Článek

Chce nastříkat do jezírka lásky! Netuším, kde to je

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
14.10.2016 13:15 |

podobné články

Podobné články

Česká modelka s roztomilým "prasečím" obličejem znovu udeřila! Do prsou si nechala nastříkat vlastní tuk!

 
Patří mezi české modelky, které se dokázaly proslavit v zahraničí. Lovci talentů o Markétě Galuszkové říkají, že dívka s tak roztomilým "prasečím" obličejem se rodí jednou za sto let. A Markéta ví, jak se prosadit. Nyní je po operaci prsou. Do ňader si nechala nastříkat vlastní tuk.
24.10.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Galuszková (7 článků)

Ženich skočil do jezera pro dítě!

 
Měla to být romantická svatba jezírka. Pár minut poté, co si novomanželé Brittany Clayton Cookovi z kanadského Cambridge řekli své ano, došlo na focení. Jenže sotva fotograf stihl udělat prvních pár snímků, ženich beze slova utekl a ve slavnostním obleku se vrhl do jezírka! Co zpočátku vypadalo jako šílenství, se nakonec ukázalo jako hrdinský čin.
27.09.2017 12:05 |

podobné články

Čáslavská po 9. chemoterapii: Kolik jich mám před sebou, netuším...

 
Má za sebou už devět chemoterapií a s rakovinou slinivky se statečně pere dál. „Kolik těch chemoterapií mám ještě před sebou, netuším,“ řekla Blesku včera Věra Čáslavská (73).
11.01.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Věra Čáslavská (214 článků)

Nic než pravda – Kolik podob může mít láska?

 
První květnový díl soutěže Nic než pravda je velice přiléhavě ve znamení těch nejrůznějších podob lásky – lásky manželské, lásky rodičovské, lásky první, lásky nenaplněné… Rozhodně ale nemůžeme citovat klasika, ve studiu totiž nepůjde vždy jen o „lásky čas“.
04.05.2009 13:25 |

podobné články

11 nejhezčích květnových výroků o lásce

 
A je tu květen – měsíc, který je především o lásce. Zvláště dnes, na prvního máje, chodí zamilované dvojice pod rozkvetlý strom, aby se zde políbili. Možná i vy prožíváte velkou lásku a na první květnový den tak chystáte něco více, nežli jen romantickou procházku. Proč tedy své lásce neudělat radost a nenapsat jí milou smsku nebo vzkaz na ledničku? Pokud nemáte inspiraci, čtěte dál. Našli jsme pro vás 11 výroků o lásce, kterými se můžete inspirovat! Výroky o lásce, aneb udělejte své polovičce radost! Miluju tě a nemusí být Prvního máje, abychom se spolu vydali do ráje, pro mě je to totiž každá vteřina, která s tebou končí a další začíná. Láskou k tobě planu, snad jednou se stanu tím, co po tvém boku nejkrásnější den roku – První máj – bude stát a tvou něhou se hřát. Krásný První máj od někoho, kdo tě miluje. Je první máj, ten lásky čas, slyším teď svého srdce hlas a píši přání své princezně, ať se má dneska líbezně. Byl pozdní večer – první máj, večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech, kvetoucí strom lhal lásky žel, svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech. Jezero hladké v křovích stinných, zvučelo temně tajný bol, břeh objímal kol a kol, a slunce jasná světů jiných bloudila blankytnými pásky planoucí tam, co slzy lásky. Jsem moc ráda, že tě mám, přání z lásky posílám, užívej si První máj, ať svět je pro tebe ráj. První máj se dneska slaví, tak ať tě to se mnou baví, já si neumím představit hezčí den, být s tebou je prostě sen. Ať na Prvního máje vaše láska zraje, nic ten plamen neuhasí, naopak, ať ho pěkné počasí pořádně rozdmýchá a koření přimíchá.... Čtěte více Příspěvek 11 nejhezčích květnových výroků o lásce pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

