Článek

ČSSD natahuje Babiše na skřipec

 
Sociální demokracie už dokončila plán, jak dostat zpod kontroly ministra financí Andreje Babiše (ANO) společnost Agrofert i vydavatelství Mafra s deníky MF Dnes, Lidové noviny a také rozhlasovou stanici Impuls.
17.03.2016 04:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13078 článků)
Podobné články

Myš mu rozkousala výplatu: Muž ji za to natáhl na skřipec!

 
Otřesné! Tak by se dala charakterizovat fotografie neznámého palestinského muže z pásma Gazy uveřejněná na Facebooku. Ten se rozhodl pověsit bezbranné zvíře na skřipec za to, že mu rozcupovalo výplatu.
04.10.2013 19:10 |

podobné články

Autoři nejhorších literárních překladů získali anticenu Skřipec

 
Anticenu Skřipec, kterou každoročně udílí Obec překladatelů a která se předává nejhorším literárním překladatelům, si tento rok odnesli dva autoři, a sice Martina Černá za překlady divadelních her dramatiků Rafaela Spregelburda a Eduarda Pavlovskyho a Petr Polák za plagiát starých překladů děl Charlotte Brontëové a Roberta E. Howarda. Cena se jako tradičně udílela v rámci veletrhu Svět knihy.
16.05.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Polák (145 článků) , Petr Polák (91 článků) , Charlotte Brontëová (3 články) , Martina Černá (7 článků) , Eduard Martin (9 článků)

Vyzkoušejte si ZDARMA revoluční vlasový clip!

 
Na počátku stál úplně jednoduchý nápad. Vytvořit skřipec, který bude ženám slušet a zároveň snadno a rychle zkrotí jakékoli vlasy. Původní skřipec vypadal od 80. let pořád stejně a čouhající pérko nebylo příliš estetickou záležitostí. A tak se zrodil Linziclip…
23.02.2015 13:01 |

podobné články

Takto se může ptát jen idiot. Po mimořádně „hvězdném“ týdnu moderátora Borka hovoří Petr Žantovský o natahování na skřipec

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Na českotelevizní skřipec by si zasloužil natáhnout moderátor Událostí, komentářů za svůj výrok hraničící s rasismem při debatě o financování vysokých škol. O tři dny později zaznamenal Petr Žantovský jeho další perlu, když se po hostech pořadu dožadoval vyjádření, zda jsou jejich strany pro, aby Česká republika plnila svůj závazek na výši armádních výdajů, který vyplývá z našeho členství v NATO. Do přehledu mediálních zajímavostí uplynulého týdne se vešla i účelová, pokrytecká a podpásová záležitost, která se objevila v deníku Právo.
29.07.2017 08:05 |

podobné články

Ta nám ale vyrostla: Z bývalé nejkrásnější české tenistky Nicole Vaidišové je obryně

 
Bývalá tenisová hvězda Nicole Vaidišová se poněkud zvětšuje. Po ukončení profesionální tenisové kariéry trošku nabrala na váze a teď to skoro vypadá, že i na výšce. Buď ji někdo natahuje na skřipec, nebo její manžel, český daviscupový reprezentant Radek Štěpánek, stárne a zmenšuje se.
04.06.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Vaidišová (120 článků) , Radek Štěpánek (849 článků)

Raninec s Melčákem s ústavní stížností vyčkávají

 
Poslanci Miloš Melčák a Juraj Raninec natahují politiky na skřipec. Ani pár hodin před úterním hlasováním Sněmovny o svém rozpuštění nechtějí jednoznačně říci, zda se obrátí na Ústavní soud. Důvod je prý prostý: intenzívně jednají s právníky.
15.09.2009 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Raninec (6 článků) , Miloš Melčák (56 článků)

New Jersey: Natahují Sýkoru na skřipec!

 
Vyhrál pro ně před jedenácti lety Stanley Cup, odvedl obrovské penzum práce, ale teď ho New Jersey Devils napínají se smlouvou pro NHL.
05.10.2011 12:15 |

podobné články

Výprodej z nevěstince: V Austrálii draží pouta i oblečení

 
Pouta, bičíky a dokonce natahovací skřipec se budou dražit příští týden v Austrálii. Zhruba 250 předmětů pochází ze zrušeného nevěstince.
06.04.2013 11:25 |

podobné články

Kachní ret pobláznil svět! Anastacia si odfrkla a vyděsila fanoušky

 
Že by už i popová diva Anastacia (46) propadla botoxovému šílenství? Americká zpěvačka, která ještě před pár měsíci vypadala mladistvě a svěže, totiž na koncertě v italské Padově působila dojmem, že si nechala obličej »napnout« na skřipec.
19.01.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Anastacia Anastacia (105 článků)

Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu dostalo nakladatelství Dobrovský

