Článek

ČT: Za našima humny s Monikou Brindzákovou

 
Putování za lidovými zvyky, tradicemi, řemesly, kuchařskými specialitami, ale především za zdejšími lidmi a písničkami přináší nový pořad České televize Za našima humny. Od 9. ledna 2016 ho každou sobotu v 9:30 vysílá program ČT2. Natáčel režisér Petr Ryšavý v brněnském studiu.
06.01.2016 08:25 |

podobné články

Podobné články

Novotný začal opět vystrkovat růžky v novém pořadu Novotný za humny

 
Stejně jako Jiří Krampol, ani Petr Novotný nezůstává stranou a začíná se opět dostávat do popředí českých bulvárních médií. V současné době sice odpočívá s Amforou na dovolené a hraje tam fotbal, což k jeho věku může kdekomu připadat humorné. Ale poslední jeho týdny byly nabité tvrdou prací na úvodních dílech jeho nového pořadu na televizi Relax – Novotný za humny.
10.09.2013 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (618 článků) , Petr Novotný (317 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Jiří Novotný (168 článků)

Stehlíková (LES): Když je válka za humny

 
Když je válka za humny aneb jak se žije na východ od Kyjeva.
21.12.2014 12:06 |

podobné články

Žijeme nad propastí, vývoj spěje k válce. Jefim Fištejn otevřeně o islámu a uprchlících

 
REPORTÁŽ „Celý svět je ve varu a název mojí knížky ‚Za humny je válka‘ si může na sebe vztáhnout téměř každý region, ale protože je za humny, ještě není na našem dvorku, tak si zatím můžeme v klidu povídat,“ zahájil svoji besedu v ostravském Knihcentru známý novinář, publicista a také letitý spolupracovník Rádia Svobodná Evropa Jefim Fištejn. V průběhu besedy pak zazněly názory na nejpalčivější témata současné světové politiky, jako je migrační krize či válečné konflikty na Blízkém východě a Ukrajině.
01.06.2016 15:15 |

podobné články

Planetu podobnou Zemi máme „za humny“, může na ní být i voda

 
Astronomové objevili doslova „za humny“ sluneční soustavy planetu přibližně o hmotnosti Země, která obíhá kolem své hvězdy Proxima Centauri v takzvané obyvatelné zóně, a mohla by tedy na ní případně být tekutá voda. Oznámila to dnes Evropská jižní observatoř (ESO), jejíž dalekohledy, mimo jiných zařízení, vědci při objevu použili. O události podrobně informuje prestižní vědecký časopis Nature.
24.08.2016 19:30 |

podobné články

Agartha: Leží v jádru Země nepoznaný svět?

 
Je to fantastická teorie, podle mnohých nesmyslná, ale jiným nedává spát. Kdesi velmi hluboko pod našima nohama údajně existuje rozlehlá podzemní říše zvaná Agartha s hlavním městem pojmenovaným Šambala.
14.06.2011 00:15 |

podobné články

Proměna Alici ubrala 10 let: "Už mi neříkejte babi"

 
Sympatická Alice (48) se před našima očima proměnila během pouhých pár hodin v ženu, která má šmrnc a jíž by nikdo nehádal, že na ni vnoučata už dvouhlasně volají: „Babi!
29.08.2011 04:30 |

podobné články

Nové Enzo přijede až příští rok do Ženevy

 
Opět server worldcarfans.com. Objevilo se několik nových fotografií testovací zamaskované muly nového Enza. Tedy není dodnes jasné, které označení nové auto dostane a jisté jen kodové označení F70. Pohled zblízka podává trochu lepší informace o některých prvcích, které se inženýři úpěnlivě snaží skrýt před našima zvědavýma očima.
18.04.2012 18:15 |

podobné články

Nakoukněte jí do výstřihu! Hvězda Primy ukázala vysportovanou postavu a bujné vnady

 
Moderátorka Lucie Šilhánová na rozdíl od ostatních lidí neslaví Vánoce na Štědrý den, ale s rodinou si je užívá o dva týdny dřív. Nyní ji tak čekají rychlé nákupy všech dárků. "Dárek nemám ani jeden, příští týden už máme Štědrý večer s našima, vždycky to máme o týden dva dřív, protože pak jezdí na hory," řekla Super.cz Lucie.
15.12.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šilhánová (40 článků)

Filozof Cílek pro PL: Slitování s trpícími imigranty jsou emoce, jakou zátěž ponesou naše děti, to je věc rozumu. A ta zvláštní hra na vděčnost...

