Článek

Co to v noci pořád škrábe na zadní dveře? Svobodná matka nainstalovala skrytou kameru a vyděsila celý internet k smrti!

 
Pořádně hororové video zveřejnila na Faceboku Lisa Mackenzie. Matka dvou dětí se snažila přijít na to, co způsobilo podivné škrábance na dveřích do zahrady, a tak tam nainstalovala skrytou kameru. Výsledky pátrání by snad radši ani sama neviděla.
18.07.2015 20:06 |

podobné články

Podobné články

To se smíchy potrháte! Páníček nainstaloval skrytou kameru a natočil neposedného psa, jak dovádí na jeho posteli!

 
Víte, co vaše "zvířata":http://www.extra.cz/tema/zvirata dělají, když nejste doma? Tak to možná ani radši vědět nechtějte. Jeden jejich prozíravý majitel totiž nainstaloval "skrytou kameru":http://www.extra.cz/tema/skryta-kamera a natočil opravdovou pecku.
18.03.2014 20:35 |

podobné články

Koukněte: Lutovská má dva měsíce po svatbě pořád v občance svobodná

 
Modelka Iveta Lutovská  (28) se sice před dvěma měsíci vdala a přijala jméno svého manžela, ale jinde, než v oddacím listě to napsáno nemá. "Jsem hrozná, ještě jsem si nezažádala o výměnu dokladů," svěřila Super.cz. V neplatném občanském průkazu s odstřiženým rohem má tak pořád příjmení za svobodna a v kolonce stav je napsáno, že je svobodná.
29.10.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Lutovská má dva měsíce po svatbě pořád v občance svobodná. Co se děje?

 
Modelka Iveta Lutovská  (28) se sice před dvěma měsíci vdala a přijala jméno svého manžela, ale jinde, než v oddacím listě to napsáno nemá. "Jsem hrozná, ještě jsem si nezažádala o výměnu dokladů," svěřila Super.cz. V neplatném občanském průkazu s odstřiženým rohem má tak pořád příjmení za svobodna a v kolonce stav je napsáno, že je svobodná.
29.10.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Útěk z vězení: Batole prchá z postýlky a likviduje důkazy

 
Starostlivá maminka do pokoje s dětskou postýlkou nainstalovala kameru. Jeden z chlapců je však neposedný a za "mřížemi" se mu nelíbí. Proto opakovaně utíká a chytře obrací kameru, aby ho maminka neviděla.
22.10.2011 05:10 |

podobné články

Svobodná matka křičela při sexu tak, že sousedům způsobila trauma! Teď musí platit tučnou pokutu

 
Gemma Walker je svobodná matka, která ve svých jednatřiceti nepracuje a žije z dávek. Zřejmě proto, že nemá celý den co dělat, zabývá se výrobou hluku, kterým terorizuje své sousedy. Ti kvůli neustálému silnému hluku, jež vychází z jejího domu, prožívali probdělé noci a měli potom problémy v práci.
01.08.2013 16:50 |

podobné články

Bezdomovci, který dojal celý internet k slzám, už lidé věnovali neuvěřitelných 700 tisíc korun! A pořád to stoupá!

 
Už přes 13 milionů lidí vidělo video od chlápka říkajícího si na YouTube Magic of Rahat, který vytváří obvykle populární "skrytou kameru":http://www.extra.cz/tema/skryta-kamera, ale tentokrát se rozhodl udělat něco pro člověka, který to potřebuje.
12.03.2014 12:25 |

podobné články

Brutální skrytá kamera, ze které byste nejspíš dostali infarkt! Ďáblem posedlé miminko v ulicích!

 
Pamatujete si na skrytou kameru, při které dívka v jedné kavárně v New Yorku náhodou "objeví své telekinetické schopnosti a začne dělat paseku":http://www.extra.cz/desive-video-divka-v-zachvatu-vzteku-priplacla-muze-ke-zdi-pouze-silou-vule-jak-to-dokazala? Vidělo ho už přes 50 milionů lidí a šlo vlastně o skrytou reklamu na film Carrie. "Reklama":http://www.extra.cz/tema/reklama zadarmo!
15.01.2014 13:40 |

podobné články

Věštkyně vyděsila klienty abnormálně vyvalenýma očima. A to nebylo všechno

 
Chvíle hrůzy zažili zákazníci, kteří se nechali v New Yorku nachytat na věštění budoucnosti zdarma. Nejen, že na ně čekala vědma s děsivě vypoulenýma očima, ale v podlaze byl ještě k tomu schovaný duch, který v průběhu seance vylezl ven. Jednalo se samozřejmě o skrytou kameru u příležitosti premiéry nového hororového filmu, napsal server Yahoo.
26.10.2014 13:55 |

podobné články

Britney Spears opět svobodná

 
Po dvou letech je Britney Spears konečně svobodná. Nemusíte se však obávat, neznamená to, že by se rozešla se svým přítelem, jedná se o fakt, že zpěvačku už nebude pod dohledem svého otce Jamieho… Zpěvačka Briteny Spears je opět svobodná. Pokud si však myslíte, že se rozešla se svým přítelem, jste na omylu. Zpěvačka byla [...]
04.10.2010 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (795 článků)

