Článek

Číňané chtějí točit v Praze film o Pearl Buckové

 
Číňané připravují film o životě americké spisovatelky a nositelky Nobelovy ceny za literaturu Pearl Buckové. Uvedl to americký časopis Variety, podle něhož se má natáčet i v Praze.
05.05.2015 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Pearl Bucková (1 článek)
Podobné články

Na internetu se prodávaly falešné vstupenky na koncert Pearl Jam v Praze. Žádný se přitom nechystá

 
Začátkem týdne se na řadě tuzemských serverů objevila informace, že v Praze vystoupí 27. června kapela Pearl Jam. Webová stránka onlineticketshop.cz na koncert dokonce prodávala vstupenky, ty nejlevnější stály dva tisíce korun. Nabídku po pár hodinách nakonec stáhla. Důvod? Pearl Jam totiž v O2 areně žádný koncert nechystají, potvrdila to i agentura Live Nation, která koncerty takto slavných kapel pravidelně v Česku pořádá. „Akci Pearl Jam neorganizujeme, kapela Pearl Jam se dle nejnovějších informací do České republiky ani nechystá.“ Server onlineticketshop.cz prodává lístky i na pražský koncert Justina Biebera, přestože oficiální předprodej začíná až 17. prosince.
10.12.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1365 článků) , Pearl Jam (8 článků)

V Praze vystoupí americká rocková skupina Pearl Jam

 
V pondělí vystoupí americká rocková skupina Pearl Jam v pražské O2 aréně. V roli hosta předních představitelů grungeové scény se představí legendární americká punková formace X. Pearl Jam zahrají všechny hity ze své dlouholeté kariéry. Zaznít by měly jejich známé písně jako Jeremy, Given To Fly, Alive či Just Breathe.
02.07.2012 10:15 |

podobné články

Noví Pearl Jam už jsou na internetu

 
Právě oficiálně vychází novinka grungeových Pearl Jam Backspacer, na internetu ale byla ještě dříve. Několik tisíc lidí si ji už poslechlo na stránce Myspace. Backspacer se nevzdává tradičního zvuku Pearl Jam, ale přece jen je v jistém smyslu příklonem ke střednímu proudu.
22.09.2009 07:35 |

podobné články

Maybach Landaulet a Viano Vision Pearl v ČR

 
V sídle společnosti Mercedes-Benz Česká Republika, Daimlerova 2, Praha 4 - Chodov budou v následujících dnech vystaveny dva zajímavé exponáty. V termínu 1. - 13. 5. bude vystaven luxusní vůz Maybach Landaulet. V termínu 26. 4. - 10. 5. bude vystaveno Viano Vision Pearl, které se stalo předlohou pro sériovou limitovanou edici Viano Pearl, která byla představena na letošním ženevském autosalonu.
26.04.2012 08:21 |

podobné články

Rozkošné fotky: Jindy drsná Kelly Osbourne se láskyplně mazlí se svou dvouměsíční neteří Pearl

 
Pearl Clementine Osbourne v neděli oslavila dva měsíce od narození a na malé rodinné oslavě nemohla chybět ani pyšná teta Kelly Osbourne (27), která se do roztomilé holčičky doslova zamilovala. Dcerka Jacka Osbourna (26) a jeho snoubenky Lisy Stelly je středem pozornosti celé slavné rodiny a především v Kelly se možná díky Pearl probouzejí mateřské pudy.
06.07.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Osbourne (131 článků) , Jack Osbourne (16 článků) , Liza Kelly (3 články)

Pearl Jam v Praze nebudou, přesto na ně server vesele prodává vstupenky

 
V úterý se na některých českých a slovenských internetových stránkách objevila informace o tom, že slavná americká kapela Pearl Jam přijede 27. června 2016 do Prahy. Nizozemský server onlineticketshop.cz na vystoupení dokonce začal prodávat vstupenky v hodnotě dva až tři tisíce korun. Ve skutečnosti se ale žádný takový koncert v Praze nechystá.
10.12.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Pearl Jam (8 článků)

Elitní akademik: Vyvěšovat vlajky Tibetu? Zbytečné. Jako za komunistů, kdy se zkoumalo, kdo vyvěsil. Číňané vše pitvají do detailu

