Článek

Co všechno vlastně bude Zeman dělat v Moskvě? Mrkněte do jeho diáře!

 
Cesta prezidenta Miloše Zemana (70) do Moskvy začíná mít jasnější obrysy. V sobotu v podvečer bude Zeman jednat s ruským prezidentem Vladimirem Putinem (62). Známe i jeho další program...
07.05.2015 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků) , Miloš Zeman (20454 článků)
Podobné články

Moskvou po Moskvě a na Moskvě - a plnou parou

 
Souřadnice jsou jednoduché: v Moskvě, po Moskvě a na Moskvě. Rychlou exkurzi po historii a současnosti ruské metropole nabízí plavba stejnojmennou lodí po stejnojmenné řece.
24.05.2010 06:05 |

podobné články

Zelení navrhují veřejný diář poslance. Lidé by věděli, s kým se stýká a na čem pracuje

 
Pokud se zelení vrátí do Sněmovny, povedou si jejich poslanci veřejné internetové diáře, z nichž bude patrné, s kým se scházejí a na jakých zákonech pracují. Novinářům to ve středu oznámil advokát a lídr Strany zelených ve Středočeském kraji Václav Láska. Partaj si od diáře slibuje větší kontrolu nad poslancem i zvýšení důvěry v politiku.
09.10.2013 12:45 |

podobné články

Nahlédli jsme do diáře Karla Gotta: Ten důchodce je na roztrhání!

 
Jiní muži v 75 letech odpočívají a užívají si důchodu! Být vyučeným elektrikářem pod penzí ale Karel Gott (74) odmítá a proto stále naplno pracuje. Deníku Aha! se podařilo nahlédnout do zpěvákova diáře, který řídí jeho sekretář Jan Adam a manažerka Jaroslava Herzerů. Momentálně nemá Mistr ani jeden den volna. Je doslova na roztrhání.
30.06.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků) , Jan Adam (70 článků)

Nahlédli jsme do diáře Karla Gotta: Ten chlap je na roztrhání!

 
Jiní muži v 75 letech odpočívají a užívají si důchodu! Být vyučeným elektrikářem pod penzí ale Karel Gott (74) odmítá a proto stále naplno pracuje. Deníku Aha! se podařilo nahlédnout do zpěvákova diáře, který řídí jeho sekretář Jan Adam a manažerka Jaroslava Herzerů. Momentálně nemá Mistr ani jeden den volna. Je doslova na roztrhání.
30.06.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků) , Jan Adam (70 článků)

Nečasovi někdo údajně ukradl diáře, nejen výplatnici Nagyové

 
Z pracovny Jany Nagyové, šéfky kabinetu Petra Nečase (ODS), údajně byly v minulosti odcizeny také diáře premiéra s daty o schůzkách. Úřad vlády již podal trestní oznámení kvůli zveřejnění příjmů Nagyové. Kvůli tomu byl obviněn bývalý šéf rozvědky a člen správní rady Nadačního fondu proti korupci Karel Randák.
14.11.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1539 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1532 článků)

Z kanceláře Nagyové někdo ukradl i Nečasovy diáře!

 
Nečasově pravé ruce Janě Nagyové, o které se v lednu národ dozvěděl, že dostává stotisícové i dvěstětisícové přilepšení k platu, někdo vykradl pracovnu. Měly z ní zmizet i Nečasovy osobní diáře.
15.11.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1539 článků) , Jana Nagyová (1532 článků)

Na křtu diáře Sámera Issy se strhla rvačka, dva muži byli pobodáni

 
Policie vyšetřuje útok v baru v pražské Kaprově ulici. Kolem dvaadvacáté hodiny tam přijelo několik mužů v Porsche Cayenne a uvnitř baru se střetlo se třemi muži. Dva z nich odvezla pobodané do nemocnice sanitka, třetí tam došel po svých. V baru se konal křest diáře Sámera Issy . Další články k tématu: Písničky se mi dobře píšou, když jsem zhulený, přiznal Sámer Issa Sámer Issa slavil narozeniny s bývalkou, dorazil s namalovanými vlasy Chladné vztahy trvají: Hanychová a Issa se ani nepozdravili
12.12.2013 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků)

Co přesně se včera stalo na krvavém křtu diáře Sámera Issy, při kterém byli pobodáni tři muži? Drsné foto z místa činu uvnitř článku!

