Článek

ČSSD obchází strach i podezření, kdo může stát za hackerskými útoky na email premiéra a dalších

 
Podle informací internetového deníku Echo24.cz způsobilo několik hackerských útoků na e-maily politiků ČSSD nervozitu v uvedené straně. Podle premiéra Bohuslava Sobotky za tím stojí neonacisté, kteří opakovaně vykrádají soukromé e-maily, a proto by s tím měla něco začít dělat policie. „Ne všichni v ČSSD si však myslí, že jsou za útokem lidé ze serveru White Media,“ píše Echo24 a připomíná, že útoky přišly jen několik měsíců před krajskými a senátními volbami.
23.01.2016 18:01 |

podobné články

Podobné články

Ubraňte se HACKERŮM! Rady, jak ochránit počítač, aby ho nezneužili

 
Obrana před hackerskými internetovými DDoS útoky (Distributed Denial of Service, tedy útoky vedené více počítači najednou) na servery institucí je obtížná a nikdy se nelze ubránit stoprocentně, řekl dnes vedoucí počítačového bezpečnostního týmu Masarykovy univerzity Jan Vykopal.
07.03.2013 22:20 |

podobné články

Česko obchází strach: Už druhé podezření na prasečí chřipku!

 
Panika už dorazila i do ČR! Lékaři v pražské nemocnici v Motole vyšetřují prvního člověka, u kterého by mohlo být podezření na prasečí chřipku! Druhý muž, u kterého je podezření na nebezpečnou nemoc, leží v nemocnici na Bulovce!
27.04.2009 18:10 |

podobné články

Klidnou obcí obchází strach: Místní vyděsila smrt manželského páru

 
Strach obchází Tymákovem, dosud klidnou obcí na Plzeňsku. Místní vyděsila brutální smrt manželského páru. Uvnitř rodinného domku je našel v tratolišti krve jejich syn. Policie k případu mlčí a to místním na klidu nepřidá. Lidé se tak bojí o svou bezpečnost. Jakékoliv informace totiž policie odmítla sdělit i místnímu starostovi.
11.07.2012 17:10 |

podobné články

Velký podvod na uživatele Xboxu 360! Blesk.cz zjišťoval případy v Česku

 
Britský deník The Sun dnes přinesl zprávu o velkém hackerském útoku na uživatele herní konzole Xbox 360. Některým britským hráčům mělo zmizet z účtů v přepočtu od tří do šesti tisíc korun. V některých krajních případech i více. Blesk.cz se na celou kauzu zaměřil a zapátral, jak to s hackerskými útoky je. Samotné účty na internetové službě Xbox Live ohroženy nebyly, jde o podvod na hráče, kteří poskytnou podvodné aplikaci nebo hackerovi informace ke svým účtům a ti je pak zneužijí. Blesk.cz se tedy pokusil zjistit, zda k podobnému podvodu došlo už i v České republice.
22.11.2011 21:45 |

podobné články

Komedie o Kim Čong-unovi nesmí v Asii do kin

 
Americký server Hollywood Reporter informoval, že komedie o Kim Čong-unovi The Interview, která údajně souvisí s hackerskými útoky na firmu Sony Pictures, nepůjde do asijských kin. Společnost se tak rozhodla už před časem, tvrdí server.
11.12.2014 10:06 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (969 článků)

Obama chce přitvrdit boj proti kyberzločincům. Podepíše exekutivní příkaz

 
Americký prezident Barack Obama či šéf firmy Apple Tim Cook budou dnes mezi hlavními řečníky konference o kybernetické bezpečnosti, která proběhne na Stanfordově univerzitě. Spojené státy řeší zabezpečení internetu zvláště v souvislosti s nedávnými hackerskými útoky na Sony Pictures či účty některých institucí.
13.02.2015 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2148 článků)

S internetovou ochranou pomáhají ISIS Američané! Hackeři z Anonymous ukázali na Kalifornii

 
Americká firma se sídlem v proslulém Sillicon Valley byla skupinou Anonymous obviněna z toho, že chrání propagandistické weby Islámského státu před jakýmikoliv hackerskými útoky. Reakce samotné společnosti CloudFlare je přinejmenším dost podivná.
30.11.2015 16:56 |

podobné články

Glamour Orient v Brně

 
Tuto show pořádá 28.11. v Brně Sheyla & Al Fayyum Dancers, které budete moci vidět na této akci i vystupovat, a to především v autentických folklórních tancích Orientu. Hlavní hosté jsou Shereen, Eglal a Katka Krejčová. Tanečnice, které jsou mezinárodně uznávané jako lektorky a oceňovány na prestižních soutěžích jako tanečnice a choreografky. Tato show má jako jeden z cílů dát možnost a prostor vystoupit novým talentům, kteří se na české scéně každoročně objevují a snaží se prosadit. Tyto nové tanečnice se snažíme podpořit právě možností vlastní prezentace na této akci. Na letošní show se proto objeví tyto tanečnice: Badriyah, Warda, Pavlína Skalská a Jannah. Program ještě doplní brněnská taneční skupina Rahat Lukum, která se specializuje na Tribal a Perský styl Show moderuje Eva Chludová BAZAR Od 18:00 bude v místě konání bazar s orientálním zbožím! Vystavují: Khalida, Saffanah, Orient Life, a Veronika Kopecká! Vstupenky V ceně 230,- nebo 190,- jsou v prodeji od 1.října 2009!!!!! Lístky zakoupíte na těchto místech: G- Studio – Kounicova 22, Brno ISIS – Lidická 38, Brno Orient Express magazín – online prodej! Napište Vaši objednávku na email reklama@orientmagazin.net (uveďte Vaši adresu pro zaslání lístků), následně obdržíte var. symbol a číslo účtu, po přijetí částky pošleme lístky na Vaši adresu. Za platbu online a zaslání lístků účtujeme 15Kč navíc! Sheyla – online prodej! Napište Vaši objednávku na email sheyla@sheylaorient.com (uveďte Vaši adresu pro zaslání lístků), následně obdržíte var. symbol a číslo účtu, po přijetí částky pošleme lístky na Vaši adresu. Za platbu online a zaslání lístků účtujeme 15Kč navíc! Více informací na www.sheylaorient.com
10.11.2009 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Shereen (1 článek)

