Článek

Chytře provedená vražda na Vysočině: Cizí zavinění prokázala až pitva!

 
Kriminalisté vyšetřují vraždu šedesátiletého muže v Jihlavě. Prvotní ohledání těla zemřelého nenasvědčovalo tomu, že šlo o násilnou smrt. Násilnou smrt prokázala až pitva. Policie vzhledem k tomu, že vyšetřování případu a pátrání po pachateli je na počátku, zatím nebude sdělovat podrobnosti k případu.
18.03.2015 10:15 |

podobné články

Podobné články

Brutální vražda Markéty (†24) v Indii: Před smrtí ji přítel zbil! Prokázala to dnešní pitva

 
Česká turistka, jejíž tělo bylo ve středu nalezeno v hotelu v západoindickém státě Góa, byla před smrtí vystavena surovému násilí a měla větší počet bodných a řezných ran. Prokázala to sobotní pitva. Pachatelem vraždy byl podle vyšetřovatelů dívčin přítel, který se k činu přiznal.
11.08.2013 12:15 |

podobné články

Pitva Češky, která podlehla útočníkovým bodným ranám, byla provedena v Egyptě: Tělo bude převezeno začátkem týdne

 
Pitva šestatřicetileté Lenky, která zahynula po útoku nožem v Egyptě, již byla provedena. Nakonec se rozhodlo, že k ní dojde v Egyptě a ne v České republice. Čeští lékaři v současné době čekají na výsledky pitvy. Tělo ženy by mělo být převezeno zpět do Česka začátkem příštího týdne.
27.07.2017 22:30 |

podobné články

Na Vysočině se vyšetřuje první dvojnásobná brutální vražda

 
Úmrtí dvou starších partnerů v Koněšíně na Třebíčsku vyšetřuje policie jako vraždu. Je to zřejmě první případ dvojnásobné vraždy na Vysočině. Novinářům to dnes řekl kriminalista Pavel Kubiš. Těla byla nalezena v rodinném domě v obci v neděli. Soudní pitva prokázala, že muž i jeho partnerka zemřeli na následky vícečetných bodnořezných poranění, které jim způsobil neznámý pachatel.
20.06.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubiš (8 článků)

Batole se utopilo, prokázala pitva. Policie vyslechne otce

 
Pitva prokázala, že se téměř dvouletý chlapec utopil. Hlídal ho otec, který se po smrti syna zhroutil.
31.08.2009 17:45 |

podobné články

Robin Williams neměl v těle drogy ani alkohol, prokázala pitva!

 
Americký herec Robin Williams spáchal v srpnu skutečně sebevraždu. Pitva navíc prokázala, že nebyl pod vlivem zakázaných návykových látek ani alkoholu. V krvi měl ale dva druhy antidepresiv.
08.11.2014 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Robin Williams (154 článků)

Policie definitivně vyloučila cizí zavinění při úmrtí Whitney Houston

 
Kriminalisté policejního oddělení z Beverly Hills ve středu 11. dubna definitivně vyloučili cizí zavinění při úmrtí Whitney Houston  (✝48) . Případ byl uzavřen s tím, že příčinou smrti bylo utopení při neúmyslné nehodě. Hvězdu nalezli s tváří směrem dolů asi třicet centimetrů pod vodní hladinou ve vaně hotelového pokoje Beverly Hilton.
12.04.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků) , Beverly Whitney (33 článků)

Policie vyvrátila cizí zavinění ve smrti George Michaela. Příčina je však stále neznámá

 
Vyšetřovatelé britské policie vyvrátili cizí zavinění ve smrti George Michaela. V klidu tak teď může spát především jeho poslední oficiální partner Fadi Fawaz. Nicméně zatím detektivové a koroner nemůžou vydat konečnou zprávu k vyšetřování okolností úmrtí, protože stále neznají příčinu.
13.02.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: George George (417 článků)

Pitva neprokázala, že žalobce někdo zabil

 
Pitva neprokázala cizí zavinění smrti bývalého šéfa odboru závažné hospodářské a finanční kriminality Nejvyššího státního zastupitelství (NSZ) Milana Horvátha.
01.02.2010 16:25 |

podobné články

Manažera Sparty Přibyla nezavraždili, prozradila pitva

 
Páteční pitva manažera Sparty Lukáše Přibyla, který byl ve čtvrtek odpoledne nalezen mrtvý v sídle klubu na Letné, vyloučila cizí zavinění na jeho smrti.
10.02.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Přibyl (46 článků)

Dívka, kterou našli oběšenou, spáchala sebevraždu: Potvrdila to pitva!

