Článek

Chystají se na Zemana. Server zveřejnil 15 nepříjemných dotazů, které chce v pondělí položit prezidentovi

 
V souvislosti s ohlášeným slibem prezidenta Miloše Zemana, že na pondělní tiskové konferenci bude odpovídat do vyčerpání všech otázek, sestavil server SvobodnéFórum.cz patnáct dotazů, na které hlava státu nikdy neodpověděla.
29.08.2015 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16403 článků)
Podobné články

Sociální reforma: Odborníci radí čtenářům Blesku!

 
Obrovský ohlas a záplavu dotazů čtenářů přinesla možnost položit otázku k sociální reformě odborníkům z ministerstva práce a sociálních věcí. „Jak ovlivní sociální reforma právě můj život?,“ ptaly se desítky čtenářů. Přinášíme další dávku nejzajímavějších dotazů.
03.01.2012 10:15 |

podobné články

Potřebujete poradit od zdravotní pojišťovny? VZP vyřídí ročně miliony dotazů svých klientů

 
Více než 439 tisíc telefonických dotazů a přes 134 tisíc dotazů zaslaných e-mailem vyřídili za pouhý jeden rok operátoři a operátorky call centra VZP. To začalo nově fungovat právě před rokem. První rok existence má za sebou také firemní facebookový profil VZP. I zde se odpovědi na svůj dotaz dočkalo více než 1 200 tazatelů.
26.02.2016 16:30 |

podobné články

Bobošíková: Kdybych se jmenovala Jan Bobošík, bylo by to ve volbách snazší

 
Kandidátka na Hrad Jana Bobošíková (Suverenita) byla pátečním hostem pořadu Volejte prezidentovi na televizi Pětka. Diváci tak měli v přímém přenosu možnost kandidátce položit celou řadu leckdy i šťouravých dotazů. Ke své kandidatuře řekla, že by chtěla vrátit víru v právo či budoucnost.
19.10.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (594 článků)

Putin prolomil mlčení o dcerách: Kde žijí a studují prezidentovi potomci?

 
I když se drtivá většina dotazů během čtvrteční tiskové konference týkala vnitřní a vnější politiky Ruska, jeden z dotazů padl i na Putinovy dcery. Novináře zajímalo, jestli je Jekatěrina Tichonova, o které média spekulují, že je prezidentova dcera, opravdu potomkem Vladimira Putina (63).
17.12.2015 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2650 článků)

Koalice je nestabilní. Ale položit ji by bylo šílenství, píše Česká pozice

 
Server Česká pozice a autor Petr Nováček rozebírají nestabilitu vládní koalice. Přestože již odešlo deset ministrů, položit vládu před krajskými, senátními a prezidentskými volbami, by bylo šílenství.
08.07.2012 10:50 |

podobné články

Zemana ve Zlíně přivítaly stovky lidí i jeden aktivní odpůrce

 
Stovky příznivců a jeden odpůrce čekali dnes v podvečer na prezidenta Miloše Zemana na centrálního zlínském náměstí Míru. Člen sdružení Repelent 21, které od posledních krajských voleb kritizuje účast komunistů ve vedení kraje, vystoupil kriticky proti prezidentovi. V ruce držel transparent Stop Zemanovi, Stop totalitě. Zeman mu dal prostor položit otázku a reagoval na ni.
04.09.2013 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16403 článků)

Venku zima, uvnitř Zeman: Narvaný sál nadšeně tleskal prezidentovi vestoje. Táhni za Putinem, ozvalo se, ale odpůrců postupně ubývalo. Čtěte

 
REPORTÁŽ V Blansku debatoval prezident Miloš Zeman s příznivci i oponenty. Ti, kdo přišli s červenou kartou, mohli položit první dotaz. Při odchodu ze sálu kina lidé prezidentovi bouřlivě tleskali vestoje. Diskuze s občany se konala v Blansku při příležitosti návštěvy hlavy státu v Jihomoravském kraji.
01.12.2014 22:17 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16403 článků)

S prezidentem v Lánech: Hodnocení lidu a odpovědi čtenářům

 
Kamera Blesku vyrazila do prezidentova rodného Kolína. Ve městě, kde Miloš Zeman jako malý chodil do školy, náš štáb zjišťoval, co by Kolínští prezidentovi napsali do žákovské knížky teď. Čtenáři Blesku navíc dostali možnost prezidentovi sami položit otázku, jak Miloš Zeman odpovídal?
02.08.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16403 článků)

Zemana vystaví v muzeu. V rodném Kolíně chystají expozici o prezidentovi

 
V kolínském muzeu má vzniknout expozice věnovaná novému prezidentovi Miloši Zemanovi. Hejtman Josef Řihák (ČSSD) ji chce umístit do Veigertovského domu na Karlově náměstí, jehož užívání dosud blokují majetkoprávní spory. Podle něj je Zeman nejznámějším žijícím kolínským rodákem. Krajského radního pro kulturu Zdeňka Štefka (KSČM) informace o nové expozici překvapila. O nápadu prý slyšel, ale nevěděl, že je myšlen vážně.
19.02.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Řihák (132 článků) , Josef Zeman (42 článků)

Křížový výslech Ewy Farne: Proč chce být mladá maminka?

