Článek

Co je tohle za maminu? Třiadvacetiletý sexsymbol s přírodními pětkami z obálek časopisů

 
V době největšího boomu Kate Upton  (23) , který odstartoval před třemi lety jejím otištěním na přední straně plavkového Sports Illustrated, si asi spousta mužů představila, jaké by to asi bylo s mladou, ale o to vnadnější blondýnkou zajít do restaurace a posléze si ji odvézt do své ložnice. Jenže modelku si určitě nevysnili zrovna v tomto světle... Navíc to ani nevypadá na žádnou velkou zábavu. Kate a její pánský doprovod na oběd v sobotu strávili víc času hleděním do svých mobilů, než konverzací.
27.07.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Upton (136 článků)
Podobné články

Playmate s bujnými pětkami a hvězda lechtivých filmů zabrousila do světa umění: Úplně nahá se nechala pomalovat kaligrafií

 
Atraktivní Playmate a fotomodelka s uměleckým jménem Angel Wicky opět potěšila všechny své fanoušky, kteří napjatě očekávali, co si pro ně tato blonďatá sexbomba vymyslí. Angel tentokrát nepřišla s žádnou nestydatostí, ale s umělecky laděnými akty! V rámci projektu Naked Kaligrafi se úplně nahá nechala pomalovat uměleckým písmem. Malůvky prádla i šperků si přitom činorodá kráska s čistě přírodními pětkami sama navrhla!
24.07.2015 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Angel Wicky (28 článků)

Poprvé úplně nenalíčená: Miss s přírodními pětkami Králová se ukázala bez make-upu a pak i bez podprsenky

 
Miss ČR s největšími přírodními ňadry Lucie Králová  (31) předvedla nejen své dokonalé vnady, ale také krásnou tvář. Králová se ukázala vůbec poprvé úplně nenalíčená. Super.cz byl u toho, když se Lucie připravovala na finále České Miss.
24.03.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Králová (299 článků)

Karolína Kurková pro sebe urvala rovnou dvě verze obálek módního časopisu! Mrkněte, jak se odvázala

 
Ve vrcholném modelingu se pohybuje už patnáct let, ale ani za tu dobu se nestihla nikomu okoukat. Karolína Kurková  (30) dokáže vykouzlit nové já téměř při každém focení. Do toho její pověstné nekonečně dlouhé útlé nohy a výška 180 centimetrů a všem je jasné, že tuhle Češku jen tak nahradit nelze. Aktuálně Karolína získala rovnou dvě verze březnových obálek britského časopisu pro ženy Stylist.
28.02.2014 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (373 článků)

Odvážný makak opustil máminu náruč!

 
První výprava do velkého světa mimo máminu náruč. Čtyřměsíční makak jávský ze zoologické zahrady v Táboře se pustil mámy a sám si vykračoval po zelené trávě ve výběhu.
12.02.2016 05:15 |

podobné články

Všemi obdivovaná modelka s přírodními pětkami šla na casting jako šmudla

 
Takhle o žádnou roli v hollywoodské konkurenci nezakopne... Pokud však nejde o záměr a Kate Upton  (22) se neuchází o účinkování v dalším přepracování Ošklivky Betty. Modelka z předních stránek časopisů včetně plavkového Sports Illustrated dál vytrvale obráží castingy a pokouší se zapsat na filmové scéně.
05.03.2015 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Upton (136 článků)

Sexsymbol normalizace Regina Rázlová opět před kamerou: Co všechno nám na sebe práskla?

 
V sedmdesátých a osmdesátých letech platila Regina Rázlová za sexsymbol . Díky své netypické kráse a razantnímu sebevědomému projevu získávala role krásných, schopných a emancipovaných žen. Jak už to tak bývá, sama herečka si jako sexsymbol rozhodně nikdy nepřipadala.
03.10.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (147 článků)

Nový český sexsymbol? O tomhle charizmatickém pětatřicátníkovi ještě hodně uslyšíte!

 
Je označován za nový český sexsymbol. Pětatřicetiletý herec a divadelní režisér Jiří Havelka je vážně fešák. Ženy ho milují, muži nenávidí. Sám si to ale vůbec nepřipouští. "Nežiju s tím, malinko to vytěsňuju a nepřiznávám si to," usmívá se Havelka. "Člověk to neovlivní, částečně to potěší, ale je to takové divné spojení - sexsymbol. Ale asi jo, je to potěšující, je to skvělé. Pracuju na tom hlavou, v posilovně méně," řekl Super.cz
09.07.2015 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Havelka (29 článků)

V hlavní roli nadupaný dekolt: Tahákem nového filmu není Cameron Diaz, ale přírodní pětky Kate Upton

 
Nejen z obálek časopisů, ale brzy už i z pláten kin se bude na své početné obdivovatele dívat Kate Upton  (21) . Tvůrci filmu Jedna za všechny (The Other Woman) vsadili rovnou na dvě jistoty - Cameron Diaz  (41) a velká prsa. Ta zastupuje právě modelka známá z posledních tří obálek plavkové edice Sports Illustrated Kate Upton.
23.12.2013 22:02 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků) , Kate Upton (136 článků)

5 nejžhavějších obálek světových magazínů za rok 2014. Připomeňte si, kdo se odhalil!

