Článek

ČSSD: Popíráme pravost materiálu, který cituje MF Dnes

 
Česká strana sociálně demokratická popírá pravost materiálu, který cituje MF Dnes ve svém dnešním článku. Žádný podobný materiál nebyl nikdy předložen, ani schválen, zjevně se jedná o účelovou kompilaci několika materiálů a jejich nepravdivou interpretaci.
09.04.2016 10:15 |

podobné články

Podobné články

Vybíráme vhodné povlečení do postele

 
Přemýšlíte nad pořízením nového ložního povlečení, ale nejste si jisti, jaký typ bude pro vás ten pravý? Při výběru je dobré zvážit několik věcí. Potřebujete být v teple nebo vám je naopak v noci příliš horko a chtěli byste spíše zchladit? Chcete, aby bylo především příjemné na dotek, bylo nemačkavé nebo vám vydrželo 20 let? Tak či tak, vždy totiž záleží na tom, z jakého materiálu je povlečení vyrobeno. Při nákupu vašeho nového povlečení, se zaměřte tedy nejenom na vhodné barvy a vzory, které budou ladit se zbytkem vaší ložnice, ale také na materiál daného ložního povlečení. Chcete především kvalitu? Tu vám zajistí tradiční český výrobce povlečení. Až tedy vyrazíte na nákupy, vsaďte raději na tradiční české firmy, kamenné a ověřené internetové obchody. Výběr povlečení podle materiálu Nejdůležitějším kritériem při výběru vašeho nového povlečení by měl být materiál. V současné době se na trhu setkáte s několika druhy materiálů, ze kterých se povlečení vyrábí. Bavlněné povlečení Bavlněné povlečení je opravdovou klasikou mezi ložním povlečením a i přes narůstající množství moderních materiálů, zůstává bavlna nejrozšířenějším a nejoblíbenějším materiálem k výrobě ložního prádla. Bavlna je materiál velmi příjemný na dotek, je měkký, pružný a hřejivý a vyznačuje se skvělou prodyšností a savostí. Klasické bavlněné povlečení je také cenově dostupné pro každého, jedinou jeho nevýhodou je nutnost žehlení, z důvodu vyšší mačkavosti materiálu. Bavlna se pere až na 60 stupňů. V dnešní době se setkáváme se speciální mercerovanou bavlnou. Mercerování je technický postup, při kterém dochází k úpravě bavlněných textilií. Mercerované ložní povlečení se tak pyšní vyšší pevností, příjemným omakem, afinitou k barvivům a hedvábným leskem. Flanelové povlečení Dalším velmi oblíbeným typem ložního povlečení je povlečení z flanelu. Flanelové povlečení je vyráběno ze 100% bavlny, ale k jeho výrobě je používána hustě tkaná látka o vyšší gramáži. Flanelové povlečení si tak zachovává všechny... Čtěte více Příspěvek Vybíráme vhodné povlečení do postele pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.02.2016 09:40 |

podobné články

Do Svatopetrské baziliky po oznámení papeže udeřil blesk, fotka je pravá

 
Pravost agenturní fotografie, na níž blesk udeřil do kopule vatikánské Svatopetrské baziliky údajně zrovna v den papežovy oznámené rezignace, dokládají záběry z jiných médií. Poukazuje na to dnes agentura DPA.  Snímek  italské agentury ANSA obletěl svět, ale běžní lidé i fotoreportéři jeho pravost začali okamžitě zpochybňovat na sociálních sítích. 
13.02.2013 13:00 |

podobné články

Japonsko potvrdilo pravost videa s popravou rukojmího!

 
Na internetu se objevilo video, které ukazuje jednoho z japonských rukojmí, jak drží fotografii svého kolegy, který byl popraven. Japonská vláda v neděli potvrdila jeho pravost.
25.01.2015 11:01 |

podobné články

Klaus potvrdil pravost SMS o emigraci

 
Prezident Václav Klaus v pátek po opuštění volební místnosti potvrdil pravost SMS, která se ve čtvrtek objevila v médiích. Klaus v ní uvedl, že v případě zvolení Karla Schwarzenberga zváží emigraci. V pátek doplnil, že si osoby, která ji zveřejnila, vždy vážil. Nečekal prý, že se sníží k něčemu takovému.
25.01.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8472 článků) , Karel Schwarzenberg (3584 článků)

Ódéesák Sobotka zhnusen hlasováním Senátu o lustracích: Popíráme hodoty listopadu