 
Rozhodla se dobrovolně odejít ze života! Na smrti Nikoly M. (†13), která byla nalezena v lese u obce Mšec na Rakovnicku, nemá podíl nikdo druhý. Potvrdila to pitva, která vyloučila cizí zavinění.
14.04.2016 05:00 |

podobné články

Byla to vražda! Taxikáře v Praze někdo zastřelil, potvrdila pitva

 
Taxikář, jehož tělo se v sobotu dopoledne našlo v zaparkovaném autě v Lužické ulici v Praze 2, zemřel na následky střelných zranění. Prokázala to dnešní pitva.
03.02.2014 20:55 |

podobné články

Policie dál šetří, zda personál v liberecké nemocnici pochybil, pitva nepomohla

 
Soudní pitva 60letého pacienta, který zemřel minulý týden v liberecké krajské nemocnici více než tři týdny po operaci kýly, potvrdila příčinu jeho smrti jako plicní embolii. Nepomohla ale policii k tomu, aby prokázala souvislost mezi komplikacemi při operaci a zanedbáním péče ze strany personálu.
15.07.2011 15:50 |

podobné články

Osmá oběť metanolu, pitva prokázala otravu u ženy ze Zlínska

 
Počet lidí, kteří zemřeli na otravu metanolem, stoupl v úterý na osm. Zatím poslední obětí je mladá žena z Frýdecko-Místecka. Pitva zároveň potvrdila, že 62letá žena z Fryštáku na Zlínsku, která zemřela už v sobotu, podlehla právě následkům otravy metanolem (metylalkoholem). V českých nemocnicích je nyní hospitalizováno více než dvacet lidí, řada z nich je v kritickém stavu.
11.09.2012 17:45 |

podobné články

Otravu metanolem u ženy z Karvinska musí potvrdit pitva

 
Otravu metanolem u ženy z Karvinska, která v pátek zemřela v orlovské nemocnici, musí ještě definitivně potvrdit nařízená pitva. Vysoký stupeň intoxikace ale prokázala už předchozí vyšetření v nemocnici, kde žena byla od 20. března. Dnes to řekla mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková. 
06.04.2013 11:00 |

podobné články

Pitva Bartošové odhalila další drsnou pravdu: Iveta měla kvůli alkoholu cirhózu jater!

 
Pitva zpěvačky Ivety Bartošové  (✝48) , která před třemi měsíci ukončila svůj život skokem pod vlak, prokázala další děsivé důkazy. Nejenže Iveta měla v sobě utišující léky z řady benzodiazepinů, a také alkohol v krvi, zpěvačka měla také totální cirhózu jater.
30.07.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Zvrat ve vyšetřování! Pitva prokázala, že Týnka (†26)...

 
Dva dny sídliště v Praze na Proseku obcházel strach. V sobotu tam před panelákem našli tělo Kristýny N. (†26). Na místě operovala mordparta, policisté mluvili o vraždě. Pitva však včera ukázala, že všechno je jinak.
12.07.2016 08:25 |

podobné články

Třetí vražda na Vysočině za týden: Policie prosí o pomoc při identifikaci

 
Další vražda na Vysočině! V pořadí už třetí vraždu za poslední týden vyšetřují jihlavští kriminalisté. Tělo mrtvé ženy bylo nalezeno v pondělí dopoledne v lesním porostu mezi obcemi Počítky a Sklené na Žďársku.
04.03.2013 18:55 |

podobné články

Za smrt Péti (†2) hrozí matce deset let za mřížemi

 
Za smrt malého Péti (†2) hrozí jeho matce Miladě M. (37) až deset let za mřížemi. Když ho počátkem tohoto týdne nechala bez dozoru ve vaně, chlapec se utopil. Nařízená soudní pitva vyloučila na smrti chlapce cizí zavinění.
15.04.2011 14:45 |

podobné články

Amy Winehouse (†27) zemřela: Před smrtí si nakoupila kvanta drog!

 
Sedmadvacetiletá Britská zpěvačka Amy Winehouse byla v sobotu nalezena mrtvá ve svém domě v Londýně. Do jejího domu přijela ambulance v sobotu po 16. hodině, ale zpěvačku se nepodařilo zachránit. Scotland Yard uvedl, že nebylo zjištěno cizí zavinění, pitva proběhne v pondělí. Ale je téměř jisté, že se předávkovala. Viděli ji totiž, jak si na víkend kupuje obrovské množství drog. Nechyběl kokain, extáze, ketamin. Hovoří se i o heroinu. Sousedi slyšeli také křik z jejího domu. Na místě byl osudný den vidět i její přítel Reg Traviss. S ním se na drogách závislá Amy v poslední době neustále hádala.
23.07.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (390 článků)