Článek

Číňané děsí na plážích s kuklou na hlavě (VIDEO)

 
Naprostou nezbytností moderního Číňana jsou tzv. facekiny. Název je odvozen z anglického face – obličej – a zkratky kiny půjčené od bikin neboli plavek. Miliony obyvatel asijské velmoci s touto bizarní kuklou z plavkoviny, aby se v ní dalo koupat, vyrážejí na pláže. Pro moderního Číňana totiž není větší peklo, než když se opálí.
21.07.2015 15:00 |

podobné články

Podobné články

Vysočinu děsí nahý úchyl s kuklou na hlavě! Místní mají strach!

 
Polonahý muž s kuklou ohrožuje dívky v okolí Kněžic na Jihlavsku. Naposledy obtěžoval třináctiletou dívenku. Té se před ním naštěstí podařilo utéct.
05.12.2014 21:15 |

podobné články

Muž maskovaný kuklou uloupil bezmála čtvrt milionu korun

 
Muž maskovaný černou kuklou s jiskřícím paralyzérem v ruce donutil prodavačky, aby mu z trezoru vyndaly bezmála čtvrt milionu korun.
08.05.2010 19:40 |

podobné články

Čínský prezident se cestou do USA zastaví v Praze. Koupí Číňané Unipetrol?

 
Čínský prezident Si Ťin-pching navštíví koncem března Prahu. Bude to jeho jediná evropská zastávka po cestě do USA na jaderný summit. Očekává se, že Číňané ohlásí další vlnu investic v ČR, hovoří se o Unipetrolu či sektoru zdravotnictví. V loňském roce u nás již Číňané masivně investovali.
12.02.2016 18:20 |

podobné články

Elitní akademik: Vyvěšovat vlajky Tibetu? Zbytečné. Jako za komunistů, kdy se zkoumalo, kdo vyvěsil. Číňané vše pitvají do detailu

 
ROZHOVOR Vyvěšování tibetských vlajek nemá valný význam, tvrdí vedoucí asijské sekce na Univerzitě Palackého v Olomouci Ondřej Kučera. Připomíná mu to spíše totalitu, kdy se začíná kontrolovat, kdo vyvěsil a kdo ne. Tibeťanům by prý daleko více prospěl úspěšný podnikatelský záměr, který by jim pomohl získat tolik potřebné finance. Dále pak vysvětluje, proč Číňané nerespektují ani papeže a nenavázali diplomatické vztahy s Vatikánem. Vybudování kanálu Odra–Dunaj–Labe nemusí být podle něj zas až tak velkou fantazií, protože zapadá do monstrprojektu Hedvábné stezky, ve kterém si Číňané chtějí vytvořit spolehlivé mořské i pevninské obchodní trasy.
04.04.2016 14:15 |

podobné články

Teroristé mučili dítě při výslechu: Pověsili ho ke stropu, pouštěli do něj proud a točili si to na video

 
Radikálové z Islámského státu (IS) mučí děti a nutí bojovat už třináctileté chlapce. Stanice BBC odkazuje na video, které natočil zběh z IS na mobilní telefon. Je na něm vidět, jak muž s kuklou na hlavě bije čtrnáctiletého chlapce pověšeného za zápěstí ke stropu.
01.06.2015 15:55 |

podobné články

VIDEO Lupič packal: Přiběhl, zamířil a utekl!

 
Drsňák packal přepadl čerpací stanici na rozcestí u obce Bělkovice-Lašťany na Olomoucku. Zaútočil s kuklou na hlavě, s pistolí v ruce a přece se nechal vyhnat.
30.10.2012 11:10 |

podobné články

VIDEO Obří Číňané si s námi hrají jako s hračkami. Reklama natočená v Česku děsí národ!

 
Na internetu se objevilo znepokojující video, které vyděsilo většinu Čechů. Reklama byla natočená pro Číňany a má je zřejmě nalákat na konec roku v Praze. Video ale bylo zpracováno dost bizarním způsobem.
15.01.2017 15:35 |

podobné články

S pistolí přepadl banku, kořist si ale užil jen deset minut

 
Lupič s pistolí v ruce a kuklou na hlavě přepadl banku na Sofijském náměstí v Praze. Neutekl ale daleko.
20.07.2009 10:35 |

podobné články

Přepadení pošty: Pošťačka utekla a vyhrála!

