Chelsea je venku! Oslabený PSG ji vyřadil v prodloužení

V dramatickém zápase se v odvetě osmifinále Ligy mistrů střetly Chelsea a Paris Saint-German a po několika nečekaných zvratech jde dál francouzský tým. Zápas dvou miliardářských týmů skončil po prodloužení remízou 2:2 a trenér Chelsea José Mourinho tak Ligu mistrů s londýnským týmem letos opět nevyhraje. V druhém osmifinále nadělil Bayern Mnichov na svém hřišti Šachtaru Doněck debakl 7:0 a rovněž postupuje.
11.03.2015 23:45 |

Osobnosti: José Mourinho (201 článků)

Sparta nad Chelsea senzačně vedla, vyřadil ji gól v nastavení

Fotbalisté Sparty v odvetném utkání 2. kola Evropské ligy na hřišti Chelsea senzačně vedli, ale díky brance Edena Hazarda ve druhé minutě nastavení 1:1 postoupil nakonec anglický favorit. Pražané od 17. minuty překvapivě dlouho drželi náskok po trefě Davida Lafaty, a když už se schylovalo k prodloužení, rozhodl střídající Hazard. První zápas v Praze vyhrál úřadující vítěz Ligy mistrů 1:0, z postupu do osmifinále se radoval s Chelsea i brankář Petr Čech.
22.02.2013 15:45 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků) , David Lafata (117 článků)

ŽIVĚ Liga mistrů: Chelsea - Neapol 4:1 po prodloužení

Přečtěte si online reportáž z odvetného zápasu osmifinále Ligy mistrů mezi fotbalisty Chelsea a Neapole. Přestože Chelsea před třemi týdny prohrála úvodní duel v Neapoli 1:3, odvetu vyhrála 4:1 po prodloužení a zajistila si postup do čtvrtfinále. Ten si ve středu zajistil i Real Madrid, který po úvodní remíze 1:1 na svém hřišti porazil CSKA Moskva 4:1.
14.03.2012 20:55 |

Rodiče na mě tlačí, abych měla dítě, říká Chelsea Clintonová

Americký exprezident Bill Clinton a jeho manželka Hillary by se nejspíš už rádi starali o vnouče. Jejich jediná dcera Chelsea, která se vdala v roce 2010, ale se založením rodiny nijak nepospíchá. Další články k tématu: Z Clintonové je televizní redaktorka, je prý nudná a bez charizmatu Manželství Chelsea Clintonové je prý v krizi, pár si dává čtvrtletní pauzu Chelsea Clintonová se zasnoubila v Den díkůvzdání Chelsea Clintonová se bude vdávat
24.10.2011 13:21 |

Osobnosti: Mariah Carey (399 článků) , Bill Clinton (207 článků)

Z Clintonové je televizní redaktorka, je prý nudná a bez charizmatu

Dcera amerického exprezidenta a současné ministryně zahraničí Chelsea Clintonová pracuje pro televizi NBC. Své první vysílání zvládla, tréma však prý byla poznat. Její vystoupení vyvolalo protichůdné reakce. Podle některých amerických médií byla nervózní a postrádala charizma. Další články k tématu: Manželství Chelsea Clintonové je prý v krizi, pár si dává čtvrtletní pauzu Rabín, kněz a krásná Clintonová. Svět se dočkal svatby roku Svatba Clintonové podléhá utajení, mlčí i matka nevěsty Chelsea Clintonová se zasnoubila v Den díkůvzdání Chelsea Clintonová se bude vdávat Chelsea Clintonová je z Evropy rozčarovaná Keňan chce dceru Clintonových, nabízí čtyřicet koz a dvacet krav
13.12.2011 15:15 |

Judistu Ježka vyřadil z olympiády lídr světového žebříčku

Český judista Jaromír Ježek vypadl na olympijském turnaji v osmifinále kategorie do 73 kilogramů. Vyřadil ho lídr světového žebříčku Wang Ki-čchon z Jižní Koreje. Ježek sice souboj dovedl až do tříminutového prodloužení, v něm ale obhájce pekingského stříbra rozhodl chvatem soe nage.
30.07.2012 15:15 |

Osobnosti: Jaromír Ježek (3 články)

Česká firma PSG a pařížský fotbalový klub se přou o doménu

Tuzemská firma si zaplatila doménu psg.eu, ale nyní jí pro sebe chce pařížský velkoklub.
26.05.2010 14:45 |

Sen zlínských fanoušků se plní, PSG nejspíš posílí Čajánek

Zatím bez nových hráčů, ale s vyhlídkou na posílení o útočníka Petra Čajánka zahájili hokejisté extraligového týmu PSG Zlín desetitýdenní letní přípravu.
26.04.2011 14:50 |

Osobnosti: Petr Čajánek (27 článků)

Sudí v zápasech Zlína chybovali. Rozhodla o tom komise rozhodčích

Stížnosti na výkony hlavních sudích Pavla Mikuly a Robina Šíra v zápase PSG Zlín - Slavia Praha a arbitrů Reného Hradila a Romana Poláka v zápase Kometa Brno - PSG Zlín uznala komise rozhodčích jako oprávněné.
02.12.2011 16:00 |

