Článek

Chtěl zabít exmanželku i své děti: Muži, který v Hodoníně střílel na auto, hrozí 18 let vězení

 
Žádné zastrašování, ale pokus o trojnásobnou vraždu! Muž, který v pátek v Hodoníně střílel na osobní auto své bývalé manželky, chtěl zabít nejen ji, ale také své dvě děti, které ve voze cestovaly s ní. Pořídil si na to dokonce speciální pušku!
25.05.2015 13:40 |

podobné články

Podobné články

V Hodoníně střílel muž na svou exmanželku: Skončil v cele!

 
Muž, který podle policie v pátek v Hodoníně střílel z pistole na osobní auto své bývalé manželky, sedící za volantem, je v policejní cele. Hlídky jej dopadly po honičce, která skončila dopravní nehodou. Nikdo nebyl zraněn. Policie nyní shromažďuje k případu důkazy a kriminalisté zřejmě do pondělí rozhodnou, zda zahájí stíhání muže.
23.05.2015 13:25 |

podobné články

Střílel po autě své bývalé ženy, uvnitř byly i děti: Od soudu dostal 16 let!

 
Krajský soud odsoudil na 16 let vězení muže, který loni v květnu v Hodoníně střílel na auto své bývalé manželky. Muž byl opilý, v autě seděly i děti střelce. Muž půjde do vězení zejména za pokus o vraždu. Přitížilo mu také, že zbraň nedržel legálně, nebo jeho zběsilá jízda autem.
25.04.2016 14:30 |

podobné články

Česká policie zatkla mezinárodně hledaného zločince, střílel v Hodoníně!

 
Česká policie zatkla mezinárodně hledaného zločince. Nebezpečný muž v Hodoníně střílel z ukradené zbraně. Tu neměl v ruce poprvé, stíhán je totiž kvůli vraždě.
13.02.2012 12:40 |

podobné články

V Hodoníně u Kunštátu vznikne památník romským obětem války

 
V Hodoníně u Kunštátu začaly v uplynulých dnech práce na vytvoření památníku, jenž bude věnován romským obětem druhé světové války. Přijde na 50 milionů korun a s jeho otevřením se počítá za dva roky. ČTK to řekl Pavel Štěpán z Národního pedagogického muzea Jana Amose Komenského. V Hodoníně bylo za války internováno 6500 Romů z Moravy. Většina zemřela později v koncentračních táborech.
09.06.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Štěpán (52 článků) , Pavel Štěpán (52 článků) , Jan Morava (64 článků)

Kauza Evy Michalákové a odebraných synů v Norsku pokračuje. Případ se vrací k soudu v Hodoníně

 
Okresní soud v Hodoníně se bude znovu zabývat kauzou Evy Michalákové a jejích synů, které jí a jejímu tehdejšímu manželovi odebraly již před šesti lety norské úřady. Píší o tom Lidové noviny. Okresnímu soudu v Hodoníně případ vrátil brněnský krajský soud.
09.12.2017 14:30 |

podobné články

Opilý muž střílel z balkónu!

 
Ve Valašském Meziříčí v noci na dnešek střílel silně opilý muž (64) z balkónu svého rodinného domu. Nejprve střílel zevnitř přes zavřené balkónové dveře, pak ale vyšel i ven a střílel do volného prostoru. V místě se zrovna nikdo nebyl, takže naštěstí nedošlo ke žádnému zranění.
03.08.2010 12:30 |

podobné články

Střílel na ulici po lidech! Hrozí mu jen 2 roky vězení!

 
Jen dva roky vězení hrozí mladíkovi, který ve středu v podvečer střílel v pražských Nuslích. S pistolí si došel nejprve pro pizzu, pak s ní ohrožoval několik lidí na ulici a nakonec vystřelil po cizím muži.
14.08.2014 12:20 |

podobné články

Rychtář měl údajně ohrožovat svou exmanželku: Máme exkluzivní vyjádření svědka!

 
Vdovec po "Ivetě Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (†48) "Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) měl podle serveru Super.cz obtěžovat "svou exmanželku Darinu":http://www.extra.cz/rychtar-udajne-vyhrozoval-sve-exmanzelce-v-den-smrti-ivety-48-ji-chtel-zabit v jejím domě v Říčanech a násilím se snažit dostat do jejího pokoje. Vyděšená Darina pak prý šla vše nahlásit na policii.
24.07.2014 19:05 |

podobné články

Školák z Plzně střílel na autobus plný lidí: Policie ho obvinila, hrozí mu 4 roky. Otci až 8 let

