné články

Robert Downey Jr.: Fanoušci mi leští ego

 
Herec Robert Downey mladší se netají tím, že jednou ze skvělých věcí na slávě jsou zájem a obdiv fanoušků. To mu prý dokonale leští ego. Padesátiletá hvězda si teď užívá vrchol slávy naplno, protože si uvědomuje, že ho za pár let nahradí mladší a hezčí kolegové.
23.04.2015 11:05 |

podobné články

Heidi Klumová: Jsem Němka, nahoře bez se budu opalovat i v šedesáti

 
Heidi Klumová (43) žije v USA už několik desetiletí. Přesto v sobě nezapře to, že má kořeny v Německu, kde má dlouholetou tradici opalování nahoře i dole bez. Modelka se veřejně hlásí k nudismu, což je pro mnohé Američany pobuřující, ona se však hodlá ukazovat bez horního dílu plavek i v šedesáti.
19.08.2010 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (79 článků)

Ornellina máma má dole 9 kilo: Ukázala nám holé břicho, kolem kterého jí plandá sukně

 
Monika Štiková se vypravila do společnosti bez obou svých dcer a tak upoutala pozornost sama na sebe. V nově otevřeném kadeřnictví jsme si nemohli nevšimnout, že znatelně zhubla. A ona sama nám to potvrdila. "Mám dole devět kilo," prozradila.
14.06.2013 12:00 |

podobné články

Před dvanácti lety měl o 30 kilo více: Dnes je známý český herec spokojený

 
Herec Michal Novotný za poslední roky hodně zhubnul a je to znát. Kdysi to byl spíše Míša kulička a nyní je z něj fešák. Populární herec má dole třicet kilo a vypadá skvěle. "Snažím se držet si váhu do metráku," řekl Super.cz s úsměvem Michal.
27.09.2015 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Novotný (57 článků) , Michal Novotný (54 článků)

Paris Hilton se nemůže nabažit nové Barbie image. Už je jako z plastu!

 
Připodobňování k panence Barbie není u Paris Hilton  (33) žádnou převratnou novinkou. Vždycky byla štíhlá, blond, milovala růžovou i miniaturní pejsky a byla prostě tak nějak panenkovsky naivní. Jenže Paris dokázala svou pověst povýšit na novou úroveň. Po spolupráci s věhlasným vizážistou Etiennem Ortegou se z Paris stala nová Valeria Lukyanova.
02.07.2014 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (586 článků)

Eva (45) & Vašek (62): Zhubli 50 kg za tři měsíce!

 
Pěvecké duo Evu a Vaška jsme navštívili u nich doma, ale v první chvíli jsme si nebyli jistí, kdo nás to vlastně v předsíni přivítal. Trvalo několik vteřin, než jsme pochopili, že pohublý elegantní a po všech stránkách šmrncovní chlapík, který se ve dveřích objevil, je skutečně Vašek. Když se vzápětí dostavila i štíhlá brunetka, bylo překvapení dovršeno. Eva s Vaškem se tak po zhruba tříměsíční dietě představili exkluzivně Nedělnímu Aha! Dohromady lehčí o půl metráku!
16.10.2016 05:15 |

podobné články

Pěvecké Duo Eva a Vašek je k nepoznání: Zhubnuli o půl metráku!

 
Pěvecké duo Evu (45) a Vaška (62) si pamatujeme asi nejvíc ve spojitosti s jejich písní Bílá orchidej. Jenže od doby, co tento hit nazpívali, se změnili k nepoznání a zhubli 50 kilo! Ze dvou poměrně zaoblených bumbrlíčků jsou nyní pohublý elegantní chlapík a krásná štíhlá bruneta. Jak se jim to podařilo?
16.10.2016 16:20 |

podobné články