Článek

ČSSD: Snižujeme náklady pro podnikatele

 
Novela zákona o soudních poplatcích, kterou ve třetím čtení schválila Poslanecká sněmovna, přináší výrazné snížení nákladů při zahájení podnikání, konkrétně při založení společnosti s ručením omezeným.
10.03.2016 21:45 |

podobné články

Podobné články

Zvyšujeme komfort, snižujeme náklady!

 
Rostoucí požadavky na úsporu energií, komfort a zdravé bydlení ze strany majitelů domů zvyšují nároky na kvalitu a vlastnosti izolačních materiálů. V současné době je nanejvýš zřejmé, že pouze výběr odpovídajících materiálů a technologií v souvislosti s jejich vzájemným působením zaručí investorovi dlouhodobé a bezstarostné užívání. V kontextu této filozofie je tu systém COMPRI®.
09.09.2014 00:05 |

podobné články

Domácnost stojí nejvíc vytápění a ohřev vody

 
Drtivá většina českých domácností, neuvěřitelných 95 %, se snaží šetřit energiemi. Vede je k tomu sice spíše snaha o finanční úsporu než ohled na životní prostředí, ale toto číslo znamená velký úspěch. Nejčastěji náklady na energie snižujeme tak, že zateplíme dům, vyměníme okna a pořídíme úsporné spotřebiče.
01.06.2015 15:20 |

podobné články

Odpůrci EET se snaží strašit lidi a poctivé podnikatele, stěžoval si ve svých novinách Babiš

 
Podnikatelům snižujeme daně, ke zdražení tedy nemají důvod, hájí dnes startující elektronickou evidenci tržeb v pohostinství ministr financí Andrej Babiš (ANO). Velký rozhovor s ním přinášejí jeho Lidové noviny.
01.12.2016 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8302 článků)

Svobodní: 10 důvodů proč je elektronická evidence tržeb velmi špatný nápad

 
Stát má i jiné nástroje, kterými může kontrolovat správnost tržeb a jimiž by nezatížil plošně všechny podnikatele, včetně těch poctivých. Zvýšené náklady na zavedení systému elektronických tržeb budou muset podnikatelé promítnout do ceny zboží, a náklady tak nakonec ponesou všichni občané. Spousta živnostníků skončí, protože pro ně bude EET likvidační.
02.12.2016 05:35 |

podobné články

ČSSD: Pomáháme ekonomice. Čerpáme eurofondy, snižujeme nezaměstnanost

 
Prohlášení ČSSD k růstu HDP, čerpání dotací a nezaměstnanosti, včetně grafů:
19.12.2015 19:30 |

podobné články

Holík (ČSSD): Prosazujeme snížení doplatku na léky pro rodiny s dětmi a seniory

 
Ve sněmovně jsme začali projednávat vládní návrh novely zákona, kterým snižujeme spoluúčast pojištěnců patřících do sociálně zranitelných skupin obyvatelstva na doplatcích na léky, které jsou částečně hrazené z veřejného zdravotního pojištění.
27.02.2017 09:20 |

podobné články

Zaorálek (ČSSD): Bankéřům s láskou

 
Prý: „Proč v Česku manifestovat", řekl jeden politik ODS: „vždyť snižujeme daně, vždyť tu nemáme žádnou Wall Street, ani žádné podvodné bankéře!"
21.10.2011 22:40 |

podobné články

Daří se, ekonomika roste, dluhy snižujeme. Andrej Babiš přinesl do ČT konkrétní čísla

 
Co čeká českou ekonomiku v příštích letech? Své záměry směřující až do roku 2017 rozkryl v Událostech, komentářích České televize ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Vyjádřil se i k případným personálním změnám ve vládě, kterou vede Bohuslav Sobotka (ČSSD). Došlo i na ministrova již tradiční slova, že nikdy nechtěl být politik.
22.09.2014 22:41 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8302 článků) , Bohuslav Sobotka (8223 článků)

Mládkovo ministerstvo chce podpořit OKD, bude-li v Paskově těžit do konce roku 2016

 
Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) navrhuje vládě, aby schválila poskytnutí státní podpory těžební společnosti OKD na náklady související s útlumem Dolu Paskov na Frýdecko-Místecku. Podmínkou je, že OKD bude na své náklady provozovat ztrátovou těžbu v dole do konce roku 2016 a že podporu schválí Evropská komise. Následné náklady na útlum a odstupné by nesl stát, činily by 1,1 miliardy korun. Na tiskové konferenci ve Staříči na Frýdecko-Místecku to dnes řekl ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD).
01.04.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (659 článků)

Mládkovo ministerstvo chce podpořit společnost OKD, bude-li v Paskově těžit do konce roku 2016

 
Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) navrhuje vládě, aby schválila poskytnutí státní podpory těžební společnosti OKD na náklady související s útlumem Dolu Paskov na Frýdecko-Místecku. Podmínkou je, že OKD budou na své náklady provozovat ztrátovou těžbu v dole do konce roku 2016 a že podporu schválí Evropská komise. Následné náklady na útlum a odstupné by nesl stát, činily by 1,1 miliardy korun. Na tiskové konferenci ve Staříči na Frýdecko-Místecku to dnes řekl ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD).
01.04.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (659 článků)

Pozor. Výprodej nejnovějších trendů za minimum ceny. Buďte mezi prvními a vyberte si!