 
ROZHOVOR Vyvěšování tibetských vlajek nemá valný význam, tvrdí vedoucí asijské sekce na Univerzitě Palackého v Olomouci Ondřej Kučera. Připomíná mu to spíše totalitu, kdy se začíná kontrolovat, kdo vyvěsil a kdo ne. Tibeťanům by prý daleko více prospěl úspěšný podnikatelský záměr, který by jim pomohl získat tolik potřebné finance. Dále pak vysvětluje, proč Číňané nerespektují ani papeže a nenavázali diplomatické vztahy s Vatikánem. Vybudování kanálu Odra–Dunaj–Labe nemusí být podle něj zas až tak velkou fantazií, protože zapadá do monstrprojektu Hedvábné stezky, ve kterém si Číňané chtějí vytvořit spolehlivé mořské i pevninské obchodní trasy.
04.04.2016 14:15 |

podobné články

Zakladatelé grunge Mudhoney zahrají v Praze

 
Grunge je spojováno především s kapelami Pearl Jam a Nirvana. Kurt Cobain je celosvětově proslavil ještě před tím, než ukončil svůj život plný drog, a Pearl Jam dokázali přežít a nezpronevěřit se zásadám stylu. Ten by ale nevznikl bez jiné skupiny ze Seattlu, Mudhoney, kteří tuto sobotu vystoupí v pražském Paláci Akropolis.
15.10.2009 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (160 článků)

Legendární Pearl Jam v červenci v Praze

 
Druhého července 2012 se grunge vrací do Prahy. Nejdůležitější žijící představitelé tohoto stylu Pearl Jam zahrají v O2 Aréně.
09.01.2012 16:50 |

podobné články

Pearl Jam opět v Praze! Vrací se po šesti letech

 
Fanoušci, jásejte! V pražské O2 areně vystoupí 2. července americká rocková skupina Pearl Jam. V roli hosta předních představitelů grungeové scény se představí legendární americká punková formace X.
10.01.2012 06:55 |

podobné články

Poslední zástupci seattleského grunge Pearl Jam v Praze zahráli hudební perly

 
VIDEO. Americká rocková skupina Pearl Jam dnes v zaplněné pražské O2 areně, kam podle pořadatelů dorazilo 13.000 lidí, zahrála největší hity své dlouholeté kariéry. Nadšeným posluchačům nabídli zejména skladby z alb Ten a Backspacer. V roli hosta předních představitelů grungeové scény se představila legendární americká punková formace X.
02.07.2012 08:25 |

podobné články

Čínský prezident se cestou do USA zastaví v Praze. Koupí Číňané Unipetrol?

 
Čínský prezident Si Ťin-pching navštíví koncem března Prahu. Bude to jeho jediná evropská zastávka po cestě do USA na jaderný summit. Očekává se, že Číňané ohlásí další vlnu investic v ČR, hovoří se o Unipetrolu či sektoru zdravotnictví. V loňském roce u nás již Číňané masivně investovali.
12.02.2016 18:20 |

podobné články

Pearl Jam: v září nová deska a turné

 
Ikony stylu grunge Pearl Jam se vracejí. V září vydají novou studiovou desku s názvem Backspacer. Ještě předtím v létě vytáhnou paty z domovského Seattlu a odehrají sérii koncertů, bohužel se nezastaví v České republice.
10.07.2009 15:20 |

podobné články

Nová CD - Pearl Jam, Madonna i Soudruzi ve vlastní šťávě

 
Tento týden se dočkali příznivci otrhaného stylu grunge a Pearl Jam, kteří přicházejí s novinkou Backspacer, pro nemalou skupinu posluchačů připravila Madonna na desce Celebration průřez svou bohatou kariérou. A varování před starými časy vám přednesou Rudí baviči aneb Soudruzi ve vlastní šťávě.
23.09.2009 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

První živák roku 2011 vydali Pearl Jam

 
V neobvyklém období po Novém roce, kdy se CD téměř neprodávají, vypustili do světa svůj živák Live on Ten Legs američtí Pearl Jam. Má být hlavně dárkem ke dvacátému výročí této ikony grunge.
18.01.2011 16:00 |

podobné články

Nová CD - Pearl Jam, White Lies i Půlnoc

 
Tento týden vychází živé album Pearl Jam Live On Ten Legs, novinka Ritual postpunkové kapely White Lies, nebo záznam dvou koncertů undergroundové Půlnoci.
19.01.2011 06:15 |

podobné články

Zpěvák Pearl Jam natočil album s ex-partnerem Irglové Hansardem

 
Nové sólové album zpěváka Pearl Jam Eddieho Veddera vyjde 31. května 2011 společně se záznamem koncertu nazvaným Water on the Road.
22.03.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Vedder (4 články)

Retro: před 20 lety vyšel debut Pearl Jam

 
Letos uběhlo dvacet let od vydání alba Ten, základní desky z éry grunge. Její autoři, Pearl Jam, hrají dodnes, zatímco kdysi zbožňovaná Nirvana se stala historií.
20.08.2011 16:25 |

podobné články

V Pearl Harboru se v moři zjevil zlověstný obličej

 
Japonský útok na základnu Pearl Harbor se Američanům nesmazatelně vryl do paměti. Na místě také vznikl památník USS Arizona Memorial, který tuto tragickou událost druhé světové války neustále připomíná. Koncem září na místě pořídila jedna Australanka fotografii, která připomíná lidský obličej.
17.10.2011 17:10 |

podobné články