Osobnosti: Roman Polák (30 článků)

Milán se zbavil hvězdného Ibrahimoviče. Prodal ho do PSG

Majitel fotbalového AC Milán Silvio Berlusconi se ve čtvrtek nechal slyšet, že jeho klub prodává útočníka Zlatana Ibrahimoviče a záložníka Thiaga Silvu do francouzského PSG.
13.07.2012 07:20 |

Osobnosti: Silvio Berlusconi (198 článků) , Zlatan Ibrahimovič (92 článků)

Ibrahimovic a Silva odcházejí z Milána do PSG. Za 65 milionů eur!

Letním přestupovým obdobím zatím hýbe bohatý francouzský tým Paříž Saint-Germain. Útočník Zlatan Ibrahimovic a defenzivní záložník či stoper Thiago Silva přestupují podle slov vlastníka AC Milán Silvia Berlusconiho z italského klubu právě do francouzské metropole. Zámožný vicemistr PSG za oba podle spekulací médií zaplatí dohromady 65 milionů eur (1,64 miliardy korun).
13.07.2012 12:00 |

Osobnosti: Silvia Saint (4 články)

Juventus smetl Celtic a je blízko postupu. PSG si poradilo s Valencií

Fotbalisté Juventusu Turín a Paris St. Germain mají nakročeno do čtvrtfinále Ligy mistrů. Juventus nasměrovala branka už ze třetí minuty k výhře 3:0 nad Celtikem Glasgow, také PSG se brzy gólově prosadilo a vyhrálo ve Valencii 2:1.
12.02.2013 23:20 |

Beckham má za sebou premiéru v PSG. Byl u výhry nad Marseille

Slavný fotbalista David Beckham poprvé nastoupil za Paris St. Germain. Anglický záložník si premiérový start ve francouzské lize připsal v tradičně vypjatém duelu s rivalem z Marseille, který hráči PSG vyhráli 2:0. V čele tabulky soutěže si díky tomu udrželi tříbodový náskok před Lyonem.
25.02.2013 12:20 |

Osobnosti: David Beckham (980 článků)

PSG za rok může Ligu mistrů vyhrát, věří kouč Ancelotti

Trenér fotbalistů Paris St. Germain Carlo Ancelotti je přesvědčen, že vyrovnané čtvrtfinále s Barcelonou je i přes vyřazení důkazem, že PSG může v příští sezoně pomýšlet i na celkové prvenství. Vyřazení po remízách 2:2 a 1:1 přijal s velkou hořkostí, protože cítil obrovskou šanci na postup přes favorita, ale věří, že to tým ještě posílí.
11.04.2013 15:00 |

Osobnosti: Carlo Ancelotti (30 článků)

Roh, správně načasovaný kop, za který by se nemusel stydět ani Jean-Claude van Damme a míč třepající se v síti. Tak by se dal krátce popsat nádherný gól, kterým Rapid Vídeň zaskočil miliardářský klub PSG.
13.07.2013 13:50 |

Koupíme Messiho, hrozí šejkové z PSG Barceloně. Zuří kvůli Thiagovi!

Bohatý katarský boss fotbalistů Paris St. Germain Násir Al-Chelajfí (39) vyhrožuje Barceloně, že dá 250 milionů eur za její argentinský poklad Lionela Messiho (26). Má to být odveta za to, že Katalánci mají zálusk na obránce PSG Thiaga Silvu (28).
20.07.2013 10:35 |

Osobnosti: Lionel Messi (391 článků)

Vystřídali Plašila a přišli o Superpohár! PSG ukořistil trofej v poslední minutě

Tak to se nevyplatilo. Girondins Bordeaux byl hodně blízko zisku francouzského Superpoháru, jenže napínavý duel s milionářským PSG nezvládl. Tým z Paříže rozhodl v páté minutě nastavení...
04.08.2013 11:15 |

Barcelona a PSG chtějí v osmifinále Ligy Mistrů potvrdit náskok

Fotbalisté Barcelony a Paris St. Germain mají výborně rozehrané osmifinále Ligy mistrů, ale úvodní venkovní výhry ještě potřebují potvrdit v domácím prostředí. Katalánský celek bude ve středu proti Manchesteru City hájit náskok 2:0, PSG si z Leverkusenu dokonce přivezl jednoznačné vítězství 4:0.
11.03.2014 16:25 |

Čech v Chelsea jedná o prodloužení smlouvy!

Trenér Chelsea Villas-Boas stojí o prodloužení smlouvy s českým brankářem Petrem Čechem.
11.12.2011 18:30 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků)

LOS: Čech s Chelsea jdou na Kazaň, Barcelona v Lize mistrů narazí na PSG

Fotbalisté Chelsea s brankářem Petrem Čechem se ve čtvrtfinále Evropské ligy utkají s Kazaní.
15.03.2013 13:55 |