Článek

ČSSD: Ministr musí ve své práci strpět kritiku

 
ČSSD pokládá jednání ministra financí A. Babiše vůči poslanci Šinclovi za zcela nepřijatelné a žádá ministrovu veřejnou omluvu
18.06.2015 09:21 |

podobné články

Podobné články

Muzikál Once v USA zazářil. Získal ocenění divadelních kritiků

 
Nový broadwayský muzikál Once inspirovaný stejnojmenným filmem s Glenem Hansardem a Markétou Irglovou a stavějící na jejich hudbě získal cenu za nejlepší muzikál hned od dvou organizací divadelních kritiků zabývajících se newyorskou divadelní scénou. Ocenilo jej jak sdružení kritiků píšících pro newyorská média, tak sdružení kritiků pracujících pro celonárodní či mimonewyorská média.
15.05.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Glen Hansard (48 článků) , Markéta Irglová (94 článků)

Pitomio! Reflex připravuje velikou ostudu Okamurovi

 
Nedávno zvolený senátor Tomio Okamura musí počítat s tím, že jeho vzrůstající popularita i zvyšující se pravděpodobnost zvolení hlavou státu povedou k tomu, že se stane terčem nejednoho nevybíravého útoku. Jeden z těch méně lichotivých musí strpět od týdeníku Reflex. Ten ho na titulní straně zobrazil jako klauna a ještě ho překřtil na Pitomia.
07.11.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1563 článků)

Londýňané prohráli soud o olympijské rakety země-vzduch

 
Obyvatelé věžáku musí během olympiády strpět rakety na střeše. Ve vyšším zájmu
10.07.2012 21:50 |

podobné články

Máte po zimě kůži jako struhadlo? Dopřejte jí hojivou péči

 
Chudinka naše pokožka, musí strpět strašné zacházení. Zatímco taková zadnice si sedí pořád hezky v teple, obličej nebo ruce jsou vystaveny mrazu,...
20.03.2013 00:00 |

podobné články

Oběti domácího násilí se nemají kam schovat. Chybí sociální byty, přiznalo vnitro

 
Oběti domácího násilí ze strany svých partnerů nebo dalších rodinných příslušníků mají velký problém. Vedle toho, že musí strpět rány a ponižování, se nemají kam schovat. Nemají dostatek financí a neexistují pro ně vhodné byty. Podle serveru Týden.cz to přiznalo to ministerstvo vnitra.
16.04.2013 10:15 |

podobné články

Jako v hororu: Město zachvátila invaze cvrčků

 
Milióny nevítaných návštěvníků musí strpět obyvatelé amerického státu Oklahoma, který se momentálně potýká doslova s cvrččí invazí. Ta je nejvíce znát především v hlavním městě Oklahoma City, kde se místy zdá, že cvrčci jsou všudypřítomní.
06.09.2013 14:25 |

podobné články

Profesorka Dvořáková ke kampani: Ať si volič zváží, jestli z něj někdo bude dělat blbce

 
V předvolební kampani by podle politoložky Vladimíry Dvořákové měla sama společnost dát politikům najevo, že nehodlá strpět neslušnou kampaň. Profesorka VŠE se neobává, že větší počet stran ve sněmovně nutně musí znamenat paralýzu dolní komory Parlamentu. Půjde hlavně o koaliční potenciál, který má nejslabší Okamurův Úsvit, coby populistická krajní pravice.
11.09.2013 12:45 |

podobné články

Kocábova Lejla: Doma musí strpět výbuchy vzteku!

 
Lejla Abbasová (34) se svým partnerem Michaelem Kocábem (60) vychovává malého syna Davídka. Už dříve zmínila, že oba mají na výchovu jiný názor, ale někdy se docela důsledně umí prosadit i jejich syn. Což nebývá vždy příjemné.
28.10.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (625 článků) , Lejla Abbasová (399 článků)

Chce jenom nosit do školy hidžáb. A čeští extremisté jí nedají pokoj ani u soudu. Takto o nás píše oblíbený zdroj Jana Čulíka

 
Jedna somálská studentka nechce nic víc, než v české škole nosit muslimský šátek, ale musí kvůli tomu strpět nenávist. Těmito slovy zhodnotil kauzu muslimské studentky a zdravotní školy na Praze 10 evropský ředitel pro média lidskoprávní organizace Human Rights Watch.
19.01.2017 21:50 |

podobné články

Radní si stojí za objektivitou ČT. Kritiku berou jako okrajové hlasy od profesionálních revolucionářů