 
Místopředseda Senátu Přemysl Sobotka (ODS) vyjadřuje pobouření nad tím, že Senát údajně dovršuje odklon od demokratických hodnot, pro které kráčeli lidé v ulicích v listopadu 1989? Jak k tomu došel? Rozhodně je prý proti tomu, že ministři už na příště nebudou muset mít lustrační osvědčení. A jestliže se už jednou zaprodali nedemokratickému režimu, kde je záruka toho, že jako ministři demokratické vlády kvůli vlastnímu prospěchu neohrozí stát znovu?
23.10.2014 20:51 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (450 článků)

Ódéesák Sobotka zhnusen hlasováním Senátu o lustracích: Popíráme hodnoty listopadu

 
Místopředseda Senátu Přemysl Sobotka (ODS) vyjadřuje pobouření nad tím, že Senát údajně dovršuje odklon od demokratických hodnot, pro které kráčeli lidé v ulicích v listopadu 1989? Jak k tomu došel? Rozhodně je prý proti tomu, že ministři už na příště nebudou muset mít lustrační osvědčení. A jestliže se už jednou zaprodali nedemokratickému režimu, kde je záruka toho, že jako ministři demokratické vlády kvůli vlastnímu prospěchu neohrozí stát znovu?
23.10.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (450 článků)

Byla způsobena nemateriální újma, cituje kuličkový útočník výslech Klause

 
Střelec z Chrastavy Pavel Vondrouš zveřejnil na svém facebookovém profilu část vyšetřovacího spisu, kterou dostal jako podklad k obhajobě. Cituje zde výpověď prezidenta Václava Klause. Za zveřejnění může dostat až milionovou pokutu.
30.10.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8472 článků)

Kyjev i Brusel prý hrají vabank a udělají cokoliv. Komunista Skála cituje ruského experta a upozorňuje na velmi nebezpečného poradce

 
„Brutalita, s níž Kyjev masakruje vlastní populaci, budí stále bouřlivější reakce,“ tvrdí historik Josef Skála, nedávný eurokandidát KSČM. Ve svém komentáři pro cituje slova Jevgenije Satanovského, prezidenta ruského Ústavu Blízkého východu z jeho článku Donuceni ke Krymu, s nímž se ztotožňuje.
14.06.2014 17:01 |

podobné články

Hrají s vámi komedii. Naše vláda i ČT. Analytik břitce k problému uprchlíků, přičemž cituje závažná zjištění, o kterých se nemluví

 
Analytik Martin Koller se zamýšlí nad současnou uprchlickou krizí. Cituje slova arabských i amerických analytiků, kteří se snaží dopátrat jejího původu, a varuje před skrytými bezpečnostními hrozbami přijímání uprchlíků.
03.06.2015 09:20 |

podobné články

Nově zvolení pražští radní dnes budou řešit až 90 materiálů

 
Na svém zasedání se dnes sejde nová pražská rada složená z členů koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice (Strana zelených, ČSSD a STAN). Na jednání by měla řešit téměř 90 materiálů, které podědila po minulé radě složené ze zástupců TOP 09 a které si mezi sebou noví radní rozdělili podle jednotlivých kompetencí. Jednání začne ve 12:00.
28.11.2014 06:46 |

podobné články

Časopis Kraus cituje čtenáře ParlamentníchListů.cz

 
Druhé číslo časopisu Kraus věnuje jeden z úvodních materiálů čtenářům našeho serveru. Někteří z diskutérů jsou uvedení v článku "Veřejnoprávně spočítaná lůza ze 17. listopadu".
28.12.2011 15:25 |

podobné články

Ministryně školství se distancovala od kontroverzního vzdělávacího projektu o uprchlících

 
Ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) se dnes distancovala od materiálů vzdělávací kampaně pro základní a střední školy, která mimo jiné staví žáky do role uprchlíků. Projekt připravily organizace META a Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR). Podle Valachové se ministerstvo na přípravě těchto materiálů nepodílelo, nemá s nimi nic společného a do škol je distribuovat nebude. Ministryně to uvedla při interpelacích.
21.01.2016 17:51 |

