Článek

ČSSD je připravena na obhajobu krajského prvenství

 
Za přítomnosti předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jana Hamáčka a ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové byl v pondělí v pardubickém Integračním centru Kosatec prezentován průběh předvolební kampaně České strany sociálně demokratické (ČSSD) v Pardubickém kraji. Hejtman kraje a lídr ČSSD Martin Netolický představil také prvních pět kandidátů, ale také oba kandidáty do Senátu.
20.09.2016 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (686 článků)
Podobné články

Messi oslavil obhajobu Zlatého míče hattrickem

 
Argentinský fotbalista Lionel Messi oslavil obhajobu prvenství ve Zlatém míči ve velkém stylu. V úvodním čtvrtfinále Španělského poháru se blýskl třemi góly a pomohl Barceloně k výhře 5:0 nad druholigovým Betisem Sevilla.
13.01.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (394 článků)

Královéhradecko: Známe vítěze krajského kola Zlatý erb. Rozdíly mezi weby měst a malých obcí se stírají

 
Další ročník krajského kola soutěže Zlatý erb, který hodnotí webové stránky měst a obcí, byl dnes dopoledne slavnostně vyhlášen v sídle Krajského úřadu. Bezprecedentního úspěchu dosáhlo město Broumov, když se mu podařilo potřetí za sebou obhájit prvenství v kategorii radničních internetových stránek. Obcí s nejlepší webovou prezentací se staly Lovčice. Nejlepší elektronickou službou byl vyhlášen mapový portál GIS Dvora Králové nad Labem. Cenu veřejnosti získal Nový Hrádek.
04.03.2016 11:55 |

podobné články

ČR nerezignovala na obhajobu lidských práv v Číně, tvrdí Zaorálek

 
Tím, že Česká republika nebude kritizovat okupaci Tibetu, nerezignovala na obhajobu lidských práv v Číně, ale jen se snaží obnovit normální vztahy s Pekingem. ČTK to řekl ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD), který Čínu příští týden navštíví. Česká vláda usiluje o rozšíření obchodní spolupráce s asijskou velmocí, opozice ale kabinet kritizuje, že vyměnil ochranu lidských práv za peníze.
24.04.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2403 článků)

Premiér Sobotka: ČR je připravena na případné komplikace s dodávkami plynu z Ruska

 
Česká republika je připravena na případné komplikace, které by se mohly dotknout dodávek plynu od ruské společnosti Gazprom přes Ukrajinu do naší země. I v případě, že by došlo k omezení dodávek plynu, je Česká republika na případný krátkodobý výpadek dobře připravena.
17.06.2014 14:20 |

podobné články

Sharon Stone: Jsem připravená randit

 
Herečka Sharon Stone je konečně připravená vpustit do svého života nového muže. Osmapadesátiletá hvězda dlouho odmítala vpustit do svého života dalšího muže, protože nechtěla své děti vystavovat nepříjemným pocitům. Teď už jsou Roan, Laird a Quinn podle ní dost velicí na to, aby se s dalším příslušníkem svého pohlaví vyrovnali. A tak blonďatá kráska přiznává, že je připravená začít opět randit.
15.08.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (264 článků)

Na kameny nejsou důkazy, říká advokátka na obhajobu útočníků na Topolánka

 
Obhajobu nájemné party výtržníků, kteří se přihlásili k útoku na šéfa ODS v Hustopečích, převzala advokátka Klára Slámová. Ta se snaží zpochybnit tvrzení, že na Mirka Topolánka někdo házel kameny. Její klienti totiž tvrdí, že házeli pouze vajíčka a na nikoho nemířili a nechtěli nikomu ublížit. O házení kamenů mluví kromě ODS jen jediná svědkyně, zdůrazňuje Slámová, která je sama členkou ODS.
26.08.2009 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2141 článků) , Klára Slámová (126 článků)

Boxer Haye zvládl první obhajobu titulu v těžké váze bravurně

 
Britský boxer David Haye úspěšně zvládl svou první obhajobu titulu mistra světa v těžké váze.
04.04.2010 09:20 |

podobné články

Osobnosti: David Haye (54 článků)

Novotná zahájila obhajobu čtvrtým místem na 1500 m

 
Rychlobruslařka na krátké dráze Kateřina Novotná zahájila obhajobu titulu mistryně Evropy ve víceboji čtvrtým místem v závodu na 1500 metrů.
14.01.2011 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Novotná (11 článků)

Lahví vína je najednou šest. Advokát kazí Rathovu obhajobu

 
Rathův advokát Adam Černý svými neuváženými výroky údajně kazí svému klientovi obhajobu. Některé z nich jdou totiž zcela proti tomu, co tvrdil exhejtman.
21.05.2012 09:10 |

podobné články

Rathovi na obhajobu jeden právník nestačí. Požaduje dalšího

 
Obviněný poslanec a bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath si přibere na svou obhajobu druhého advokáta. Dosavadní kroky současného obhájce Adama Černého totiž nejsou dostatečně účinné, řekl dnes zmocněnec Rathovy manželky, právník František Šejnost.
21.05.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků) , František Černý (17 článků) , František Černý (17 článků) , David Černý (250 článků)