 
Včera jsme vám "přinesli informace":http://www.extra.cz/vime-prvni-na-krtu-samera-issy-pobodali-jednoho-z-hostu-na-miste-zasahuje-policie o tom, co se dělo na křtu diáře Sámera Issy (28). Akci v pražském klubu CoCo narušila partička cizinců, která se snažila dostat dovnitř za každou cenu, přestože byli na seznamu nechtěných návštěvníků. Mezi touto skupinkou a skupinkou Čechů došlo k potyčce, kterou ošklivě odnesl muž ve středním věku.
12.12.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků)

Svědectví z krvavých jatek na křtu Issy: Nikol Trojanová promluvila o hrůzném útoku. A co na to říká Sámer? Více ve videu!

 
Včerejší křest diáře "Sámera Issy":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (28) se zvrtnul v "krvavá jatka":http://www.extra.cz/co-se-vcera-stalo-na-krvavem-krtu-diare-samera-issy-pri-kterem-byli-pobodani-tri-muzi-drsne-foto-z-mista-cinu-uvnitr-clanku. Poté, co do klubu CoCo "vtrhla partička cizinců":http://www.extra.cz/vime-prvni-na-krtu-samera-issy-pobodali-jednoho-z-hostu-na-miste-zasahuje-policie, začala rvačka, při které byli pobodáni tři muži. Na akci nechyběla "Nikol Trojanová":http://www.extra.cz/tema/nikol-trojanova (25), která byla z celé události v šoku.
12.12.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků)

Pobodaný boxer ze Sámerova křtu: Po slezině přišla další brutální komplikace! Upadl do kómatu! Co ještě prozradily naše zdroje?

 
Neuvěřitelná "story pobodaného boxera na křtu":http://www.extra.cz/co-se-vcera-stalo-na-krvavem-krtu-diare-samera-issy-pri-kterem-byli-pobodani-tri-muzi-drsne-foto-z-mista-cinu-uvnitr-clanku diáře "Sámera Issy":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (25) v klubu CoCo nabírá na obrátkách, a to bohužel smutných pro zraněného Petra Horáčka, který po útoku přišel o slezinu a teď je ještě hůř.
16.12.2013 09:41 |

podobné články

Brutální útok na boxera Horáčka na party Sámera Issy: Muž, který na něj vytáhl zbraň, je nebezpečný vrah!

 
Loni v prosinci došlo "v pražském baru CoCo k brutálnímu útoku":http://www.extra.cz/co-se-vcera-stalo-na-krvavem-krtu-diare-samera-issy-pri-kterem-byli-pobodani-tri-muzi-drsne-foto-z-mista-cinu-uvnitr-clanku, který odnesl "boxer Petr Horáček těžkými zraněními":http://www.extra.cz/pobodany-boxer-ze-samerova-krtu-po-slezine-prisla-dalsi-brutalni-komplikace-upadl-do-komatu-co-jeste-prozradily-nase-zdroje. V tu samou dobu se dole v klubu konal křest diáře Sámera Issy. Partička kosovských Albánců, která na místo přijela černým Porsche Cayenne, tam zaútočila na skupinku Čechů. Policie jako hlavního útočníka označila Flamura Azemiho, který Horáčka za pomocí teleskopického obušku a nože zranil. Tomu hrozí za trestný čin pokusu o vraždu až osmnáct let vězení.
30.01.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Loni (26 článků)

VIDEO: Ministr Babiš nosí místo diáře stolní kalendář

 
Moderátor Míra Hejda si pozval do svého pořadu Limuzína ministra financí Andreje Babiše. Ten nastoupil s velkým stolním kalendářem. Má ho místo diáře i notebooku.
30.10.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (103 článků) , Andrej Babiš (12392 článků)

Móda ze křtu diáře: Jedna tragédie vedle druhé! Paula Wild s Nicky Tučkovou v šíleném zvířecím převleku

