Článek

ČT doplňuje tým Událostí, komentářů. Nové moderátory má i Interview ČT24

 
Česká televize vybrala moderátory svých analyticko-publicistických pořadů Události, komentáře a Interview ČT24. Pořadem Události, komentáře bude i nadále provádět Lukáš Dolanský, kterého doplní Daniel Takáč, David Borek a Zuzana Tvarůžková. V Interview ČT24 se budou v týdenní periodicitě střídat Zuzana Tvarůžková a Světlana Witowská.
25.03.2014 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Takáč (30 článků) , Světlana Witowská (215 článků) , Zuzana Tvarůžková (133 článků) , David Dolanský (1 článek) , David Daniel (10 článků)
Podobné články

Události, komentáře a Interview ČT 24 mají nové moderátory

 
Česká televize vybrala nové moderátory analyticko-publicistických pořadů Události, komentáře a Interview ČT 24. Nahradí minulý týden odešlého Martina Veselovského a Danielu Drtinovou, která končí tento týden. ČT oznámila jména nových moderátorů v úterý v tiskové zprávě.
25.03.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (319 článků)

Česká televize nabídne nové zpravodajské pásmo 90´ČT24

 
Česká televize nabídne od začátku února nový blok 90´ ČT24, který rozšíří tradiční zpravodajský pořad Hyde Park. Moderátoři se v něm spolu s hosty zaměří každý večer na hlavní témata dne i aktuální události a nabídnou divákům možnost zapojit se svými dotazy přímo do vysílání. Devadesátka se bude stejně jako Studio 6, Interview ČT24 a další pořady přenášet z nově zrekonstruovaného studia na Kavčích horách.
29.01.2016 11:55 |

podobné články

Robot Augustová, zpomalená Písařovicová, chladný Železný! Hodnotí moderátory jejich učitelka

 
Před časem jsme se vás, čtenáři, ptali, jak hodnotíte moderátory televizních zpráv. Nyní jsme požádali hlasovou expertku Janu Postlerovou, která některé moderátory vyučuje, aby jejich výkony ohodnotila! Sice na nich nenechala nit suchou, ale když si to zaslouží, umí i hezky pochválit...
06.09.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Železný (77 článků)

Daniela Drtinová: Myšlenky na odchod nemám, pořád to má smysl

 
Moderátorka Daniela Drtinová, která nedobrovolně odešla z Událostí, komentářů, dál hrdě stojí za svou prací v České televizi. Ve vlastním pořadu, kam ji přesunuli, se jí prý podařilo prosadit, co chtěla. O odchodu neuvažuje. Další články k tématu: Vedení ČT odvolalo šéfku Nových médií Kvapilovou, hájila Drtinovou Drtinová: Politici si na mě stěžovali ve velkém už za Balvína Drtinová se dohodla s vedením ČT, bude moderovat své Interview Odbory: Drtinovou stáhli z Událostí, komentářů na objednávku politiků
17.09.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (319 článků)

ČT zkouší moderátory pro nové Události a sport. Ve výběru je i zpěvačka Olga Lounová či olympionik Valenta

 
V České televizi probíhá v těchto dnech konkurz na moderátory hlavních večerních zpráv Události a sportovní relace Branky, body, vteřiny. Veřejnoprávní ČT chce hlavní zprávy občerstvit, aby se na ně dívalo víc lidí. V rámci toho zřejmě místo dosavadních moderátorských dvojic nasadí do relace jen jednoho průvodce či průvodkyni.
02.02.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (302 článků)

Drtinová se dohodla s ČT, bude moderovat vlastní pořad

 
Napjatá situace, kterou mezi některými zaměstnanci a odboráři České televize (ČT) vzbudil přesun moderátorky Daniely Drtinové z pořadu Události, komentáře do Interview ČT24, se uklidnila. Drtinová se dohodla s vedením ČT, že se stane tváří Interview ČT24. Záměr Drtinovou přesunout kritizovaly především televizní odbory.
12.08.2013 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (319 článků)

Daniela Drtinová promluvila o svém odstranění z Událostí, komentářů

 
Kauza moderátorky Daniely Drtinové hýbe Českou televizí. Návrh šéfa zpravodajské redakce Zdeňka Šámala na její přesunutí z večerní debaty Události, komentáře do podvečerního pořadu Interview ČT24 moderátorku rozlítil a začala mluvit o politickém tlaku. Postavilo se za ni i několik kolegů.
12.08.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (319 článků)

Konkurz na nové moderátory ČT, ve hře je Lounová i Valenta!

 
Diváci České televize budou koukat! A nejvíce budou překvapení ti, co sledují večerní zprávy. Osvědčené a oblíbené moderátory Událostí nahradí zbrusu nové tváře. Podle informací Blesku v těchto dnech probíhá konkurz a za moderátorský pultík má touhu zasednout třeba zpěvačka Olga Lounová (30), lyžař Aleš Valenta (38), Světlana Zárubová Witowská (39) nebo moderátor Jakub Železný (38).
02.02.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Valenta (61 článků) , Světlana Witowská (215 článků) , Olga Lounová (302 článků)

Tým Událostí, komentářů se rozpadl: Končí i Veselovský! Drtinová odchází z ČT!