Paní Parkanová, tohle Vás nezachrání. Právník rozstřílel obhajobu exministryně

 
Zastánci bývalé ministryně obrany Vlasty Parkanové opírají jejího obhajobu o dva argumenty. Jednak jí žádný právní předpis neukládal nechat si vypracovat nezávislý znalecký posudek před nákupem letadel Casa a navíc ve své exekutivní pozici nemůže nést trestně právní, ale maximálně politickou odpovědnost. Oba se však ukazují jako zcela pomýlené.
19.06.2012 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (695 článků)

Paní Parkanová, tohle Vás nezachrání. Právník rozstřílel obhajobu exministryně

 
Zastánci bývalé ministryně obrany Vlasty Parkanové opírají jejího obhajobu o dva argumenty. Jednak jí žádný právní předpis neukládal nechat si vypracovat nezávislý znalecký posudek před nákupem letadel Casa a navíc ve své exekutivní pozici nemůže nést trestněprávní, ale maximálně politickou odpovědnost. Oba se však ukazují jako zcela pomýlené.
19.06.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (695 článků)

Více než 666 minut čistého času. Rath skončil obhajobu a zná termín rozsudku

 
Domluvil. Bývalý poslanec a středočeský hejtman David Rath využil svého práva na obhajobu „na dřeň“, když mluvil od pondělí do středy a dohromady přes 11 hodin. V soudní síni se přitom ve středu postaral o nebývalý rozruch. Navezl se do svého soudce Roberta Pacovského, že flámuje a po internetu koluje jeho ovíněná fotografie. Rozsudek ve své korupční kauze, kde mu hrozí až 12 let vězení, se dozví 23. července ve 13 hodin.
15.07.2015 09:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků)

Kauza Nagyová pokračuje. Odvolací senát zrušil „naprosto nekritický“ verdikt

 
Osvobozující verdikt nad Janou Nagyovou (dnes Nečasovou) a ostatními obžalovanými v kauze zneužití Vojenského zpravodajství zrušil odvolací senát mimo jiné proto, že soud „naprosto nekriticky“ akceptoval jejich obhajobu. Podle usnesení, které má ČTK k dispozici, se Obvodní soud pro Prahu 1 nevypořádal s důkazy, které obhajobu Nagyové a ostatních zpochybňují či přímo vyvracejí. Nepřihlédl rovněž ke změnám ve výpovědích jednotlivých obžalovaných.
18.04.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1542 článků) , Jana Nagyová (1535 článků)

Spícího vraha odsoudili k trestu smrti, na svoji obhajobu neřekl ani slovo

 
Soud v Los Angeles odsoudil k smrti muže známého jako „spící vrah“, který má na svědomí smrt devíti žen a jedné dívky. Vraždy, které dělilo více než 20 let, vynesly Lonniemu Franklinovi zmíněnou přezdívku vycházející z dlouhého období bez spáchaného činu. Bývalý popelář jakoukoli vinu odmítá, na svou obhajobu však neřekl ani slovo.
11.08.2016 07:25 |

podobné články

Podle ČSSD není TOP 09 v Praze připravena ke kompromisům

 
Na pražském magistrátu se uskutečnilo další kolo jednání ČSSD a TOP 09 o podmínkách další spolupráce ve vedení města. Zástupci ČSSD vystoupili na krátkém brífinku. Podle ČSSD není TOP 09 připravena ke kompromisům a je stále mnoho témat, kde nemohou strany najít potřebný kompromis. Je možné, že TOP 09 bude opět jednat o koalici s ODS.
30.05.2013 15:15 |

podobné články

Poslanci opět projednají zřízení Krajského soudu v Liberci

 
Sněmovna se bude opět zabývat návrhem na zřízení samostatného Krajského soudu v Liberci. Loni tuto regionální předlohu poslanci zamítli, nyní podala obdobnou opoziční ČSSD. Vznik krajského soudu by podle autorů návrhu přiblížil výkon soudní moci lidem a zajistil by lepší ochranu jejich práv.
14.02.2012 15:40 |

podobné články

Kreuzigerovi časovka nevyšla, obhajoba se mu vzdaluje

 
Cyklistovi Romanu Kreuzigerovi se vzdaluje šance na obhajobu prvenství v etapovém závodu Kolem Romandie.
30.04.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Kreuzigrovi časovka nevyšla a obhajoba se mu vzdaluje

 
Cyklistovi Romanu Kreuzigrovi se vzdaluje šance na obhajobu prvenství v etapovém závodu Kolem Romandie. V dnešní časovce na 23,5 kilometru zajel až 21. nejrychlejší čas a na nejlepšího Australana Richieho Porteho ztratil půldruhé minuty.
01.05.2010 11:10 |

podobné články