Článek

ČSSD natahuje Babiše na skřipec

 
Sociální demokracie už dokončila plán, jak dostat zpod kontroly ministra financí Andreje Babiše (ANO) společnost Agrofert i vydavatelství Mafra s deníky MF Dnes, Lidové noviny a také rozhlasovou stanici Impuls.
17.03.2016 04:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9351 článků)
Podobné články

Myš mu rozkousala výplatu: Muž ji za to natáhl na skřipec!

 
Otřesné! Tak by se dala charakterizovat fotografie neznámého palestinského muže z pásma Gazy uveřejněná na Facebooku. Ten se rozhodl pověsit bezbranné zvíře na skřipec za to, že mu rozcupovalo výplatu.
04.10.2013 19:10 |

podobné články

Autoři nejhorších literárních překladů získali anticenu Skřipec

 
Anticenu Skřipec, kterou každoročně udílí Obec překladatelů a která se předává nejhorším literárním překladatelům, si tento rok odnesli dva autoři, a sice Martina Černá za překlady divadelních her dramatiků Rafaela Spregelburda a Eduarda Pavlovskyho a Petr Polák za plagiát starých překladů děl Charlotte Brontëové a Roberta E. Howarda. Cena se jako tradičně udílela v rámci veletrhu Svět knihy.
16.05.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Polák (125 článků) , Petr Polák (71 článků) , Charlotte Brontëová (3 články) , Martina Černá (6 článků) , Eduard Martin (8 článků)

Vyzkoušejte si ZDARMA revoluční vlasový clip!

 
Na počátku stál úplně jednoduchý nápad. Vytvořit skřipec, který bude ženám slušet a zároveň snadno a rychle zkrotí jakékoli vlasy. Původní skřipec vypadal od 80. let pořád stejně a čouhající pérko nebylo příliš estetickou záležitostí. A tak se zrodil Linziclip…
23.02.2015 13:01 |

podobné články

Ta nám ale vyrostla: Z bývalé nejkrásnější české tenistky Nicole Vaidišové je obryně

 
Bývalá tenisová hvězda Nicole Vaidišová se poněkud zvětšuje. Po ukončení profesionální tenisové kariéry trošku nabrala na váze a teď to skoro vypadá, že i na výšce. Buď ji někdo natahuje na skřipec, nebo její manžel, český daviscupový reprezentant Radek Štěpánek, stárne a zmenšuje se.
04.06.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Vaidišová (101 článků) , Radek Štěpánek (815 článků)

Raninec s Melčákem s ústavní stížností vyčkávají

 
Poslanci Miloš Melčák a Juraj Raninec natahují politiky na skřipec. Ani pár hodin před úterním hlasováním Sněmovny o svém rozpuštění nechtějí jednoznačně říci, zda se obrátí na Ústavní soud. Důvod je prý prostý: intenzívně jednají s právníky.
15.09.2009 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Raninec (6 článků) , Miloš Melčák (55 článků)

New Jersey: Natahují Sýkoru na skřipec!

 
Vyhrál pro ně před jedenácti lety Stanley Cup, odvedl obrovské penzum práce, ale teď ho New Jersey Devils napínají se smlouvou pro NHL.
05.10.2011 12:15 |

podobné články

Výprodej z nevěstince: V Austrálii draží pouta i oblečení

 
Pouta, bičíky a dokonce natahovací skřipec se budou dražit příští týden v Austrálii. Zhruba 250 předmětů pochází ze zrušeného nevěstince.
06.04.2013 11:25 |

podobné články

Kachní ret pobláznil svět! Anastacia si odfrkla a vyděsila fanoušky

 
Že by už i popová diva Anastacia (46) propadla botoxovému šílenství? Americká zpěvačka, která ještě před pár měsíci vypadala mladistvě a svěže, totiž na koncertě v italské Padově působila dojmem, že si nechala obličej »napnout« na skřipec.
19.01.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Anastacia Anastacia (97 článků)

Cenu Český bestseller na Světě knihy získal Vondruška. Anticenu dostalo nakladatelství Dobrovský

 
Na festivalu Svět knihy byly vyhlášeny ceny Český bestseller. Nejprodávanější knižní novinkou se stala Husitská epopej II. Vlastimila Vondrušky. Odborná porota Obce překladatelů udělila překladatelskou anticenu Skřipec za rok 2015, kterou s přihlédnutím k titulům vydaným v posledních pěti letech přiřkla nakladatelství Dobrovský za "zavrženíhodný způsob vydávání klasické literatury v dávno zastaralých překladech v edici Omega".
13.05.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Vondruška (86 článků)

ČSSD tvrdě na Babiše: Jeho metody připomínají praxi StB, žádáme omluvu

 
Metody ministra financí Andreje Babiše (ANO) vůči poslanci ČSSD Ladislavu Šinclovi podle sociální demokracie připomínají praxi komunistické státní bezpečnosti (StB). ČSSD chce, aby se Babiš, který měl Šincla zastrašovat, veřejně omluvil. Postup Babiše je v parlamentní demokracii nepřijatelný, uvedla ČSSD ve čtvrtek v prohlášení.
18.06.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9351 článků) , Ladislav Šincl (122 článků) , Bohuslav Sobotka (9035 článků)