Bývalý šéf Rádia Svobodná Evropa, Američan Gedmin, se tvrdě pustil do své vlastní země

 
Někdejší ředitel Rádia Svobodná Evropa Američan Jeffrey Gedmin v rozhovoru pro týdeník Echo zkritizoval zahraniční politiku své země. Spojené státy americké byly dle něj směrem k Rusku výjimečně naivní a řadu věcí nezvládly. Vůči Ukrajině a dalším evropským státům se prý Američané také nezachovali bezchybně. Gedmin to připisuje americké domýšlivosti. „Jsme prostě velcí, podléháme pokušení a dělá nám to dobře,“ tvrdí bývalý ředitel Rádia Svobodná Evropa.
29.05.2015 08:06 |

podobné články

Ošetřovatel mlátil těžce nemocnou seniorku. Prozradila ho kamera

 
Dcera Jane Worroll (80) měla podezření, že se s matkou v pečovatelském domově špatně zachází. A tak tajně nainstalovala na pokoj kameru. Co uviděla na záznamech, ji šokovalo.
14.04.2012 15:45 |

podobné články

Hnus nejhrubšího zrna! Mladou zlodějku natočili, jak okrádá mrtvé! VIDEO

 
Drzost některých lidí vážně nemá hranice. Přesvědčila se o tom i smutnící rodina z kanadské provincie Ontario, která na hřbitov nainstalovala kameru, jež měla objasnit, kdo jim na hrobě krade květiny.
17.08.2015 17:06 |

podobné články

Režisér Jan Novák: Na estébáky jsme šli se skrytou kamerou

 
Jan Novák, režisér nového dokumentu Občan Havel přikuluje, v rozhovoru s Právem popisuje natáčení bývalých estébáků: "Některých jsme se neptali, natáčeli jsme skrytou kamerou. Problém mi to nedělalo, otočili jsme proti nim jejich metody. Svolení jsme od obou získali, až když jsem jim posléze promítl celý dokument. Jeden z nich si vzal těch 100 dolarů, které jsme každému dávali, a řekl: „Jdu se ožrat, zkazil jsem si STB život.“
25.05.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novák (135 článků) , Jan Novák (132 článků) , Jan Novák (76 článků) , Jan Novák (135 článků)

Už se zase nakupují hlasy. Romka si vzala kameru a vše tajně natočila

 
Odvážná Romka pomohla zachytit na skrytou kameru kupčení s hlasy voličů v Bílině u Teplic, kde prý Bílinští sociální demokraté dávali 300 korun za odevzdaný volební lístek. Celou akci popisuje MF Dnes. Do pokusu dostat se až k organizátorům uplácení se zapojily i protikorupční nevládní organizace.
11.10.2014 09:36 |

podobné články

Přistižena při činu! Farmář nastražil na zvířata skrytou kameru

 
Co dělají zvířata, když se necítí v ohrožení a nejsou plašena člověkem? Přesně takovou otázku si kladl i texaský farmář John Wellse. Rozhodl se proto nastražit na své farmě do kbelíku s vodou kameru. Jak to dopadlo?
11.05.2017 06:15 |

podobné články

Osobnosti: John Wells (8 článků) , John Wells (1 článek) , John Wells (1 článek)

Svobodná matka Tereza Černochová (31): Promluvila o tatínkovi dcerky!

 
Přítel ji opustil těhotnou. Podobně jako to teď udělal Roman Vojtek (42) své manželce. Svobodná matka Tereza Černochová (31) je už ale na rozdíl od Terezy Vojtkové (34), která ještě neporodila, z nejhoršího venku. Dokonce už sedmiměsíční Lauře shání nového tatínka!
10.03.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (166 článků) , Roman Vojtek (536 článků)

Bono Vox se díval smrti do očí: Za letu se otevřely dveře a vypadaly jeho kufry!

 
Bono Vox (54) s přáteli jen o vlásek unikl smrti. Jejich soukromému tryskáči se totiž během letu do Berlína otevřely zadní dveře. Stroj byl v tu dobu ve výšce 2,5 km. Z letadla navíc vypadla téměř všechna jejich zavazadla!
13.11.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Bono Vox (45 článků)

Bouřka vyděsila holčičku, z balkonu volala mámu. Ta byla na diskotéce

 
Polonahou plačící holčičku objevili v noci na neděli ústečtí strážníci na balkoně jednoho z domů, holčička volala maminku. Vyděsila ji bouřka. Matka ale trávila noc na diskotéce.
03.07.2012 16:15 |

podobné články

Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou

 
Sedmatřicetiletá matka celkem 14 dětí Nadya Sulemanová se po pornu rozhodla vydělávat i striptýzem. Za dva tance u tyče dostala údajně v přepočtu 103 tisíc korun. Za jednu fotku s matkou osmerčat návštěvníci klubu na Miami zaplatili kolem 500 korun. Další články k tématu: Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
18.07.2012 10:20 |

podobné články