podobné články

Zařizujeme dětský pokoj pro miminko

 
Narození miminka je jedna z nekrásnějších událostí člověka. Jedním z posledních kroků, které musejí rodiče před narozením udělat, je kompletně zařídit dětský pokoj. Ten musí být navržený tak, aby působil harmonicky a dítě v něm mělo vše co bude potřebovat. Co nesmí v dětském pokoji chybět, jsme pro vás sepsali v následujícím článku. Dominuje postýlka Dětská postýlka je základ dětského pokoje pro miminko. Ono totiž nic jiného nepotřebuje. Z tohoto důvodu by měla být vybíraná s naprostou pečlivostí a rozmyslem. Správná dětská postýlka musí být bezpečná a vyrobená z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Ideální dětská postýlka je variabilní postýlka. Každý rodič jistě ocení nastavitelný rošt, posuvnou bočnici nebo vyndavacími příčkami. Postýlku tak bude moci přizpůsobit potřebám dítěte i rodičům a zajistit vašemu děťátku zdravý tělesný i duševní rozvoj. Certifikát o zdravotně nezávadné postýlce Konstrukce dětské postýlky musí být z pevného materiálu, který dokáže zajistit dokonalou stabilitu. Přísná pravidla platí také pro zvolený materiál a nátěr. Oba tyto parametry musejí být zdravotně nezávadné. Nátěr nesmí obsahovat škodlivé látky jako jsou polychlorované bifenyly, olovo a další. Prodejci ke svým postýlkám dodávají certifikát, který za nezávadnost ručí. Bez třísek a ostrých hran Dětská postýlka musí také být bez ostrých hran a výčnělků, který by mohly způsobit ošklivá zranění. Každý zkušený rodič vám řekne, že dítě velmi brzy začne všechny olizovat a ochutnávat. Proto je nutné vybrat dřevo, které nedělá třísky. Ideální je tvrdé bukové dřevo. Bezpečná postýlka v číslech rozestupy mezi příčkami by měly být od 4,5 – 7,5 cm (dítě neprostrčí hlavičku) rozestupy mezi příčkami nesmějí být menší než 2,5 cm (dítěti se nezaklíní ručička, nožička) rošt musí jít dát minimálně 60 cm pod horní hranu postýlky (aby dítě nemohlo vypadnout až se bude stavět) existují dva rozměry postýlek 120 x 60 cm a 140 a 70 cm Zabránění prostrkování ručiček... Čtěte více Příspěvek Zařizujeme dětský pokoj pro miminko pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
25.04.2016 02:55 |

podobné články

První foto iPadu 3: Skutečnost, nebo podvrh?

 
Trh s tablety už dnes nejsou jen výrobky od Applu. Pokud byste se ale zajímali, na který nový výrobek z této kategorie se uživatelé nejvíc těší, odpověď by byla jasná. iPad 3 je nejočekávanějším tabletem, který stále zahaluje mlha plná nejasností, odhadů a dohadů. Tchajwanský server nextmedia.com přinesl dost možná první fotografii nového iPadu. Pravost snímku však potvrdit nelze.
20.02.2012 20:35 |

podobné články

USA dají Česku mobilní zařízení na detekci jaderných materiálů

 
Američané poskytnou Česku mobilní zařízení na detekci radioaktivních materiálů. Mělo by sloužit například při odhalování nelegálního obchodu s jaderným materiálem. Řekl to dnes náměstek ministra vnitra Jaroslav Hruška, který ve Washingtonu o vzájemné spolupráci v této problematice podepisuje memorandum na americkém ministerstvu energetiky.
07.09.2012 21:00 |

podobné články

Vláda na měsíc přerušila diskusi o materiálu k pronájmu gripenů

 
Vláda dnes přibližně na měsíc přerušila projednávání materiálu, který se týká případného prodloužení pronájmu stíhaček Jas-39 Gripen. O podmínkách pokračování pronájmu jedná česká strana se Švédskem už rok. Stávající smlouva, na jejímž základě čeští vojenští piloti na gripenech létají, vyprší na konci roku 2014.
27.02.2013 10:50 |

podobné články

Průšvih? Iráčtí fanatičtí rebelové se zmocnili jaderného materiálu

 
Irácké orgány dnes upozornily OSN, že sunnitští radikálové, kteří v posledních týdnech ovládají čím dál větší část země, se zřejmě dostali k jadernému materiálu. Jedná se o uran, používaný k vědeckým účelům na univerzitě v Mosulu, který islamisté ovládli.
10.07.2014 10:30 |

podobné články

Valachová nechce děti zatahovat do problému uprchlictví

 
Ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) se distancovala od materiálů vzdělávací kampaně pro základní a střední školy, která mimo jiné staví žáky do role uprchlíků. Projekt připravily organizace META a Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR). Podle Valachové se ministerstvo na přípravě těchto materiálů nepodílelo, nemá s nimi nic společného a do škol je distribuovat nebude. Součástí kampaně je i komiks o uprchlíkovi z Afghánistánu.
21.01.2016 23:20 |

podobné články

V Praze by mohlo vzniknout skoro 30 nových železničních zastávek

 
Na území Prahy by mohlo v budoucnu vzniknout téměř třicet nových železničních zastávek. Vybudovány mají být v rámci zkvalitnění železničního propojení Prahy a Středočeského kraje. Vyplývá to z materiálu, který na neveřejném zasedání minulý týden projednával magistrátní výbor pro dopravu a který má ČTK k dispozici. Kdy by se výstavba stanic schvalovala, nebo kolik by stála, z materiálu není jasné. Výbor jej podle informací ČTK zatím neschválil.
22.05.2015 11:40 |

podobné články