Článek

Cristianu Ronaldovi se narodila dvojčata Mateo a Eva

 
Fotbalista Cristiano Ronaldo je od čtvrtka 8. června trojnásobným otcem. Náhradní matka toho dne povila dvojčata Matea a Evu, která byla počata ze spermie portugalského hráče. Útočník týmu Real Madrid si nechal odnosit potomky náhradní matkou jako v případě prvorozeného Cristiana mladšího.
19.06.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (470 článků)
Podobné články

Dvojčata – co jste o nich možná nevěděli

 
Dvojčata – aneb dvojitá radost rodičů – sice nejsou vzácným jevem, ale i přesto vás neustále mají čím fascinovat. Říká se, že už jedno dítko je nejen obrovská radost, ale i starost – v případě dvojčátek se pak radostné i strastiplné chvilky dvojnásobí. Je pravdou, že se v dnešní době dvojčata rodí stále častěji, nežli jak tomu bylo dříve. I když už nastávající maminky zpráva o dvou plodech v bříšku nikterak zvlášť nepřekvapí, nejen naprosté laiky, ale i zkušené odborníky nepřestávají dvojčata v lecčem udivovat. Dnešní článek pojednává o dvojitém uzlíčku štěstí – jinými slovy – tohle jste o dvojčatech věděli? Dvojčata nemusí mít stejného tatínka Hned na úvod si dejme jednu vzácnost: dvojčata nemusí mít stejného tatínka, byť se to v první chvíli zdá naprosto nelogické. Pokud bude mít žena během probíhající ovulace pohlavní styk s více než jedním mužem, může se stát, že jejich spermie oplodní jedno vajíčko. Následkem toho se sice narodí dvojčata, ale každé z nich bude mít jiného biologického otce. U lidí rarita, u koček nebo psů každodenní chleba. Rozlišíte je podle pupíku Také zastáváte názor, že každá matka dokáže dvojčata rozeznat? Je sice pravdou, že maminka zpravidla pozná – na rozdíl od zbytku rodiny – které dítko je které, ale především čerstvé maminky dvojčátek s tím i přes všechny povídačky přeci jen mohou mít problémy. Dvojčata, která si jsou na první pohled podobná doslova jako vejce vejci, můžete od sebe rozlišit pomocí pupíků – ty rozhodně stejné mít nebudou.  Dvojčata mluví svým vlastním jazykem Každé malé dítě – předtím, než se naučí mluvit – vydává nesrozumitelné zvuky. Na tom určitě není nic zvláštního, jenže jde-li o dvojčata, nemusí se jednat jen o nesmyslné zvuky či pazvuky, kterým rodiče nerozumí. Dvojčata si tímto způsobem mezi sebou povídají a jen ony své řeči rozumí. Řekněme, že je to... Čtěte více Příspěvek Dvojčata – co jste o nich možná nevěděli pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články

Ronaldovi se narodila...Utajená dvojčata!

 
Spekulovalo se, že je jeho partnerka Georgina těhotná. A teď Cristiano Ronaldo (32) skutečně ohlásil, že se mu narodila dvojčátka Eva a Mateo.
12.06.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (470 článků)

Ronaldovi se narodila...Utajená dvojčata!

 
Spekulovalo se, že je jeho partnerka Georgina těhotná. A teď Cristiano Ronaldo (32) skutečně ohlásil, že se mu narodila dvojčátka Eva a Mateo.
16.06.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (470 článků)

Tahle vnadná Španělka zahřívala pelech sexy fotbalistovi Ronaldovi: Potěšte se jejími krásami i vy

 
Cristianu Ronaldovi prošlo postelí mnoho žen a dívek, než zakotvil (i když prý s pár výlety do jiných ložnic) u modelky Iriny Shayk, kterou podle informací zahraničních médií v nejbližší době pojme za ženu. Jednou z nich byla i modelka Nereida Gallardo.
18.07.2013 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků) , Irina Shayk (145 článků)

FIFA prodloužila hlasování o Zlatý míč. KVŮLI RONALDOVI!

 
Mezinárodní fotbalová federace (FIFA) prodloužila termín hlasování v anketě Zlatý míč o dva týdny. Kvůli komu? Přece kvůli Cristianu Ronaldovi a jeho geniálnímu hattricku proti Švédsku.
21.11.2013 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Ronaldo láká do Španělska Rooneyho

 
Cristianu Ronaldovi se stýská po bývalém parťákovi z Manchesteru United Wayneu Rooneym.
31.10.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků) , Wayne Rooney (97 článků)

Matka dítěte Cristiana Ronalda zjištěna. Je to chudá americká číšnice

 
Dlouho se portugalskému fotbalistovi Cristianu Ronaldovi tajit matku svého dítěte nepodařilo. Přál si, aby její identita zůstala tajemstvím až do synovy plnoletosti, kdy by se mohl rozhodnout, zda ji chce poznat. Jenže bulvární novináři pátrali tak usilovně, až našli.
19.07.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Ronaldo si pořídil dítě náhodou - s chudou číšnicí z USA!

