Článek

Chladné počasí končí, v závěru týdne bude až 20 stupňů

 
Podprůměrné teploty, s nimiž jsme se setkávali v minulých dnech, vystřídá postupné oteplení i ubývání oblačnosti a srážek. V závěru týdne se budou odpolední maxima šplhat až k 20 stupňům Celsia, řekla Novinkám Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
06.04.2015 11:26 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (701 článků)
Podobné články

Chladné dny pleti nesvědčí! Jak jí pomoci?

 
Chladné dny jsou pro vaší pokožku noční můrou. Počasí je stále studenější a my se chtě nechtě musíme smířit s mrazíky a teplotami držícími se rapidně pod nulou. Není žádným překvapením, že pokožka v zimě trpí, je vysušená a podrážděná. Naštěstí víme, jak můžete své pokožce pomoci chladné dny překonat, aby trpěla co možná nejméně! Nenechte si proto ujít následující řádky, které pro vás budou užitečnou radou i doporučením. Chladné dny si vyžadují změnu kosmetiky Jakmile nastane zima, je na místě pouvažovat o změně kosmetiky. Pozornost věnujte především mýdlům, která pokožku zbytečně vysušují, což v tomto období není to pravé ořechové. Raději dejte přes zimu přednost hydratačním sprchovým gelům, které pokožce dodají hydrataci a nebude tolik trpět. Chybu neuděláte ani tehdy, sáhnete-li po glycerinovém mýdlu. Myslete na ochranou vrstvu vaší pokožky Během zimy se ochranná vrstva vaší pleti obnovuje mnohem pomaleji, a proto je myslet na její častější doplňování. Ničemu neuškodíte používáním vyživujících krémů s ceramidy. Jestliže nejste zvyklá svou pokožku hydratovat, přes zimu se to naučte – ráno i večer pleť pořádně promažte. Pozor na peeling Chladné dny jsou náročné, pokud pleť zatížíte ještě hrubým peelingem, s největší pravděpodobností vám nepoděkuje. Peelingu se vyhýbat nemusíte – pravidelné obrušování staré kůže jí jedině prospěje. Ovšem v žádném případě to s ním nepřehánějte, neboť by ji mohl ještě více vysušit – a to by nebylo zrovna to nejlepší. Před použitím se raději ujistěte, že peeling, který chcete na pokožku nanést, je jemný a šetrný. Příspěvek Chladné dny pleti nesvědčí! Jak jí pomoci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.12.2015 06:35 |

podobné články

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Ochladí se a bude nám pršet! Pak teploty vyšplhají až na 14 stupňů!

 
Máme za sebou teplé dny, kdy teploty vyšplhaly až na krásných 17 stupňů. Začátek týdne ale bude chladný a teploty dosáhnou jen na 8 stupňů. Zároveň bude celý týden pršet. Koncem týdne se k nám ale zase vrátí jaro a bude až 14 stupňů.
06.03.2017 13:00 |

podobné články

Připomene se léto, ale až po víkendu

 
Chladné počasí posledních dnů končí. V závěru týdne se teploty budou šplhat nad 20 stupňů Celsia a v úvodu příštího týdne bychom se měli dočkat letních hodnot, sdělila Novinkám Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
28.05.2015 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (701 článků)

Začátek týdne v Praze bude teplý. Na jeho konci se o 8 stupňů ochladí

 
Začátkem týdne očekávejte teploty nad dvacet stupňů Celsia. Od středy se v Praze ochladí, prozradila meteoroložka Dagmar Honsová. Z 22 stupňů Celsia se tak teploty propadnou až na pouhých 14 stupňů.
15.10.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (701 článků)

Po chladném a vlhkém víkendu přichází oteplení

 
Chladnější pošmourné počasí potrvá do konce týdne, v závěru července se vyjasní a oteplí až na 30 stupňů Celsia. Do poloviny srpna bude panovat spíš oblačné počasí, denní maxima do 28 stupňů. Uvádí to měsíční výhled počasí Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Srážkově by mělo být celé období průměrné, teplotně slabě nadprůměrné.
23.07.2012 10:45 |

podobné články

Přichází babí léto, bude jasno, teploty do 15 stupňů a chladné noci

 
Po převážně pošmourném září přinese konec měsíce počasí typické pro babí léto. Meteorologové až do konce příštího týdne očekávají jasnou oblohu, občas mlhy a denní teploty mezi 12 a 15 stupni. Noci už ale budou velmi chladné, v mrazových kotlinách může spadnout rtuť k deseti stupňům pod nulou. Na horách také může sněžit.
26.09.2013 16:25 |

podobné články

Mrazivé počasí doplní v neděli sněžení

 
Chladné počasí posledních dní bude pokračovat i v závěru týdne. Relativně více oblačnosti bude ještě ve čtvrtek a v pátek, v průběhu pátečního odpoledne však začne oblačnosti ubývat na polojasno. Odpolední maxima se po zbytek týdne budou pohybovat mezi minus třemi a jedním stupněm Celsia, řekla Novinkám Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
05.02.2015 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (701 článků)