 
Objevit se na titulní straně prestižního časopisu je i v dnešní digitální době stále velká prestiž. Tady je pět nejpřekvapivějších obálek letošního roku.
15.12.2014 22:11 |

podobné články

Tohle budete rozdýchávat dlouho: Manželka Jiřího Adamce vtěsnala své přírodní pětky do neuvěřitelného výstřihu

 
Janu Adamcovou  (42) , manželku režiséra Jiřího Adamce  (66) , příroda pořádně obdařila. Moderátorka se pyšní přírodními pětkami a nebojí se je ukázat. Několikrát uvažovala o zmenšení prsou, ale nakonec se rozhodla, že si svá bujná ňadra nechá.
14.09.2014 14:00 |

podobné články

Končí konečně éra vyhublých modelek? Na obálce časopisu Elle září tahle boubelka

 
Už se stalo nepsaným pravidlem, že se na nás z obálek prestižních časopisů dívají ultraštíhlé a vzhledově dokonalé ženy. Současný ideál krásy se od dob našich prababiček dost změnil, a tak dnešní mládež uctívá mnohdy doslova vyzáblé ikony módního průmyslu a snaží se přiblížit jejich vzhledu a jejich příběhy končí mnohdy tragicky. Nejnovější vydání časopisu Elle France se rozhodlo pro změnu.
15.02.2012 10:35 |

podobné články

Manželka a milenka Jiřího Šlégra: Je to o prsa!

 
Jiří Šlégr (41) má na ženách rád, když je toho nahoře hodně! Jeho milenka Lucie Králová (30), obdařená přírodními pětkami, proto neměla příliš práce odlákat bývalého hokejistu a současného poslance z náručí manželky Kateřiny (41). Ta se ale nevzdala a s pomocí šikovných plastických lékařů se i její hruď znatelně vyboulila.
12.08.2012 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Lucie Králová (299 článků) , Jiří Šlégr (406 článků)

Kratší šaty už neměli? Lucie Králová ukázala nejen pětky v dekoltu, ale i mini sotva zakrývající rozkrok

 
Modelka Lucie Králová  (30) zřejmě chtěla upozornit na to, že na ní není obdivuhodný pouze dekolt naplněný přírodními pětkami, ale že má i luxusní nožky. Jinak si její model, který si vzala na párty do jednoho staroměstského baru, vysvětlit nelze.
30.01.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Králová (299 článků)

Zrzečka s přírodními pětkami se pochlubila svým intimním životem. Neuvěříte, jaké detaily nám práskla!

 
Moderátorka erotického pořadu Štěpánka Decastelo  (34) se po mnoha měsících vysílání v oblasti intimních záležitostí cítí již jako ryba ve vodě. Nově získané znalosti také stihla už zařadit do svého vlastního soukromí. Podívejte se na video, v němž vypráví, co všechno v ložnici se svými partnery provádí!
13.06.2013 15:00 |

podobné články

Dýchejte zhluboka: Nejvnadnější česká operní pěvkyně ukázala své pětky v plavkách

 
Operní pěvkyně Andrea Kalivodová opět předvedla svoji postavičku v plavkách. S přítelem Radkem vyrazili na dovolenou na jih Dalmácie, kde Andrea vystavila své tělo slunečním paprskům. A že je na co se dívat. Kalivodová se pyšní přírodními pětkami.
22.07.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (177 článků)

Wow: Angličanka s nejslavnějšími přírodními pětkami jen v mokrých průhledných šatech

 
Kalendář na rok 2014 anglické modelky Kelly Brook  (33) se dočkal prvotřídní propagace. Jeho tvůrci nechali vždy uniknout jen část fotografií, aby se o něm opakovaně mluvilo a psalo. Vzniklo dokonce velmi smyslné video pořízené během jeho focení. Nyní se uveřejnily všechny snímky, a tak přinášíme ochutnávku těch, které se ještě publikace nedočkaly.
16.10.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Brook (161 článků)

Bohyně sexu Kelly Brook: Prý nemá ráda své tělo!

 
Britská modelka Kelly Brook (33) svými přírodními pětkami uhranula všechny muže na světě (snad vyjma těch čtyřprocentních), sama sobě se ale příliš nelíbí!
17.10.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Brook (161 článků)

Bittnerová obří pětky neschová ani v roláku, a vůbec jí to nevadí. Její manžel je parádní horňák!

 
Herečka Miluška Bittnerová se chlubí přírodními pětkami a neschová je ani v roláku až ke krku. I ve svetru jdou nejdříve ňadra a až za chvíli Miluška. "Tady je důkaz, že moje prsa sundat nejdou, nejsou sundavací, fakt to není provokace. Jednou dokonce napsali, že mi praská rolák," řekla Super.cz na přehlídce pletených modelů návrhářky Martiny Nevařilové herečka, která si včera vyzkoušela roli modelky.
28.09.2014 17:55 |

podobné články

S přírodními pětkami na věčné časy: Obdařená modelka v kalendáři mistrovsky zúročila své poklady

 
Majitelka jednoho z nejobdivovanějších hrudníků světa potěší své příznivce i v příštím roce. Do tiskárny už putuje kalendář, který pánům zpříjemní příští rok.
23.10.2014 19:00 |

podobné články