Článek

Chtěli mě donutit k rezignaci! Babiš odpovídal čtenářům PL a došlo na praní špinavého prádla v koalici

 
Z PROFILŮ Ministr financí, předseda hnutí ANO a majitel společnosti Agrofert Andrej Babiš, se pustil do sepisování odpovědí na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Opakovaně děkoval za podporu a vyjadřoval se ke kauze Roberta Šlachty. Nebral si přitom servítky. Sociálním demokratům a lidovcům prý nešlo o nic jiného, než vyhnat Babiše z politiky, a on jim tu radost nemíní udělat, protože by z toho profitoval Miroslav Kalousek (TOP 09).
29.06.2016 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13062 článků) , Miroslav Kalousek (6424 článků)
Podobné články

Zayn Malik utekl před fanoušky z hotelu. Ve vozíku špinavého povlečení

 
Zpěvák Zayn Malik se před fanoušky schoval ve vozíku špinavého ložního prádla. Stalo se to v Paříži v hotelu, v němž minulý měsíc pobýval. Před vchodem na něho číhaly davy šílenců a on se potřeboval rychle dostat k autu, které ho mělo dovézt do nahrávacího studia. Tak se skryl do vozíku s použitým ložním prádlem, v němž ho převezli k dodávce z prádelen, v níž fanouškům ujel.
28.03.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Zayn Malik (109 článků)

Babi Štiková (45) promluvila: Ornella (25) v slzách! Sociálka za dveřmi?

 
Pro slávu a peníze se rozhodli natočit reality show Štiky.  Jaký vliv na jejich rodinu bude tato akce mít, ale zřejmě netušili. Při praní špinavého prádla mezi Monikou Štikovou a její dcerou Ornellou Koktovou už totiž došlo i na výchovu malého Qunetina.
07.05.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1046 článků)

V písecké nemocnici se pere stále více prádla

 
Více než 350 tun prádla vloni vyprali v písecké nemocnici. Ta má k dispozici vlastní prádelnu, ve které zaměstnává celkem 17 pracovnic. Za jednu směnu se tu vypere až dva tisíce kilogramů prádla. To představuje více než 325 tun za rok pro vlastní potřebu a téměř 30 tun prádla pro soukromé lékaře, sociální a zdravotnická zařízení, hotely, restaurace a rekreační střediska v regionu.
27.04.2017 15:15 |

podobné články

Nic než pravda: kvůli manželce se popral s vlastním otcem

 
Další díl soutěžní show Nic než pravda ukázal, že se kousek rasismu občas skrývá i v lidech, kteří by to sami do sebe neřekli. U druhého soutěžícího zase zažili horké chvilky ve studiu spíše jeho patroni než on sám. Veřejné praní rodinného špinavého prádla jim věru nebylo po chuti.
05.05.2009 11:45 |

podobné články

Spal jsem se Supermanem, tvrdí gay pornoherec

 
Lež, nebo "praní špinavého prádla"?
24.07.2010 09:40 |

podobné články

8 otázek k novému zákonu - Nemusíte nutně k soudu! Pomůže vám mediátor!

 
Ve Sněmovně včera schválili přelomový návrh zákona o mediaci, který má umožnit urovnávat mimosoudní cestou nejen trestní, ale nyní i civilní a rodinné spory. Místo praní »špinavého prádla« před soudcem můžete vyřešit v mnohem kratší době svůj problém s tzv. mediátorem.
11.02.2012 12:10 |

podobné články

Co týden dal... Jirko, jaký byl ponor?

 
Je s podivem, co se za pouhých sedm dní v malém rybníčku českého showbyznysu všechno semele. Praní špinavého prádla přes média, ale i radostné události, jako je třeba narození syna slavného fotbalisty a modelky. I tento týden byl na šokující zprávy výživný. Posuďte sami...
25.03.2012 12:15 |

podobné články

Indián z Farmáře drsně promluvil o rozvodu: Manželka je socka, uplácí a dluží i Lejle Abbasové

 
Rozvod Indiána , hvězdy reality show Farmář hledá ženu Honzy Pokorného, který se přitom ženil teprve před měsícem , bude asi ve znamení praní hodně špinavého prádla na veřejnosti! Pokorný on-line deníku Super.cz sdělil, že za rozvodem jsou peníze. „Ukázalo se, že si na bohatou jen hraje. Žije v podstatě na dluh a vytlouká klín klínem. Vždyť ona nezaplatila ani šedesát tisíc Lejle Abbasové ze závodu na dřevěných ponících,“ tvrdí překvapivě Indián. Podle něj peníze vybrané na charitě manželka použila na něco jiného.
30.04.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (434 článků) , Jan Pokorný (127 článků)

Rolins o Homolovi: Nikdy na Lauru nic neplatil! V hlavě jí udělal zmatek!

 
Chystaná bitva o čtyřletou Lauru, dceru slavné zpěvačky Dary Rolins (39) a Matěje Homoly (39), bude nevídané praní špinavého prádla. Přestože Matěj bude usilovat o střídavou péči, Dara má v úmyslu ho kvůli drogovým excesům v nejhorším případě od výchovy dcery úplně odstřihnout. Jakým způsobem se Homola na výchově vůbec podílí? „Všechny náklady platím výlučně já,“ svěřila se Dara v rozhovoru pro Nový Čas.
02.10.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2240 článků) , Matěj Homola (325 článků)

Exmilenka Krytináře, která šla kvůli němu na potrat, se stala poprvé maminkou. Známe podrobnosti

