Crosby má tisící bod v NHL, zvládl to rychleji než Jágr. Gudasův gól na výhru Philadelphie nestačil

Třetí gól hokejového obránce Radka Gudase v sezoně na výhru Philadelphie nestačil, tým s Michalem Neuvirthem v bráně s Edmontonem prohrál 3:6. Čtvrteční večer byl výjimečný pro Sidneyho Crosbyho, který zajistil Pittsburgu v prodloužení výhru 4:3 nad Winnipegem a získal tím tisící bod v NHL. Podařilo se mu to dokonce o šest zápasů dřív než Jaromíru Jágrovi.
17.02.2017 09:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2420 článků) , Sidney Crosby (88 článků) , Michal Neuvirth (110 článků)

Crosby získal 500. bod v NHL, rychleji to dokázal jen Gretzky a Lemieux

Kapitán Pittsburghu Sidney Crosby získal 500. bod v NHL a na tuto metu dosáhl jako třetí nejmladší hráč historie.
09.04.2010 07:55 |

Osobnosti: Sidney Crosby (88 článků)

Crosby vede produktivitu NHL

Hokejový útočník Sidney Crosby z Pittsburghu vede produktivitu NHL o bod před zraněným Stevenem Stamkosem z Tampy Bay. Crosby nasbíral v 18 zápasech 24 bodů za devět gólů a 15 asistencí. Stamkos, který si v pondělním utkání na ledě Bostonu zlomil nohu, zaznamenal v 17 duelech 14 branek a devět přihrávek.
14.11.2013 14:01 |

Osobnosti: Sidney Crosby (88 článků) , Steven Stamkos (28 článků)

Jágr s Voráčkem zajistili Flyers první bod série s Pittsburghem

Český útočník Jakub Voráček zařídil gólem v prodloužení úvodního utkání prvního kola play off NHL výhru Philadelphie 4:3 v Pittsburghu. Kladenský odchovanec ukončil zápas dorážkou v času 62:23 a korunoval obrat Flyers, kteří po první třetině prohrávali 0:3. Jednou asistencí přispěl k úspěšnému vstupu Philadelphie do série i Jaromír Jágr.
12.04.2012 10:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2420 článků) , Jakub Voráček (247 článků)

Zraněný Crosby vládne produktivitě NHL o devět bodů

Kapitán hokejistů Pittsburghu Sidney Crosby má v čele produktivity NHL náskok devíti bodů, přestože kvůli otřesu mozku vynechal už čtyři zápasy a stále není fit. Crosby nasbíral v 41 duelech 66 bodů a s 32 asistencemi je také nejlepším střelcem.
13.01.2011 11:25 |

Crosby vládne v polovině NHL produktivitě o deset bodů

Útočník Sidney Crosby z Pittsburghu vládne produktivitě NHL o deset bodů před Stevenem Stamkosem z Tampy Bay a svým spoluhráčem Chrisem Kunitzem. Crosby nasbíral v 31 zápasech 50 bodů za 13 branek a 37 asistencí. Stamkos si připsal v 30 duelech 21 tref a 19 přihrávek, Kunitz má na kontě 18 přesných zásahů a 22 asistencí.
21.03.2013 09:55 |

Crosby vede produktivitu NHL. Voráček je dvanáctý

Útočník Sidney Crosby z Pittsburghu vede měsíc před koncem zkrácené sezony NHL produktivitu o 11 bodů před Stevenem Stamkosem z Tampy Bay. Crosby si ve 34 zápasech připsal 54 bodů a s 39 asistencemi je nejlepším nahrávačem. Stamkos je s 23 trefami z 33 utkání nejlepším kanonýrem a zaznamenal i 20 přihrávek.
28.03.2013 11:35 |

Crosby vládne produktivitě NHL. Hudler nejaktivnější z Čechů

Kanadský hokejový útočník Sidney Crosby z Pittsburghu vede produktivitu NHL o tři body před krajanem Stevenem Stamkosem z Tampy Bay a Švédem Henrikem Sedinem z Vancouveru. Crosby nasbíral v 16 zápasech 23 bodů za osm branek a 15 asistencí. Druhý Stamkos ve 14 duelech zaznamenal 11 gólů a devět přihrávek, Henrik Sedin si připsal v 17 utkáních tři přesné zásahy a 17 asistencí.
07.11.2013 10:06 |

Jágr dvěma góly v třetí třetině zařídil výhru Philadelphie

AKTUALIZOVÁNO. Útočník Jaromír Jágr se dvěma góly v třetí třetině sobotního utkání NHL proti Carolině podílel na výhře hokejistů Philadelphie 5:1 a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Hlavním strůjcem vítězství Flyers byl podle zámořských novinářů Claude Giroux, který dal gól a na další tři přihrál.
30.10.2011 09:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2420 článků)

Dvořák zařídil výhru Caroliny, Jágr pečetil vítězství Devils

Hokejový útočník Radek Dvořák po desetizápasové odmlce znovu skóroval v NHL a jediným gólem zařídil výhru Caroliny nad New Yorkem Islanders 1:0. Svou čtvrtou trefu v sezoně zaznamenal ve čtvrtek Jaromír Jágr , jenž dvě sekundy před koncem třetí třetiny střelou do prázdné branky při power-play pečetil výhru New Jersey 3:0 na ledě Philadelphie.
08.11.2013 08:56 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2420 článků) , Radek Dvořák (45 článků)