Koncem příštího týdne bude až 26 stupňů, do té doby ale déšť

 
Koncem příštího týdne může rtuť vystoupat až na letních 26 stupňů Celsia. V nejbližších dnech ale meteorologové očekávají teploty od 13 do 20 stupňů, občasné přeháňky a bouřky. Po rekordně teplém čtvrtku, kdy se místy oteplilo až na 28 stupňů Celsia, dnes přišlo výrazné ochlazení. Podle Petra Dvořáka z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) se totiž nad střední Evropou vlní studená fronta.
19.04.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (558 článků) , Petr Dvořák (553 článků)

Na konci příštího týdne se oteplí! PŘEDPOVĚĎ na LEDEN

 
Chladné počasí z posledních dní vydrží ještě na začátku příštího týdne, v jeho závěru se ale začne postupně oteplovat. Leden pak bude teplotně průměrný, srážek by mělo být méně. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
27.12.2014 15:40 |

podobné články

Předpověď počasí: Do konce května bude chladno, pak se oteplí

 
Do konce měsíce bude v Česku na květen poměrně chladné počasí. Týdenní maximální teploty se vyšplhají k 18 stupňům Celsia, nejnižší teploty budou kolem sedmi stupňů. V první polovině června by se již mělo oteplit. Přes den bude přes 20 stupňů, v noci kolem deseti. Vyplývá to z měsíčního výhledu, který v sobotu zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
17.05.2015 05:35 |

podobné články

Do Česka míří letní teploty, v závěru týdne bude 27 stupňů

 
Teploty jako v červenci slibuje předpověď počasí na závěr tohoto týdne. Zatímco během pracovních dnů se rtuť teploměrů bude pohybovat nejvýše těsně pod dvacítkou, na víkend meteorologové slibují až středomořských 27 stupňů, uvádí se na stránkách Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
23.04.2012 07:50 |

podobné články

Česko si užije letní teploty, v závěru týdne bude 27 stupňů

 
Teploty jako v červenci slibuje předpověď počasí na závěr tohoto týdne. Zatímco během pracovních dnů se rtuť teploměrů bude pohybovat nejvýše těsně pod dvacítkou, na víkend meteorologové slibují až středomořských 27 stupňů, uvádí se na stránkách Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
23.04.2012 08:05 |

podobné články

Inverzní počasí přeruší jen deštivý čtvrtek

 
Do poloviny pracovního týdne bude pokračovat inverzní charakter počasí, který v závěru přeruší příchod studené fronty. Na východě republiky, kde se bude nízká oblačnost rozpouštět častěji, se budou odpolední maxima pohybovat do 12 stupňů Celsia. V Čechách, kde se místy udrží i po celý den, půjde o hodnoty kolem sedmi stupňů, řekla Novinkám Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
27.10.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (701 článků)

Ke konci příštího týdne by mohlo být až 17 stupňů Celsia

 
Na konci příštího týdne by teploty mohly vystoupat na 17 stupňů Celsia, do té doby budou spíše do 12 stupňů.
10.04.2010 17:50 |

podobné články

Mrazivé dny již brzy skončí. V závěru března bude i 15 stupňů nad nulou

 
Mrazivé počasí posledních dní pomalu končí. V následujících týdnech už by měly být odpolední teploty nad nulou. V závěru března se může při jasné obloze oteplit i nad 15 stupňů Celsia. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi, kterou v sobotu zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
03.03.2018 15:10 |

podobné články

Aprílové počasí: bude pršet, sněžit, teploty dosáhnou až na 25 stupňů

 
Oblačnost, déšť, vysoké teploty a bouřky. Českou republiku čeká tento týden typicky aprílové počasí. V pondělí bude v Čechách pršet, na vrcholcích hor může i sněžit, v polovině týdne se teploty dostanou nad 20 stupňů, ve čtvrtek dokonce na letních 25 stupňů.
13.04.2015 10:35 |

podobné články

Podzimní počasí je za dveřmi, teploty v říjnu nepřekročí 15 stupňů

 
Říjen bude teplotně průměrný, rtuť teploměru by neměla přesáhnout 15 stupňů Celsia. Výjimkou bude druhý říjnový týden, kdy by se teploty mohly dostat k 20 stupňů Celsia. Pak se ale ochladí a nastoupí podzimní počasí, tvrdí meteorologové ve svém výhledu počasí pro období od 28. září do 25. října.
26.09.2015 15:40 |

podobné články

Slunečné počasí končí, prodloužený víkend přinese mraky a déšť

 
Počasí v závěru týdne nenaplní původní očekávání a přinese četnou oblačnost se srážkami. Teploty se budou pohybovat nejčastěji v hodnotách kolem 20 stupňů Celsia, přičemž na Moravě a ve Slezsku budou nepatrně vyšší. V příštím týdnu bychom se však mohli dočkat počasí babího léta, řekla Novinkám Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
27.09.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (701 článků)

Chladné počasí na víkend zmizí, teplo se přehoupne do příštího týdne

 
Po relativně chladných dnech první poloviny tohoto týdne si po následujících několik dní užijeme slunečného počasí s letními až tropickými teplotami, které budou kulminovat počátkem příštího týdne. Novinkám to sdělila Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
19.08.2010 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (701 článků)