Článek

Čížek (ČSSD): Cykloráj to napohled

 
Poměrně nedávno přijali brněnští radní koncepci, která je jedním z klíčových dokumentů pro budoucnost dopravy na území města Brna. Tento Plán udržitelné městské mobility se v mnohém dotkne každodenního života většiny obyvatel.
13.08.2016 17:20 |

podobné články

Podobné články

Adam Čížek: Na první krok čekal 8 let!

 
Adam Čížek (29) byl ve svých dvanácti letech mimořádně pohybově nadaný kluk. Chtěl na taneční konzervatoř. V říjnu 1992 ho ale na přechodu srazilo auto a všechno se změnilo.
31.01.2010 04:50 |

podobné články

Čížek z Novosibirsku se rozloučil s ruskou ligou gólem

 
Fotbalisté Novosibirsku se rozloučili s první ruskou ligou remízou 1:1 na půdě Grozného, o kterou se vstřeleným gólem postaral český záložník Tomáš Čížek.
28.11.2010 15:25 |

podobné články

Ondřej Čížek: Klip k písni od Foals jsme točili bez kapely

 
Olomoucký tvůrčí tým kolem Ondřeje Čížka natočil videoklip ke skladbě Snake Oil britské kapely Foals. Jedná se o ryze fanouškovskou záležitost, kapela se natáčení nezúčastnila. Klip vznikal v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě, tam, kde se mimo jiné koná festival Colours of Ostrava. Výsledná práce sklidila většinou pozitivní ohlasy od fanoušků z celého světa. Na otázky odpověděl Ondřej Čížek
13.03.2016 14:50 |

podobné články

Dana Drábová: Evropa je zhýčkaná. Migranti z Afriky? To je pracovní síla obtížně použitelná. Jaderný odpad je zlato

 
Stovka zájemců si přišla poslechnout besedu s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Danou Drábovou, kterou v Plzni uspořádalo hnutí Starostové. Zúčastnil se rovněž europoslanec Stanislav Polčák a starosta města Spálené Poříčí na jižním Plzeňsku Pavel Čížek, který za hnutí kandiduje na post hejtmana. Beseda to byla velmi živá, dorazilo i několik  zástupců obcí, které jsou v hledáčku Správy úložišť radioaktivních odpadů. Dana Drábová se ale věnovala rovněž problematice energetických sítí. Starosta Čížek nastínil poměrně temnou vizi dlouhodobějšího plošného výpadku elektrické energie.
24.05.2016 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Polčák (249 článků) , Dana Drábová (115 článků)

Film Zemský ráj to napohled: V Čechách se hlavně kecá a chlastá

 
Nový český film Zemský ráj to na pohled, který podle scénáře Terezy Boučkové natočila režisérka Irena Pavlásková a měl premiéru v den 20. výročí 17. listopadu 1989, se odehrává v prostředí českého disentu v sedmdesátých letech minulého století.
18.11.2009 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Irena Pavlásková (24 článků) , Tereza Boučková (2 články)

Simpsonovi: Zestárli o dvacet let...

 
Táta, máma, tři děti, pes, kočka, gauč a televizor. Napohled taková normální rodinka. Ale to zdaleka není. Je ztřeštěná a v tom tkví její kouzlo.
18.12.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Al Simpson (3 články)

Oliver Stone přivezl do Cannes pokračování Wall Street

 
Hvězdný tým tažený režisérem Oliverem Stonem se jako zářící kometa prohnal pod canneským nebem a nechal za sebou ujištění, že na Wall Street - Peníze nikdy nespí. Tak zní název filmu, v němž se po čtrnácti letech vrací z vězení přímo do hry starý lišák Gordon Gekko v podání napohled jen zvolna stárnoucího Michaela Douglase (66).
15.05.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků) , Oliver Stone (89 článků) , Gordon Douglas (9 článků) , Gordon Gordon (65 článků) , Michael Stone (15 článků)

Nová DVD - Zemský ráj to na pohled, Fantastický pan Lišák i Náhradníci

 
Z DVD filmů, které vycházejí tento týden, vám doporučujeme nepřehlédnout české drama Ireny Pavláskové Zemský ráj to napohled, animovaný snímek Fantastický pan Lišák, nebo sci-fi thriller Náhradníci.
01.06.2010 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Irena Pavlásková (24 článků)

Američanka nutí svou čtyřletou dceru nosit umělá prsa

 
Svět "krásných panenek" neustále šokuje svět. Američanka, která chce mít ze své dcery princeznu, sáhla pro nový doplněk. Na tělíčko malé dívky připevňuje umělá prsa a dává jí vycpávky na zadek. Čtyřletá Maddy Jacksonová tak sice skoro nedá větu dohromady, ale už má alespoň napohled namířeno k ženství.
02.09.2011 13:25 |

podobné články

Nová DVD - Machete, Svítání a Fimfárum - Do třetice všeho dobrého

 
V nabídce DVD najdeme tento týden akční film Machete režiséra Roberta Rodrigueze s napohled největším zabijákem Dannym Trejem a Robertem De Nirem v roli senátora, dále horor Svítání o záhadné nákaze, která mění lidi na upíry, a pro děti je tu Fimfárum – Do třetice všeho dobrého.
18.10.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert De Niro (66 článků) , Robert Rodriguez (18 článků) , Danny Trejo (9 článků)