 
Křtu diáře Jakuba Ludvíka se zúčastnila "velmi vybraná společnost.":http://www.extra.cz/8-nejhure-oblekanych-ceskych-celebrit-podivejte-se-na-nase-nejvetsi-priserky Co si na sebe vzala taková Ornella nebo blonďatá blbka "Nicky Tučková":http://www.extra.cz/tema/nicky-tuckova (23)?
04.12.2014 20:47 |

podobné články

Osobnosti: Paula Wild (35 článků)

V Moskvě mají vodku, Zemanovi by se tam líbilo, říká Jiří Lábus. Další umělci lejí kyblíčky, spílají prezidentovi, ale Zuzana Bubílková praví: On Putinovi nelíbá...

 
ANKETA Není dopis jako dopis. Ten od literátů a humoristů z Divadla Archa ale bude mít možná brzy na stole ruský prezident Vladimír Putin. Píše se v něm, aby si jako výraz díků od ČR ponechal hlavu státu Miloše Zemana v Moskvě. Napořád. Co na to ale říkají umělci a osobnosti veřejného života, kterým Zeman a jeho bonmoty někdy vadí až přespříliš? „Já si myslím, že by Zeman v Moskvě nouzi neměl. Rusky umí, vodka je tam také dobrá, tak co by mu tam chybělo?“ vysekl k tomu třeba herec Jiří Lábus.
05.05.2015 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (166 článků) , Zuzana Bubílková (151 článků) , Miloš Zeman (20454 článků)

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Jiří Krampol: Kultura šla do hnoje. Nic tady už není naše, v TV samý americký sračky. Všechno se rozkradlo. A Zeman v Moskvě...

 
Podle herce Jiřího Krampola si Miloš Zeman dělá a říká, co chce, a přitom je mu asi jedno, o jak důležitou věc jde. O Zemanově cestě do Moskvy na oslavy konce druhé světové války sice prý herec slyšel, ale nechce ji nijak hodnotit. Údajně je to proto, že politice vůbec nerozumí. „Ale míchají mě jiné věci. Stát je zadlužený kvůli těm slavným restitucím, všechno se tu rozkradlo, všechno rozprodalo...,“ uvedl herec a pak se rozpovídal na úplně jinou notu. Jiří Krampol prostě zřejmě není až tak jiný nežli Zeman...
12.05.2015 18:23 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (619 článků) , Miloš Zeman (20454 článků)

Nezbláznila se? Mrkněte, jak kyprá Tereza Černochová pózovala zavěšená na jeřábu

 
Včera byla zahájena výstava fotografií z kalendáře a diáře Art for Life Dream 2013. Jelikož všechny zvěčněné celebrity prostřednictvím fotografií prozrazují své tajné sny, požádali jsme Terezu Černochovou, aby nám popsala své tajné a nesplněné přání.
21.10.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (166 článků)

Kerry v Moskvě nakoupil dárky. Co pořídil na Arbatu?

 
Přátelit se s americkým ministrem zahraničí Johnem Kerrym nebo patřit do jeho rodiny musí mít řadu výhod. Jednou z nich jsou i dárky, které svým blízkým vozí z cest. A že necestuje zrovna málo, mezi šéfy americké diplomacie patří vlastně mezi cestovatelské rekordmany. Dokonce i v Moskvě po jednání s ruským vůdcem Vladimirem Putinem si našel čas na nakupování. Na Arbatu utratil 35 tisíc rublů (v přepočtu 12 tisíc korun). Co všechno pořídil?
16.12.2015 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků) , John Kerry (171 článků) , John Kerry (146 článků)

Zeman by měl přehodnotit účast na přehlídce v Moskvě, vyzývají lidovci

 
Lidovci se ohradili proti tomu, aby se prezident Miloš Zeman zúčastnil v Moskvě přehlídky na počest 70. výročí konce druhé světové války. K přehodnocení cesty do ruské metropole jej v pátek vyzvala celostátní konference KDU-ČSL, s jejímž stanoviskem seznámil novináře šéf strany Pavel Bělobrádek. Zeman výzvu lidovců nevyslyší, sdělil v reakci jeho mluvčí Jiří Ovčáček.
20.03.2015 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20454 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)