Článek

Chtělo by to větší podprsenku: Obdařené zpěvačce se vnady draly ven z těsného kostýmu

 
Návštěvníci koncertů Nicki Minaj  (32) moc dobře ví, že se kromě hudby dočkají i žhavé show. Zpěvačka nezklamala ani své kanadské příznivce, před nimiž poodhalila bradavku.
18.08.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Nicki Minaj (181 článků)
Podobné články

Slavné krásce se vnady draly na svobodu. Která zpěvačka neuhlídala své bradavky?

 
Světoznámá zpěvačka se rozhodla vánoční svátky strávit v teple, ale podle jejích bradavek to vypadá, že i u moře jí byla pěkná zima. Bradavky jí stály, jako by si je ledovala, a v jednodílných plavečkách se draly viditelně na svobodu.
29.12.2015 19:11 |

podobné články

Krásná sexy modelka málem neuhlídala vnady: Mrkněte, jak se jí přírodní dvojky draly ven při klikování

 
Modelka a misska Renata Langmannová  (28) přiznává, že luxusní postavičku rozhodně nemá zadarmo. Protože se ale nechce trápit brutálními dietami, musí své tělo pravidelně trápit v posilovně. "U mě žádné hladovění nepřipadá v úvahu, jsem velký požitkář a gurmán. To, co sním, pak ale musím vycvičit. Snažím se třikrát týdně, aby to mělo efekt. Snad to funguje," usmívá se Renata, která nás vzala na trénink do fitness centra a předvedla, že opravdu umí makat. S přehledem zvládne i třicet kliků. Měla ale co dělat, aby nám vedle kliků také neukázala ve volném tílku své vnady.
13.09.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (281 článků)

Máte velká prsa? Známe vaše starosti i jejich řešení

 
Ženy s velkými ňadry se den co den potýkají se starostmi, které méně obdařené ženy neznají. „Kde sehnat padnoucí podprsenku ve větší velikosti, která vypadá k světu?“ Když už se to podaří, nastává další problém. „Pořídím si podprsenku, nebo udělám týdenní nákup pro celou rodinu?“ Zařezávající se ramínka jsou detailem, který už raději přehlédnete. Přestaňte dělat kompromisy!
08.04.2013 09:05 |

podobné články

Bože, zachraň nás: Nejdivnější zpěvačka se napresovala do těsného trička a ukázala dekolt, ze kterého jde strach

 
Tak to je síla! Nejdivnější zpěvačku a internetovou hvězdu Marii Pojkarovou (57) by za volbu tohohle těsného trička s ramínky asi žádný módní guru nepochválil. Interpretka kontroverzní písně, které už dnes skoro nikdo neřekne jinak než „paní pejsková“, znovu dokázala, že se toho opravdu nebojí.
30.07.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (76 článků)

Trenér se zamiloval do závaží: Jeho fialovou a nateklou chloubu vysekali z těsného otvoru až hasiči!

 
Jenom těžko říct, na co myslel trenér z německého města Worms, když strčil penis do těsného otvoru závaží. Poté se z celé té parády vzrušil, ale ouha, chlouba mu natekla a nešla vytáhnout!
11.11.2017 15:00 |

podobné články

Přešlap dědičky módní značky: Pod průhledný top si vzala nemožnou podprsenku

 
Dědička módní značky Topshop, pro kterou navrhuje slavná modelka Kate Moss, Chloe Green se v módě zřejmě moc nevyzná. Pod černý průhledný top si oblékla bílou saténovou nevyztuženou podprsenku, která jejím křivkám na smyslnosti nepřidala. Chloe prsa deformovala, navíc byla bílá podprsenka jako pěst na oko. Příště by to chtělo zvolit buď černou podprsenku, nebo bílou, ale vyztuženou.
13.10.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků)

Přiznání muže: Jak jsem jí kupoval podprsenku

 
Jsem muž a podprsenku jsem kupoval poprvé v životě. Jsem ajťák a příště jí raději koupím dvě cédéčka a spojovací kabel, ať si podprsenku z toho sváže sama… Nikdy v životě by mě nenapadlo, že bych kdy kupoval podprsenku. ...
29.08.2013 18:25 |

podobné články

Znáte VENUS 3D SPACER? Objevte revoluční podprsenku současnosti!

