Článek

Chuť útočit u pravicových radikálů roste, varuje německá policie. Hlavně na uprchlíky

 
V Německu skutečně rapidně narostl počet útoků namířených proti ubytovnám určeným pro běžence. Ve srovnání s lety 2014 a 2015 se v loňském roce počet útoků zečtyřnásobil. A to není vše. Významně narostla také chuť pravicových radikálů fyzicky útočit na jiné lidi. Strana Die Linke upozorňuje, že je situace ještě horší, než tvrdí úřady.
11.02.2016 10:56 |

podobné články

Podobné články

Jak získat zpět ztracenou chuť na sex?

 
Chuť na sex se tu a tam vytratí ze života snad každé ženy. Ne vždy je ale na místě svádět tento stav na stres v práci, únavu ze všech povinností či nepříznivé počasí. Faktorů, díky kterým doslova ze dne na den ztratíte chuť na sex či jakékoli jiné intimní aktivity, je daleko více a pokud tuto situaci chcete řešit, je potřeba jim přijít na kloub. Pokud i vy postrádáte chuť na sex, určitě si nenechte ujít následující řádky. Prostřednictvím dnešního článku vám poradíme, jak ztracenou chuť na intimnosti s přítelem, partnerem, manželem či milencem znovu objevit a třeba se i po dlouhé době konečně oddat nekonečné rozkoši. Jdete s námi do toho? Co nejčastěji zabije chuť na sex? Antikoncepce! Antikoncepce by se jinak dala nazvat i největší zabiják jakýchkoli sexuálních chutí. V dnešní době je užívání pilulek velice moderní a tento způsob ochrany před nechtěným početím volí nespočet žen či dívek. Pokud chuť na sex postrádáte, vaše pozornost by se měla v první řadě ubírat směrem antikoncepčního platíčka. Podívejte se na nežádoucí účinky a pokud vás nechuť k sexu trápí již delší dobu, rozhodně nebude od věci poradit se s gynekologem o jiné variantě. Sex jako políčko na seznamu Napsat si sex na seznam? Jasně, proč ne! Samozřejmě po vás nechceme, abyste si tuto příjemnou povinnost zaznamenali jako upozornění do mobilu či diáře – co kdyby si toho někdo všiml – ale určitě není špatné na něj pamatovat. Zkuste se jeden den dostat do postele o něco dříve – nebudete tak unavené a možná, že si s partnerem užijete tolik očekávané chvilky ve dvou. Nestresujte se O chuť na sex můžete přijít i tehdy, kdy se vystavíte zbytečnému stresu. Nejlepší, co můžete udělat, je dopřát si příjemný relax před sexem s partnerem. Ať už to bude vana plné horké vody, chvilka strávená... Čtěte více Příspěvek Jak získat zpět ztracenou chuť na sex? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.11.2015 07:25 |

podobné články

Sraz pravicových radikálů se obešel bez incidentů

 
Žádné incidenty ani zásah policie nenarušily vzpomínkovou akci asi 200 pravicových radikálů, kteří se v sobotu odpoledne sjeli do Mostu. V Mostě a poté v Litvínově si připomněli jedenácté výročí násilné smrti svého kamaráda Miloše Reha. Na pořádek dohlíželo na 300 policistů.
16.05.2010 09:20 |

podobné články

V Unhošti se sešlo zhruba 50 pravicových radikálů

 
Zhruba 50 pravicových radikálů se podle starosty Ivana Záboje sešlo dnes odpoledne na Václavském náměstí v Unhošti. Na akci, kterou organizátoři uspořádali pod názvem Svatováclavská manifestace, dohlíželi policisté.
26.09.2010 14:35 |

podobné články

Norský masový vrah Breivik chce založit síť pravicových radikálů

 
Norský masový vrah Anders Breivik chce založit síť pravicových radikálů. Zhruba s padesáti extrémisty si dopisuje z vazby. Breivik loni v červenci v Oslu a zejména na ostrově Utoya popravil 77 lidí.
27.07.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

Stovka pravicových radikálů prošla Svitavami

 
Už tradiční pochod pravicových radikálů zažily v sobotu odpoledne Svitavy. Asi stovka lidí se shromáždila před místním vlakovým nádražím a vydala se na pochod městem, aby tak protestovala proti uvěznění místního skina Vlastimila Pechance, který v roce 2001 zavraždil na jedné z diskoték Roma Otu Absolona, za což mu soud uložil 17 let vězení. Pechanec a jeho přívrženci tvrdí, že je nevinný.
20.07.2013 15:05 |

podobné články

V Ostravě se sešly dvě stovky pravicových radikálů

 
Před budovou bývalého sídla OKD na Prokešově náměstí v Ostravě se v sobotu po poledni sešlo na 200 pravicových radikálů na nepovolené demonstraci. Tu městské obvody Moravská Ostrava a Přívoz ve čtvrtek zakázaly. Radikálové se pak přesunuli jinam, vydali se na sídliště v Přívoze, kde žijí Romové. Policejní těžkooděnci je zastavili a jejich skupinu rozdělili na několik menších. Po dvou hodinách akce skončila.
19.10.2013 14:25 |

podobné články

Plzní pochoduje na sto pravicových radikálů

 
Do centra Plzně se dnes ve 14:45 vydalo na pochod asi 90 pravicových radikálů. Jejich akce je ohlášená jako pochod za „dodržování práv všech slušných občanů této země a proti financování rasistického a protičeského o.s. Romea vládou České republiky". Více než 200 odpůrců pochodu se sešlo na Husově náměstí, tedy v těsné blízkosti trasy pochodu, kde hrají kapely a tancuje se, zjistila na místě ČTK.
01.03.2014 15:45 |

