Článek

Choďte z práce domů dříve!

 
Taky máte pocit, že poslední dobou trávíte svůj život jen v práci? Odcházíte brzy ráno a vracíte se až večer a stejně vám připadá, že v práci nestíháte? O soukromém životě a času na své koníčky ani nemluvě. Nyní vám dáme pár rad, jak tento únavný kolotoč změnit.
26.08.2016 11:05 |

podobné články

Podobné články

Choďte do práce a hubněte! Začněte v pondělí a o víkendu již můžete sklízet obdiv okolí

 
Bůh potřeboval na stvoření světa celý týden, vy můžete štíhlejší postavu vytvarovat již za pět dní! Zhubnout opravdu můžete již během délky pracovního týdne. Se začátkem v pondělí tak opravdu ztrácíte na váze, zatímco chodíte do práce a o víkendu již nejen vy, ale hlavně okolí pozoruje rozdíl. No nezní to skvěle? A to máme v rukávu ještě jedno malé překvapení. Pro optimální výsledek je možné také kompletně vynechat chození do práce, pokud vám to šéf či svědomí dovolí, hubnutí to ve výsledku nijak neovlivní. Vše, co potřebujete, totiž obsahuje 5denní bílkovinová ketonová dieta EXPRESS DIET, která funguje na principu ketózy, tedy rychlém spalování tuků bez pocitu hladu.
08.06.2014 09:05 |

podobné články

Choďte na pohovory se sáčkem na hlavě, řekli ženě na úřadu práce

 
Mladá žena s 30 tetováními a zhruba 20 piercingy na těle se dostavila na britský úřad práce, kde jí měl úředník poradit, o jaké typy zaměstnání by se měla zkusit ucházet. Místo konstruktivních rad se však dočkala urážek. Pracovník úřadu jí doporučil, aby zkusila při pohovorech stát za zdí, či ještě lépe, aby si dala papírový sáček přes hlavu.
24.09.2010 12:25 |

podobné články

Je tisíce důvodů, proč jezdit Do práce na kole. Zkuste to taky

 
7 280 soutěžících, 25 měst a 1,5 milionu ujetých kilometrů - znáte nějakou jinou celorepublikovou soutěž, která se může pochlubit podobnými čísly? Utvořte 2- až 5členný tým, dofoukněte své dvě duše a každé ráno celý květen jezděte se svými kolegy do práce na kole (choďte nebo běhejte). Důvod, proč se zapojit, si najde každý.
18.03.2016 14:35 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Nepoznáváte muže, který se s komplicem vloupal do domu v Motole?

 
Kriminalisté čtvrtého oddělení druhého policejního obvodu pátrají od 13. srpna po dvou mužích, kteří se vloupali do rodinného domu v pražském Motole. Krátce po čtvrté hodině ranní slyšeli obyvatelé domu hluk v garáži. Nejprve se domnívali, že jejich syn odchází dříve do práce, ale po chvilce jim to nedalo a šli se podívat, co se děje. Uvnitř domu pak objevili spoustu stop a rozházené věci. Majitel domu poté vyběhl do garáže, odkud se ozýval hluk. Uvnitř spatřil dva muže, kteří do jeho a manželčina vozu nakládali ukradené věci. Okamžitě na ně zakřičel: „ Co tu děláte, vypadněte!!“ Jeden z pachatelů vzal kolo, které měl v ruce, nasedl na něj a odjel. Druhý stihl vzít tašku s hokejovou výstrojí a z garáže utekl.
30.09.2014 17:20 |

podobné články

FOTO "Jste zloděj. Choďte kanálama!" Podívejte se, jak se prali Babiš a Kalousek

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) označil místopředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska při dnešních interpelacích ve Sněmovně za lháře, tuneláře, zloděje a symbol korupce. Reagoval tak na jeho interpelace ohledně partnerství státních a polostátních firem ČEPRO a ČEZ a mediálního domu MAFRA, který Babiš vlastní. Bývalý ministr financí Kalousek má Babišova slova za hysterický projev zoufalství. Babiš podle něho tuneluje státní podniky ve prospěch svého soukromého byznysu.
09.04.2015 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8323 článků) , Miroslav Kalousek (5963 článků)

50 důvodů, proč vy, malí smradi, můžete být rádi, že sedíte ve škole!

