Článek

Chlapce (†5) roztrhala smečka problémových psů: Pokousali i sousedku majitele

 
Tragédie, která stihla rodinu z Lužce nad Cidlinou, patrně nemá obdoby. Teprve pětiletého chlapečka na návštěvě u známých roztrhala smečka problémových psů. Místní si na ně stěžují již delší dobu. Policie celou věc dál vyšetřuje.
19.09.2016 12:35 |

podobné články

Podobné články

Školačku (†14) roztrhala smečka rozzuřených psů: Ucítili koláč, který jedla

 
Noc chtěla strávit u kamarádky. Když přišla do jejího domu, vrhla se na ni rozzuřená smečka psů. Jeden z nich se dívce (†14) zakousl do krku a strhl ji na zem. Útoku pěti zvířat školačka neměla šanci se ubránit.
27.03.2013 08:50 |

podobné články

Matku (†65) před vyděšeným synem roztrhala smečka stovky zuřivých psů

 
Šla se projít po krásné pláži. Živá už se ale z noční procházky nevrátila. Indku Siluvammu (†65) napadla smečka rozzuřených a hladových divokých psů. Její syn se ji snažil zachránit, ale marně. Hladoví čtyřnožci ženu roztrhali.
23.08.2016 23:25 |

podobné články

Smečka pitbulů roztrhala dvouletého chlapce

 
Smečka pěti pitbulteriérů v kalifornském městě Concordu potrhala dvouletého chlapce. Píše to v pátek deník San Francisco Chronicle.
23.07.2010 18:20 |

podobné články

HRŮZA! V Počátkách divoká psí smečka napadla už čtyři lidi!

 
Smečka asi devíti psů už několik měsíců terorizuje Počátky na Pelhřimovsku. Majitel se o psy nestará, ti utíkají a několikrát už dokonce pokousali místní obyvatele.
15.06.2011 18:10 |

podobné články

Tři kamerunské ovce roztrhala dvojice psů

 
Krušné chvíle prožívá v těchto dnech chovatel kamerunských ovcí Ladislav Nováček z Heraltic na Třebíčsku. Dvojice toulavých bernských salašnických psů mu totiž roztrhala jeho malé stádečko. Jako zázrakem přežil beran, kterého psi ale rovněž zle potrhali, a dvě malá jehňata. Tři ovce útok nepřežily.
21.06.2010 22:45 |

podobné články

Herečku a exmanželku Davida Hasselhoffa pokousala smečka psů. Jizvy má po celém těle

 
Herečka Pamela Bach-Hasselhoff se nedávno stala obětí útoku smečky psů, kteří ji údajně pokousali převážně na nohou a pažích. Následky útoku, k němuž muselo dojít v posledních dnech, byly jasně patrné během její nedělní návštěvy v lékařském centru v Los Angeles.
03.02.2015 17:35 |

podobné články

Osobnosti: David Hasselhoff (217 článků)

V Rumunsku si nevědí rady s toulavými psy: Vláda schválila jejich beztrestné zabíjení

 
V rumunském hlavním městě je nyní okolo 65 tisíc "toulavých psů":http://www.extra.cz/tema/pes a Bukurešť si s nimi neví rady. V útulcích pro ně není místa a péče o ně je celkem nákladná, navíc psi bývají agresivní a útočí na lidi, nejsou ojedinělé případy, že smečka hladových psů napadla a roztrhala člověka.
19.09.2013 10:35 |

podobné články

Je to jak plyn za Hitlera, tak hodnotí ochránci masové vraždy psů

 
Desátého září schválili rumunští poslanci kontroverzní zákon, který imožňuje beztrestně utratit toulavé psy. Přijetí normy uspíšil případ,, kdy smečka psů roztrhala čtyřleté dítě.
19.09.2013 17:15 |

podobné články

Chlapce pokousali psi, dostal odškodné 200 tisíc: Rodiče všechno rozházeli

 
Opravdu neskutečnou dohru má případ z Klatovska, kde loni pokousali malého chlapce dva ohaři. Majitel nabídl rodičům odškodné 200 tisíc, které mělo jít na chlapcovy potřeby a budoucnost. Jenže peníze během pár měsíců utratili rodiče.
30.04.2015 10:40 |

podobné články

Muž (50) netrefil do svého bytu: »Pust mě domů«, bouchal na sousedku!