Jágr gólem a asistencí podpořil výhru Dallasu nad San Jose

Jaromír Jágr se v sobotním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Dallasu 3:1 nad San Jose. Jednačtyřicetiletý útočník tím přerušil sérii tří zápasů, v nichž nebodoval. Na pozici nejproduktivnějšího českého hokejisty v NHL se dostal Jakub Voráček, který třemi asistencemi přispěl k výhře Philadelphie 5:3 nad Winnipegem a o bod přeskočil Patrika Eliáše.
24.02.2013 09:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2420 článků) , Patrik Eliáš (248 článků) , Jakub Voráček (247 článků)

Jágr letos poprvé skóroval a dovedl Flyers k výhře

Český útočník Jaromír Jágr se v pondělním utkání NHL zasloužil dvěma góly a jednou asistencí o výhru Philadelphie 4:2 nad Torontem. Nejproduktivnější Evropan v historii soutěže, který předchozí tři sezony odehrál v ruském Omsku, skóroval v NHL poprvé od dubna 2008 a byl vyhlášen první hvězdou utkání. Druhým v pořadí byl jeho spoluhráč Scott Hartnell, který v zápase dosáhnul stejné bilance jako Jágr.
25.10.2011 07:40 |

Jágr v prodloužení překonal Pavelce a zařídil výhru Philadelphie

Jaromír Jágr rozhodl v úterním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Philadelphie na ledě Winnipegu 5:4. Český útočník překonal Ondřeje Pavelce v brance Jets v poslední minutě nastaveného času a připsal si 16. trefu v sezoně.
22.02.2012 09:05 |

Jágr ukončil střelecké trápení. Dal už 665. gól v základní části NHL

Po 15 zápasech se střelecky prosadil Jaromír Jágr. Trefou na 2:4 proti bývalému klubu Pittsburghu Penguins ale jen mírnil porážku Philadelphie. Byl to už jeho 665. gól v základní části NHL, Rival Fin Teemu Selänne zůstal na 663 trefách.
08.04.2012 07:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2420 článků) , Teemu Selänne (21 článků)

Jaromír Jágr si dál v NHL dělá, co chce. S otcovskou láskou učí mladé spoluhráče své finty a zároveň krutě vyučuje protihráče. To, co předvedl proti týmu Philadelphie, byla další neskutečná paráda.
13.03.2016 08:10 |

Crosby vede produktivitu NHL, nejlepší Čech je pětadvacátý

Kanadský hokejový útočník Sidney Crosby z Pittsburghu vede produktivitu NHL o bod před spoluhráčem Jevgenijem Malkinem. Nejlepší Čech Jiří Hudler z Calgary je pětadvacátý.
05.12.2013 11:10 |

Osobnosti: Sidney Crosby (88 článků) , Jevgenij Malkin (21 článků) , Jiří Hudler (258 článků)

Plekanec skóroval, kapitánův gól ale na výhru nestačil

Hokejový útočník Tomáš Plekanec vstřelil ve středečním utkání NHL jediný gól Montrealu, který prohrál na ledě Philadelphie 1:3. Kladenský odchovanec, který je po zraněném Tomáši Hertlovi druhým nejlepším českým střelcem v soutěži, uzavřel v oslabení čtrnáctým gólem sezony skóre.
09.01.2014 10:30 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (273 článků)

Jágr třemi asistencemi přiblížil Philadelphii k postupu

Český útočník Jaromír Jágr se podílel třemi asistencemi na výhře Philadelphie 8:4 nad Pittsburghem a stal se třetí hvězdou zápasu. Flyers taky díky němu zvítězili i ve třetím utkání série a od postupu do druhého kola play off je dělí už jenom jeden bod. Čtyřicetiletý hokejista se zároveň ziskem tří bodů posunul v historické tabulce produktivity play off z jedenácté na devátou příčku před Steva Yzermana. Jágr si polepšil na 186 bodů za 78 branek a 108 asistencí ze 172 zápasů a legendu Detroitu předstihl o bod.
16.04.2012 09:20 |

Jágr skolil nejlepší tým NHL. Krejčí slavil jubileum

Hokejový útočník Jaromír Jágr zařídil svojí osmou brankou v sezóně výhru Floridy 4:3 nad vedoucím týmem NHL Columbusem. Skóroval i David Krejčí, který si za gól proti Michalu Neuvirthovi připsal svůj pětistý bod v zámořské soutěži. Jeho spoluhráč David Pastrňák zaznamenal dvě přihrávky.
15.01.2017 10:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2420 článků) , David Krejčí (200 článků) , Michal Neuvirth (110 článků) , David Pastrňák (29 článků)

Jágr dal Pittsburghu dva góly, Mazanec má první výhru v NHL

Jaromír Jágr se v sobotním utkání NHL zasloužil dvěma góly o výhru New Jersey nad Pittsburghem 4:1. Povedený večer prožil také brankář Marek Mazanec, jenž 39 úspěšnými zákroky dovedl hokejisty Nashvillu k vítězství nad Chicagem 7:2 a při svém čtvrtém startu vychytal premiérovou výhru v zámořské soutěži.
17.11.2013 10:36 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2420 článků) , Marek Mazanec (22 článků)