 
ROZHOVOR Přijetí povinných uprchlických kvót pro členské země Evropské unie srovnává filozof a popularizátor vědy Václav Cílek s tím, když lidé přijdou o právo určovat si svá pravidla ve vlastním domě. V přístupu k migrantům prý u nás většinou vítězí bezprostřední emoce nad dlouhodobým uvažováním. A to v případě, když se rozhoduje, jestli se máme slitovat nad lidmi, kteří trpí před našima očima, nebo nad našimi dětmi, které pravděpodobně ponesou hlavní zátěž nynější migrační vlny do Evropy.
24.09.2015 04:41 |

podobné články

5 českých krásek, které vypadají starší, než jsou. Kolik byste jim tipovali?

 
Ženy chtějí vypadat mladší, i když ne všechny. Některé slavné holky totiž na svůj věk rozhodně nevypadají. Bohužel spíš před našima očima zestárly a neuvědomují si, že si dobrovolně přidávají věk. Které krásky máme na mysli?
25.09.2015 08:31 |

podobné články

Kolik denně spotřebujete vody? Šetřete, utáhněte kohoutky!

 
Vodu potřebujeme stále: na mytí rukou, nádobí, praní prádla, úklid, hygienu, ale třeba také na zalévání květin či mytí auta. Peníze, které protečou pod našima rukama, nejsou zanedbatelné. Zde je pár tipů, kde se nabízí největší možnost úspory.
03.11.2015 14:35 |

podobné články

Cesta do středu Země: Podaří se lidstvu konečně provrtat do Zemského pláště?

 
Otázka, jak to vypadá hluboko pod našima nohama, vzrušovala lidskou fantazii od nepaměti. Po většinu času si nezadala s otázkou, co se děje vysoko nad námi. Zatímco ale do vesmíru létá jedna sonda za druhou a počítače nestíhají analyzovat zajímavá data z astronomických observatoří, výzkum nitra naší planety zůstává daleko za očekáváním průkopníků geologie – o fantastických představách autorů dobrodružné literatury nemluvě. 
15.12.2015 18:50 |

podobné články

Teroristu z Manhattanu v minulosti zatkli za pobodání, ale pustili ho na svobodu

 
Že by byl terorista z Manhattanu americkým úřadům neznámý, se nedá říct ani náhodou. Před dvěma lety byl Ahmad Rahami (28) zatčen za pobodání svého bratra Nasima a držení střelné zbraně. Porota se však rozhodla smést všechna obvinění ze stolu a muž se tak dostal na svobodu.
20.09.2016 20:20 |

podobné články

6. Ročník Life Sciences Film Festivalu: Velká cena LSFF pro film o zacházení s vesmírem pod našima nohama

 
Velkou cenu LSFF 2016 spojenou s finanční odměnou 3000 Eur získal nizozemský film „Farmáři půdy“ (Soil Farmers) režiséra Jorise van der Kampa.
20.10.2016 15:50 |

podobné články

P.C.Roberts: Před našima očima se rozvíjí CIA vedený puč

 
Puč proti demokracii v naší zemi je v plném běhu. Nepředstavitelné lži, páchané médií a členy americké vlády, směřují k jedinému: zabránit Donaldu Trumpovi převzít prezidentský úřad. Jiný důvod pro do očí bijící lži, pro něž chybí i nejnepatrnější špetka důkazu, neexistuje. Přesto puč pokračuje a nabírá páru.
19.12.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3523 článků)

Největší videoherní výstava Game On našima očima. Navštívit ji sami můžete v Praze

 
Putovní videoherní výstava Game On, která se pyšní tím, že je největší svého druhu, dorazila do Česka. Navštívit ji můžete i vy v pražských Holešovicích. Nenabízí toho vůbec málo a každý, kdo má alespoň trochu rád videohry, si tu přijde na své.
24.09.2017 18:35 |

podobné články

Co má Vlasta Horváth s Monikou Absolonovou?

 
Zpěvák Vlasta Horváth otevřeně promluvil! Schází se s Monikou Absolonovou. Co na to říká manželka Markéta? Na Frekvenci 1 zazněla pravda!
08.10.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (921 článků) , Vlastimil Horváth (77 článků)

Leoš Mareš exkluzivně: Rozcházím se s manželkou!

 
Manželství Leoše Mareše (33) je v krizi. Dlouhodobé neshody nejlépe placeného moderátora s jeho ženou Monikou (34) se manželé rozhodli řešit. „S Monikou jsme se dohodli na odluce. Na nějaký čas se rozcházíme,“ přiznal moderátor exkluzivně Blesk.cz.
10.02.2010 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2936 článků)

Leoš Mareš: Prozradí důvod rozchodu s Monikou?

 
Ani tento týden se ve světě českého showbyznysu nespalo na vavřínech! Vody rozvířil moderátor Leoš Mareš (33) a jeho rozchod s manželkou Monikou i zpověď bývalé chůvy Ivety Bartošové Zlaty Goldy Dvořákové!
17.02.2010 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2936 článků) , Iveta Bartošová (6674 článků)