 
Hlaveň pistole namířil v úterý před desátou hodinou na poštovní úřednici v Česticích lupič s kuklou na hlavě. Se slovy Dej to sem se dožadoval peněz. Šokovaná žena za přepážkou na nic nečekala, utekla a zavolala na linku 158.
29.07.2009 15:35 |

podobné články

S GRANÁTEM přepadl poštu! Je na útěku!

 
Neznámý pachatel s kuklou na hlavě přepadl v pondělí odpoledne poštu v Aši na Chebsku. V ruce měl předmět, který připomínal ruční granát, informovala mluvčí policie Andrea Pomichalová.
21.03.2011 15:50 |

podobné články

Přepadení herny na Znojemsku! Pachateli hrozí až desetileté vězení

 
Až desetileté vězení hrozí neznámému pachateli, který s kuklou na hlavě přepadl hernu v Moravském Krumlově. Pod pohrůžkou použití nože vylákal z obsluhy přes čtyři tisíc korun, sdělila v pátek agentuře Mediafax znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.
22.03.2012 12:35 |

podobné články

Odvážná Bohumila (70): Měl pistoli a já koště... A vyhrála jsem!

 
Pořádnou dávku odvahy má trafikantka Bohumila Albrechtová (70) z České Lípy. Přesně v den jejích kulatin ji přepadl ozbrojený lupič. Mladíka s kuklou na hlavě, který do okénka jejího stánku nahlédl se zbraní v ruce, zahnala koštětem.
04.04.2013 12:05 |

podobné články

Odvážná Bohumila (70): Měl pistoli a já koště... A vyhrála jsem!

 
Pořádnou dávku odvahy má trafikantka Bohumila Albrechtová (70) z České Lípy. Přesně v den jejích kulatin ji přepadl ozbrojený lupič. Mladíka s kuklou na hlavě, který do okénka jejího stánku nahlédl se zbraní v ruce, zahnala koštětem.
05.04.2013 08:00 |

podobné články

Policisté hledají muže, který v srpnu přepadl hernu v Praze 4

 
Policisté pátrají po muži, který 5. srpna přepadl hernu v Mendelovš ulici v Praze 4. S kuklou na hlavě a se zbraní v ruce vylákal od barmanky několik tisíc korun. Za přepadení, při kterém nebyl nikdo zraněn, mu hrozí až deset let vězení. ČTK o tom dnes informoval mluvčí pražské policie Jan Daněk.
13.09.2014 18:25 |

podobné články

Podezřelého ozbrojeného muže dopadli na útěku ostravští strážníci

 
Dne 23. září 2014 na noční směně uslyšeli strážníci městské policie ve chvíli, kdy procházeli klem prodejny v Ostravě-Zábřehu zvuk tříštícího se skla a vzápětí uviděli muže s kuklou na hlavě, který proskočil rozbitou skleněnou výlohou z prodejny ven na ulici. Hned poté se dal na útěk.
24.09.2014 01:05 |

podobné články

Muž přepadl banku: Poznáte lupče s pistolí?

 
Lupič s kuklou na hlavě a pistolí v ruce přepadl v pátek odpoledne pobočku GE Money bank v Prosecké ulici v Praze
20.10.2014 05:15 |

podobné články

Vražda tuneláře Říhy: Svědek si sám sundal kuklu!

 
V neprůstřelné vestě a s kuklou na hlavě! Tak k soudu přivedli klíčového svědka Michala M. Vypovídal proti údajným vrahům Martina Říhy (†30). Ten v 90. letech vytuneloval zkrachovalé kampeličky.
13.06.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (314 článků)

Poznáte lupiče? Ve Vyškově přepadl benzínku, obsluze vyhrožoval dlouhým nožem

 
S kuklou na hlavě a s nožem v ruce. Tak se na čerpací stanici ÖMV do Vyškova vydal ve čtvrtek 8. února dosud neznámý lupič. Obsluhu donutil k vydání tržby a rychle se ztratil. Policisté nyní po měsíci zveřejnili záznam z kamerového systému, díky kterému by ho mohl někdo poznat.
09.03.2018 16:20 |

podobné články

Po masakru v Tunisku berou turisté útokem Španělsko: Na plážích v Benidormu je hlava na hlavě!

 
Jestli někdo vydělal na nedávném teroristickém útoku v Tunisku a následném poklesu tamního turistického ruchu, jsou to Španělé. Turisté, zejména ti z Británie, totiž nyní místo Tuniska vzali útokem pláže na španělské Costa Blancea. Například ve středisku Benidorm je hlava na hlavě.
24.07.2015 12:05 |

podobné články