Skandál: Neumí odeslat email a hrají si s bombou

 
Zpackaná slovenská prověrka letištní kontroly má další skandální pokračování. Ztracený email, který Slováci poslali Irům, se nakonec našel. Ovšem v jiné poště!
07.01.2010 11:05 |

podobné články

Funkcionáře Manchesteru City připravil o místo nevhodný email

 
Výkonný ředitel Manchesteru City Garry Cook, který měl údajně poslat nevybíravý email nemocné matce obránce klubu Neduma Onuohy, odstoupil ze své funkce.
09.09.2011 18:45 |

podobné články

Lidé jsou nas*aní na Cikány, černý sm*ady. Úřednice trpí za drsný email

 
Lavinově se šířící email schránkami tisíců uživatelů internetu se stal předmětem policejního šetření. Od ostatních mailů, se kterými se denně většina lidí setkává, se totiž liší tím, že je rasisticky motivovaný. A pak tím, že je podepsaný úřednicí Krajského úřadu v Ústí nad Labem z odboru školství, mládeže a tělovýchovy.
12.01.2012 11:35 |

podobné články

Lidé jsou nasraní na Cikány, černý smrady. Úřednice trpí za drsný email

 
Lavinově se šířící email schránkami tisíců uživatelů internetu se stal předmětem policejního šetření. Od ostatních mailů, se kterými se denně většina lidí setkává, se totiž liší tím, že je rasisticky motivovaný. A pak tím, že je podepsaný úřednicí Krajského úřadu v Ústí nad Labem z odboru školství, mládeže a tělovýchovy.
12.01.2012 11:40 |

podobné články

Strážník rozeslal email s náboji. Prý lék na Romy

 
Obrovské pobouření vyvolal v Horažďovicích email, který několika úředníkům a strážníkům poslal bývalý velitel tamní Městské policie Zdeněk Petrovic. Obsahuje totiž fotografii, která uráží Romy. Jako první na to upozornilo Rádio Impuls.
12.01.2012 17:45 |

podobné články

Policista chtěl léčit Romy emaily s náboji

 
Policista z Horažďovic údajně rozeslal hromadný email, ve kterém navrhuje lék pro vyléčení Romů. Email obsahuje fotomontáž krabičky s léky, ve které jsou místo tabletek náboje.
13.01.2012 12:45 |

podobné články

ČNB varuje před nestandardními nabídkami investic

 
Česká národní banka (ČNB) ve čtvrtek upozornila na nestandardní investiční nabídky šířené prostřednictvím e-mailů nesutin@email.cz a smartinvest@email.cz.
26.04.2012 18:40 |

podobné články

ČNB varuje před nestandardními nabídkami investic

 
Česká národní banka (ČNB) ve čtvrtek upozornila na nestandardní investiční nabídky šířené prostřednictvím e-mailů nesutin@email.cz a smartinvest@email.cz.
26.04.2012 23:35 |

podobné články

Česká pošta upozorňuje klienty na podvodný email

 
Česká pošta upozorňuje klienty na podvodný email odesílaný z adresy cpost@ceskaposta.net. Důrazně se od tohoto emailu a textu v něm uvedeném distancujeme.
09.08.2013 14:35 |

podobné články

Vdova po Kodetovi způsobila rozkol v rodině: Šporcl s Bárou jí poslali drsný email!

 
Herečka Bára Kodetová a jeden z našich nejlepších houslistů Pavel Šporcl jsou naštvaní na babičku svých holčiček. Vdova Soňa Kodetová (68) je dokonce vytočila natolik, že jí napsali hustý email s výhradami k jejímu chování. To se jí ale silně dotklo.
25.10.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šporcl (118 článků) , Barbora Kodetová (83 článků)

Velká vánoční soutěž, která vám zaručeně zvedne tep!

 
Ve spolupráci dvou nejvýznamnějších slevových poskytovatelů vznikla jedna z největších soutěží za rok 2013. Hraje se o téměř 1400 cen v celkové hodnotě přes 270 000 Kč, a přitom není nutné nic kupovat! Malý dárek navíc vyhrává každý! Zadejte váš email a automaticky vyhráváte 50 Kč na nákup v Kuponplus.cz. Zadejte email vašich kamarádů, a zvyšte si tak šanci vyhrát iPhone 5 nebo luxusní výlet!
03.12.2013 18:20 |

podobné články