Článek

Chtěl mne překvapit! Povedlo se to až moc…

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
29.10.2015 12:05 |

podobné články

Podobné články

Chtěl překvapit manželku, ona se ho lekla a zastřelila ho!

 
Žena si manžela spletla se zlodějem a zastřelila ho v jejich vlastním domě. Muž ji chtěl podle všeho romanticky překvapit. Byl to omyl, který si žena bude vyčítat do konce života.
11.01.2015 10:11 |

podobné články

Romantik chtěl požádat svou milou o ruku: Zbořil při tom dům!

 
Tohle se opravdu povedlo! Mladý Nizozemec chtěl svou milou překvapit takovou žádostí o ruku, kterou nebude moci odmítnout. Svůj pokus ale vůbec nedomyslel a zbořil při něm střechu sousedního domu. Ze dvou dalších pak museli obyvatele evakuovat.
14.12.2014 13:00 |

podobné články

Těžko uvěřitelná tragédie: Mladík chtěl překvapit svou přítelkyni zásnubami, zabili ho po cestě

 
Měla to být dlouhá cesta za štěstím, nakonec to skončilo tak tragicky, jak si nikdo nedovede představit. Kevin Adorno (28) a jeho přítelkyně Elyse Fuggetta měli mezi sebou zrovna v ten čas rozdíl několika stovek kilometrů, on byl v Marylandu a ona v Miami, proto se Kevin rozhodl udělat další životní krok a svou holku překvapit.
11.09.2014 07:55 |

podobné články

VIDEO: Vězeň utekl z cely velmi netradičním způsobem. Jak se mu to povedlo?

 
Vězeň Rustam Shahrudinov (25) z Dagestánu se pokusil o opravdu velmi bizarní útěk. Tak moc chtěl na svobodu, že neváhal a využil krátké nepozornosti dozorců. Rozhodl se, že se z cely protáhne okénkem, kterým dostává jídlo. A povedlo se!
21.06.2016 23:20 |

podobné články

Originální způsoby, jak překvapit partnera nebo partnerku

 
Zážitkové agentury se předhánějí v těch nejoriginálnějších tipech, jak překvapit svého partnera či partnerku. Některými z nich se můžete...
03.05.2010 13:25 |

podobné články

Habera a Banášová: i zkušení porotci umějí překvapit

 
Mohlo by se zdát, že slovenská část poroty Talentmanie nemá čím překvapit. Je to opravdu tak?
26.08.2010 14:55 |

podobné články

Jak překvapit přítele na Valentýna?

 
Svátek zamilovaných se blíží a vy stále nevíte, čím svého milého překvapit? Přečtěte si naše tipy a inspirujte se!
07.02.2013 14:10 |

podobné články

Politolog napjatě očekává další vývoj kolem vlády. Překvapit prý může Zeman

 
Politolog Stanislav Balík v komentáři pro sobotní MF Dnes zdůrazňuje, že prezident Miloš Zeman může ještě překvapit nějakým netradičním zásahem do aktuální vládní krize. Řeší totiž zřejmě rébus, jak oddálit silnou vládu levice, proti které by se nemohl tak jasně zviditelňovat. Na druhé straně jeho voliči očekávají, že pravicovou vládu „popraví“.
22.06.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20436 článků)

Strachová před slalomem: Nejsem favoritka, ale chci překvapit

 
Šárka Strachová bude obhajovat bronzovou medaili z Vancouveru, za favoritku pátečního olympijského slalomu se však nepovažuje. Bude ale bojovat a věří, že by mohla ze zadních pozic překvapit.
20.02.2014 15:55 |

podobné články

Slavomanka Eva F.: Bulváru tvrdila, že je druhá Agáta, a za článek nabízela nechutnou story o silikonech! Tohle nepochopíte!

 
"Podivínská finalistka VyVolených 4":http://www.extra.cz/zoufalka-eva-f-se-zrejme-narodila-v-prisnakove-huste-fotky-plne-bradavek-a-desu "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (24) dokáže překvapit i tehdy, když už si myslíme, že nás tato mimozemská bytost, žijící "ve své vlastní vysněné realitě":http://www.extra.cz/slavomanka-eva-z-vyvolenych-jako-escort-to-musi-byt-podvrh-vzdyt-jako-slapka-vubec-nevypada, překvapit nemůže.
29.05.2014 08:30 |

podobné články

Pro výjimečné ženy: Objevte revoluční produkty, které změní váš pohled na spodní prádlo!