 
Také se vám někdy zdá, jako by podprsenky byly navrženy někým, kdo vůbec nezná ženské tělo? Zdá se vám, že podprsenka je tu od toho, aby vás celý den jen obtěžovala, a vy se vždy nemůžete dočkat chvíle, kdy dorazíte domů a podprsenku sundáte? Pak nastal čas, abyste objevila VENUS 3D SPACER – podprsenku, o které nebudete celý den vědět. Revoluční podprsenku, kterou už nebudete chtít nikdy sundat!
28.11.2014 09:05 |

podobné články

Kráska z Fantoma opery kvůli baletu ztrácí vnady: Musí si do kostýmu vycpávat podprsenku

 
Zpěvačka Monika Sommerová, která bude alternovat hlavní ženskou roli Christine v muzikálu Fantom opery, dře jako kůň. Kvůli každodenním baletním tréninkům už jí museli několikrát zužovat kostýmy a skoro přišla i o vnady. "Z trojek mám jedničky," přiznala Super.cz.
24.06.2014 20:05 |

podobné články

To jsou ale vnady: Monika Absolonová vytasila svou nejsilnější zbraň a ukázala podprsenku

 
Zpěvačka Monika Absolonová  (35) předvedla na vystoupení nejen svůj božský hlas, ale také bujné vnady. Oblékla se do sexy upnuté vestičky a pod ni si vzala jen podprsenku. A hodně zářivou. Tričko nebo tílko nechala doma. Monika vsadila na dekolt a podprsenka z černé vestičky pěkně vykukovala.
06.08.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (921 článků)

Honička Absolonové: Běžela kvůli kšeftu!

 
Vpravdě perný večer v sobotu zažila Monika Absolonová (34). Hned poté, co s Václavem Masarykem (20) odtančila ve StarDance, spěchala do hotelu Ambassador, kde s Alešem Hámou (37) moderovala anketu Atlet roku. Při úprku z taxíku málem neuhlídala svoje bujné vnady, které se draly ven z šatů!
08.11.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (921 článků) , Aleš Háma (142 článků) , Václav Masaryk (118 článků)

Tohle se nepovedlo: Míša Nosková si vyrazila v pofiderním úboru, ze kterého se jí draly vnady ven

 
Zpěvačka Míša Nosková  (28) se po porodu dcerky Elišky stále nemůže zbavit přebytečných kil navíc. Jenže místo toho, aby se snažila na problematické partie příliš neupozorňovat, zvolila zcela opačnou taktiku.
28.11.2011 15:15 |

podobné články

Dekolt k prasknutí! Takhle hodně ještě vnadná Brožová ňadra neukázala

 
Takhle odvážný kostým Kateřina Brožová  (44) ještě neměla. Jako Fantine v muzikálu Bídníci obléká šaty s tak hlubokým výstřihem, že má co dělat, aby své bujné vnady uhlídala. Chvílemi se jí její výstavní trojky draly ven tak moc, že mužské pokolení v hledišti natěšeně koulelo očima a očekávalo, že zahlédne vše, co patří jen partnerům krásné Kateřiny.
04.03.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (434 článků)

Pánové bacha, tohle je Leošovo. Sexy vnady Petry Faltýnové se draly z korzetu ven

 
Už je to čtrnáct let, kdy se stala Petra Faltýnová  (34) 2. vicemiss ČR. Tehdy byla zvolena i Miss Silueta, Miss Foto a Miss Sympatie. A i když je maminkou tříleté holčičky, vypadá snad ještě lépe než tenkrát. Vůbec se nedivíme Leošovi Marešovi  (36) , že se do ní úplně zbláznil.
02.11.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2938 článků) , Petra Faltýnová (697 článků)

A stejně vypadly! Odvážná Miss neuhlídala vnady, které se draly ven z parodie na top

 
Modelka Michaela Štoudková se po celý večer České Miss obávala, aby neukázala více, než chtěla. A právem. I když na kameru Super.cz před začátkem přímého přenosu tvrdila, že se určitě žádné faux pas nestane, mýlila se. Ňadro v nestřežené chvíli vykouklo.
01.04.2014 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Štoudková (87 článků)

To je podívaná: Operní diva Kalivodová vyrazila se sestrou na pivo, vnady se jí draly ven z podprsenky

 
Když jdou "Kalivodky" na pivo, tak už to stojí za to. Přesvědčili jsme se o tom v jedné brněnské pivnici poblíž porodnice, kam si odskočily sestry Denisa a Andrea Kalivodovy zahnat žízeň a trochu si povyrazit.
16.05.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (177 článků)

Pětačtyřicetileté moderátorce se silikonové vnady draly všemi směry ven z šatů

 
Trošku těsný a odvážně střižený model si ve čtvrtek na charitativní akci London Rocks do londýnského podniku Cafe de Paris oblékla anglická moderátorka Elizabeth ‚Lizzie‘ Cundy.
14.06.2015 22:20 |

podobné články

Ornello, tohle je food porno! Koktová se prsila do talíře šunky, kterou pak nakrmila Koktu

 
Jestli někdo umí pořádně prodat své poprsí, tak věřte, že je to Ornella Koktová (23). Té se bujné vnady na premiéře filmu Sezn@mka draly ven, až jí skoro vypadly do talíře šunky. Mlsný kocour Josef Kokta (59) mohl na výstřihu své ženy oči nechat.
28.07.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (844 článků)

Návštěvník Comic-Conu si na přehlídku kostýmů přinesl kulomet

 
Když na Comic-Con, tak v kostýmu a když v kostýmu, tak v co nejvěrohodnějším...
26.07.2011 12:10 |

podobné články