Článek

Co za tím bylo tentokrát? Lunetici definitivně odstřihli problémového člena své kapely

 
I dvacet let od vzniku kapely Lunetic se kluci stále scházejí a vystupují, i když v omezené sestavě. V kontaktu jsou frontman kapely Vašek Jelínek, Aleš Lehký, známý ze Snídaně s Novou, a David Škach, který si občas odskočí ze své truhlářské dílny. Čtvrtý Martin Kocián už v kapele nepůsobí a nás zajímalo proč? Ví se, že kontroverzní blonďák procházel v minulosti nejrůznějšími problémy, ale přece jen jsme chtěli slyšet od jeho kolegů, co se přihodilo.
26.04.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: David Škach (3 články) , Martin Kocián (42 článků) , Vašek Jelínek (40 článků) , Aleš Lehký (24 článků)
Podobné články

Zpěvačka Věra Bílá (57): Odstřihli jí plyn a elektriku!

 
Někdejší světoznámá romská zpěvačka Věra Bílá (57) nesvítí, nevaří... V obecním bytě 1+1 v Rokycanech, z něhož se do několika týdnů dost možná bude muset z rozhodnutí soudu kvůli neplacení nájmu vystěhovat do holobytu, jí odstřihli plyn i elektriku! Taky neplatí...
03.08.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Věra Bílá (128 článků)

Otec a 7 dětí se otrávili oxidem uhelnatým. Poté, co jim odstřihli elektřinu

 
K velké tragédii došlo v americkém státu Maryland. V jednom zapadlém městečku tam zemřel 36letý otec spolu se sedmi dětmi – na otravu oxidem uhelnatým patrně z generátoru, který rodina používala poté, co jí odstřihli elektrický proud.
07.04.2015 07:25 |

podobné články

Romská hlídka poprvé vyrazila do ulic problémového sídliště Chanov

 
První tři muži oblékli v pondělí odpoledne barevnou vestu a vyrazili na obchůzku problémového mosteckého sídliště Chanov. Patřili do romské hlídky, jejímž úkolem je dohled na pořádek v sídlišti a upozorňování na přestupky či trestné činy. Městská policie vybrala ze 30 zájemců 19 mužů, kteří v sídlišti žijí a znají dobře místní poměry.
19.10.2009 16:20 |

podobné články

Konec sKaret! Nečas doporučil zrušení problémového projektu co nejdříve

 
Bez sKaret nedostanete dávky, sKarty budete muset mít dvě, sKarty jen jako průkazka, sKarty jako platební karta... Stále nějaké změny, stále nějaké problémy. Možná konečně svitla naděje na zrušení tohoto problémového projektu.
28.03.2013 11:10 |

podobné články

30 let kapely Lucie ve 30 fotkách: Na první koncert přišlo 7 lidí

 
Kapela Lucie si v 90. letech vydobyla titul nejoblíbenější české kapely, její historie je však na jedné straně tvořena obrovskými úspěchy jednotlivých písní a alb, na druhé straně dramatickými zvraty, rozchody a návraty členů kapely. V neděli byl na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech uveden film Lucie: Příběh jedný kapely. Jakých bylo 30 let kapely Lucie?
03.07.2016 19:25 |

podobné články

Fešák z Lunetiků se změnil k nepoznání: Z někdejšího idolu dívčích srdcí je dnes nenápadný muž s prořídlou kšticí

 
Kluci z nejslavnější české chlapecké kapely Lunetic zdobili v devadesátých letech stěny nejednoho dívčího pokojíčku. Od té doby, co Lunetici vyprodávali jeden koncert za druhým, už uplynulo moře času, a tak byste některé členy na ulici jen stěží poznali.
06.08.2014 09:50 |

podobné články

Lunetici už jen ve dvou... Moderátor Vojnar je pochválil a řekl k odstupujícímu členovi: Stejně tam jen stál a nezpíval!

 
V 90. letech zažívala kapela Lunetic opravdu nebývalý úspěch. Tisíce fanynek jim klečely u nohou a milovaly je... Pak se ale kapela rozpadla, aby se o něco později znovu dala dohromady. Jenže oblíbené hudební uskupení se ze čtyř kluků zmenšilo nejprve na tři členy a teď už jen na dva. A o víkendu to sice rozparádili na pražském koncertě, ale pro mnohé to už nebylo ono. O rozpadu kapely teď promluvil moderátor Petr Vojnar, který paradoxně kluky vyzdvihl.
16.10.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (61 článků)

Náhlá smrt člena kapely Divokej Bill: Na pohřbu promluví Daniel Landa

 
Náhlé úmrtí člena populární české kapely Divokej Bill zasáhlo skupinu, muzikanty, ale hlavně fanoušky. Lukáš Toman zemřel ve věku 40 let na těžký infarkt. Jak to bude s pohřbem a kdo se zúčastní? Lukáš působil ve více projektech.
15.05.2015 16:45 |

podobné články

Martin Kocián z legendárního Luneticu ukázal svého "myšáka": Víme, jaké má plány do budoucna!