 
Nejsledovanější pořad ČT24 Události, komentáře přišel i o posledního z původních moderátorů. Poté, co vedení televize odvolalo Danielu Drtinovou a Bohumila Klepetka, rozhodl se skončit i Martin Veselovský.
24.02.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (319 článků)

ČT: Daniela Drtinová bude moderovat vlastní pořad od pondělí do čtvrtka

 
Od pondělí do čtvrtka bude ČT24 před hlavní zpravodajskou relací vysílat pořad Interview Daniely Drtinové. V pátek se ve stejný čas budou v pořadu Interview ČT24 střídat další moderátorské osobnosti České televize.
13.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (319 článků)

Islamista Erdogan, hanebný stav justice. V Interview ČT24 se mluvilo o Turecku

 
Hostem Interview ČT24 byl bývalý velvyslanec v Turecku Jozef Braun. Hovořilo se především o aktuální situaci v zemi, jíž vládne prezident Erdogan.
28.07.2017 19:35 |

podobné články

Vlajka EU na Hradě? Cizí prapor tam vlál snad jen za nacistů! Kandidát Hannig vystoupil s názory, které v Interview ČT24 obvykle neznějí

 
Mezi prezidentské kandidáty patří také producent a představitel strany Rozumní Petr Hannig. Ve čtvrtečním Interview ČT24 si povídal s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou. Prozradil jí např., že Evropu vnímá jako loď, která se může brzy potopit. Současně ale konstatoval, že apriori není odpůrcem Evropské unie, protože sám mluví pěti jazyky a má mnoho přátel v zahraničí. Vlajku EU by ale na Hradě nevyvěšoval, protože cizí prapor vlál nad Hradem snad jen za časů nacistů.
30.11.2017 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (133 článků) , Petr Hannig (19 článků)

Šéf ČT zkritizoval odboráře kvůli kauze moderátorky Drtinové

 
Generální ředitel České televize (ČT) Petr Dvořák informoval na středečním jednání Rady ČT o „mediálních vlnách“, které doprovázely přesun moderátorky Daniely Drtinové z Událostí, komentářů do pořadu Interview ČT 24, který bude mít od září název Interview Daniely Drtinové.
14.08.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (542 článků) , Daniela Drtinová (319 článků) , Petr Dvořák (537 článků)

Za vyšoupnutou Drtinovou se postavil kolega: Je tím fatálně ohroženo zpravodajství

 
Moderátor Událostí, komentářů Martin Veselovský, jenž je posluchačům dobře znám i z vysílání Českého rozhlasu, se v dopise, který uveřejnil server Britské listy, zastal své moderátorské kolegyně Daniely Drtinové. Spolu s editory Událostí, komentářů Janem Ouředníkem a Janem Rozkošným poukázal na to, že zásah proti Drtinové krátce před volbami působí zvláštně.
09.08.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (319 článků)

ČT bude příští rok škrtat. Editor Událostí, komentářů kvůli tomu odchází

 
Šetření se příští rok nevyhne ani České televizi. Ta má hospodařit v roce 2014 se sedmi miliardami a 54 miliony korun, podle generálního ředitele Petra Dvořáka se peníze citelně odrazí ve zpravodajství. Editor Událostí, komentářů Jan Rozkošný podal výpověď.
11.12.2013 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (542 článků) , Petr Dvořák (537 článků) , Jan Dvořák (87 článků) , Honza Dvořák (87 článků)

Na Nově to paří: Moderátory donutili svléknout do plavek!

 
Vedra, která se už několik dní drží v Česku, jsou pro mnohé nesnesitelná. Stejné horko teď panuje na Nově. Produkce donutila moderátory Snídaně s Novou svléknout do plavek a vyrazit do terénu. A nebyli jediný. V plavkách už jsme jednou viděli i Lucii Borhyovou (35), coby mořskou pannu.
21.06.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1408 článků)

ČT24 změní grafiku a posílí zahraniční zpravodajství

 
Zpravodajský kanál České televize (ČT) ČT24 chystá změnu grafiky a posílí původní zahraniční zpravodajství. Týdeník zahraniční redakce Horizont ČT24 se bude nově vysílat každý všední den. Provázet jím budou Michal Kubal a Lenka Nechvátalová. Nového moderátora budou mít také Události, komentáře, ve kterých se bude střídat dvojice Lukáš Dolanský a Martin Veselovský. ČT o tom dnes informovala v tiskové zprávě. 
07.08.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (311 článků)

Top Gear představil další moderátory. Joeyho z Přátel doplní německá závodnice Sabine Schmitzová

 
Komentátor závodů formule 1 Eddie Jordan nebo německá závodnice Sabine Schmitzová budou dalšími moderátory, kteří se budou podílet na restartu motoristické show Top Gear. Oznámila to BBC, která nové díly uvede v květnu. Televizní stanice již minulý týden ohlásila, že hlavní tváří vedle moderátora Chrise Evanse se stane americký herec Matt LeBlanc.
11.02.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Chris Evans (83 článků) , Chris Evans (83 článků) , Chris Evans (83 článků) , Eddie Jordan (1 článek) , Eddie Jordan (1 článek) , Matt Evans (23 článků)

Zpravodajství ČT připravilo pro diváky soutěž k 60. výročí

 
Netradiční sobotní dopoledne připravuje od nadcházející soboty zpravodajská ČT24. Vedle standardního kontinuálního zpravodajství nabídne divákům vědomostní soutěž, ve které budou tipovat prostřednictvím archivních reportáží zpravodajství data, přesněji letopočty významných událostí. Pořadem provede dvojice moderátorek – redaktorek ČT Zuzana Tvarůžková a Barbora Černošková. Soutěž s názvem Kdy to bylo? odvysílá ČT24 poprvé tuto sobotu v 10,30 hod na obrazovkách ČT24.
25.04.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černošková (6 článků) , Zuzana Tvarůžková (133 článků)