Článek

ČSSD s Červíčkem obešli v Hradci babišovce. „Podraz,“ čertí se Dostálová z ANO

 
Mluví o podrazu a je hodně naštvaná. Hejtmankou v Hradci Králové chtěla být lídryně ANO a ministerská náměstkyně Klára Dostálová. Jenže tohle místo si podrží ČSSD, novým hejtmanem se má stát Jiří Štěpán. Dal dohromady koalici hned pěti uskupení, patří mezi ně i ODS s lídrem Martinem Červíčkem či TOP 09, jejíž jedničkou ve volbách byl exministr zdravotnictví Leoš Heger.
12.10.2016 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1255 článků) , Martin Červíček (298 článků)
Podobné články

Peake se sešla s novým policejním šéfem Červíčkem

 
Vicepremiérka Karolína Peake (LIDEM) se dnes sešla s novým policejním prezidentem Martinem Červíčkem. Po schůzce řekla, že výměnu v čele policie považuje za hotovou věc. Vadilo jí prý, že o ní nebyla dostatečně informována, zvláštní koaliční schůzku k situaci v policii ale nežádá. S Červíčkem prý probrala spolupráci v plnění protikorupční strategie vlády a ujistila se, že boj s korupcí zůstává prioritou policie.
31.08.2012 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1599 článků) , Martin Červíček (298 článků)

Vrakoviště jménem EU, zoufalý Moravec. Starý lišák Zeman vám ještě zatopí. Promlouvá exposlankyně, kterou měli v ČT „rádi“ skoro stejně jako Bobošíkovou

 
ROZHOVOR Bývalá poslankyně Kateřina Dostálová, která radila i bývalým premiérům – Mirku Topolánkovi a Petru Nečasovi, prohlásila, že bychom se obešli bez veřejnoprávních médií, protože se v nich točí stále stejní „krasoduši“. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz volá po odchodu České republiky z Evropské unie, říká, že německá kancléřka Angela Merkelová je chytrá politička a Miloš Zeman starý lišák, který ještě pořádně zatopí Bohuslavu Sobotkovi. „Je otázka, jestli to vrakoviště Evropské unie pro něj bude mít prostor, jako se tomu stalo v případě Fischera, Pilipa, Špidly a některých dalších zkrachovaných politiků,“ prohlásila Kateřina Dostálová, která se dnes věnuje své velké lásce – výtvarnému umění jako galeristka.
02.09.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1692 článků) , Mirek Topolánek (1782 článků) , Bohuslav Sobotka (8240 článků) , Petr Nečas (9190 článků) , Miloš Zeman (16425 článků) , Miroslav Moravec (18 článků)

Hradecké ANO: Pravolevá koalice je podraz, kraj stabilita nečeká

 
Královéhradecký kraj pod vedením pravolevé koalice podle hnutí ANO, které vyhrálo krajské volby, rozvoj a stabilita nečeká. Dohoda o pětikoalici je podle ANO podrazem na lidi, kteří k volbám přišli a chtěli změnu ve vedení kraje. ANO chce být na kraji konstruktivní opozicí. V tiskové zprávě to dnes uvedla lídryně ANO v kraji a náměstkyně ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.
12.10.2016 13:45 |

podobné články

Chovanec ve středu zveřejní řešení situace s Červíčkem a Lessym

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) chce ve středu zveřejnit řešení situace v čele policie. Uvedl to po dnešní schůzce s bývalým policejním prezidentem Martinem Červíčkem, který podal rozklad proti svému odvolání. S ním i se stávajícím šéfem policie Petrem Lessym projedná problematiku dvojvládí ještě počátkem příštího týdne. Pokud se mu s nimi podaří dohodnout, rád by do měsíce vypsal výběrové řízení na nového policejního prezidenta.
31.01.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (298 článků) , Milan Chovanec (1138 článků)

Čtyři tisíce účastníků a přes 60 milionů kroků. Účastníci charitativní akce po týdnu obešli Zeměkouli

