Článek

Chcípneme hlady? Z Evropy se valí další nebezpečí

 
Ekonomka Markéta Šichtařová pro ParlamentníListy.cz analyzuje situaci kolem problémů největší německé Deutsche Bank a varuje, že za určité konstelace ekonomických faktorů by se mohla opakovat krize z roku 2008. České banky jsou podle ní zatím v bezpečí a máme možná štěstí, že neplatíme eurem.
27.09.2016 16:30 |

podobné články

Podobné články

Výrok Karla Schwarzenberga. Silný. A jsou na něj dost silné ohlasy

 
Na výrok čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, který v určité nadsázce pronesl, že bez EU bychom chcípli hlady, zareagovali pro ParlamentníListy.cz politici různých stran. Shodli se na tom, že bychom nechcípli hlady. Ale rozdíly se našly. „Hlady bychom nechcípli, ale silně by vzrostla nezaměstnanost a poklesla naše životní úroveň,“ domníval se bývalý europoslanec Libor Rouček (ČSSD). Jinak to vidí Jiří Payne (Svobodní). „EU dusí ekonomiku členských států,“ míní. „Je omyl si myslet, že z Bruselu víc dostáváme, než tam dáváme,“ dodává senátor a primátor Jaroslav Kubera (ODS).
28.09.2016 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (591 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Libor Rouček (212 článků)

Mejt kravám vocasy? Dnes si lidi myslí, že hovno nesmrdí. Všechno budeme dovážet a chcípneme. PL navštívily další obec, kde líp už bylo

 
V zemědělství nechce prakticky nikdo dělat a malá sídla – kromě chalupářů a „víkenďáků“ – se vylidňují. V rámci našeho seriálu po „zapomenutých“ místech jsme navštívili Močidlec nedaleko Žlutic na hranici Plzeňského a Karlovarského kraje. Spolu s dalšími šesti vesničkami je součástí obce Pšov. V blízkosti majestátní a mýty opředené „stolové“ hory Vladař, která má obrovský potenciál cestovního ruchu, se žije velmi tvrdě.
12.08.2016 21:55 |

podobné články

Domov, kde mají staří lidé trpět hlady: Kontrola hygieny...konečně!

 
Konečně! Na problematický Domov na kopci v Červeném Újezdu na Teplicku, kde mají staří a nemocní trpět hlady a policie v něm šetří smrt klienta (†66), se po upozornění Aha! valí jedna kontrola za druhou. Ve čtvrtek tam úřadovali policisté, včera nastoupili hygienici.
27.04.2013 12:00 |

podobné články

ČSSD v Babišově vládě? „Buď chcípneme hned, nebo pomalu. Hrozí nám konec, totální“

 
Ve středu se vlády v zemi ujme kabinet Andreje Babiše. Podaří se šéfovi hnutí ANO najít pro menšinovou vládu podporu nebo toleranci ve Sněmovně? Nejdřív to všechny strany jednoznačně odmítaly, teď začínají mluvit o možných kompromisech. Přinášíme shrnutí možných scénářů i nálad v některých stranách.
12.12.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12405 článků)

Zpěvák Maxim Turbulenc: Zpověď o noci s prostitutkami

 
Prožil sex se šesti prostitutkami a vše popřel! Zpěvák Maxim Turbulenc Daniel Vali (39) v ostravském Privatu 13 zažil pořádně divokou noc. Po čtyřech hodinách sexu a několika panácích ho z klubu vyváděla policie, protože Vali odmítl zaplatit svoji útratu 27 640 Kč. Když Nedělní Blesk zpěváka kontaktoval, tak se Vali do telefonu zakoktal a dohodl si osobní schůzku. Tam pak přišel s verzí, že v podniku sice byl, ale žádné dívky si na pokoj nebral.
22.08.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Vali (15 článků)

Znalec Německa: Smrtelná hrozba hord agresivních muslimů Evropě. Reálné nebezpečí, že podlehneme. Řešení pro Čechy je toto. A důvod, proč je Merkelová pozvala...

 
ROZHOVOR Historik a analytik Institutu Václava Klause Aleš Valenta v těchto dnech vydal knihu „Jeden rok konzervativní publicistiky“. S autorem, který pravidelně sleduje situaci v Německu, jsme hovořili o nebezpečí masové imigrace a islamizace Evropy. „Původní křesťanská Evropa začne podléhat imigračnímu přílivu a doplatí na svou nedostatečnou demografickou, kulturní a civilizační vitalitu a nakonec podlehne. To nebezpečí je skutečně reálné,“ varuje. Též vysvětluje, proč Merkelová „pozvala“ imigranty.
25.03.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Aleš Valenta (61 článků)

Podvyživená Eliška Bučková: Prý omdlévá hlady!

