Článek

Chlubí se cizím peřím. Nejkrásnější moderátorka Novy ale nakonec prozradila svou tajnou ženskou zbraň

 
Hustá hříva blond vlasů k Petře Svobodě už neodmyslitelně patří. Málokdo ale ví, že se půvabná moderátorka ve skutečnosti chlubí cizím peřím.
17.11.2015 17:20 |

podobné články

Podobné články

Exadvokát ČSSD: Altner se chlubí cizím peřím. Spor o Lidový dům nevyhrál on

 
Zaplatit, nebo nezaplatit 337 milionů korun. Otázka, která trápí už více než 14 dní nejsilnější levicovou stranu v Česku. ČSSD se rozhodla bránit a bývalému advokátovi Zdeňku Altnerovi zatím nic nezaplatí. Altner tvrdí, že v minulosti zastupoval sociální demokracii ve sporu o Lidový dům. Podle svého předchůdce se ale „chlubí cizím peřím“ – vystupuje tak, jako by měl hlavní zásluhu ve sporu o Lidový dům. Podstatnou část tehdejšího sporu ale vyhrál jiný právník – advokát Pavel Blanický, který pro Blesk.cz popsal, co se před dvaceti lety odehrálo.
19.04.2016 05:40 |

podobné články

Nejkrásnější hasičky se svlékly, zakryly se jen pěnou a peřím

 
Čtyři nejkrásnější české hasičky odhalily půvab. Pro nový kalendář soutěže Miss Hasička se nebály svléknout a ukázaly, že by i v jiných soutěžích krásy mohly uspět hodně vysoko. Před objektivem fotografa Jana Tůmy se objevil i Hasič roku Tomáš Petreček. Další články k tématu: Hasiči znají své nejkrásnější kolegy, bodovala Slovenka a Čech Hasiči poznali nejkrásnější kolegy, vítězství sebrala Češkám Slovenka Fotky, které potěší: nejkrásnější hasičky a hasiči se svlékli ve vodě
27.11.2013 00:37 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (189 článků)

Leoš Mareš: Vozí patnáctku v cizím ferrari!

 
Leoš Mareš (33) se chlubí cizím peřím. Předvádí se ve ferrari, které mu nepatří!
22.09.2009 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků)

Chlubí se Verešová cizím peřím, ehm zadkem?

 
Uf! Tak tohle jí opravdu nevyšlo. Andrea Verešová (36) se na sociálních sítích chlubí rajcovní fotkou, která ale není její! Navíc je »vypůjčená« z pornostránek!
01.02.2017 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1170 článků)

Beznoska (ODS): ČSSD se chlubí cizím peřím

 
Současná vláda ještě ani nesestavila žádný svůj rozpočet a již se chlubí hospodářským oživením.
08.08.2014 16:30 |

podobné články

Nestydatá EU se chlubí cizím peřím, zuří britský server

 
Server britského deníku Daily Express upozornil na skandál. Evropská unie prý sportovně vymazala Velkou Británii z mapy světa a ještě se chlubí, že je vůbec nejlepší na světě.
21.08.2016 09:55 |

podobné články

Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas

 
Televize Nova a slovenská Markíza budou na jaře hledat nejkrásnější Hlas Česko Slovenska. Po spekulacích, kdo se zhostí rolí koučů, je definitivně rozhodnuto. Zpěvákům se zlatem v hrdle budou pomáhat Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins a rapper Rytmus. Další články k tématu: Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Do poroty Hlasu Česko Slovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas Česko Slovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina RECENZE: Rytmusovy schody nevedou do nebe, ale do slepé ulice
28.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků) , Michal David (1291 článků) , Josef Vojtek (573 článků)

Nejkrásnější nohy ze všech zpěvaček má Tereza Kerndlová

 
Pětadvacetiletá Tereza Kerndlová se stala "českou Jennifer Lopezovou". Zpěvačka získala titul Nejkrásnější nohy 2012 v tradiční volbě značky, jejíž tváří je právě latino kráska. Kerndlová prozradila, že o své nohy pečuje a je přesvědčena, že by to měla dělat každá žena. Další články k tématu: Sokolová má nejkrásnější nohy a je volná, rozešla se s přítelem Nejkrásnější nohy má čerstvě zamilovaná Libuše Vojtková VIDEO: Kristelová vyhrála soutěž o nejkrásnější nohy, Faltýnová výsledky zpochybnila Hledají se nejkrásnější nohy České republiky!
06.06.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků) , Libuše Vojtková (29 článků)

Doktor Macek: Bendl se vychloubal, jak zastavil povodeň. A pak se ukázalo...