 
Ani opakovaná vystoupení rozhořčených kritiků zpravodajství na zasedáních Rady ČT nepřesvědčila některé radní, že stojí za to se nad jeho kvalitou zamyslet. Luboš Beniak je vnímá jako okrajové hlasy a kritiku bere jako neopodstatněnou. Také jeho kolega Jiří Kratochvíl považuje zpravodajství České televize za objektivní a stěžovatele vnímá jako profesionální revolucionáře, kteří proti něčemu prostě protestovat musí.
20.02.2015 09:05 |

podobné články

KDU-ČSL: Takové jednání pražské ANO a ČSSD nemůžeme strpět

 
Usnesení pražského předsednictva KDU-ČSL k situaci v magistrátní koalici
23.08.2015 16:31 |

podobné články

Mobily vládních činitelů na autobusech. Úředníci neví, o jaká čísla jde

 
Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) dnes nechtěl komentovat zveřejnění telefonních čísel předsedy vlády Bohuslava Sobotky a ministra vnitra Milana Chovance (oba ČSSD) na autobusech, které jezdí pod značkou RegioJet. Obdobný případ ovšem dříve za porušení ochrany soukromí neoznačil, podle tehdejšího stanoviska veřejně činní lidé musejí strpět zásahy do soukromí.
17.06.2016 20:20 |

podobné články

Poslední natáčení Trůdy z Babovřesek (†88): Na plac přišla úplně na mol!

 
Když lidé vzpomínají na v sobotu zesnulou Annu Vejvodovou alias bábu Kropáčkovou z Kameňáku, nevybavuje se jim nic jiného než ohromná legrace. A že s ní mnozí zažili situace, kdy by ji jiní nejradši zaškrtili! Režisér Zdeněk Troška, který dámu v letech pro český film objevil, třeba musel strpět, že amatérská herečka přišla na své poslední natáčení velmi společensky unavená.
04.11.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (384 článků) , Anna Vejvodová (25 článků)

Zmlácený Červenka: Čechov měli vyřadit z ligy

 
Jeden z hráčů Omsku, který musel na ledě strpět mlácení od rváčů Čechova byl Roman Červenka. A český útočník si myslí, že tresty pro bitkaře byly hodně nízké.
13.12.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Roman Červenka (217 článků)

Zákon o třetím odboji sněmovnou prošel. Bouchalo se ale do stolu

 
Nejen proslovy hanba, ale i bouchání do stolu museli strpět komunisté, když ve sněmovně plamenně hovořili proti zákonu o třetím odboji. Slovy hanba vyprovodila od sněmovního pultíku pravice poslance Miroslava Grebeníčka, do stolu pak zákonodárci bouchali při proslovu poslankyně Marty Semelové. Koalice nakonec zákon prosadila. Byl schválen v prvním čtení a nyní jde do výborů.
11.02.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Grebeníček (155 článků) , Marta Semelová (241 článků)

Kvůli synovi MUSELA CHODIT NAHÁ PO VESNICI!

 
Pákistánská policie zadržela dva muže, kteří v severozápadní části země svlékli jednu z žen donaha a přinutili ji chodit vesnicí. Veřejné zostuzení musela strpět jako trest za provinění svého syna, kterého její trýznitelé obvinili, že měl nelegální poměr s manželkou jednoho z nich.
15.06.2011 08:30 |

podobné články

Podívejte se: Slizký Maroš Kramár v Expozituře olizuje nádhernou Hanu Vagnerovou

 
Nejhezčí česká seriálová herečka současnosti Hana Vagnerová  (30) musela pro svou hlavní roli v dnes poprvé vysílaném nejdražším seriálu všech dob Expozitura strpět pěkné úchylnosti! Zloduch Dodo v podání Maroše Kramára ji totiž hned v prvním díle s názvem Volavka nechutně olizuje jazykem. Podívejte se na drsné video.
07.09.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (67 článků) , Hana Vagnerová (81 článků)

Zdravé a stylové obouvání Scholl za super ceny!

 
Znáte to dilema, kdy se nemůžete rozhodnout, jestli si pořídíte boty raději pohodlnější a zdravotně vyhovující nebo naopak stylové, v nichž budete muset strpět nějaký ten puchýř?  S obuví Dr. Scholl takový problém řešit nebudete. V e-shopu www.ITALIEDOSKRINE.cz je navíc pořídíte za báječné ceny!
27.02.2012 18:15 |

podobné články

Kolegové se na Ratha netěší. Měli by ho však strpět, myslí si právník

 
David Rath se na začátku června pravděpodobně znovu podívá do sněmovny. Podle soudu má právo na to, aby zákonodárcům vysvětlil, jak k zabaveným milionům přišel. V dolní komoře ho však nečeká vřelé přivítání.
18.05.2012 23:30 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4272 článků)