 
O krásné modelce Elišce Bučkové (20) kolují opravdu zlé fámy. Nedávno dokonce její kolegyně z řad modelek obvinila Bučkovou z toho, že prý na jedné přehlídce vyloženě omdlévala hlady! Co je však na těchto drbech nakonec pravdy?
09.05.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (996 článků)

Písnička pro Škromacha: Volte ho, nechcete-li umřít hlady

 
RECENZE Poslechňete si zlínskou hymnu ČSSD, která varuje voliče před smrtí hlady v lese, pokud nebudou volit oranžovou.
13.05.2010 10:00 |

podobné články

Olga Lounová a Xindl X: Dobrovolně se týrají hlady a drasticky hubnou

 
Zpěvačka Olga Lounová (29) a textař a scenárista Ondřej Ládek (30) neboli Xindl X se zřejmě rozhodli utýrat hlady a zanevřeli na veškeré ,,normální" potraviny. Následují tak vzor boxera Mika Tysona (44), který prý nepozře nic, co nějakému živému tvoru způsobilo utrpení!
11.10.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (305 článků) , Ondřej Ládek (57 článků)

Bezcitnost! Zabila kamarádku! Nechala ji umřít hlady…

 
Ostravská bezdomovkyně se nastěhovala k nemocné kamarádce a nechala ji zemřít hlady.
13.10.2010 11:40 |

podobné články

RODIČE TÝRALI SYNA HLADY! Odsedí si celkem 12 a půl roku

 
Krajský soud v Brně zamítl ve čtvrtek odvolání státního zástupce i obžalovaných v případu rodičů, kteří v Brně týrali sedmiletého syna, bili jej a trápili hlady. Matka si ve věznici s ostrahou odpyká šest let, otec o půl roku více, potvrdila soudkyně Marie Večerová verdikt soudu prvního stupně.
14.07.2011 09:40 |

podobné články

STRAŠNÉ! Chtěla zhubnout a UTRÁPILA své nenarozené dítě HLADY!

 
Nešťastná Britka podstoupila žaludeční bypass, aby zhubla. To se jí podařilo, ale byla ve 4. měsíci těhotenství a holčička, kterou nosila pod srdcem, umírala hlady. Narodila se podvyživená a žila jen dva dny!
23.09.2011 17:30 |

podobné články

Vražedkyně Kučerová: »Kamarádku« utrápila hlady!

 
Případ jako z hororu: Bezdomovkyně Jana Kučerová slibovala vážně nemocné ženě, že se o ni bude starat. Odtáhla ji ale skoro nahou na nevytápěnou půdu a zamkla dveře... Žena pak zemřela hlady! Otřesný případ bezdomovkyně Jany Kučerové (47) nyní řeší soud v Ostravě.
07.02.2012 12:15 |

podobné články

Nechala známou zemřít hlady, odsedí si dva roky vězení

 
AKTUALIZOVÁNO. Krajský soud v Ostravě dnes uložil dvouletý trest vězení osmačtyřicetileté Janě Kučerové, která před třemi lety nechala svou bezmocnou spolubydlící umřít hlady. V jejím bytě dál žila.
09.02.2012 13:30 |

podobné články

Nechala ji umřít hlady: Půjde sedět na 2 roky!

 
Bezdomovkyně Jana Kučerová (49) utýrala na půdě hlady ženu, u které přebývala. Rozsudek nad otřesným případem včera vynesl ostravský soud. Verdikt? Dva roky bude mít bezdomovkyně o ubytování a stravu postaráno!
10.02.2012 12:05 |

podobné články

Miss Langmannová omdlévala hlady! Nejedla kvůli sexy overalu

 
Chtěla být sexy a málem to s ní seklo. Česká Miss 2006 Renata Langmannová (25) kvůli velmi odvážnému overalu, který kopíroval její dokonalou postavu, celý den nejedla a večer doslova padala hlady.
10.02.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (283 článků)

Rodiče umořili syna (†11) hlady. Ze zoufalství jedl vlastní exkrementy

 
Policie zatkla manželský pár, který týral chlapce tak dlouho, až dítě umřelo hlady. Prý ho chtěli potrestat za to, že matku praštil do břicha a ona potratila trojčata.
04.04.2012 14:50 |

podobné články

Vládní poslanci: Socialisté se blíží komunistům. Hlady tu nikdo neumírá

 
S naprostým klidem a bez emocí berou pravicoví politici kritiku jejich vlády, která v pátek žádala Poslaneckou sněmovnu o důvěru. Tu nakonec počtem 105 hlasů získala, od řečnického pultíku ale zaznívaly od zástupců sněmovní levice zajímavé věci. Například že v Česku se umírá hlady. Podle šéfky sněmovny Miroslavy Němcové si sociální demokraté v pátek testovali, jak moc se mohou přiblížit ke komunistům.
28.04.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1376 článků)

Muž málem utýral dva psy hlady. Teď je žádá od města a útulku zpět!

 
Úředníci z libereckého magistrátu dnes předvolali k jednání Miloslava Mráze z Osečné. Chovatel křížence rhodeského ridžbeka téměř utýral hlady. Zvíře žilo ještě s dalším psem v nesnesitelných podmínkách. Na pokraji smrti je stihly úřady chovateli odebrat. Ten dnes přišel úředníky požádat, aby mu zvíře vrátili.
11.03.2013 22:35 |

podobné články