 
Dlouho se portugalskému fotbalistovi Cristianu Ronaldovi tajit matku svého dítěte nedařilo. Přál si, aby její identita zůstala tajemstvím až do synovy plnoletosti, kdy by se mohl rozhodnout, zda ji chce poznat.
19.07.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Cristiano Ronaldo: Chci dceru, jako Beckham

 
V portugalské superhvězdě Realu Madrid Cristianu Ronaldovi (26) se probudil otcovský pud.
20.07.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (470 článků)

Podívejte: Hrdličky Cristiano Ronaldo s Irinou Shayk odcestovali na dovolenou soukromým letadlem

 
Jak se zdá, krizi ve vztahu se partnerům Irině Shayk (27) a Cristianu Ronaldovi (28) snaží vnutit pouze média. Během jejich tříletého vztahu na pohledného fotbalistu prasklo už několik údajných nevěr, což jejich láskou možná zamávalo, ale rozhodně ne natolik, aby se dalo hovořit o krizi, či rozchodu. Dvojice se prý sice kvůli pracovnímu vytížení nevídá tak často, jak by chtěla, ale čas na společnou dovolenou si udělají.
26.06.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (470 článků) , Irina Shayk (145 článků)

Chce být jako on! Luke Shaw už bydlí v domě Cristiana Ronalda

 
Luke Shaw se zhlédl ve hvězdě Realu Madrid Cristianu Ronaldovi. Obránce Manchesteru United si dokonce od portugalského útočníka pronajímá dům, ve kterém Ronaldo bydlel během angažmá v Manchesteru.
29.12.2014 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Luke Shaw (1 článek) , Luke Shaw (1 článek)

Ani tomuto dokonalému páru to nevyšlo: Románek žhavé zpěvačky a šampiona F1 prý po sedmi letech skončil

 
Po Irině Shayk (29) a Cristianu Ronaldovi (29) je minulostí další slavná dvojice. Pro vzájemné odloučení se rozhodli i Nicole Scherzinger (36) a Lewis Hamilton (30).
04.02.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Scherzinger (152 článků) , Lewis Hamilton (500 článků) , Irina Shayk (145 článků)

Tohle tělo měl potřebu slavný fotbalista podvádět? Teď už si jej hýčká hollywoodský herec

 
Ani vztah s mimořádně přitažlivou a všemi obdivovanou modelkou nezaručí partnerovu věrnost. Zvlášť tehdy, pokud se jedná o zámožného obletovaného fotbalistu. Své o tom ví nejen Alena Šeredová  (37) , ale i její ruská kolegyně Irina Shayk  (29) . Ta údajně na přelomu roku Cristianu Ronaldovi  (30) , o jehož sexuální orientaci se nyní znovu spekuluje , přišla rovnou na několik nevěr a po pěti letech od něj ze dne na den odešla. Kráska, která si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek práce, zdobí i srpnové vydání lifestylového magazínu Sorbet.
04.07.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (615 článků) , Irina Shayk (145 článků)

Jak balí holky Cristiano Ronaldo? Přečtěte si nechutnou sérii zpráv, kterými to zkoušel na tuto modelku!

 
O Cristianu Ronaldovi (30) se vždy proslýchalo, že sexuálních partnerek potřebuje opravdu hodně. Své o tom ví Irina Shayk, kterou jeho nevěra skoro zničila. Jenže aby to následujícím způsobem zkoušel na zadanou ženu? Tenhle skandál pořádně otřese jeho pověstí!
02.08.2015 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (470 článků) , Irina Shayk (145 článků)

Mamánek Bradley Cooper pozval sexbombu Irinu Shayk na dovolenou

 
Po Cristianu Ronaldovi už ruská modelka Irina Shayk dávno nesmutní. Má totiž úžasnou a velmi romantickou náhradu, herce Bradleyho Coopera. Ten sice proslul sérií mnoha krátkodobých vztahů, které prý vždy skončí kvůli jeho silné vazbě na matku, ale zatím se snaží. Devětadvacetiletou krásku pozval na romantickou dovolenou na Capri.
27.08.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Bradley Cooper (160 článků) , Irina Shayk (145 článků)

Přítelkyně Cristiana Ronalda je pořádný kusanec: Tohle tělíčko mu už brzy porodí čtvrtého člena rodiny

 
Georgina Rodriguez zanedlouho porodí portugalskému fotbalistovi Cristianu Ronaldovi čtvrtého potomka. Oba dva se na příchod dítěte moc těší a podle samotného fotbalisty bude jeho přítelkyně jistě skvělou matkou. Na Instagramu ale kráska bříško stále neukázala.
10.09.2017 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Rodriguez Cristian (1 článek)

Monackému knížecímu páru se narodila dvojčata

 
Monackému knížecímu páru Albertovi II. a jeho ženě Charlene se ve středu narodila zdravá dvojčata - holčička sice přišla na svět jako první, druhý chlapeček se ale stává dědicem trůnu. Je to poprvé v historii Monaka, které vzniklo už ve 13. století, kdy se v knížecí rodině narodila dvojčata.
10.12.2014 20:35 |

podobné články

Monackému knížecímu páru se narodila dvojčata: Kdo bude dědicem trůnu?

 
Monackému knížecímu páru se dnes narodila zdravá dvojčata - holčička sice přišla na svět jako první, chlapeček se ale přesto stává dědicem trůnu. Je to poprvé v historii Monaka, které vzniklo už ve 13. století, aby se v knížecí rodině narodila dvojčata.
11.12.2014 05:15 |

podobné články

Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla

 
Šestatřicetiletá herečka Eva Longoria je po uši zamilovaná do mladšího bratra herečky Penelope Cruzové Eduarda. Díky němu prý znovu věří v lásku. Další články k tématu: Nejlépe placenou televizní herečkou je Zoufalka Eva Longoria Eva Longoria natočila žhavou erotickou scénu se ženou Eva Longoria vydala kuchařku, sama se ale některým pokrmům z ní vyhýbá Eva Longoria nese rozvod těžce, i když má nového přítele Zoufalá manželka Eva Longoria se rozvedla a už má novou lásku Zoufalá manželka Eva Longoria požádala o rozvod
05.12.2011 16:35 |

podobné články