 
Pár skleniček alkoholu zmátlo muže (50) z Mostu a nechtě vyděsil sousedku. „Pusť mě domů,“ bouchal na sousedku. Ta se ze strachu zabarikádovala a zavolala policii.
18.10.2012 12:10 |

podobné články

Sobotka: Policisté nemají na benzín a do problémových lokalit se pěšky bojí chodit

 
Šéf ČSSD Bohuslav Sobotka se v nedělní diskuzi na Primě navážel do premiéra Petra Nečase (ODS), že zanedbává vyhrocenou situaci na Šluknovsku. Podle Nečase již byly zahájeny konkrétní kroky a další analýzy ukáží, jak postupovat dále. Hovořil například o zřízení mobilních policejních jednotek, které se budou do problémových míst přesouvat. Sobotka opáčil, že policie už nyní nemá na benzín a policisté se bojí do problémových lokalit chodit.
04.09.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9474 článků) , Petr Nečas (9261 článků)

Psi na Klatovsku pokousali malé dítě! Těžce ho zranili

 
V Janovicích nad Úhlavou dnes odpoledne brutálně napadli dva němečtí ohaři malé dítě. Asi šestiletého chlapce pokousali na více místech po těle. Ke zraněnému dítěti vyjela sanitka a vzlétl i vrtulník.
27.08.2014 19:40 |

podobné články

Další útok psů na dítě: Dva rotvajleři bez dozoru pokousali chlapce, vlastním tělem ho zachránila matka

 
Je to chovateli psů velmi oblíbená rasa, pokud ho totiž nenecháte vlčit, stane se z rotvajlera i přes jeho ohromující vzhled, velikost a váhu jedinečný společník. "Ochrání vám drahý majetek i lacinou sbírku motýlů, a dokonce život":http://www.extra.cz/muz-si-natacel-policisty-zastrelili-mu-za-to-psa-varovani-video-obsahuje-drasticke-zabery, je přátelský, věrný, vhodný k dětem i skvělý asistenční pes.
08.06.2014 20:10 |

podobné články

Komentář: Neutrácejte po tragédii psy. Zavřete radši lidi

 
V Lužci nad Cidlinou zemřel v neděli pětiletý chlapec poté, co ho pokousala smečka psů. Jak už to v podobných případech bývá, nikdo teď najednou nechápe, proč k tragédii došlo. Majitel psů i jeho partnerka, kteří psy chovají dlouhodobě, říkají, že žádný z jejich psů předtím na dítě nevrčel ani neštěkal, protože na místě nedošlo k žádné potyčce. Teď chtějí psa, který vše začal, utratit.
20.09.2016 06:05 |

podobné články

Yorkšíra jí roztrhali volně puštění psi: Magistrát napařil truchlící ženě pokutu

 
Nad tímto rozhodnutím magistrátu zůstává člověku rozum stát. Paní Nadě B. z Českých Budějovic roztrhala smečka velký psů loni v červenci jejího psího miláčka. Neuvěřitelně smutnou událost po půl roce korunoval magistrát, který paní Nadě dal k úhradě pokutu za týrání zvířat – prý nezabránila útoku cizích zvířat!
12.02.2016 05:15 |

podobné články

Tragédie v dovolenkovém ráji Čechů: Učitelku roztrhali toulaví psi!

 
Bývalou vysokoškolskou profesorku původem z Británie během její dovolené v Řecku zabila a roztrhala smečka toulavých psů.
30.09.2017 15:25 |

podobné články

Psí teror v Česku! Smečka útočí na zvířata i lidi, kdo to zastaví?

 
Smečka psů terorizuje obyvatele Hrádku na Třinecku! Psi zabíjejí sousedům slepice, napadají domácí zvířata a vrhají se i na lidi. Při posledním útoku zranili ženu, která bránila svého malého psíka. Srazili ji k zemi a prokousli jí prst.
16.05.2013 10:05 |

podobné články

Šestiletého chlapce pokousali rotvajleři. Bojuje o život

 
Vrtulník přepravil chlapce pokousaného dvěma psi do hradecké nemocnice. Chlapce operují.
08.11.2009 12:20 |

podobné články

Tři útočníci pokousali muže a sáli jeho krev

 
Soud v novozélandském Wellingtonu řeší případ neobvyklého napadení. Nejmenovaného muže napadla trojice útočníků, kteří ho pokousali a následně mu sáli krev. Událost se stala večer na vyhlídce na hoře Victoria, ze které je výhled na celé hlavní město.
08.05.2010 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Victoria (261 článků)