Chicago udeřilo v závěru a raduje se z první finálové výhry

Vstup do finálové série Stanley Cupu měli lepší hokejisté Chicaga. Na ledě Tampy Bay vyhráli 2:1, když se jim ve třetí třetině podařilo během necelých dvou minut otočit nepříznivý stav.
04.06.2015 07:15 |

Philadelphia udolala Chicago a snížila stav finálové série

Hokejisté Philadelphie porazili ve třetím utkání finálové série Stanleyova poháru Chicago 4:3 v prodloužení.
03.06.2010 08:05 |

Philadelphia udolala Chicago a snížila stav finálové série na 1:2

Hokejisté Philadelphie porazili ve třetím utkání finálové série Stanleyova poháru Chicago 4:3 v prodloužení. Flyers tak využili výhody domácího prostředí, kterou ve finále poprvé měli, a snížili stav série na 1:2 na zápasy.
03.06.2010 11:50 |

Philadelphia opět pokořila Chicago a srovnala stav finálové série na 2:2

Hokejisté Philadelphie porazili ve čtvrtém utkání finálové série Stanleyova poháru Chicago 5:3.
05.06.2010 08:45 |

Chicago nebo Boston? Ve finále NHL jde do tuhého

Soubojem o mečbol bude páté pokračování finálové bitvy Stanleyova poháru, v níž Chicago naposledy dokázalo uspět na ledě hokejistů Bostonu a vzalo si tak zpět výhodu domácího prostředí na svou stranu. S ohledem na dosud odehrané zápasy, z nichž se tři prodlužovaly, se ovšem další další vývoj série stal za stavu 2:2 prakticky nepředvídatelným. A domácí prostředí nemusí hrát nijak zásadní roli.
21.06.2013 20:25 |

Tampa domácí zápas nezvládla, Chicago sahá po Stanley Cupu

Chicago má krůček k zisku nejslavnější hokejové trofeje. V pátém utkání finálové série vyhrálo na ledě Tampy 2:1, na zápasy vede 3:2 a už po příštím duelu mohou jeho hráči zvednout Stanley Cup nad hlavu.
14.06.2015 09:10 |

Chicago udolalo Letce i podruhé, je dvě výhry od Stanley Cupu

Hokejisté Chicaga se o další krok přiblížili zisku Stanleyova poháru. Ve druhém utkání finálové série play off zámořské NHL porazili doma Philadelphii těsně 2:1 a vedou na zápasy už 2:0.
01.06.2010 10:30 |

Chicago opět udolalo Letce,je dvě výhry od Stanley Cupu

Chicago Blackhawks - Philadelhia Flyers 2:1
01.06.2010 07:10 |

Chicago se raduje, 24 hodin tam nedošlo k vraždě

Chicago je město, které je neodmyslitelně spojováno s mafiánem Al Caponem a gangstery z éry prohibice. Není tedy divu, že patří k aglomeracím s nejvyšší kriminalitou v USA. Ve středu ale jako by běsnění výtržníků náhle ustalo. Téměř po roce tam nikdo nebyl zavražděn po celých 24 hodin.
20.01.2012 16:00 |

Osobnosti: Al Capone (8 článků)

Kalousek nebude zdaňovat výhry. Prý to stojí tolik, že se to nevyplatí

Zdanit výhry sázkařů není tak jednoduché, jak se zdálo. Přišli na to už i na ministerstvu financí, a proto od tohoto plánu resort upustil. Hráči by totiž například museli vystoupit z anonymity a při vyplácení výhry předkládat občanský průkaz pro kontrolu. Což je zatím prakticky nereálné.
26.07.2012 09:05 |

Vítězka Hlasu Lo Hrůzová přijde o velkou část své výhry! Proč?

Lo Hrůzová ovládla soutěž Hlas ČeskoSlovenska a tím pádem získá pohádkovou výhru dva miliony korun. Jenže z výhry si moc peněz neužije. Kvůli své pohnuté minulosti má totiž pořádné dluhy a většinu její výhry tak shrábne stát.
20.06.2014 10:20 |

Zfetovaná se v herně domáhala cizí výhry: Jsem po rakovině, půlku peněz ti dám!

Zcela bizarní případ lidské vyčůranosti se odehrál v herně v Plzni. Žena, zjevně pod vlivem návykové látky, se dožadovala vyplacení výhry z cizího lístku, který už byl neplatný. Vymlouvala se, že má zdravotní potíže, a provoznímu později nabízela i půlku výhry.
30.04.2016 20:55 |

U Filipín udeřilo silné zemětřesení! Otřesy zaskočily obyvatele

Podmořské zemětřesení o síle 6,5 stupně Richterovy škály ve čtvrtek udeřilo nedaleko Filipín. Informuje o tom agentura AFP s odvoláním na Americkou geologickou službu (USGS).
10.02.2011 17:00 |

U pobřeží Chile udeřilo silné zemětřesení!

Zemětřesení o magnitudu 6,4 udeřilo ve středu u pobřeží Chile. Informuje o tom Americká geologická služba (USGS).
01.06.2011 15:50 |

U Kanady udeřilo silné zemětřesení

Zemětřesení o magnitudu 6,8 udeřilo v pátek u kanadského ostrova Vancouver. Informuje o tom agentura Reuters, která se odvolává na Americkou geologickou službu (USGS).
09.09.2011 22:45 |

Silné zemětřesení UDEŘILO U BALI

Zemětřesení o magnitudu 6,2 ve čtvrtek udeřilo u indonéského ostrova Bali. Informuje o tom agentura Reuters.
13.10.2011 08:20 |

Silné zemětřesení udeřilo u Nového Zélandu!

Zemětřesení o magnitudu 7,6 udeřilo v pátek večer v jižní části Tichého oceánu mezi Novým Zélandem a souostrovím Tonga. Informuje o tom agentura AFP.
22.10.2011 06:00 |

U Japonska udeřilo zemětřesení! Pobřeží zasáhla menší vlna tsunami

Zemětřesení o magnitudu 6,8 udeřilo ve středu u severovýchodního pobřeží Japonska. Otřesy vyvolaly malou vlnu tsunami, informuje agentura AFP.
14.03.2012 11:00 |

V Číně udeřilo zemětřesení o síle 5,5 stupně

Nejméně dva lidé zahynuli a stovka dalších utrpěla zranění při zemětřesení v jihozápadní Číně. Informovala o tom státní agentura Nová Čína. Zemětřesení udeřilo dnes dopoledne SELČ v horské oblasti na hranicích provincí S'-čchuan a Jün-nan. Podle americké geologické služby (USGS) měly otřesy sílu 5,5 stupně Richterovy škály a vycházely z hloubky 9,3 kilometru.
24.06.2012 15:20 |

Pacifik se otřásl v základech! Udeřilo silné zemětřesení

Silné zemětřesení o intenzitě 7,6 stupně udeřilo v neděli ráno místního času (v sobotu večer SELČ) poblíž Šalamounových ostrovů v jihozápadní části Tichého oceánu. Oznámil to americký geologický ústav.
13.04.2014 08:00 |