Kryštof Hádek a Vojta Dyk hledají Signál v novém filmu Tomáše Řehořka

 
Do trochu zapadlé české vesnice přijíždějí dva napohled sympatičtí mladíci Kája a Filos. Obyvatelům namluví, že hledají signál pro instalaci mobilního vysílače a že majitel pozemku, na kterém bude vysílač stát, dostane zajímavou finanční odměnu. Pak už stačí jen čekat, co tahle zpráva s lidmi udělá.
11.02.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (210 článků) , Vojtěch Dyk (702 článků) , Tomáš Řehořek (19 článků)

Ransdorf (KSČM): Zemský ráj to napohled

 
Těžko se mi píše o zemi, kde jsem se narodil a která je pro mne něčím, bez čeho nemohu žít. Jistě, jazykově by pro mne nebyl problém zakotvit jinde. Ale, jak řekl francouzský revolucionář Danton, copak si člověk může vzít vlast s sebou na podrážkách?
28.09.2013 21:35 |

podobné články

Užitečný i psychedelický svět neurálních sítí

 
Neurální sítě v posledních letech zažívají obrození a pronikají do celé řady úkolů spočívajících zejména v rozpoznávání vzorů. Díky rozvoji jejich architektury a novým způsobům učení se ukázaly jako obzvlášť schopné – ale každý systém je náchylný k různým druhům klamů, a tak ani neurální sítě nejsou neomylné. Dokážou napodobit styl slavných umělců, z jejich snových obrazů mrazí a jejich optické klamy napohled nijak nepřipomínají ty naše. Podívejte se do fascinujícího světa neurálních sítí a zpracování vizuálních vjemů.
24.09.2015 18:51 |

podobné články

Česko v záplavě barev: Nyní kvete většina polních rostlin!

 
Červená, růžová nebo modrá. České a moravské louky, pole a lány teď hrají všemi barvami. Rostliny, které na nich právě kvetou, nejsou krásné jen napohled, většina z nich i léčí.
18.06.2016 12:05 |

podobné články

Zkuste léčivou moc kaštanů!

 
Kaštany má každý rád, jsou příjemné do ruky, hezké napohled... a připomínají nám dětství. Nasbírejte je, i když už jste na zvířátka z párátek moc velcí, jsou to totiž velcí pomocníci v boji s neduhy.
02.11.2016 12:15 |

podobné články

Zkuste léčivou moc kaštanů!

 
Kaštany má každý rád, jsou příjemné do ruky, hezké napohled... a připomínají nám dětství. Nasbírejte je, i když už jste na zvířátka z párátek moc velcí, jsou to totiž velcí pomocníci v boji s neduhy.
02.11.2016 14:40 |

podobné články

Čížek (TOP 09): Prosím, odpusťme ČSSD početní a pohádkové chyby

 
Komentář kandidáta na hejtmana v Plzeňském kraji Pavla Čížka
28.08.2012 12:20 |

podobné články

Jurečko je můj kolega, nadstandardní vztahy nemáme, tvrdil Pospíšil u Moravce

 
Hosty Otázek Václava Moravce Speciál byli Bohuslav Borovanský - Strana práv občanů – ZEMANOVCI, Pavel Čížek - TOP 09 a Starostové, Milan Chovanec – ČSSD, Petr Náhlík - Koalice pro Plzeňský kraj, Jiří Pospíšil – ODS a Karel Šidlo – KSČM. Jako v každém kraji byla velkým tématem infrastruktura, Pospíšil musel odpovídat i na otázku ohledně kmotra Romana Jurečka.
13.09.2012 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1831 článků) , Jiří Pospíšil (1831 článků) , Milan Chovanec (1383 článků) , Pavel Roman (283 článků) , Petr Václav (737 článků) , Václav Čížek (2 články)

Lídři v Plzeňském kraji řešili především rozbité silnice

 
Čtvrteční předvolební debata s krajskými lídry se tentokrát konala v Plzeňském kraji a zúčastnil se jí i bývalý ministr spravedlnosti a místopředseda ODS Jiří Pospíšil, který by rád z vlády zamířil na hejtmanství. Jeho konkurenti jsou současný hejtman Milan Chovanec (ČSSD), starosta Spáleného Poříčí Pavel Čížek (TOP 09/STAN), Bohuslav Borovanský jako nezávislý za SPOZ, poslanec KSČM Karel Šidlo a Petr Náhlík z Koalice za Plzeňský kraj (KPK).
13.09.2012 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1831 článků) , Jiří Pospíšil (1831 článků) , Milan Chovanec (1383 článků) , Petr Spálený (45 článků) , Pavel Spálený (5 článků)