 
Máme pro vás vánoční dárek už v předstihu. Likvidujeme zásoby i nejnovějších trendů a radikálně snižujeme ceny. Na Cunami.cz právě probíhá výprodej, nenechte ostatní, aby vás předběhli. Skočte rychle i po slevě 125 Kč na 1. nákup!
27.11.2014 12:00 |

podobné články

Pražský dopravní podnik plánuje výluky MHD

 
Krátkodobých výluk se koná ročně více než sto. Většinou se jedná o krátkodobou údržbu tratí, která je v režimu provozu tramvají v Praze (24 hodin denně 7 dní v týdnu) nezbytná. Menší množství krátkodobých výluk je organizováno také pro tzv. cizí investory nebo pro sportovní a společenské akce. Náklady údržby tratí jsou různé a nejvíce je ovlivňuje cena materiálu. Některé stojí pouze režijní náklady (personální náklady, režie strojů a zařízení), jiné znamenají kromě nákladů režijních nejčastěji výměnu zařízení v ceně několika set tisíc korun.
19.03.2015 19:51 |

podobné články

MPO: Podnikatelé najdou formuláře na jednom místě. Šetří to jejich čas i peníze

 
Podnikatelé již nemusí složitě vyhledávat formuláře státní správy na řadě různých pracovišť a webů. Formuláře s dopadem na podnikatele totiž uveřejňuje nově Ministerstvo průmyslu a obchodu na jednom místě – na portálu BusinessInfo.cz. Tento způsob řešení značně snižuje administrativní zátěž, což sami podnikatelé hodnotí velmi pozitivně.
19.05.2016 15:55 |

podobné články

Bárta: Ministr Dobeš mrhá penězi daňových poplatníků

 
V době, kdy vláda provádí výrazné škrty v rozpočtu a hledá se každá oblast, kde ušetřit finance, v době kdy snižujeme valorizaci důchodů a rušíme kojenecké ústavy z nedostatku financí, je naprosto alarmující, že ministr Pavel Dobeš rozšiřuje své ministerstvo o další náměstky včetně jejich úředního aparátu.
22.06.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (509 článků)

Během CT vyšetření snižujeme dávku záření

 
Radiologové Nemocnice Písek, a. s. využívají novinku, která jim při dnes již velmi běžném CT vyšetření (computerové tomografii) umožňuje dosáhnout snížení dávky záření i o více než polovinu běžných hodnot. Umožňuje to nový přídavný softwarový systém AIDR (adaptivní iterativní redukce dávky), který zde nainstalovali k dosavadnímu cétéčku Aquilion 64, jehož výrobcem je Toshiba Medical System.
23.11.2014 21:06 |

podobné články

Jak si nevědomě snižujeme imunitu

 
V době chřipek a nachlazení asi každý více dbá na hygienické zásady, aby byl zdravý. Proto si myjete ruce tak často, jak jen můžete a od nemocných...
20.12.2014 19:17 |

podobné články

Krnáčová (ANO): Novou vyhláškou snižujeme počet heren v Praze

 
Rada hl. m. Prahy dnes přijala novelu obecně závazné vyhlášky, která stanovuje místa a čas, na kterých lze provozovat loterie a jiné podobné hry. Novela výrazně omezuje počet těchto míst, a to ze stávajících 313 na 191. V nejbližší době tedy z pražských ulic zmizí dalších 122 heren či kasin. Novelu vyhlášky bude ještě schvalovat Zastupitelstvo hl. m. Prahy, v účinnosti by měla být od 15. 7. 2015.
09.06.2015 17:56 |

podobné články

Premiér Sobotka: Vláda plní klíčový úkol a už třetí rok snižujeme nezaměstnanost

 
Příznivý vývoj ekonomiky se promítá i do dnes zveřejněných výsledků Úřadu práce.
10.10.2016 14:10 |

podobné články

Ministr Brabec: Emise skleníkových plynů snižujeme. O naplnění cílů nemusíme mít obavy

 
Včera vstoupila v platnost klimatická dohoda z Paříže.
05.11.2016 20:20 |

podobné články