Článek

Co je to za zrůdičku? JLo, příště se raději nalič!

 
Kráska, která je sexy za každých okolností? Ani omylem. Když se totiž Jennifer Lopez (46) nenalíčí, vypadá spíš jako vyžilá feťačka.
10.02.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (720 článků)
Podobné články

Co je to za zrůdičku? JLo, příště se raději nalič!

 
Kráska, která je sexy za každých okolností? Ani omylem. Když se totiž Jennifer Lopez (46) nenalíčí, vypadá spíš jako vyžilá feťačka.
06.02.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (720 článků)

DLOUHO JSME NEVIDĚLI ZADEK JLo!

 
Hvězdy mají taky právo na dovolenou! A tak si i latinsko-americká kráska Jennifer Lopez dopřála odpočinek na jachtě na jihu Itálie. Volno si Jennifer užívala i se svým manželem Marcem Anthonym a přáteli. Své křivky zahalila pouze do těsných červených bikin. Líbí se Vám postava s pořádným zadečkem JLo nebo máte radši ultra-štíhlé laňky typu Victorie [...]
12.09.2009 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (720 článků)

Svůdná tygřice Jennifer Lopez v 45 letech vystavila ňadra: Ale co ta »zlomená« bradavka?!

 
Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez, která si do postele ráda přizve mladší milence, se na 72. ročníku Golden Globes pořádně předvedla. JLo zvolila hluboký výstřih a srdeční slabost pánů ještě podpořila rozparkem až do pasu. Interpretka hitu On The Floor sáhla po róbě od svého oblíbeného návrháře Zuhaira Murada. Po takové promenádě na červeném koberci se teď JLo textovky od sexuchtivých mladíčků jen pohrnou.
20.01.2015 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (720 článků)

Poznáte tuhle zrůdičku? Bílá a Kraus ji milovali, Pawlowská ji ale nesnáší

 
Uspěla v televizi i přes holý zadek a nadváhu, získala obdiv diváků, ale i Lucie Bílé nebo Jana Krause. Účastnice první řady Česko Slovensko má talent má ale i nepřátele - nemůže ji ani cítit Halina Pawlowská. Už víte, kdo se skrývá za maskou nemrtvé zrůdy?
18.10.2012 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2168 článků) , Jan Kraus (1009 článků) , Halina Pawlowská (476 článků)

Co to je za zrůdičku? Po internetu kolují TYHLE FOTKY

 
Tyhle fotky baví internet. Farmář na nich drží podivné stvoření, které našel ve chlévě. Je na něj fascinující pohled.
27.01.2014 15:35 |

podobné články

Copak je to za zrůdičku? Návrhářka Donatella Versace je znetvořená plastikami

 
V módním světě patří za ikonu, její vzhled však většinu normálních lidí děsí. Známou návrhářku Donatella Versace (59) hyzdí nepovedené plastiky.
06.05.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (77 článků)

Vicepremiér Ruska vyhrožuje Rumunsku: Příště prý poletí raději bombardérem!

 
Rumunsko včera kvůli sankcím vyprovodilo ruského vicepremiéra Dimitrije Rogozina ze svého vzdušného prostoru. Ten poté slovně napadl Rumunsko a prohlásil, že příště poletí v bombardéru a také, že jim ukáže, kdo Rumuni jsou a co si o nich myslí. Pobouřené Rumunsko očekává omluvu.
11.05.2014 13:10 |

podobné články

To kafe si raději nedávejte... Co vám letušky neřeknou

 
"Prosíme, usaďte se, za chvíli budeme procházet uličkou a nabízet kávu." Po několika hodinách letu zní slova o kávě jako pohádka. Možná byste si ale měli příště nechat zajít chuť. Důvod vám ale stevardi raději neřeknou. Stejně jako to, že je zámek na toaletě spíš jen na okrasu. Když nemohou oficiálně, svěřili se zaměstnanci leteckých společností alespoň na internetovém fóru Reddit. Na co tedy myslet před příštím letem?
26.01.2016 15:00 |

podobné články

Spratek Novotný ukázal špeky! Příště už to bude penis!

 
Protekční spratek Pavel Novotný (28) nedávno nafotil svůj první erotický kalendář, kde odhalil téměř vše ze svého těla. Super.cz prozradil, že příště se možná ukáže nahý úplně celý!
02.07.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (485 článků)

Petra Paroubková: Margaritku obléknu příště do pytle!

 
VIDEO: Petra Paroubková se stále smiřuje s faktem, že si novináři dovolili informovat o luxusních botičkách pro její dceru Margaritu, a k tématu se vrací dokonce i na svém internetovém blogu! Tvrdí, že dceru příště oblékne do pytle! Její text o sobotním křtu je směskou ironie a rozhořčení.
28.01.2010 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (474 článků)

Čtenáři: Příště nám vezmou dítě za rozházené hračky!

