Článek

ČT bude vysílat nový diskusní pořad Souvislosti

 
Od středy 6. dubna začne program ČT 2 vysílat živě ve 22.20 diskusní týdeník nazvaný Souvislosti. Moderátorem se stane Jan Pokorný, který je znám jako dlouholetý šéfredaktor Českého rozhlasu-Radiožurnálu.
16.03.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (126 článků)
Podobné články

Duel Jaromíra Soukupa - nový politický diskusní pořad na TV Barrandov

 
Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic TV Barrandov odvysílá nový politický diskusní pořad – Duel Jaromíra Soukupa. Premiérový díl plný aktuálních otázek a pádných argumentů startuje již dnes večer na televizi Barrandov.
11.05.2017 08:50 |

podobné články

Prima nebude do konce roku vysílat nedělní Partii

 
Diskusní pořad televize Prima Partie se již v letošním roce vysílat nebude. Další díl plánuje televize až na neděli 3. ledna, řekla Ivana Dubášová z FTV Prima.
04.12.2015 15:50 |

podobné články

Zeman bude kandidovat. Od března bude mít pořad na Barrandově, který spoluvlastní Číňané

 
Pouhý týden poté, co má Miloš Zeman oznámit, zda bude opět kandidovat na prezidenta, začíná pravidelný diskusní pořad Týden s prezidentem. Vysílat jej od 16. března bude TV Barrandov, která patří vydavatelství Empresa Media, v němž má podíl privátní čínská společnost CEFC.
15.02.2017 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20492 článků)

Rozhovory se Zemanem bude od ledna živě vysílat Frekvence 1

 
Živé rozhlasové rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem bude od ledna vysílat rádio Frekvence 1. Pořad se bude jmenovat Prezidentský Pressklub, uvedla mluvčí rádia Radka Pilzová. Pořad Hovory z Lán v Českém rozhlase tak končí. Prezidentovi se nelíbilo, že se měl pořad předtáčet.
27.12.2014 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20492 článků)

Hovory z Lán bude vysílat Frekvence 1

 
Živé rozhlasové rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem bude od ledna vysílat rádio Frekvence 1. Pořad se bude jmenovat Prezidentský Pressklub. Pořad Hovory z Lán v Českém rozhlase tak končí. Prezidentovi se nelíbilo, že se pořad měl předtáčet.
28.12.2014 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20492 článků)

Skončí Otázky Václava Moravce? Už si na to můžete vsadit

 
Bookmakeři sázkových kanceláří Tipsport a Chance vypsali kurzy na to, jestli Česká televize letos zruší diskusní pořad Otázky Václava Moravce a nahradí ho pravidelným pořadem moderovaným Světlanou Witowskou. Tato varianta nyní ovšem není příliš pravděpodobná, je na ni vypsán kurz 10:1. Fortuna na to, že ČT začne vysílat pořad Otázky Světlany Witowské, vypsala kurz 15:1.
26.01.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (221 článků)

Práci všem, i cizincům. Tak to ne, cizince nezaměstnávat. U Jílkové bude opět rušno

 
Dnes večer bude Česká televize vysílat pravidelný diskusní pořad Máte slovo, který uvádí Michaela Jílková. Řeč bude o tom, zda nám cizinci berou práci, nebo se bez nich dnešní firmy neobejdou.
01.10.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (438 článků)

Ligu mistrů bude vedle ČT4 vysílat také Prima Cool

 
Zápasy fotbalové Ligy mistrů bude na českém území v příštích třech letech vysílat vedle kanálu ČT4 také Prima Cool. Zatímco ČT4 bude vysílat jen ve středu, Prima Cool získala i úterní vysílací práva.
25.04.2012 16:50 |

podobné články

Ředitel Novy: Politická diskuse na Nově? Na podzim

 
Generální ředitel Novy Jan Andruško časopisu Týden vysvětlil, proč se vlastně vysílací čas Televizních novin přes léto prodlouží. „Bude to úspěšná změna,“ poznamenal k tomu kromě jiného Andruško. Navíc potvrdil dohady o tom, že se reportéři Janek Kroupa a Josef Klíma do Novy vracejí. A kdy se plánuje jejich návrat? Na podzim. V tu dobu hodlá také televize spustit nový politický diskusní pořad.
18.06.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (183 článků) , Janek Kroupa (115 článků)

Bývalý šéf Instinktu Skočdopole má diskusní pořad na TV Metropol, první mu přijde Bárta

