Článek

Co vám Prima teprve přehraje: Putin s režisérem Stonem probral nové informace o Sýrii

 
Vladimir Putin vysvětlil známému americkému režisérovi Oliveru Stoneovi, z jakého důvodu se ruská armáda angažuje v Sýrii. Rusko o další Libyii či Irák rozhodně nestojí.
20.06.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků) , Oliver Stone (89 článků)
Podobné články

Putin se svěřil: Práce v KGB byla vždycky mým snem. Jaké měl dětství?

 
Ruský prezident Vladimir Putin měl v dětství volný režim a mnoho času strávil na ulici, k lepšímu jeho život změnilo až judo. Ke studiu práv se přihlásil proto, že stál o službu u sovětské tajné policie KGB. Putin to řekl v obsáhlém rozhovoru s americkým režisérem Oliverem Stonem, jehož první část v pondělí vysílal kabelový kanál Showtime. V České republice ho odvysílá stanice Prima ZOOM, a to už v pondělí 19. června ve 20 hodin.
13.06.2017 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků) , Oliver Stone (89 článků)

Česká rozvědka zjistí, co přesně bombardují Rusové v Sýrii

 
O ruských aktivitách v Sýrii má česká vláda jen zlomkovité informace a neví tedy, na koho Rusko vlastně útočí. Vláda má získat podrobnější informace od zpravodajských služeb, jak ve čtvrtek oznámil český premiér Bohuslav Sobotka. O ruských aktivitách v Sýrii jednali i John Kerry a Sergej Lavrov. Ruská letadla i ve čtvrtek bombardovala pozice povstalců v Sýrii. Koordinaci útoků mezi Ruskem a USA v Sýrii potvrdil i ruský prezident Vladimir Putin. 
01.10.2015 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků)

Rusko–americkou válku by nikdo nepřežil, soudí Putin

 
Televize Showtime v příštím týdnu odvysílá sérii rozhovorů ruského prezidenta Vladimira Putina s americkým režisérem Oliverem Stonem. O chystaných rozhovorech informovala řada médií. Mezi nimi i server britského deníku Daily Express. Putin v rozhovoru varoval před použitím jaderných zbraní. Kdyby došlo k takovémuto střetu velmocí, svět by to prý nepřežil.
07.06.2017 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků) , Oliver Stone (89 článků)

Ruský prezident Putin se chvástá: Přežil 5 atentátů! »Nejsem ženská, nemám špatné dny«

 
Nadčlověk ve funkci ruského prezidenta Vladimir Putin (64) se chvástá v několikadílném interview, jež natočil se známým režisérem Oliverem Stonem (70). Přežil prý pět pokusů o atentát a nemá prý žádné »blbé dny«. „Nejsem ženská!“ pravil.
08.06.2017 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků) , Oliver Stone (89 článků)

Jan Urbach: Co by Putin dělal s gayem ve sprše?

 
Ruský prezident Vladimir Putin v rozhovoru s americkým režisérem Oliverem Stonem řekl, jak by se zachoval, kdyby se ocitl s gayem ve sprše na ponorce.
09.06.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků) , Oliver Stone (89 článků)

Putin připustil konec v čele Ruska? Před otázkou na volby už dvakrát uhnul

 
Ruský prezident Vladimir Putin se znovu vyhnul odpovědi na otázku, zda bude příští rok kandidovat v prezidentských volbách. Jsou prý věci, u nichž je žádoucí zachovat jisté tajemství, řekl v noci na pátek v posledním dílu rozhovoru s americkým režisérem Oliverem Stonem. Ve čtvrtek se stejnému dotazu vyhnul i v televizní besedě s ruskými občany.
16.06.2017 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků) , Oliver Stone (89 článků)

Putin promluvil o Stalinovi. Mnohým naskáčou pupínky

 
„Démonizace Stalina slouží ku prostěchu těm, kteří chtějí útočit na Rusko,“ prohlásil Putin v poslední části rozhovorů mezi známým režisérem Oliverem Stonem a prezidentem Ruské federace Vladimirem Putinem.
19.06.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků) , Oliver Stone (89 článků)

Z televize Prima bude od příštího roku Prima Family

 
Televizní stanice Prima se od 1. ledna příštího roku přejmenuje na Prima Family. V pondělí to uvedl Marek Winkler ze společnosti FTV Prima, která je držitelem vysílacích licencí pro kanály Prima Cool, Prima Love a Prima Family.
31.10.2011 18:20 |

podobné články

Prima uvede na jaře show Aréna národů a spustí videotéku Prima Play

 
Hlavním tahákem jarního vysílání televize Prima má být nová rodinná show Aréna národů. Prima ji uvede na kanálu Prima family od 11. února. Od března Prima uvede také zábavní pořad Česká 30 s Martinem Dejdarem a seznamovací reality show Hotel Paradise. V březnu Prima spustí novou videotéku Prima Play.
24.01.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (438 článků)

Prima novinka na síti: Spouštíme nový, ještě lepší portál Prima PLAY!