 
Skončily vám prázdniny. Zase ucpete dopravu, budete postávat s vajglem u pusy na různých místech. Budete sedět v parku na lavičkách a shánět trávu a pouštět si příšernosti v telefonu, nejlépe česko-slovenský rap a nejlépe nahlas. Budete hluční a odporní. Ti lepší z vás nemají moc přátel, tak půjdou po škole rovnou domů. Tady máte 50 důvodů, proč je chození do školy výhoda, takže do ní laskavě choďte!
02.09.2015 17:51 |

podobné články

Piráti: Internet usvědčil ministra Chovance - opsal úvod své bakalářské práce

 
Úvod bakalářské práce ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) z roku 2009 je okopírován ze studentské seminární práce publikované o šest let dříve na Internetu. Další pikantností jeho bakalářské práce na Plzeňských právech je, že podle dat uvedených v dokumentu byla odevzdána dříve, než byla zadána.
04.10.2016 13:10 |

podobné články

Ministerstvo je proti bourání domu, nemůže ale o něm rozhodnout

 
Ministerstvo kultury (MK) poprvé vystoupilo proti demolici domu na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice. V rámci odvolacího řízení proti rozhodnutí magistrátních památkářů z roku 2010, které odstranění domu umožňovalo, ministerstvo vydalo 2. února závazné stanovisko, podle nějž je demolice domu z pohledu památkové péče nepřípustná, uvedla Česká televize. Proti bourání domu od počátku vystupoval Národní památkový ústav, zatímco ministerstvo je dříve svými rozhodnutími umožňovalo.
10.02.2015 15:25 |

podobné články

Pozorujte, budete úspěšnější svůdníci!

 
Choďte aspoň týden nebo dva například na oběd někam, kde můžete pozorovat lidi. Nechte si nějaký čas na to, abyste sledovali, jak se při vzájemném kontaktu chovají.
23.05.2009 05:20 |

podobné články

Chcete krásnou postavu? Choďte pravidelně plavat

 
Snad každá žena část svého života zasvětí hledání svého vlastního zaručeného receptu na krásnou postavu, kterou si muži žádají a kterou tolik obdivují. I když je možné vyzkoušet celou řadu diet, formování figury se neobejde ...
11.08.2009 00:05 |

podobné články

Veronika Nová všem ženám: choďte na prohlídky včas

 
Herečka je už podruhé ambasadorkou akce proti rakovině čípku.
25.01.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (237 článků)

Rakovina čípku: před HPV viry kondom neochrání

 
Řešením je očkování a věrnost. Jenže nositelem HPV virů, které rakovinu způsobují, je až 80 procent sexuálně aktivní populace. Proto choďte na preventivní prohlídky.
26.01.2010 00:55 |

podobné články

Choďte denně. Zvětšíte si tak mozek a nebudete dementní

 
Krátká procházka jednou denně - to je nový recept britských lékařů, který brání vzniku stařecké demence a dokonce přispívá ke zvětšení mozku.
02.02.2011 00:35 |

podobné články

Pozor na hubnoucí! Dietáři jsou agresivní lidé

 
Kolem dietářů raději choďte po špičkách!
23.03.2011 09:10 |

podobné články

Taxikáři zbili klienta! Choďte radši pěšky...

 
Chybějících 40 korun – to spustilo lavinu událostí, které vyústily obviněním taxikáře a taxikářky z loupeže. Hrozil jim až desetiletý trest.
28.05.2011 12:15 |

podobné články

To bude hit léta! Nakreslete si ňadra a choďte jak nahé

 
Krásné dívky se představily na přehlídce Jany Berg
16.06.2011 11:15 |

podobné články

Změnou banky ušetříte i tisíce za rok! Pro peníze choďte jen do vlastní

 
Vadí vám, že bance svěřujete svoje peníze, a ještě za to draze platíte? Porovnejte nabídky konkurence a vyberte si levnější účet. Taky se vyvarujte vybírání hotovosti u bankomatů jiných bank, než je ta vaše. Už jeden výběr vás zbytečně připraví o desítky korun.
07.01.2012 07:25 |

podobné články

Exministryně: Přibývá sebevražd. Vládní poslankyně: Choďte k psychiatrovi

 
Mám strach, aby v současné neklidné atmosféře neuniklo náležité pozornosti možné předložení zákona o skutečné přímé eutanázii, varuje poslankyně Milada Emmerová (ČSSD). Vládní reformy pak prý podle ní postihují ty nejzranitelnější a počet sebevražd po 50 letech věku stoupá. S tímto ale zásadně nesouhlasí poslankyně Patricie Kotalíková (TOP09). Podle ní je chyba v nedostatku prevence a odborníků z oboru psychologie a psychiatrie.
20.04.2012 19:52 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (77 článků) , Patricie Kotalíková (2 články)

Chcete být in? Choďte na kávu do Starbucks

 
Starbucks – celosvětový americký řetězec je čím dál víc populární. Kdo neokusil, jako by nebyl. Co činí tuto kávu tak výjimečnou?
13.05.2012 14:45 |

podobné články