 
Nebýt loňské kauzy s nahými fotkami Jiřího Krytináře a následného praní špinavého prádla mezi ním a jeho zhrzenou spolupracovnicí Olivií Žižkovou na veřejnosti, mladou dívku Janu, která našemu nejmenšímu herci svého času dělala nejen asistentku, ale i milenku a čekala s ním dítě, by dnes nejspíš nikdo neznal.
14.01.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Olivie Žižková (69 článků) , Jiří Krytinář (141 článků)

Hron (SLK): Nepřítel na obzoru, ztrestejte ho! Praní špinavého prádla

 
Kolegyně zastupitelka a bývalá primátorka Martina Rosenbergová tvrdě platí za to, že její dva kolegové zastupitelé Jan Korytář a Zuzana Tachovská pojali podezření, že v knize jízd nepravdivě vyplňovala služební a soukromé cesty. Jako uvědomělí občané, kolegyně nekolygyně, primátorka neprimátorka, splnili svoji občanskou povinnost a podali na ni trestní oznámení. Údajně prý jezdila soukromě studovat do Prahy a přitom jízdy vykázala jako služební. Ten, komu zaměstnavatel svěřil někdy služební auto i k soukromému užití a musel díky tomu v knize jízd pečlivě evidovat zvlášť služební a soukromé jízdy, ví, jakého odporného zločinu se primátorka dopustila.
15.06.2015 12:56 |

podobné články

Žádné praní špinavého prádla: Zpěvačka Gwen Stefani se dohodla na podmínkách rozvodu

 
Zpěvačka Gwen Stefani se po třinácti letech rozvádí s manželem Gavinem Rossdalem. Mezi americkými celebritami ale patří k raritám a dokazují, že jejich rozchod je skutečně přátelský. Na rozvodu se totiž dohodli jen dva měsíce poté, co o něj požádali. Taková Demi Moore a Ashton Kutcher se dohadovali o podmínkách rozvodu přes dva roky.
27.10.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (572 článků) , Ashton Kutcher (443 článků) , Gwen Stefani (121 článků) , Gavin Rossdale (25 článků)

První foto Petry Paroubkové po rozchodu: Předala dceru manželovi a ukázala ztrhanou tvář!

 
Tři týdny praní špinavého prádla na veřejnosti a tahanic o dceru Margaritu (7). To si prožili expremiér Jiří Paroubek (64) a jeho manželka Petra (43). Ta mu, jak dokládají fotografie Blesku, v sobotu konečně dala na víkend dítě. A poprvé se od odchodu ze společné domácnosti ukázala. V její tváři se zračily únava a ztrhanost…
06.03.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků) , Petra Paroubková (490 článků)

Bývalý hradní protokolář Forejt o zesnulé princezně Dianě: Zničila ji dětská naivita

 
Krásná princezna v pohádkovém manželství. To si o princezně Dianě (†36) z Walesu myslela veřejnost. Pak ale přišel ošklivý rozvod s princem Charlesem (68), praní špinavého prádla na veřejnosti a nakonec i její tragická smrt, od níž ve čtvrtek uplyne 20 let. Co jí, ještě než předčasně odešla, ovlivňovalo život a jaká byla v soukromí, Blesku popsal bývalý hradní protokolář a znalec historie evropských šlechtických rodů Jindřich Forejt (39).
31.08.2017 10:30 |

podobné články

Seďa (ČSSD): Zachraňme ČSSD aneb k čemu taková platforma

 
Nejsem příznivcem praní špinavého prádla na veřejnosti. Od toho jsou stranické orgány, kde by se to mělo řešit. Nejednota je slabou stránkou ČSSD od jejího vzniku.
07.01.2018 10:10 |

podobné články

Konečně jsem zase šťastný a spokojený, přiznal Václav Noid Bárta

 
Rok 2017 byl pro zpěváka Václava Noida Bártu (37) a jeho exmanželku Gabrielu (29) zlomový. Ale rozpad manželství i přes praní špinavého prádla v bulváru nakonec skončil relativně dobře. Hlavní důvodem byla jejich dcera Tereza (3). Zpěvák už má novou lásku, se kterou dokonce bydlí v jeho domě za Prahou.
26.06.2009 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (655 článků)

Trable Bočanové s omylem zveřejněným hanopisem: Přišla i o bankovní účty!

 
Mahulena Bočanová (50) se o víkendu zhroutila poté, co její šestnáctiletá dcera Márinka omylem na sociální síti zveřejnila nelichotivou korespondenci, kterou neměl nikdy nikdo vidět. Neopatrná manipulace s telefonem při hraní však měla následků více, než jen praní špinavého prádla exmanželů. Herečku dcera odřízla i od jejich účtů!
30.01.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (748 článků)

Vyhrožovala mu snad válečkem? Štika se zastal manželky a tvrdě se pustil do Radka Štěpánka!

 
Zvláštní praní špinavého prádla mezi Monikou Štikovou (45) a její dcerou Ornellou Koktovou (25), které se do sebe pustily v přímém přenosu, má pokračování! Monika vytahovala opravdu hodně věcí ze soukromí, například i to, že Ornella měla chodit s tenistou Radkem Štěpánkem (39). Ten to odmítl, svědek ale mluví proti němu!
09.05.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (849 článků) , Ornella Štiková (1046 článků)

Ornellu Koktovou nejdřív potopila vlastní matka a teď i sestra! Charlotte prozradila…

 
Díky reality show Štiky mají televizní diváci jedinečnou šanci nahlédnout, jak vypadá život v rodině Štikových. Při neustálých hádkách ovšem čas od času dojde i na praní »starého špinavého prádla«. Pořádný rozruch nastal, když Monika Štiková promluvila o mužích v Ornellině životě. Starší dcera se nařčení matky zuby nehty bránila, jenže teď ji potopila vlastní sestra.
28.05.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1046 článků)