 
Policie obvinila patnáctiletého chlapce, jenž střílel v úterý večer v Plzni na autobus plný lidí. Obvinění si převzal i jeho pětatřicetiletý otec. Muži hrozí za obecné ohrožení a nedovolené ozbrojování tři roky až osm let vězení, jeho mladistvému synovi poloviční trest.
10.07.2015 11:25 |

podobné články

GALERIE: Lupič střílel v herně v Hodoníně! Je na útěku

 
Střelbou vyvrcholilo loupežné přepadení herny v Hodoníně. Maskovaný lupič naštěstí nikoho nezranil ani nezabil. Utekl s lupem a pátrá po něm policie.
10.12.2014 14:25 |

podobné články

V Hodoníně srazilo auto na přechodu matku s dítětem, dítě skončilo v nemocnici

 
K tragické nehodě došlo v pátek okolo třetí hodiny odpoledne v Hodoníně. Matku s dítětem na přechodu srazilo auto.
10.11.2017 18:15 |

podobné články

Soud poslal na šest let do vězení majitele sběrny, který střílel po zlodějích

 
Vrchní soud v Olomouci v úterý poslal Karla Baštu (53) na šest let do vězení. Ten jako majitel sběrny na Brněnsku střílel na auto se zloději šrotu a dva zranil.
12.10.2010 13:40 |

podobné články

Neznámý hacker vydíral knihovnu v Hodoníně: Zablokoval ji a chtěl 100 tisíc

 
Přibližně dva týdny si nemohli čtenáři v Hodoníně půjčit žádnou knihu. Dosud neznámý hacker totiž zaviroval systém městské knihovny natolik, že byl naprosto nepoužitelný. Po knihovně chtěl za odblokování 100 tisíc korun! Jak navíc vyšlo najevo, před rokem řešil stejný problém i tamní dům kultury.
27.11.2017 15:30 |

podobné články

V Hodoníně dnes pokračuje proces s poslancem Chaloupkou

 
V Hodoníně bude dnes pokračovat proces s poslancem Otto Chaloupkou (VV), jemuž hrozí až osm let za korupci. Spis uvádí, že svého někdejšího asistenta Vratislava Vařejku nutil, aby mu dával dvě třetiny platu. Chaloupka tvrdí, že si Vařejka vše vymyslel, aby se mu pomstil za propuštění. Vařejka trvá na své verzi; byl prý nucen odvádět poslanci část mzdy, aby mohl dělat asistenta. Kdy padne verdikt, se neví.
19.02.2013 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Otto Chaloupka (169 článků)

„Zemanova jedenáctka“ hodovala v Hodoníně: Pochutnala si na slivovici i ovaru

 
Osm let starou meruňkovicí si v sobotu v Hodoníně připil na přivítanou prezident Miloš Zeman s kamarády ze svého bývalého kabinetu. Na Slováckém statku se jich sešlo přesně jedenáct, stejně jako Klapzubáků. Muži, kteří vládli republice v letech 1998 až 2002, si libovali na svém tradičním zimním výjezdním zasedání.
28.01.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20468 článků)

Zloděj v Sokolově střílel na ochranku, chtěl ukrást čokoládový krém

 
Tři roky vězení 37letému muži, který střílel z plynové pistole v jednom ze sokolovských supermarketů. Zbraň vytáhl na ochranku, která měla podezření, že kradl a chtěla ho zadržet.
11.06.2013 13:20 |

podobné články

Rozzuřený muž střílel na servis ve kterém mu opravovali auto!

 
Policie v Ostravě obvinila z výtržnictví dvaačtyřicetiletého muže, který opilý střílel na ostravský autoservis. Hrozí mu až dvouleté vězení, informovala v pondělí policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
07.11.2011 10:30 |

podobné články

Opilec střílel na dvorku z pistole z války, vyhrožoval sebevraždou

 
Až dvouleté vězení hrozí devětačtyřicetiletému muži, který v noci na pondělí střílel na dvoře domu v Uherském Hradišti do vzduchu nelegálně drženou zbraní z druhé světové války. Agentuře Mediafax to uvedl policejní mluvčí Aleš Mergental.
05.12.2011 15:25 |

podobné články

Mladíci si vyhlédli snadnou kořist: Opilce zbili a okradli! Plnoletému násilníkovi hrozí 10 let vězení

 
Rozseklý ret, zhmožděné ruce i nohy a bolavý hrudník. Tak vypadal po útoku dvou mladíků podnapilý muž, který se potácel před měsícem v Hodoníně. Lupiči přitom obrali svou oběť o věci za sedm tisíc korun. Agresory nyní policie chytila a  jednomu z nich (18) hrozí vězení na 10 let, jeho komplici polovina, je totiž nezletilý.
04.12.2017 10:45 |

podobné články