Článek

Chlupáč a robůtek poprvé a zároveň znovu v akci: Recenze Ratchet & Clank

 
Představovat majitelům PlayStation konzolí duo Ratchet & Clank není třeba. Jde o ikonické hrdiny, kteří se objevují pravidelně v obsáhlé sáze, která čítá vždy o jeden díl více, než si pamatujete. A teď se konečně tahle dvojka probojovala i na PlayStation 4. Jde o díl, který je remakem prvního dílu a restartem série zároveň. Odkazuje na nadcházející film a zároveň přináší kompletně překopanou hru.
21.06.2016 19:10 |

podobné články

Podobné články

Ratchet

 
(Recenze) Známá dvojka Ratchet & Clank se vrací na PlayStation 3 v nové hopsačce, která je však jiná, než všechny předchozí. Jde totiž o izometrickou hru, která je navíc zaměřena na multiplayer. Ratchet & Clank: All 4 One si tak mohou zahrát až čtyři malí, odrostlejší i dospělí hráči najednou!
24.10.2011 00:15 |

podobné články

Ratchet & Clank: Nexus je hopsačka, která pobaví hratelností i humorem!

 
Ratchet & Clank, ušatý mimozemšťan a sympatický robůtek, se vrací v novém dobrodružství, ve kterém se snaží zachránit celou galaxii před netvory z cizí dimenze. Společně s populární dvojkou se vrátila i skvělá hopsačková hratelnost, nápaditý zbrojní arzenál, technické pomůcky i osobitý humor.
08.12.2013 08:40 |

podobné články

Ratchet s Clankem nedávají nudě žádnou šanci

 
Na PlayStation 3 konečně dorazila akce Ratchet & Clank Future: A Crack in Time a nudit se rozhodně nebudete.
10.11.2009 01:45 |

podobné články

Ratchet & Clank zaútočí s plnou silou a ve stylu tower defense

 
Po opancéřovaných chodících slepicích musí následovat něco barevnějšího, co vás rozveselí. A pokud jste někdy měli v prackách PlayStation 2 či 3, tak pravděpodobně víte, že jestli má někdo na rozveselování recept, je to Ratchet s Clankem. V jejich chystaném novém dobrodružství s podtitulem Full Frontal Assault vás krom third-person akce čeká novinka, která se...
16.12.2010 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9267 článků)

Nové dobrodružství Ratcheta a Clanka

 
Insomniac Games na Gamescomu představili novinku Ratchet & Clank: All 4 One s kooperativním multiplayerem!
18.08.2010 18:05 |

podobné články

18 minut záběrů z co-op akce Fuse od tvůrců Resistance

 
Pokud máte volnou čtvrthodinku a pár minutek k tomu, potažmo vás zaujala nedávno znovupředstavená kooperativní akce Fuse (dříve Overstrike) od Insomniac Games (série Resistance, Ratchet & Clank) tak pro vás na Joystiqu mají osmnáctiminutové video s komentářem šéfa studia Insomniac Teda Price. Nemusím snad zdůrazňovat, že celé video je jeden velký spoiler, protože...
23.12.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (886 článků)

Tvůrci Resistance oznámili novou hru pro Facebook

 
Na Facebooku to žije. Kvůli tomu tam ale vývojáři nejsou. Čím dál tím víc tvůrců tradičních konzolových a PC her jde na Facebook. Hlavně kvůli tomu, že to tam sype. A náklady na vývoj jsou neporovnatelně nižší. Svůj záměr zaútočit na Facebook prozradili loni i Insomniac Games, tvůrci série Resistance a Ratchet & Clank. A dnes představili svoje střelivo. Jmenuje...
11.05.2012 18:55 |

podobné články

Rozkošné štěňátko labradora má divoký sen! Tento chlupáč vás dostane do kolen

 
Viděli jste někdy něco roztomilejšího než spící štěně, které prožívá zrovna nějaký divoký sen? Tento malý chlupáč "vás dostane do kolen!":http://www.extra.cz/zmrzacena-civava-bez-prednich-tlapek-dostala-novou-nadeji-na-zivot-diky-proteze-z-hracky
22.11.2014 07:31 |

podobné články

Chudák slepý chlupáč: Kopali do něj a týrali ho hlady! Chcete ho?

