Článek

Chcete zbohatnout? Nakladatelství GRADA vydalo návod

 
Publikací se zaručenými návody na zbohatnutí je dnes mnoho, ale ty, v nichž se popisují metody bohatých, které jsou pouze tušené a se kterými se rozhodně nikdo nechlubí, jsou raritou. Konečně kniha, která otevřeně říká, o čem ostatní mlčí. Je to i jeden z důvodů, proč si autor této kontroverzní knihy, žijící a podnikající ve středoevropském regionu, zvolil pseudonym.
27.02.2015 12:32 |

podobné články

Podobné články

Dětský klub GRADA: Charita má být samozřejmou součástí života

 
GRADA Dětský knižní klub podporuje Nadaci Zdeňky Žádníkové
14.05.2014 13:05 |

podobné články

Uráží mě, když slyším, že za totality bylo líp. Z Havla se stal monarcha, Klause znevažují pidipolitici, píše Milan Knížák

 
Vždycky šel a jde i nyní svou cestou, nenechá se ovlivnit dobovou módou a přízní či nepřízní dobových kritiků, prohlásil bývalý prezident Václav Klaus o výtvarníkovi, performerovi a hudebníkovi Milanu Knížákovi při křtu knihy Fenomén Knížák, kterou vydalo v těchto dnech nakladatelství Grada ve spolupráci s Institutem Václava Klause.
23.09.2015 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Václav Havel (4806 článků)

4 tipy, jak zbohatnout v roce 2015!

 
Máme návod, jak zbohatnout v roce 2015! Kupujte stírací losy a vyzkoušejte některý ze 4 ověřených tipů, který přinesl velkou výhru.
29.12.2014 00:05 |

podobné články

Francii ohromil obrázkový návod, jak poznat teroristu: Je to ten, co nejí bagetu a nesportuje

 
Francouzská vláda uveřejnila obrázkový návod, jak lze snadno poznat teroristu. Na sociálních sítích ve Francii je tento návod hojně sdílen, ale lidé si z něj dělají spíše legraci. Proč? Teroristu totiž podle francouzského kabinetu poznáte tak, že nejí bagetu, přestal sportovat a chodit do práce. Na návod upozornila BBC a v České republice ho uveřejnil server iHNed.cz.
01.02.2015 17:32 |

podobné články

Francii ohromil obrázkový návod, jak poznat teroristu: Je to ten, co nejí bagetu a nesportuje

 
Francouzská vláda uveřejnila obrázkový návod, jak lze snadno poznat teroristu. Na sociálních sítích ve Francii je tento návod hojně sdílen, ale lidé si z něj dělají spíše legraci. Proč? Teroristu totiž podle francouzského kabinetu poznáte tak, že nejí bagetu, přestal sportovat a chodit do práce. Na návod upozornila BBC a v České republice ho uveřejnil server iHNed.cz.
02.02.2015 10:06 |

podobné články

Kvůli chybnému překladu doporučuje kniha koupel v žíravině

 
Kniha Dárky z přírody kvůli chybnému překladu doporučuje jako přísadu do koupele žíravinu. Nakladatelství Grada už ji z obchodů stáhlo, na trhu je ale od února a podle odborníků mohou být mezi lidmi stovky výtisků, uvedla Česká televize.
20.06.2014 20:35 |

podobné články

Perlička z překladů: Z němčiny přeložená kniha doporučuje koupel v žíravině

 
Kniha "Dárky z přírody" kvůli chybnému překladu doporučuje jako přísadu do koupele žíravinu. Nakladatelství Grada už ji z obchodů stáhlo, na trhu je publikace už od února a podle odborníků může být mezi lidmi stovky výtisků.
20.06.2014 21:30 |

podobné články

Vycházejí knižně Legendy československé populární hudby

 
Známé i polozapomenuté zpěváky z éry Československa připomene nová kniha publicisty a fotografa Roberta Rohála Legendy československé populární hudby, kterou koncem listopadu vydává nakladatelství Grada Publishing.
27.11.2014 12:12 |

podobné články

Kniha připomene slovenské herce, kteří zanechali stopu v českém filmu

 
Jednou z novinek, kterou v rámci předvánoční nabídky vydává pražské nakladatelství Grada Publising, je publikace Hvězdy odvedle a jejich stopy v českém filmu. Autorem knížky je publicista a fotograf Robert Rohál, který má na svém kontě řadu knížek v podobnou tematikou.
01.12.2014 08:57 |

