Článek

ČSSD má prý nového strašáka. Ještě horšího, než Zeman

 
Po volbách v roce 2013 se opoziční ČSSD chystala k převzetí moci po aférami proslulé Nečasově vládě. Tehdy byla ČSSD rozdělena na dvě části, na část, která podporovala současného premiéra Bohuslava Sobotku, a na část, která podporovala Michala Haška. Prezident Miloš Zeman tehdy podporoval Michala Haška, ale tento vnitrostranický souboj nakonec vyhrál Sobotka. Prezident se tak stal obávaným pro současnou ČSSD, jelikož podporoval tu část, která měla tendenci převzít moc ve straně. Nyní však není tím, kterého se vedení ČSSD obává Zeman, nýbrž Babiš, který pro ně bude úhlavním konkurentem v příštích volbách, píše se v Lidových novinách.
06.03.2015 08:11 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Michal Hašek (2319 článků) , Miloš Zeman (20488 článků)
Podobné články

Hvězdy v Cannes: Kdo zazářil na červeném koberci a kdo byl za strašáka?

 
Festival v Cannes platí za jeden z nejznámějších filmových festivalů, kam se sjíždějí ty nejzářivější hvězdy filmového plátna. A na slavnostní zahájení vybírají róby s velikou pečlivostí. Kdo letos zazářil a kdo byl za strašáka?
15.05.2014 08:25 |

podobné články

Mysleli jste si, že neexistuje nic horšího než Chánov? Tak to jste ještě NEVIDĚLI sídliště LUNIK IX v Košicích

 
Mysleli jste si, že nic horšího než chánovské ghetto už nemůže ani existovat? Jste na pěkném omylu. Do oblasti Lunik IX se bojí i ti nejotrlejší místní. Tohle místo je peklem na zemi!
23.08.2016 01:10 |

podobné články

Helen Mirrenová: Nechala jsem se tetovat, protože dřív nešlo nic horšího provést

 
Slavná herečka Helen Mirrenová ukrývá na svém těle už desítky let tetování. Tetovat se nechala v mládí, kdy prý nic horšího udělat nešlo a různá vyobrazení na těle měli tehdy jen námořníci, vyvrhelové a výtržníci. Dnes to považuje za jeden z jejích největších životních omylů.
22.01.2010 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Helen Mirren (147 článků)

Erik Best ohromuje: Takhle překvapivě se může zachovat Zeman

 
Prezident Miloš Zeman dal najevo, že neumožní pokračování stávající vládní koalice a prosadí vládu odborníků. Politické strany proto vytáhly strašáka v podobě předčasných voleb, aby na Zemana zatlačily před tím, než jmenuje nového premiéra. Nakonec to ale s mimořádnými volbami zase tak žhavé nebude, míní novinář amerického původu Erik Best.
24.06.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20488 článků)

13 bodů, jak zařídit, aby vás neopustil! Alespoň dokud vy sama nechcete!

 
Všechno jednou končí. Vaše nadšení z nové práce, z nového přítele, z hromady těstovin, které si objednáte. Protože se přejíte. Dokud to ale baví vás, můžete to mít. Toho nového báječného kluka rozhodně, stačí jen vědět pár zásadních věcí, které vám ho udrží, dokud vás neomrzí. Co se týče opačného pohlaví, není nic horšího, než když vás nechá dřív, než se s tím jste schopná smířit. Musíte se jen naučit tak trochu hrát, tak trochu nebýt sama sebou alespoň po dobu, než už nebude schopen vás jen tak opustit.
22.04.2016 22:01 |