 
Mladý stařík. Teprve dvouletý chlupáč vypadá jako by prožil několik životů. Je slepý, vyhublý a samá blecha.
25.09.2015 05:10 |

podobné články

Chlupáč Vladimír je miláčkem internetu! Kocour cestuje se svými páníčky po USA

 
Vladimír má život, který mu nejeden člověk může závidět. Už 10 měsíců jezdí po amerických národních parcích a kochá se dechberoucí přírodou. Na tom by nebylo nic divného, kdyby Vladimír nebyl obyčejný čtyřnohý chlupáč!
07.06.2017 18:55 |

podobné články

R2-D2 z Hvězdných válek je nejlepší přítel pařana

 
Věděli jste, že známý robůtek v sobě ukrývá osm herních konzolí?
26.09.2009 09:40 |

podobné články

Šikovný robůtek starající se o bezpečnost

 
Můžete ho ovládat odkudkoli a sledovat, co se děje doma.
03.01.2011 13:05 |

podobné články

Litoměřice: Basketbalistkám starosta poděkoval za reprezentaci města

 
Deseti až třináctileté hráčky basketbalu přijal včera na radnici starosta Ladislav Chlupáč. Novopečeným vítězkám oblastního přeboru starších minižákyň poděkoval za vzornou reprezentaci. Zároveň zavzpomínal na dobu, kdy i on hrával basketbal.
06.05.2011 06:45 |

podobné články

To je boží: Tvůrci po 32 letech znovu natočili znělku k Nekonečnému příběhu! Jak vypadá klučík Atrej dnes?

 
Bílý chlupáč Falco a na jeho zádech opět Noah Hathaway jako hrdina Atrej z Nekonečného příběhu. Akorát tentokrát místo kluka uvidíte dospělého muže. Herec se od dob natáčení hodně změnil, ale to tvůrcům nezabránilo, aby celou úvodní znělku natočili ještě jednou. Jak to probíhalo?
20.04.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Noah Hathaway (4 články)

VIDEO: Jerry si pochutnal na dortu! Filmový chlupáč slavil narozeniny

 
Medvěd Jerry, který je hvězdou reklam a filmů, oslavil se svým chovatelem narozeniny.
11.01.2011 23:45 |

podobné články

Litoměřice: Starosta poděkoval mladým basketbalistům za vzornou reprezentaci

 
Starším minižákům Slavoje Litoměřice poděkoval dnes na radnici za jejich dosažené sportovní výkony starosta Ladislav Chlupáč.
24.03.2011 16:20 |

podobné články

Příčinou smrti ledního medvěda Knuta byla virová infekce, napadla mu mozek

 
Vedení berlínské zoo, kde byl Knut hlavní hvězdou, na základě výsledků pitvy oznámilo, že lední medvěd podlehl virové infekci. Čtyřletý chlupáč, který po narození okouzlil celé Německo a získal si tisíce fanoušků i v zahraničí, uhynul nečekaně 19. března ve svém výběhu. Jeho smrt následně vyvolala mnoho spekulací.
01.04.2011 14:40 |

podobné články

Litoměřice: Biskup se setkal se starosty měst a obcí

 
Litoměřický biskup Mons. Jan Baxant se v úterý 17. května setkal ve své rezidenci se starosty měst a obcí, které se nacházejí na území litoměřické diecéze, aby jim poděkoval za spolupráci mezi místní samosprávou a církví. Pozvání přijalo 45 představitelů měst a obcí. Nechyběl ani starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč.
19.05.2011 09:15 |

podobné články

Litoměřičtí demonstrovali proti spalování kalů

 
Zhruba 500 lidí dnes protestovalo v Litoměřicích proti spalování ropných kalů z Ostravska, které mají být příštích šest let likvidovány v nedaleké cementárně Lafarge. Protestující podpořil i starosta města Ladislav Chlupáč (ODS), podle nějž je absurdní, když se podobné materiály pálí uprostřed oblasti zvané jako Zahrada Čech. Víc než samotná likvidace kalů vadí lidem přístup úřadů, který je prý netransparentní. Asi 100 až 150 lidí proti spalování kalů demonstrovalo i v pátek v Teplicích.
12.11.2011 19:20 |

podobné články