 
Populární česko-polská zpěvačka a kontroverzní porotkyně SuperStar k nám dorazila chatovat se čtenáři. My jsme se rozhodli položit jí pár dotazů navíc. Zajímá vás, co se Ewě líbí na mužích a v kolika letech by chtěla mít první dítě?
04.04.2013 10:50 |

podobné články

Plovoucí podlahu dokáže položit každý

 
Plovoucí podlahy patří díky příznivým cenám, pěknému vzhledu a snadné údržbě k nejoblíbeněším podlahovým krytinám. V pěti krocích vám poradíme, jak plovoucí podlahu položit během jediného odpoledne.
09.08.2012 14:35 |

podobné články

Položit život za Putina je ten nejlehčí úkol, vzkázal čečenský vůdce

 
Prezident autonomní Čečenské republiky Ramzar Kadyrov poslal svému mentorovi Vladimiru Putinovi jasný vzkaz: „Položit za vás život je ten nejlehčí úkol!“ Kadyrov reagoval nadšeně na Řád cti, který mu Putin propůjčil. Jenže zároveň byl v minulosti obviněn ze zločinů a porušování lidských práv...
10.03.2015 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2650 článků)

To jsou jen kecy. Karel Schwarzenberg se pustil do všech „vlastenců“, odmítajících imigranty

 
VÝROČÍ KONCE DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY ROZHOVOR Položit život za svobodu je nejvyšší oběť, jakou je možné položit, a to je třeba ctít, říká předseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Karel Schwarzenberg. Ale společné kladení věnců jihomoravského hejtmana Michala Haška s ruským motorkářským gangem Noční vlci, navíc pod vlajkou separatistické Doněcké lidové republiky, kritizuje. „To je podraz české zahraniční politice, která Doněckou republiku neuznává a má v tom velmi jasné stanovisko,“ prohlásil Karel Schwarzenberg v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
06.05.2016 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3583 článků) , Michal Hašek (2257 článků) , Karel Schwarzenberg (432 článků)

Klausovo předsevzetí: Přestat tloustnout!

 
Hostem Nedělní partie na TV Prima byl prezident Klaus. Kromě nepříjemných dotazů na probíhající korupční skandál přišla řeč i na blížící se Vánoce. Už má hlava státu dárky? A jaké má předsevzetí do roku 2011?
20.12.2010 17:20 |

podobné články

Jan Bureš: ECB pod rostoucím politickým tlakem

 
V tomto týdnu nás čeká první letošní zasedání ECB. Pouhých šest měsíců po prodloužení politiky QE (do konce roku 2017) nelze čekat v nastavení měnové politiky žádnou revoluci. Mario Draghi ale i tak bude pod tlakem nepříjemných dotazů - měnová politika ECB a euro totiž začíná být vedle migrace jedním z velkých témat nabitého evropského volebního roku.
16.01.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bureš (179 článků) , Mario Draghi (11 článků)

Walda Gang: Proč je tam Rosenberg? Zeptejte se!

 
Co má společného skupina Walda Gang s Waldemarem Matuškou? Proč je členem kapely i pornoherec Robert Rosenberg a jaká je ve Walda Gangu jeho úloha? To jsou jen některé z dotazů, které můžete položit členům této velmi svérázné hudební skupiny.
24.06.2009 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Waldemar Matuška (299 článků) , Robert Rosenberg (159 článků)

Sociální reforma: Odborníci odpovídali čtenářům Blesku!

 
Obrovský ohlas a záplavu dotazů čtenářů přinesla možnost položit otázku k sociální reformě úředníkům ministerstva práce a sociálních věcí. »Jak ovlivní sociální reforma právě můj život?« ptaly se desítky čtenářů. Nejzajímavější dotazy přinášíme.
13.12.2011 10:30 |

podobné články

Herman (KDU-ČSL): Odpověď panu P. na dotaz, kdy se omluvím za své zločiny

 
Napsal mi pan P. z Prahy (podepsal se celým jménem) a měl na mě několik dotazů, o kterých si myslím, že mají obecnou platnost. Proto si myslím, že mohu jeho dopis i mou odpověď ocitovat i zde. Třeba by mi někdo chtěl položit podobné otázky.
16.02.2015 20:50 |

podobné články

Server prý vypuštěním informace ohrozil bezpečnost prezidenta Zemana

 
Zpravodajský server iDnes.cz jako první zveřejnil informace o návštěvě prezidenta Miloše Zemana v Afghánistánu, ačkoli se tuto skutečnost snažil Pražský hrad utajit, jak bývá v podobných případech běžné. Podle Kanceláře prezidenta tím server přímo ohrozil bezpečnost české hlavy státu. Uvedla to Česká televize.
25.01.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16403 článků)