podobné články

Opalování zdravě aneb jak to nepřehánět

 
Pravděpodobně každý dospělý člověk ví, jaký je fototyp, jak snáší sluníčko a jak se dobře či špatně opaluje. Kůže člověka je největší orgán těla a má nejen ochrannou funkci, ale mimo jiné zbavuje tělo odpadních látek. Názorů na opalování existuje nespočet. Zatímco někdo tvrdí, že opalovat se v dnešní době zásadně ne, druhý bez snědé pokožky ani rána. Dnešní článek nemá za úkol vyvracet názory, ale je dobré vědět, že se v pokožce tvoří vitamín D, který je pro naše tělo velmi důležitý. Aby se vytvořil tento vitamín, je zapotřebí slunečních paprsků.  Samozřejmě nutno dodat – všeho s mírou. Výhody a nevýhody opalování Jak bylo výše uvedeno je to především vitamín D. Mimo to, sluníčko dodává lidem náladu a pozitivní energii. Určitě je mnohem příjemnější probudit se do slunného dne, než do deštivého a zamračeného počasí. Mezi riziko spojené s nadměrným opalováním patří ztráta pružnosti pokožky, tvorba vrásek a zapomenout nesmíme na největšího strašáka rakovina kůže. Škodlivost záření dělíme na UVA – kdy nastává okamžitá pigmentace pokožky, uvolňují se škodlivé radikály, pokožka rychleji stárne a snižuje se imunita pokožky. Dále pak UVB, které způsobuje pozdější pigmentaci pokožky, hrozí spálení pokožky (zrudnutí, puchýřky, nevolnost, zvracení) a narušuje se DNA kožních buněk. Což vede ke zmiňované rakovině. Hledání zlaté střední cesty Jak vidíte, opalování je sice zdravé a sluneční paprsky, pro naše zdraví nezbytně důležité, ale stejně tak mohou i zabíjet. Ideálním řešením je hledat zlatou střední cestu. To znamená opalování s patřičnou kosmetickou ochranou, podle našeho fototypu. Důležitá je i následná poopalovací péče, kde jsou kosmetické přípravky zaměřené na regeneraci pokožky, obnovu vlhkosti, pružnosti a celkové zklidnění. Nezapomínáme ani na pitný režim, který má rovněž vliv na stav naší kůže. S pobytem na sluníčku rovněž nepřeháníme. Zatímco jinému stačí 15 minut, druhý vydrží i hodinu. Opět záleží individuálně na každém jedinci. Ještě než začne léto a vylezeme... Čtěte více Příspěvek Opalování zdravě aneb jak to nepřehánět pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.07.2015 08:46 |

podobné články

Češi nejsou rasisti. O své děti tu mám ale obavy, říká česká muslimka

 
PŘÍBĚH Radikálové a kritici islámu z řad muslimů. To jsou dva extrémní, ale dost viditelné okraje jinak normální muslimské společnosti. Amatérští politici jako Zeman a Bobošíková dělají z islámu strašáka, aby se zviditelnili. Takové mínění má Jana Al Oukla, která přijala islám během vysokoškolských studií a pak se vdala za Palestince, jehož rodina žije v Sýrii. Má tři děti a rok od roku se prý její obavy o jejich budoucnost v české společnosti zvyšují.
05.10.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (600 článků) , Jan Zeman (317 článků)

Šáša a Hehe, vysmál se prezident Zeman dvěma mediálním hvězdám. Nedovedu si představit horšího premiéra, než je Sobotka, dodal

 
Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek opět usedl před kamery TV Barrandov. Tentokrát k občanům promluvil v rozhovoru s generálním ředitelem televize Jaromírem Soukupem přímo z Vietnamu. Pochválil Donalda Trumpa, pronesl vtip o Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) a pak stávajícího premiéra totálně rozdrtil.
08.06.2017 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3657 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20488 článků)

Překonejte strašáka z dětství! Červená řepa může být skvělou pochoutkou

 
Červená řepa patří spolu s rybím tukem mezi velmi neoblíbené potraviny. Ježí se vám vlasy hrůzou ještě teď, když si vzpomenete, jak v dětství nechyběla miska s červenou řepou na vaší rodinné tabuli? Přitom červená řepa může být v té správné úpravě a kombinaci velice chutným zážitkem pro váš jazyk. Proto překonejte odpor a dejte jí ještě jednu šanci!
27.08.2013 01:35 |

podobné články

Bém: Kdo je v Praze kmotr?

 
Česká politická scéna má nového hegemona, strašáka a univerzální příčinu všeho zla v jednom. Je jím výraz "kmotr".
27.05.2013 11:15 |

podobné články

Pánové, pozor: Po marihuaně mužům rostou ženská prsa!