 
Čtyři tisíce lidí se jen během prvního týdne zapojily do charitativní akce Každý krok pomáhá, kterou pořádá Oborová zdravotní pojišťovna. Akce odstartovala v neděli 5. února, od té doby její účastníci pro charitu ušli 63 milionů kroků, to jest zhruba 46 000 kilometrů; společně tak obešli celou Zeměkouli, a ještě by stihli dojít z Česka do Himaláji. V únoru účastnici pomáhají Českému registru dárců kostní dřeně, organizaci Mamma Help, neziskovce Portus Praha nebo Centru domácí péče RUAH.
12.02.2017 12:35 |

podobné články

Spory zapomenuty, Peake si notovala s Červíčkem

 
Poté, co kvůli odvolání Petra Lessyho a jmenování Martina Červíčka novým policejním prezidentem poslanci LIDEM mluvili o otřesené důvěře v rámci vládní koalice, je podle všeho spor zažehnán. Vicepremiérka a šéfka LIDEM Karolína Peake se v pátek totiž s Červíčkem setkala a společně si notovali. Koaliční schůzku ke změně na postu šéfa policie už nechce.
31.08.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Karolína Peake (1599 článků) , Petr Lessy (798 článků) , Martin Červíček (298 článků)

To bylo křiku. Peake s Červíčkem už si notují

 
Předsedkyně přípravného výboru vládní strany LIDEM Karolína Peake se dnes sešla s nově jmenovaným policejním prezidentem Martinem Červíčkem a po jednání bylo pryč její nedávné rozčílení. Nyní již plánuje, jak budou s novým šéfem policistů spolupracovat.
31.08.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1599 článků) , Martin Červíček (298 článků)

Pecina se sešel s Červíčkem a Lessym, šéfa policie zatím nevybral

 
Ministr vnitra v demisi Martin Pecina se dnes sešel s policejním prezidentem Martinem Červíčkem a jeho předchůdcem ve funkci Petrem Lessym. Na setkání řešili, zda se Lessy po zastavení stíhání vrátí do čela sboru či nikoli. Mluvčí policejního prezidia Ivana Ježková řekla, že šlo pouze o předběžnou schůzku, na které nepadlo žádné rozhodnutí. Zřejmě se tak stane v následujících dnech. 
29.11.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Martin Pecina (404 článků) , Martin Červíček (298 článků) , Petr Lessy (798 článků)

Pecina s Červíčkem a Lessym řešili, kdo bude policejním prezidentem

 
Ministr vnitra v demisi Martin Pecina se v pátek sešel s policejním prezidentem Martinem Červíčkem a jeho předchůdcem Petrem Lessym. Řešili spolu, zda se Lessy po zastavení svého stíhání vrátí do čela policie. Podle mluvčí policejního prezidia Ivany Ježkové ale na páteční schůzce nepadlo konečné rozhodnutí.
29.11.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Martin Pecina (404 článků) , Martin Červíček (298 článků) , Petr Lessy (798 článků)

Pecina se sešel s Červíčkem a Lessym, šéfa policie zatím nevybral

 
Ministr vnitra v demisi Martin Pecina se dnes sešel s policejním prezidentem Martinem Červíčkem a jeho předchůdcem ve funkci Petrem Lessym. Na setkání řešili, zda se Lessy po zastavení stíhání vrátí do čela sboru či nikoli. Mluvčí policejního prezidia Ivana Ježková ČTK řekla, že šlo pouze o předběžnou schůzku, na které nepadlo žádné rozhodnutí. Zřejmě se tak stane v následujících dnech.
29.11.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Martin Pecina (404 článků) , Martin Červíček (298 článků) , Petr Lessy (798 článků)

S Červíčkem si už doma nepovídám, odhalila Černochová

 
Poslankyně za ODS Jana Černochová v odpovědi čtenářce ParlamentníchListů.cz naznačila, že její vztah s policejním prezidentem Martinem Červíčkem je zřejmě u konce.
02.12.2013 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (306 článků) , Martin Červíček (298 článků)

Pecina v ČT odhalil, o čem se hádal s Červíčkem. Pořád prý mluvil o reorganizaci, ale nic se nedělo