 
Glosátor Miroslav Macek se ještě jednou vrátil k povodním, které zaplavily naší zemi. Pobavilo jej prý zejména vystoupení ministra zemědělství Petra Bendla, který se vychloubal, jak ze své úřední moci nařídil snížit odpouštění Vltavské kaskády a nakonec se ukázalo, že se chlubí cizím peřím.
05.06.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bendl (499 článků)

Lucie Bílá pokřtila nový singl a videoklip k filmu V peřině. Peřím

 
Křtít se nemusí jen šampaňským. Lucie Bílá pokřtila svou novou píseň a videoklip Já svý pády znám peřím. Píseň je součástí nového 3D muzikálu V peřině.
01.03.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků)

Mareš (37) touží po novém fáru. Aha! radí: Jdi dělat poldu do Dubaje, tam je mají jako služebáky!

 
Chlubí se cizím peřím! Moderátor Leoš Mareš (37) se netají tím, že miluje luxusní hračky. Ale zřejmě na ně už nemá. O svých narozeninách se sice proháněl v hříšně drahém bouráku, ale mělo to jednu chybičku. Lamborghini Aventador za 10,5 milionu bylo půjčené!
02.05.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků)

Rajcovní zrzka Jitka Schneiderová se chlubí cizím peřím: Oslňuje v róbách za statisíce, ale z půjčovny

 
Krásná zrzavá herečka Jitka Schneiderová  (40) bývá ozdobou velkých společenských událostí, karlovarský filmový festival nevyjímaje. Mohlo by se zdát, že má pro luxus a drahé značky slabost, ona ale oponuje.
30.06.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (278 článků)

Šéf ČT Janeček: Přísahal na smrt svých dětí, že nepodrazil kolegu. Ale...

 
Bývalý programový ředitel ČT František Lambert (55) se rozhovořil o poměrech na Kavčích horách a tvrdě se opřel do současného ředitele Jiřího Janečka (54). Ten se prý chlubí cizím peřím a navíc si podle Lamberta zahrává s křivou přísahou!
16.09.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (299 článků)

Pavlína Němcová a Michaela Kociánová: Šaty za 120 tisíc!

 
Obě jsou krásné a světoznámé krásky. Ale jedna se chlubí cizím peřím... Slovenská modelka Michaela Kociánová (24) přiletěla z New Yorku do Prahy a nemá co na sebe!
08.09.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Kociánová (97 článků) , Michael York (119 článků)

Langšádlová (TOP 09): Ministr Babiš se chlubí cizím peřím

 
Ministr financí Andrej Babiš se v médiích snaží vzbudit dojem, že to byl on, kdo první přišel na myšlenku, že se krátkodobě přebytečné peníze státu, jeho rezervy, mohou na chvíli někam investovat a přinášet výnos. Toto se ale děje už mnoho let. Navíc by to nebylo v takové míře vůbec možné bez důležitých opatření, které přijal ještě ministr financí Miroslav Kalousek.
28.03.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12390 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků)

Sobotkova vláda se chlubí cizím peřím, zní z Hradu. Mynář prozradil, kdo ve skutečnosti prosadil mnohamiliardovou investici

 
Jihokorejská společnost Nexen s konečnou platností bude investovat v České republice. V Ústeckém kraji vybuduje kolem tisíce nových pracovních míst. Hradní kancléř Vratislav Mynář pro ParlamentníListy.cz zdůraznil, že to není ani tak zásluha Sobotkovy vlády, ale největší měrou k tomu přispěl Rusnokův kabinet a prezident Miloš Zeman.
25.06.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20449 článků) , Vratislav Mynář (923 článků)

Zpěvačka Monika Absolonová: Chlubí se cizím peřím!

 
Zlatem se pochlubila, ale nebylo její! Přesto z něj měla zpěvačka Monika Absolonová (37) velkou radost!
18.08.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (923 článků)

Zpěvačka Monika Absolonová: Chlubí se cizím peřím!

 
Zlatem se pochlubila, ale nebylo její! Přesto z něj měla zpěvačka Monika Absolonová (37) velkou radost!
18.08.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (923 článků)

Otestujte svůj zpěv a můžete být v televizní show Hlas ČeskoSlovenska

 
Televize Nova a Markíza už 12. února spustí novou talentovou soutěž Hlas ČeskoSlovenska. Na internetových stránkách soutěže si můžete otestovat svůj zpěv a nechat se ohodnotit. Vítěz pak vystoupí v televizní show. Další články k tématu: Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska Do poroty Hlasu ČeskoSlovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas ČeskoSlovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska
17.01.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1291 článků)