 
Pražská televize Metropol přichází s novým diskusním pořadem Tři na jednoho, který bude od 2. května vysílat každou středu od 21 hodin. Uvádět ho bude Petr Skočdopole, redaktor serveru Motejlek.com, dříve šéfredaktor časopisu Instinkt.
30.04.2012 15:25 |

podobné články

ČSSD začíná debatovat s občany v Diskusní aréně

 
V průběhu dubna a května bude ve všech krajských městech České republiky vedení sociální demokracie veřejně diskutovat s občany v tzv. Diskusní aréně o svých programových řešeních pro školství, hospodářství, zaměstnanost a bezpečnost.
04.04.2012 22:45 |

podobné články

ODS zve na otevřené diskusní setkání

 
I když se nebudete zajímat o politiku, ta se vždycky bude zajímat o Vás. Poznejte lépe ty, kteří Vás zastupují. Otevřené diskusní setkání ve Žďáru nad Sázavou.
03.03.2015 10:01 |

podobné články

Tomio Okamura bude na TV Barrandov moderovat večerní debatu Dobrý večer, Česko!

 
Od pondělí 30. ledna začne digitální televize Barrandov vysílat diskusní pořad Dobrý večer, Česko! s moderátory Tomio Okamurou a Martinou Kociánovou. Slibují přiblížit „zákulisí politických rozhodnutí, vědeckých objevů, ekonomických prognóz i společenských událostí“.
10.01.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martina Kociánová (48 článků) , Tomio Okamura (2019 článků)

Začala vysílat Active TV. Nabízí teleshopping či lechtivé filmy

 
V pondělí začala v Česku vysílat nová celoplošná televize Active TV. Nová stanice chce být prvním interaktivním kanálem na tuzemském trhu se zaměřením na zábavu a přímý prodej, oznámila společnost Czech Digital Group, která je provozovatelem třetího multiplexu, v němž bude nová stanice vysílat.
22.04.2013 14:40 |

podobné články

Krtečka a Pandu začne jako první vysílat čínská televize. Česko musí počkat

 
Nové krátké filmy se slavným animovaným Krtečkem, které vznikly v čínských studiích, se začnou v Číně vysílat v pondělí. V Česku pilotní díl uvede ten samý den u příležitosti tuzemské návštěvy čínského prezidenta televize Barrandov spojená s čínskou společností CEFC. Celá první série v počtu 26 dílů by se měla v Česku objevit od léta. O tom, která televize je bude vysílat, se zatím jedná. ČTK to řekla Karolína Milerová, vnučka tvůrce oblíbeného kresleného Krtka.
24.03.2016 14:55 |

podobné články

Nekecala: Po dvou letech mlžení bude mít Simona Krainová svůj pořad v televizi. Víme o tom vše

 
Modelka Simona Krainová  (40) už několik let mluvila o tom, že by měla mít v některé z našich televizí svůj pořad. Pořád se ale nic nedělo, tak jsme skoro zapochybovali, zda se něco takového v dohledné době uskuteční. A vida. Pořad se opravdu zjevil a vysílat ho bude TV Prima.
04.09.2013 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1894 článků)

Diskusní fórum o Rusku: Řešme důrazněji vízovou povinnost

 
Na nutnost důraznějšího řešení problému vízové povinnosti v česko-ruských vztazích poukázalo dnešní diskusní fórum prezidenta Hospodářské komory ČR Petra Kužela, prezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslava Hanáka a výkonného ředitele Komory pro hospodářské styky se zeměmi SNS Františka Masopusta s exportéry vyvážejícími do Ruské federace. Akce nesla název Český export do Ruska a jeho problémy. Setkání se aktivně účastnil i náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR Milan Hovorka.
11.02.2014 20:40 |

podobné články

Česko-slovenské diskusní fórum zahájil politický tajemník

 
Společně se státním tajemníkem slovenského Ministerstva zahraničních a evropských záležitostí Igorem Slobodníkem zahájil dne 5. listopadu 2015 ředitel kabinetu ministra a politický tajemník MZV ČR Petr Drulák v obci Košariska ve Slovenské republice v pořadí šesté Česko-slovenské diskusní fórum.
07.11.2015 10:51 |

podobné články

Na ČVUT se uskuteční diskusní fórum o budoucnosti českého průmyslu a jeho vazbě na kvalitní technické vzdělávání

 
Vedení Českého vysokého učení technického v Praze a Svazu průmyslu a dopravy České republiky pořádají dne 24. října od 10.00 hodin diskusní fórum nazvané Budoucnost českého průmyslu je závislá na kvalitním technickém vzdělávání.
23.10.2017 14:15 |

podobné články