 
Odpůrci kouření marihuany mají nového strašáka, který by minimálně u mužů toužících po macho vzhledu mohl zabrat.
12.12.2013 09:35 |

podobné články

Senátor Malý: NATO má Rusko jako strašáka. S umístěním cizích základen u nás mám zásadní problém. Nikdo nechce být cizincem ve vlastní zemi a lidé se bojí o své děti

 
ROZHOVOR Senátor ČSSD Miloš Malý říká, že právě v těžkých dobách se významně projeví důležitost národního státu. Dává svým občanům to, co jim evropanství zatím nemůže dát. „Bezpečný je jen ten stát, který v první řadě spoléhá na své síly a až pak na pomoc jiných států. Vlastní armádu jsme rozpustili, zbraně prodali a teď už se jen vezeme bez možnosti do dění a věcí nějak zásadněji zasáhnout,“ řekl Malý.
04.06.2016 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Malý (13 článků)

Přijde něco ještě horšího než Vladimir Putin, obává se Jiří Pehe

 
POLITOLOGOVÉ Politolog Jiří Pehe v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil o tom, jaká nebezpečí číhají na ruského prezidenta Vladimira Putina. Pokud se prý oligarchové dohodnou, že Putina nepotřebují, může to znamenat jeho neslavný konec. Může se také objevit ještě radikálnější vůdce. Pehe se také vyjádřil k budoucnosti Ukrajiny a EU.
09.07.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3034 článků) , Jiří Pehe (349 článků)

VIDEO: Zoufalství už do sebe nepustím, říká Termerová o boji s rakovinou

 
Čtyřiašedesátiletá herečka Lenka Termerová se po úspěšném boji s rakovinou vrací k seriálové tvorbě. Herecké kořeny pomyslně zapustí v novácké Ulici. Nedávného strašáka jménem nemoc ale z hlavy nepouští. Bere si z něj poučení. "Už nedopustím, aby zoufalství do mě došlo tak, abych z toho onemocněla," říká ve videorozhovoru pro iDNES.cz Lenka Termerová. Další články k tématu: Termerová, Macháčková a spol.: zralé holky z kalendáře ukázaly akty Herečka Lenka Termerová: S holou hlavou rakovinu neutajíte Ještě nemám vyhráno, říká v intimním rozhovoru herečka Lenka Termerová
25.04.2012 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Termerová (81 článků)

Exkluzivní vyjádření Pomejeho: Je mi strašně zle! A co říká na strašáka rozvodu s krásnou manželkou?

 
Nedávno vyšlo najevo, že v příbytku dabéra Jiřího Pomejeho (53) a jeho ženy se schyluje k těžkým časům. Andrea Pomeje (29) prý manželovi nemůže odpustit, že přes boj s rakovinou a odoperování části hrtanu nezačal žít zdravě. Nedávno se měl zase na pár dní ztratit. Co nám k tomu řekl?
08.03.2018 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Upadající morálka je ještě horší než korupce, říká zkušený podnikatel

 
Radim Passer je majitelem developerské společnosti. Jako podnikatel silně vnímá korupci, ale muž, kterého zasáhla těžká životní rána, cítí, že společnost trápí ještě něco horšího než korupce. Upadá morálka a děti jsou vychovávány v tom, že je to v pořádku.
25.06.2012 09:35 |

podobné články

Upadající morálka je ještě horší než korupce, říká zkušený podnikatel

 
Radim Passert je majitelem developerské společnosti. Jako podnikatel silně vnímá korupci, ale muž, kterého zasáhla těžká životní rána, cítí, že společnost trápí ještě něco horšího než korupce. Upadá morálka a děti jsou vychovávány v tom, že je to v pořádku.
25.06.2012 10:20 |

podobné články

Pražský Zličín ovládl o víkendu melounový festival

 
Melounovou tvorbu obdivovali o víkendu v nákupním centru Metropole na pražském Zličíně návštěvníci 6. ročníku Melounového festivalu. Své umění představilo 55 řezbářů, kteří se zúčastnili 1. Mistrovství Evropy. Dvoudenní program nabídl také soutěže pro veřejnost v pojídání melounů, vyřezávání melounového strašáka nebo skládání melounových skládaček puzzle. Zájem byl podle pořadatelů větší než v minulých letech.
03.08.2009 12:00 |

podobné články

Prokletí sedmileté dívky: požije-li protein, čeká ji smrt

 
Vegetariánka z donucení, to je sedmiletá Borsi Batkiová z britského Coventry. Celý život bude mít nad sebou velkého strašáka, pokud požije jakýkoliv protein, utrpí poškození mozku. Čím více ho požije, tím větší poškození jí hrozí. Pokud sní větší množství něčeho jiného než ovoce či zeleniny, čeká ji s velkou pravděpodobností smrt. Informoval o tom britský Daily Mail.
12.10.2010 10:45 |

podobné články