podobné články

Do ukrajinských voleb hlavy státu táhne předák pravicových radikálů Jaroš

 
Vůdce ukrajinských pravicových radikálů Dmytro Jaroš bude kandidovat v květnových prezidentských volbách na Ukrajině. Oznámila to dnes ukrajinská agentura UNN. Mocenská výměna v Kyjevě podle Jaroše neskončila, boj nyní přechází do "politické fáze".      
07.03.2014 13:45 |

podobné články

Do Ústí se sjíždějí desítky pravicových i levicových radikálů

 
Do Ústí nad Labem dnes dopoledne dorazily desítky pravicových i levicových radikálů. Policisté na všech přístupových cestách kontrolují vozy. Policejní mluvčí Jana Matonohová ČTK v poledne řekla, že zabavili jeden řetěz, na další zbraně zatím nenarazili. Na 14:00 se na Mírovém náměstí chystá shromáždění a pak pochod DSSS a jejích příznivců městem pod heslem Budoucnost má česká koruna, ne euro. Akce v Ústí pořádají i antifašisté, hlavní se koná asi 200 metrů od trasy pochodu v Mánesových sadech.
01.05.2014 13:10 |

podobné články

Je to nějaké divné. Exministr promluvil k videu, které zavání policejní provokací

 
Skupina maskovaných pravicových extremistů napadla průvod levicových aktivistů mířících na Hrad. A policie jen přihlíží. Video ze sobotní demonstrace, na němž je patrný střet extremistů s aktivisty a zvláštní taktika policie, vyvolalo řadu reakcí. Ze záběru je totiž navíc patrné, že akci pravicových radikálů koordinuje muž v hnědé bundě. Okamžitě se tak rozhořely spekulace, že muž i radikálové jsou přestrojení policisté.
08.02.2016 09:40 |

podobné články

Nuda v Přerově: 50 radikálů vs. stovky policajtů

 
Stovky policistů včetně pořádkových jednotek, dopravních hlídek, kriminalistů, antikonfliktního týmu, jízdní policie i vrtulníku povolala policie do Přerova na včerejší pochod pravicových radikálů. Čekala je ale velká nuda.
22.09.2013 05:15 |

podobné články

V Česku je kolem 4000 pravicových extremistů, útoků na Romy přibude

 
V České republice působí asi 4000 pravicových radikálů. Počet členů takzvaného tvrdého jádra odhadují odborníci a policie na 400 až 600 osob. Plyne to ze studie, kterou na žádost ministerstva vnitra vypracovali odborníci z Masarykovy univerzity v Brně.
01.03.2012 12:55 |

podobné články

OBRAZEM: Pouliční válka radikálů ve městě na Labi

 
V německém Hamburku se při provokacích levicových a pravicových radikálů město změnilo ve válečnou zónu. Zasáhla policie.
12.09.2009 12:30 |

podobné články

Pochod radikálů Jihlava ustála

 
Devět osob vzbudilo zvýšený zájem policie kvůli pochodu Dělnické mládeže, který proběhl v sobotu odpoledne v Jihlavě. Oficiálně ohlášená akce přivedla do horácké metropole až sedmdesát pravicových radikálů, proti nimž hodlal protestovat více než dvousethlavý dav odpůrců. Ty však dokázali policisté sevřít v jedné z ulic v sousedství plánované trasy.
18.02.2012 19:55 |

podobné články

V Příbrami dnes protestovalo asi 50 pravicových radikálů

 
V Příbrami se dnes odpoledne sešlo asi padesát radikálů, kteří na náměstí T. G. Masaryka asi půl hodiny protestovali proti nedodržování lidských práv, financování občanských sdružení či vládní agentury pro sociální začleňování. Na akci byly nasazeny desítky policistů, antikonfliktní tým i policejní vrtulník. Policie bude město ještě odpoledne monitorovat pro případ, že by se extremisté přesunuli do lokalit se sociálně slabými obyvateli.
15.02.2014 16:50 |

podobné články

Zdeněk Zbořil o nenávistných intelektuálech, skutečném rozsahu průšvihu s uprchlíky a o Martinu Konvičkovi

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Chování koaličních sociálních demokratů a lidovců v kauze vicepremiéra Andreje Babiše a poslance Ladislava Šincla připomněl politologu Zdeňku Zbořilovi filmové týdeníky za druhé světové války, kdy německá armáda ustupovala na všech frontách a komentovalo se to jako zaujímání nových strategických pozic. Frekventované téma uprchlíků považuje za živou vodu pro novou generaci radikálů, aby mohli znovu povstat a jít na někoho útočit.
22.06.2015 07:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12374 článků) , Ladislav Šincl (122 článků)

Přerov zažívá manévry kvůli pochodu pravicových extrémistů

 
Na Husově ulici v Přerově se shromáždilo několik stovek Romů, kteří chtějí v poledne uskutečnit koncert na podporu občanského soužití a porozumění. Chtějí tak vyjádřit nesouhlas s pochodem pravicových radikálů městem. Romové mají ale zatím větší zájem o dění na trase průvodu extrémistů. Zatím však k žádným potyčkám nedošlo.
25.06.2011 11:25 |

podobné články

Martinů: Bojový výcvik radikálů vedl někdo z ozbrojených složek

 
Policejní prezident Oldřich Martinů v neděli řekl, že výcvik pravicových radikálů vedl někdo z ozbrojených složek státu.
25.10.2009 15:35 |

podobné články

Řečnil do megafonu při pochodu radikálů. Teď čelí soudu

 
Před soudem stanul organizátor březnového pochodu pravicových radikálů v Plzni Tomáš Babka (22). Státní zástupkyně ho obvinila z podpory a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka.
05.11.2009 15:10 |

podobné články