 
Ministr vnitra v demisi Martin Pecina prozradil, kolik peněz bude muset stát vyplatit staronovému policejnímu prezidentovi Petru Lessymu. Popsal také spory, které měl s úřadujícím policejním prezidentem Martinem Červíčkem. Ten prý odmítal učinit potřebné personální změny. Připomněl také, že Červíček dlouho uznával postavení ministra a sám mu donedávna přisuzoval konečné slovo v tomto sporu.
03.12.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (404 článků) , Martin Červíček (298 článků)

Černochová otevřeně napsala, jak to dopadlo mezi ní a Červíčkem

 
Několik zajímavých dotazů dostala na svůj profil na ParlamentníchListech.cz poslankyně Jana Černochová (ODS). V odpovědích objasňovala nesmyslnost spekulací bulváru o podobě jejího rozchodu s policejním prezidentem Martinem Červíčkem, ale čelila i ostré kritice.
23.01.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (306 článků) , Martin Červíček (298 článků)

Dostálová by MMR po Jourové vedla, ale ještě nedostala nabídku

 
Náměstkyně končící ministryně pro místní rozvoj Věry Jourové (ANO) Klára Dostálová by nabídku vést tento resort přijala. Na své pozici by ji ráda viděla i Jourová, kterou vláda nominovala do evropské komise. Oficiálně Dostálovou zatím nikdo neoslovil, řekla na páteční mimořádné tiskové konferenci. Ohradila se také proti výtkám, že ve svém dřívějším působení pobírala dva platy za stejnou práci.
25.07.2014 18:00 |

podobné články

Dostálová i „jaderná baba“ se drží krajských postů. Vnitro žádá jejich sesazení

 
Zastupitelka Královéhradeckého kraje a náměstkyně ministerstva pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO) nebude kvůli neslučitelnosti funkcí rezignovat na místo v zastupitelstvu. O věci by měl rozhodnout soud, řekla v pondělí. Královéhradečtí zastupitelé by o této věci měli jednat 27. března. Hradecký kraj na neslučitelnost funkcí u Dostálové upozornil na začátku března dopis z ministerstva vnitra.
13.03.2017 16:40 |

podobné články

Kateřina Dostalová z Brna: Běhala mezi auty na D1...honila psa!

 
Jako na anděly zachránce shlížela Kateřina Dostálová (38) z Brna na dálnici D1 na dvojici mužů ve žlutých kombinézách. Na 104. kilometru u Větrného Jeníkova jí praskla pneumatika a krátce poté jí z auta utekl pes. A drama bylo na světě...
28.05.2013 12:15 |

podobné články

Předvolební průzkumy: ANO dál vede před ČSSD, Prahu by ovládla Topka

 
Říjnové komunální volby klepou na dveře, strany rozjely své kampaně. A množí se i průzkumy předvolebních preferencí. Ovládají je i nadále strany vládní koalice - ANO a ČSSD. Sobotkova strana však na Babišovce povětšinou podle průzkumů ztrácí!
11.09.2014 18:05 |

podobné články

Čerti po sobě házejí shnilá jablka, glosuje spor Hájka a Halíka řádová sestra

 
Advent je doba, kdy vylézají čerti a házejí po sobě shnilá jablka. Tak jako vicekancléř Hradu Petr Hájek a kněz Tomáš Halík. Spor vznikl tak, že první jmenovaný řekl o tom druhém, že zřejmě není kněz. Věc kritizuje už i arcibiskup Dominik Duka.
13.12.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (359 článků) , Dominik Duka (677 článků)

Čerti zažehnou v sobotu večer Keltský telegraf

 
Stalo se tradicí, že v první jarní sobotu vyšle „čert“ z hory Velká Javořina na moravsko-slovenské hranice přesně ve 20.00 hodin světelný signál, který postupně přijímají „čerti“ z dalších kopců a šíří je tak na trasách směřujících na západ naší republiky. Máte jedinečnou možnost se připojit.
25.03.2012 03:42 |

podobné články