 
Malou Andreiku vzali sociální pracovníci mámě Veronice Kočové těsně po porodu. A to i přes to, že vztah mámy k holčičce byl naprosto v pořádku! A důvod?  z Prahy žije prý alternativním způsobem života. Nepoužívá mobilní telefon a nedocházela na předporodní prohlídky. Rozhodnutí, které nakonec zrušil Ústavní soud, čtenáře Blesk.cz pořádně dopálilo. Pod jakou záminkoíu nám vezmou děti příště?, ptají se.
24.07.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Malá (8 článků)

Rebel Huml hrozí, že příště už vládu nepodpoří

 
Poslanecký rebel za Věci veřejné (VV) Stanislav Huml si den po udržení kabinetu ve Sněmovně veřejně vyčítal, že podpořil vládu ODS, TOP 09 a VV. Udělal to prý kvůli nedostatku času a zároveň varoval, že pod tlakem se příště rozhodovat nebude.
27.12.2010 03:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (461 článků)

Příště bez tahanic. Šéfa policie jmenuje Hrad? John nesouhlasí

 
Poslanec a předseda pražské ODS Boris Šťastný přišel s návrhem, že by měl policejního prezidenta i pro příště jmenovat i odvolávat prezident republiky na návrh ministra vnitra a se souhlasem vlády.
25.01.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (403 článků)

Co zdaníte příště? Přežije jen klíště. Čtenáři bránili knihy před Kalouskem

 
„Sedmnáct a půl může chtít jen vůl", „Co zdaníte příště? Přežije jen klíště". Tyto a podobné transparenty byly dnes k vidění na Staroměstském náměstí, kde se shromáždilo zhruba půl tisícovky výrobců, knihkupců a milovníků knih k protestům proti zvýšené sazbě daně z přidané hodnoty (DPH) z 10 procent nejprve na 14 a od roku 2013 na 17,5 procenta.
22.06.2011 19:45 |

podobné články

Sharon Stone se ztrácí prsa: Příště to chce podprsenku!

 
Herečku Sharon Stone proslavila scéna, kdy jí ve filmu Základní instinkt chybělo spodní prádlo. Jenže to bylo před 20 lety. Nyní by Sharon měla nosit spodní prádlo pokaždé, když vyjde ven. Její prsa se totiž v černých šatech, které připomínaly spíše pytel, ztrácely. Sharon, příště to chce podprsenku!
07.10.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (255 článků)

Paroubková má temnou vizi: Někomu vadíme. Příště nám vezmou i dceru

 
Podle manželky exšéfa ČSSSD Petry Paroubkové má někdo zájem na tom ji i jejího muže poškodit. Protože na něho nikdo nemá žádnou korupční nebo jinou kauzu, snaží se ji prý uměle vytvořit. Třeba obviněními, že z prodeje knihy nezískal takový obnos, jaký uvádí. Příště prý Paroubkovi odpůrci mohou dojít ještě dále, soudí jeho žena. Zpochybní třeba i existenci jeho dcery...
11.12.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (474 článků)

Paroubek: Prezident Klaus by si své "moudrosti" příště mohl odpustit

 
Myslím, že projevy pana prezidenta - a zejména ty novoroční - jsou poněkud stereotypní. Možná by příznivou a příjemnou změnou bylo, pokud by nás Václav Klaus už příště, tedy naposledy, na Nový rok nezahrnoval svými "moudrostmi".
01.01.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8731 článků)

Komedie Příště budeme chytřejší, staroušku: Režisér se zabil, Augusta upil k smrti!

 
Lidé u této komedie dodnes řvou smíchy. Jenže zákulisí hlavních protagonistů už tak veselé není. Řeč je o filmu Příště budeme chytřejší, staroušku.
25.03.2012 12:15 |

podobné články

Mladá herečka Dakota Fanning se ukázala bez make-upu. Snad si to příště rozmyslí

 
Osmnáctiletá hollywoodská hvězda Dakota Fanning, která má na svém kontě už přes třicítku rolí ve filmech a seriálech, je typickou éterickou bytostí s něžnou tváří a blond vlasy. Jako plavovláska by však neměla zapomínat alespoň na řasenku, jelikož jinak je téměř k nepoznání. Dakota byla v poslední době hned několikrát spatřena zcela nenalíčená, ale poté, co se její fotografie objevily v médiích, si přirozenost příště pravděpodobně už rozmyslí.
26.06.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Dakota Fanning (12 článků)