 
Na festivalu Svět knihy byly vyhlášeny ceny Český bestseller. Nejprodávanější knižní novinkou se stala Husitská epopej II. Vlastimila Vondrušky. Odborná porota Obce překladatelů udělila překladatelskou anticenu Skřipec za rok 2015, kterou s přihlédnutím k titulům vydaným v posledních pěti letech přiřkla nakladatelství Dobrovský za "zavrženíhodný způsob vydávání klasické literatury v dávno zastaralých překladech v edici Omega".
13.05.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Vondruška (106 článků)

S počátkem prezidentské kampaně jistě uvidíme ještě mnoho dalších „zaručených informací“. Kohlíček prozradil, co očekává od odpůrců Zemana

 
ROZHOVOR „Již řadu let mě překvapuje velmi naivní přístup k energetické soběstačnosti EU. Na jedné straně vidíme rusofobní výkřiky z baltských zemí ve smyslu, že když plyn, tak jedině zkapalněný ze Spojených států nebo odjinud, jen ne z Ruska, a na druhé straně Polsko prohlásí ústy svého ministra, že se uhlí nevzdá a že připravuje nový plynovod z norských ložisek přes Dánsko. Hlavně když to nebude ruský plyn! Bulharsko bylo několik měsíců napínáno na skřipec...,“ říká komunistický europoslanec Jaromír Kohlíček. Kromě energetiky v EU se ale i on v rozhovoru ParlamentníchListů.cz pozastavuje nad dotazy, které se týkají Miloše Zemana či amerického prezidenta Trumpa.
22.07.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Kohlíček (54 článků) , Miloš Zeman (20962 článků)

Janeček (ČSSD): Jak se státi Arcilotrem

 
Postačí pár plakátů, na nichž se ruka v ornátu směle natahuje po nafouknutém pytli, toto vše doplnit sloganem „134 miliard Kč chtějí ODS a TOP 09 darovat církvím“ a hned jste Arcikacíř a Arcilotr.
16.08.2012 10:05 |

podobné články

Komentář: V Národním můžou být rádi, že Zaorálek nepřijel na kombajnu

 
Politici se vždy mění krátce před volbami, kdy kvůli svému zvolení udělají cokoli, jak teď ukázaly i víkendové slavnosti vína v Uherském Hradišti. Málokdo ale trumfne volebního lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka, který rád natahuje boxerské rukavice, jezdí na kombajnu nebo dokonce agituje v Národním divadle, zatímco tam zkouší operu.
12.09.2017 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2415 článků)

ČSSD tvrdě na Babiše: Jeho metody připomínají praxi StB, žádáme omluvu

 
Metody ministra financí Andreje Babiše (ANO) vůči poslanci ČSSD Ladislavu Šinclovi podle sociální demokracie připomínají praxi komunistické státní bezpečnosti (StB). ČSSD chce, aby se Babiš, který měl Šincla zastrašovat, veřejně omluvil. Postup Babiše je v parlamentní demokracii nepřijatelný, uvedla ČSSD ve čtvrtek v prohlášení.
18.06.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13078 článků) , Ladislav Šincl (122 článků) , Bohuslav Sobotka (9488 článků)

Šéf Českých drah: Masíruje si zadek za naše peníze!

 
Šéf Českých drah Petr Žaluda nejspíš zešílel! Jednu ruku natahuje po státních dotacích, druhou nesmyslně rozhazuje. Luxusní Audi A8, kterou mu zbídačelé České dráhy koupily, si totiž nechal vybavit neuvěřitelným luxusem. Masážní a klimatizované sedačky za 450 tisíc, elektrický stoleček za 100 tisíc!
21.05.2009 05:10 |

podobné články

Pánové, chcete zvětšovač penisu ze zlata a diamantů?

 
Jeden nejmenovaný saúdský podnikatel se rozhodl, že si pořídí větší penis. Zalíbil se mu totiž přístroj kanadské společnosti X4 Labs, který natahuje úd a při pravidelném nošení způsobuje jisté zvětšení. Ale boháč chce něco speciálního!
07.08.2009 08:40 |

podobné články

Gumový muž si natahuje kůži o 16 cm

 
Tuto schopnost má díky onemocnění způsobujícímu poruchu pojivové tkáně.
12.10.2009 15:45 |

podobné články

'Démon' Kindl: Zkrátil vousy, ale kauzu natahuje dál!

 
VIDEO: Ostříhaný, učesaný a s vykartáčovaným plnovousem. Tak přišel bývalý děkan plzeňské právnické fakulty Milan Kindl na tiskovou konferenci vysvětlovat údajné "kšeftování" s právnickými tituly.
20.10.2009 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kindl (45 článků)

VIDEO: Holínky v bahně dobíjejí mobily

 
Co mají společného holínky a hodinky? Jestli rychle přemýšlíte o odpovědi, tak tady je - hodně, protože obojí se natahuje.
29.06.2010 21:30 |

podobné články