podobné články

Spisovatelce Veronice Válkové vychází nová knížka Trojská válka

 
Trojská válka s podtitulem Poseidónův hněv je další knížkou z pera známé autorky Veroniky Válkové. Publikaci, která pokračuje v sérii Kouzelný atlas putování časem a která je určena dětským čtenářům od 9 let, vydává nakladatelství Grada Publishing.
03.12.2014 09:41 |

podobné články

Den po dni sametovým rokem 1989

 
Rozhlasový projekt Znovu 89, který od ledna i na webové stránce se stejným názvem nabízí informace z přelomového roku, se díky Dušanu Radanovičovi dočkal knižní podoby. S názvem Znovu 89 – Týden po týdnu, den po dni připravila nakladatelství Grada a Radioservis (128 stran, 299 Kč) publikaci připomínající velký společenský obraz.
05.12.2014 11:41 |

podobné články

Křičí Sláva Ukrajině, ale daně tam nikdo neplatí. Peníze ulejvají do zahraničí, lidé utíkají. Chmurné dva roky od Majdanu bilancuje zkušený znalec Syruček

 
Bez spolupráce s Ruskem Ukrajina nepřežije. Peníze tam propadají černou dírou. To říká spisovatel Milan Syruček, jemuž nyní v nakladatelství Grada vyšla kniha Rusko-ukrajinské vztahy: Mýty a skutečnost. Dva roky po Majdanu v Kyjevě odkrývá i různé ekonomické vztahy těchto dvou zemí.
18.12.2015 07:55 |

podobné články

Recenze: Procházkou za neznámem se můžete vydat i po Praze, láká nový „průvodce“

 
Praha je jedno z nejkrásnějších měst Evropy, to nemůže popřít ani zarytý Brňák. Snoubí se zde architektura mnoha staletí, která tvoří až podivně harmonický celek. I pro rodilého Pražáka ovšem skrývá toto velkoměsto nespočítaně tajemných a neznámých zákoutí. Právě ta odhaluje kniha Praha Neznámá z nakladatelství Grada.
06.07.2016 18:00 |

podobné články

Lidé věří televizi a rozhlasu nejméně ze všech médií

 
Průzkum agentury STEM/MARK pro nakladatelství GRADA ukázal, že lidé při hledání informací nejvíce věří knihám a nejméně televizi a rozhlasu. Informuje o tom ČTK.
08.10.2017 07:05 |

podobné články

Úhel pohledu Ondřeje Höppnera: Když zbohatnout, tak na Kubě

 
Není už dnes mnoho zemí, kde se dá snadno přijít k penězům. Poslední události na Kubě napovídají, že by to mohl být právě Ostrov svobody, kde bude záhy možné snadno a rychle zbohatnout.
21.04.2011 01:25 |

podobné články

Babiš v šoku: Češi jsou ochotni zbohatnout bez ohledu na životy jiných

 
ROZHOVOR Češi jsou ochotni zbohatnout bez ohledu na zdraví a život jiných. To je podle zakladatele hnutí ANO 2011 Andreje Babiše to nejšílenější na celé metylalkoholové kauze, která nyní straší Česko. Hrozivým zjištěním je také míra úniků na spotřební dani z alkoholu.
13.09.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků)

10 rad, jak můžete zbohatnout

 
Chcete být bohatí? A kdo by nechtěl! Zaručených rad už tady byly stovky, jenže žádný univerzální návod, jak se stát boháčem, neexistuje. Chce to pořádný díl štěstí, trochu odvahy, rozumu a ostré lokty. Pokud vám tohle všechno něco říká, pak máte nakročeno k lepší budoucnosti...
01.08.2011 17:05 |

podobné články

Kauza vydání Hitlerových Projevů: Obviněné nakladatelství podalo proti verdiktu stížnost

 
Nakladatelství Guidemedia, které je spolu se svými dvěma šéfy a publicistou Lukášem Beerem stíháno za vydání jeho knihy "Adolf Hitler: Projevy", si proti obvinění podalo stížnost. Státní zástupce Jan Petrásek, jenž se případem zabývá, o ní rozhodne patrně v příštím týdnu. Vydavatelé, autor knihy i nakladatelství jsou stíháni za popírání, schvalování a ospravedlňování genocidy. 
07.10.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (649 článků) , Jan Petrásek (10 článků)

Nakladatelství Maťa oslaví dvacet let koncertem, zahrají i autoři

 
Dvacet let své existence oslaví v neděli 27. října nakladatelství Maťa šestnáctým ročníkem festivalu Rockový tulipán, který se uskuteční v pražském Lucerna Music Baru. Program odpovídá zaměření nakladatelství na podzemní kulturu, vydává knihy Jan Pelce.
26.10.2013 10:00 |

podobné články