 
Ptáte se: „Co by mě asi tak mohlo překvapit?“ Myslíte si, že jste už všechny podprsenky vyzkoušela, ve střizích se vyznáte a víte, co vám sluší. My vás ale přesto zkusíme překvapit něčím, co jste zaručeně ještě nevyzkoušela. Podívejte se!
20.10.2014 13:05 |

podobné články

Chorvati nás mají za trosky: Dokážeme je překvapit a udělat krok k postupu?

 
Prý z nás už nejde strach a respekt. Takto vidí český fotbalový výběr dnešní soupeř z Chorvatska. Dokážeme je překvapit a zaskočit? Budou ještě litovat svých slov?
17.06.2016 13:25 |

podobné články

Chorvati nás mají za chudáky: Dokážeme je překvapit a udělat krok k postupu?

 
Prý z nás už nejde strach a respekt. Takto vidí český fotbalový výběr dnešní soupeř z Chorvatska. Dokážeme je překvapit a zaskočit? Budou ještě litovat svých slov?
17.06.2016 14:10 |

podobné články

Cyklista v protisměru v jednosměrce? „Může se to stát,“ varuje odborník

 
Jaro vrací do ulic Prahy cyklisty. Společně s těmito během zimy nevídanými účastníky dopravního provozu je potřeba počítat s novými situacemi, které mohou během cestování metropolí nastat. Existují místa, kde řidiče může jezdec na kole překvapit jízdou v jednosměrce v protisměru. Jinde zase mohou překvapit chodce na místě, kde by je nečekali. Jaké nástrahy cyklistika v Praze ukrývá?
20.03.2017 08:40 |

podobné články

Hamáček (ČSSD): Lehké kulomety pro vojenskou policii?

 
Zajímalo by mne, na co vojenská policie potřebuje špičkové lehké kulomety. Zajímalo by mne, od kdy je potřebuje. A také by mne zajímalo, kdo o tom, že je potřebuje, rozhodl.
25.05.2011 08:20 |

podobné články

Klaus: Souboj o veřejný prostor nekončí

 
Minulý týden jsem si v jednom z našich hlavních deníků přečetl článek mně neznámé mladé novinářky o papeži Františkovi. K napsání těchto poznámek by mne nepřinutil samotný obsah článku, ale zaujala mne fotografie autorky, na které má na sobě tričko s neobvyklým nápisem „Dobýváme veřejný prostor“.
05.04.2013 13:25 |

podobné články

Tomu neuvěříte: Mrcha ze Svateb v Benátkách chce na vlastní svatbě ukázat dokonalé tělo pouze v plavkách

 
Po delší pauze může herečka Alice Bendová  (40) slavit návrat na obrazovku, kde ji vídáme dvakrát týdně jako potvoru Lolu v seriálu Svatby v Benátkách. "Prakticky každý řekne, že jsem zase mrcha a v téhle poloze mne znají. Nijak zvláště mne tedy nevychvalují, ale těší mne, že mi chválí aspoň to, jak jsem v seriálu učesaná, oblečená a nalíčená," svěřila Super.cz Alice.
15.09.2014 09:55 |

podobné články

Ministr Babiš: Drby jsou občas the Best

 
Erika Besta jsem ještě do nedávné doby vnímal jako poměrně seriózního žurnalistu, který má přehled o českém byznysu. Vím, že je v módě útočit proti mne, občas se i stádností české žurnalistiky docela dobře bavím. Mrzí mne ale, že se do houfu českých novinářů právě pan Best přidal. Také mne mrzí, že jeho příspěvky poskládané z klepů přestávají dávat jakýkoli smysl.
04.10.2014 16:10 |

podobné články

Ruské tajné služby tu řádí, nepochybuje Jiří Pospíšil: Všímejte si, kolik politiků chválí vše ruské. A pak nám pověděl, jak je to s jeho prezidentskou kandidaturou

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Rusko nás nebere za partnera, ale jako někoho, kdo patří do jejího „blízkého zahraničí,“ kde by měl být podle jejich názoru ruský vliv klíčový.“ Potvrzuje to podle europoslance Jiřího Pospíšila zpráva BIS. Zároveň v půlnočním rozhovoru pro ParlamentniListy.cz zhodnotil: „Ptáte-li se, zda se mne už pokoušel nějaký ruský agent ovlivnit? Tak zatím ne. Asi vědí, že jim u mne pšenka nepokvete.“ Spekulace o tom, že by mohl být vyvoleným, kterého hledá Kroměřížské výzva jako kandidáta do prezidentských voleb, zcela nevyloučil. Potvrdil, že stále o účasti v boji o Hrad uvažuje. „Lidé mne vyzývají, abych kandidoval. Já to zvažuji,“ říká Pospíšil.
04.09.2016 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1829 článků) , Jiří Pospíšil (1829 článků)