Janeček (ČSSD): Jak se státi Arcilotrem

 
Postačí pár plakátů, na nichž se ruka v ornátu směle natahuje po nafouknutém pytli, toto vše doplnit sloganem „134 miliard Kč chtějí ODS a TOP 09 darovat církvím“ a hned jste Arcikacíř a Arcilotr.
16.08.2012 10:05 |

podobné články

Přituhuje: ČSSD se spojila s Kalouskem, aby odřízla Babiše od moci. A z ANO zní vážné varování

 
Miroslav Kalousek prý objevil novou past, jak rozeštvat vládní koalici. Lidové noviny pobouřeně hned na titulní stránce referují o jeho návrhu přesunout firmy s majetkovou účastí státu z vlivu ministra financí Andreje Babiše pod Ministerstvo průmyslu a obchodu. A ČSSD prý vážně uvažuje, že jeho návrh podpoří. Deník z mediální stáje ministra financí Babiše ale vysílá ČSSD varování, že by to mohlo ohrozit koalici.
12.03.2015 07:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9351 článků) , Miroslav Kalousek (6057 článků)

Odvolej Babiše, radí Sobotkovi někteří v ČSSD. Jenže...

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) stojí podle Lidových novin před zásadním rozhodnutím. Zda má či nemá odvolat předsedu hnutí ANO a ministra financí Andreje Babiše z vlády. Není totiž stále spokojen s jeho vysvětlením korunových dluhopisů a především jeho ČSSD ztrácí na hnutí ANO více než deset procent. Je tedy zapotřebí oslabení Babiše.
27.04.2017 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9351 článků) , Bohuslav Sobotka (9035 článků)

Něco mezi Jakešem a Castrem. Politici dvě hodiny poslouchali Babiše a pak nám o něm řekli své. Ale třeba Martin Komárek byl nadšen...

 
Většinou velmi kritické reakce získaly ParlamentníListy.cz od politiků na středeční sněmovní vystoupení Andreje Babiše. Asi nejostřeji se vyjádřila Jana Černochová (ODS): „Castrovský projev Andreje Babiše nebyl ničím jiným než snůškou nabubřelých frází, očerňování politických nepřátel, manipulativních vyjádření a zavádějící propagandy. Je hanbou této vlády, že se schovávají za policii a OLAF z obavy o své pašalíky, které by mohli ztratit v případě odvolání Andreje Babiše z vlády. Přitom skutečnost, že členem vlády je lhář a podvodník, je neúnosná.“
24.03.2016 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9351 článků) , Jana Černochová (337 článků)

,,Ako to je možné, že sa za takú chvíľu do hnutia dostalo toľko ...?" Odešel od Andreje Babiše. A promluvil

 
Vlastní názor, který nekoresponduje s názorem Andreje Babiše, je cestou k volné jízdence k opuštění hnutí ANO. Porazit Babiše může jen jediný člověk, a tím je Babiš. Tak mluví starosta obce Vítějeves a bývalý lídr ANO Pardubického kraje Petr Havlíček. Ze slibu „bude líp“ vystřízlivěl a hnutí před několika týdny opustil. Podle něj totiž neřeší problémy státu, ale stará se pouze o úspěch ve volbách, z čehož plynou ekonomické výhody. Jak vypadá agrofertizace hnutí a absolutní vláda Andreje Babiše v něm, o tom mluvil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
17.05.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9351 článků)

Režisér: Kopete do Richarda Krajča za Babiše? Aha, tak povím něco o OKD a Kalouskovi. A o umělcích, Báro Štěpánová

 
Režiséra Jiřího Svobodu ze židle nadzvedlo, jak se mnozí umělci pohoršovali nad tím, že Richard Krajčo a jeho skupina Kryštof o minulém víkendu vystoupila na farmě Čapí hnízdo Andreje Babiše. „To je momentálně módní vlna kopat do Babiše a vyjadřovat se proti němu a také proti těm, kdo se s ním vezou. Jenže se už zapomíná, že ti lidé sympatizují s někým, kdo mimo jiné poukazoval na fakt, že je třeba vyšetřit kauzu OKD. Kalousek se Sobotkou prostě vytvořili z Babiše strašáka pro malé děti, no a protože jsou herci a další umělci nadmíru sugestibilní, tak prostě perlí, podobně jako Bára Štěpánová,“ namítá na to režisér.
28.05.2017 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (270 článků) , Bára Štěpánová (152 článků) , Andrej Babiš (9351 článků) , Jiří Svoboda (255 článků) , Jiří Svoboda (255 článků)

Šéf Českých drah: Masíruje si zadek za naše peníze!

 
Šéf Českých drah Petr Žaluda nejspíš zešílel! Jednu ruku natahuje po státních dotacích, druhou nesmyslně rozhazuje. Luxusní Audi A8, kterou mu zbídačelé České dráhy koupily, si totiž nechal vybavit neuvěřitelným luxusem. Masážní a klimatizované sedačky za 450 tisíc, elektrický stoleček za 100 tisíc!
21.05.2009 05:10 |

podobné články

Pánové, chcete zvětšovač penisu ze zlata a diamantů?

 
Jeden nejmenovaný saúdský podnikatel se rozhodl, že si pořídí větší penis. Zalíbil se mu totiž přístroj kanadské společnosti X4 Labs, který natahuje úd a při pravidelném nošení způsobuje jisté zvětšení. Ale boháč chce něco speciálního!
07.08.2009 08:40 |

podobné články

Gumový muž si natahuje kůži o 16 cm

 
Tuto schopnost má díky onemocnění způsobujícímu poruchu pojivové tkáně.
12.10.2009 15:45 |

podobné články