 
V devadesátkách si užíval slávy tisícovek fanynek a znala ho snad každá puberťačka v republice. Lunetici byli na vrcholu slávy a užívali si pozici nejslavnějšího českého boybandu. Jenomže pak se na ně začalo zapomínat a kapela se rozpadla. Od té doby bylo nejvíce slyšet o Martinu Kociánovi, a to ne zrovna v dobrém. Jak se má bývalý zpěvák teď?
17.07.2017 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (42 článků)

Camilla se raduje a Middletonovi šílí: William s Kate je odstřihli od děťátka, a to vévodkyně ještě nerodila!

 
Carole Middleton šílí! Svých babičkovských povinností se ujala ihned po narození prince George, své dceři byla při porodu oporou. Tentokrát se však na porodní sál nepodívá, bude čekat, až na ni přijde řada. Královské rodině už s matkou vévodkyně z Cambridge došla trpělivost a rozhodli se trvat na svých právech…
26.03.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (902 článků) , George Middleton (2 články) , George George (426 článků)

Josef Provazník: Jednu hlavu saně jste usekli, ale ještě osm jich zbývá

 
Oni si jako vašnostové z ODS myslí, že když mi odstřihli JK z té své "tajné" facebookové diskuze, že tím vše skončilo? Kdepak, hošánci, na Provazníka jste všichni krátcí. Jednu hlavu saně jste usekli, ale ještě osm jich zbývá. A navíc je pravda taková, že jste odstranili hlavu, jež nemluvila.
15.10.2016 12:10 |

podobné články

Potvrzeno: Lunetici jsou zpátky!

 
Zapomeňte na kluky, co se snažili přesvědčit, že už ví, o čem je svět. Lunetic dávno není partička teenagerů. Jsou to dospělí chlapi. A vrátili se zpátky! Snad už mají co říct!
01.07.2009 23:50 |

podobné články

Lunetici se fotili: Sandály, ponožky a pupky!!!

 
Skupina Lunetic se pokouší navázat na svou zašlou slávu a plánuje nejen šňůru koncertů, ale k nim i zbrusu nové album!
18.08.2011 15:00 |

podobné články

Lunetici opět řeší problémy s Kociánem: Víme, proč problematický zpěvák dostal padáka!

 
Kapela Lunetic prožívala koncem 90. let obrovský úspěch s hitem Máma. Sláva ale vlezla jejich členovi "Martinu Kociánovi":http://www.extra.cz/tema/martin-kocian (37) do hlavy a začal brát tvrdé drogy. "Kvůli jeho závislosti":http://www.extra.cz/5-ceskych-celebrit-ktere-propadly-drogam-z-koho-udelal-fet-naprostou-trosku se kapela rozpadla, protože Martin už nebyl schopen zvládat fungování v Luneticu.
15.11.2013 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (42 článků)

Bendig založil klučičí kapelu: Tohle jsou noví Lunetici!

 
Teen fanynky zase mají po kom toužit. Tři čeští mladíci se rozhodli navázat na úspěch slavných Lunetiků a založili si chlapeckou kapelu New Element.
17.01.2014 11:00 |

podobné články

Lunetici si vybrali následovníky: Jak se vám líbí těchto 5 kluků, z nichž vznikne nová kapela?

 
Tihle chlapci budou asi novou ozdobou dívčích pokojíčků v Česku i na Slovensku. Díky úspěchu na castinzích v Bratislavě a v Praze se z nich stali členové nového česko-slovenského boybandu s výraznou podporou prestižních britských hudebních manažerů Denise Ingoldsbyho a Andrewa Murrayho. S výběrem pomáhali i Aleš Lehký a Václav Jelínek z legendárních Lunetiků.
02.10.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Vašek Jelínek (40 článků) , Aleš Lehký (24 článků)

Tihle kluci budou úspěšnější než Lunetici: Koukněte na koloušky, kteří vyhráli konkurz na novou kapelu

 
Je to sotva měsíc, co česko-britská porota projektu Boyband objevila v Praze pětici talentovaných mladých zpěváků, kterým v jediném okamžiku jako mávnutím kouzelného proutku začala krůček po krůčku měnit život od základů. Dnes, o pět týdnů později, má nový česko-slovenský boyband za sebou obrovské kvantum práce a ještě větší před sebou.
31.10.2014 16:55 |

podobné články

Už nevypadají jako na plakátech ve vašich pokojíčcích. Lunetici brzy oslaví dvacet let na scéně

 
Zdá se to neuvěřitelné, ale česká kapela Lunetic letos oslaví dvacet let od svého vzniku. Na rozdíl od jiných dívčích i chlapeckých formací tehdejší doby však tahle partička v omezeném režimu stále působí.
23.04.2015 10:45 |

podobné články

Hrvol (Severočeši Most): Vyzýváme k rezignaci na mandát člena zastupitelstva. Jmenovitě...

 
Hnutí Severočeši Most s ohledem na události z posledních dní, které se týkaly korupční kauzy uplácení člena Zastupitelstva města Mostu, vyzývá zástupce politických stran ANO 2011, KSČM a SMM, kteří se přímo podíleli na tomto nepřípustném jednání, tzn. zastupitele Adolfa Sigmunda (KSČM), Jana Syrového (SMM) a Ing. Jana Schillera (ANO 2011) a rovněž i organizátory celé této akce z jednotlivých poslaneckých klubů KSČM, SMM a ANO 2011, aby ihned rezignovali na svůj mandát člena Zastupitelstva města Mostu.
23.09.2015 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Syrový (1 článek)