 
Weby z rodiny Prima ONLINE trhají rekordy a po letošní smršti novinek (Prima STYLE, Prima FRESH, Prima ŽENY) přichází další překvapení. Spouštíme od základu proměněné stránky videoarchivu Prima PLAY (prima-play.cz).
17.09.2013 20:30 |

podobné články

Komentátor Respektu: Kalousek to dělá špatně. Zeman ho přehraje

 
Silná slova představitelů TOP 09 nedoprovází stejně usilovné hledání odpovědi prezidentovi, kterým by bylo rozpuštění Poslanecké sněmovny. Jenže místopředseda topky Miroslav Kalousek si vybral špatnou cestu a strategii a prezident Miloš Zeman ho přehraje, píše v komentáři pro Hospodářské noviny redaktor časopisu Respekt Jan Macháček.
16.07.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6424 článků) , Miloš Zeman (20958 článků) , Miroslav Macháček (9 článků)

V kauze Ratha přehraje soud další odposlechy z kanceláře Pancové

 
V kauze exposlance Davida Ratha (dříve ČSSD), obžalovaného s dalšími deseti lidmi z korupce, přehraje dnes soud další sérii policejních odposlechů. Záznamy jsou z kanceláře další obžalované v případu, Kateřiny Pancové, která šéfovala kladenské nemocnici. Státní zastupitelství označuje mnohahodinové nahrávky jako hlavní důkaz.
05.12.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Proces s Rathem vrcholí: Soud přehraje poslední odposlechy

 
Krajský soud v Praze dnes přehraje poslední policejní odposlechy z místností v kauze exposlance Davida Ratha (dříve ČSSD) obžalovaného s dalšími deseti lidmi z korupce. Záznamy jsou z vily obviněné exředitelky kladenské nemocnice Kateřiny Pancové, kde se podle obžaloby také předávaly úplatky. Následovat budou odposlechy telefonních hovorů a čtení emailové pošty obžalovaných. 
08.01.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Kauza RATH: Dnes si soud přehraje další odposlechy

 
Krajský soud v Praze dnes přehraje další odposlechy telefonů v kauze exposlance a někdejšího hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha (dříve ČSSD). V záznamech je slyšet hlavně domlouvání různých schůzek. Podle žalobce dokreslují atmosféru při zadávání veřejných zakázek, které údajně provázela korupce.
16.01.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

KAUZA RATH: Soud dnes přehraje další policejní odposlechy

 
Krajský soud v Praze dnes přehraje další policejní odposlechy telefonických hovorů v kauze exposlance a někdejšího hejtmana Davida Ratha (dříve ČSSD), který je obžalovaný z korupce.
17.01.2014 06:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Jan Urbach: Rusko mělo zájem vstoupit do NATO

 
V rozhovoru americkým filmovým režisérem Oliverem Stonem řekl Vladimir Putin, že navrhoval prezidentu Billu Clintonovi variantu vstupu Ruska do NATO.
06.06.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků) , Bill Clinton (225 článků) , Oliver Stone (89 článků)

Putin si kvůli Sýrii posteskl Erdoganovi. A Západ v OSN přišel s vlastní rezolucí

 
Francie, Velká Británie a Spojené státy předložily 12 partnerům v Radě bezpečnosti OSN návrh rezoluce o Sýrii, který mimo jiné odsuzuje nasazení chemických zbraní v Sýrii. A požaduje vytvoření nového mechanismu pro nezávislé vyšetřování takových útoků. Rusko však vnímá raketový úder Západu na Sýrii jako porušení mezinárodního práva a pravidel OSN. Ruský prezident Vladimir Putin řešil po telefonu se svým tureckým protějškem Recepem Tayyipem Erdoganem „vyhrocenou situaci“ v zemi Bašára Asada.
15.04.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků)

Putin: Plyn v Sýrii nepoužila vláda, ale povstalci

 
Chemické zbraně v Sýrii nepoužila vláda, ale povstalci, aby vyprovokovali zahraniční zásah proti Damašku. Tvrdí to ruský prezident Vladimir Putin. Úder proti Sýrii by vyvolal ve světě novou vlnu terorismu, napsal Putin v komentáři, který mu dnes otiskl americký list The New York Times. 
12.09.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků)

Oliver Stone se nechal Putinem ošálit, píše Jefim Fištejn. Je zde prý dokonce hned dvacet lží, na které mu skočil

 
Publicista Jefim Fištejn se vyjádřil k rozhovoru ruského prezidenta Vladimira Putina s americkým režisérem Oliverem Stonem, který je velmi kritický k politice ve vlastní zemi. Interview Stona s Putinem odvysílal také kanál Prima ZOOM a Jefim Fištejn na tomto interview ukazuje, že se Stone nechal Putinem ošálit. Server Forum24.cz přináší překlad ruského článku, podle kterého padlo z Putinových úst v interview hned dvacet lží, aniž ho Stone opravoval.
25.06.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků) , Oliver Stone (89 článků)