Chce naplnit jezírko lásky! Netuším, kde to je

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
14.10.2016 12:10 |

podobné články

Američanka utratí měsíčně 90 tisíc za přípravy tříleté dcery na Miss

 
Šestadvacetiletá Lauren Jacksonová už rok chodí se svou dcerou Savannu po soutěžích malé Miss. Tříletá dívka musí absolvovat procedury jako dospělé adeptky na titul královny krásy. Její matka každý měsíc nechává dceru také nastříkat umělým opálením. Dělá to prý proto, aby ostatní dívky nebyly ve výhodě. Další články k tématu: V Česku se volila mini Miss, podle psycholožky je to absurdní Matce, která píchala osmileté dceři botox, odebrala dítě sociálka Matka, která dávala dceři botox, se kaje: Nenávist všech si zasloužím Matka píchá osmileté dceři botoxové injekce, chce vyhrát soutěž krásy
08.06.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Jackson (2 články) , Lauren Jackson (2 články)

Vyhrajte jeden z balíčků s účinnými prostředky řady Diffusil a Biolit R-Allergy

 
Značka Biolit pro vás připravila soutěž o balíčky s účinnými prostředky řady Diffusil a Biolit R-Allergy proti roztočům. Diffusil repelent lze nastříkat jak na pokožku a vlasy, tak i na oděv a obuv.
10.06.2009 14:30 |

podobné články

Hanychová: Při focení reklamy proti klíšťatům jedno chytla!

 
Válení v trávě se nevyplatilo modelce Agátě Hanychové (25)! „Dělala jsem reklamu na jeden prostředek proti klíšťatům a z focení si taky jedno odnesla,“ smála se Agáta, která se tak soustředila na fotografa, že se sama zapomněla nastříkat.
12.05.2010 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2555 článků)

Oblečení ve spreji: Převratná novinka ve světě módy

 
Trendy kousky si budete moci nastříkat přímo na tělo! Záleží na momentálním rozpoložení či vkusu. Individualitě se meze nekladou. V Británii vědci vyvinuli speciální technologii, která umožňuje opravdu netypickou variantu oblékání.
07.10.2010 17:25 |

podobné články

To jsou věci: Energie ve spreji, stačí nastříkat na kůži a můžete pařit do rána!

 
Zapomeňte na kafe a kokain, americký biochemik Ben Yu vymyslel sprej, kterým postříkáte libovolné místo na vašem těle a okamžitě jste dobití energií.
24.08.2013 10:00 |

podobné články

Plzeňští policisté dopadli sprejerku, která poškodila dveře domu

 
Policisté z obvodního oddělení Plzeň – Střed se v současné době zabývají případem sprejerství, jehož pachatelku se policistům podařilo dopadnout. Tohoto jednání se měla dopustit 28letá žena, která měla dne 3. srpna 2014 v Plzni na plechové dveře od domu sprejem nastříkat nápis, čímž měla majiteli způsobit škodu v předběžně stanovené výši 1 000 korun.
06.08.2014 17:35 |

podobné články

Skandál na Mallorce: Dívka slavila 18, nechala 15 mužů, aby ji olizovali

 
Na internetu se objevilo video z divokého večírku, na kterém dívka slavila 18. narozeniny. Nechala se nastříkat šlehačkou, kterou z ní pak lízalo patnáct mladíků.
03.09.2014 16:10 |

podobné články

Miss Bumbum si nechala na prsa nastříkat Panenku Marii. Kdo uvidí tyhle fotky, propadne prý peklu!

 
Brazilka Indianara Carvalho (23) se stala slavnou jen kvůli svému zadku. Měla štěstí, že na světě žije dost chlápků, které fascinují dvě macaté polokoule. Nyní Miss Bumbum přichází s náboženským poselstvím. Je to velké a důležité poselství, proto navíc ukázala prsa.
07.04.2015 20:16 |

podobné články

Pouličním umělcem v Praze na vlastní kůži: Za hodinu výdělek 25 korun a posměšky

 
Praha je plná pouličních umělců a navíc jich neustále přibývá. Jen když projdete Staroměstské náměstí, narazíte hned na bublifukáře, živé sochy či hudebníky. Reportér pořadu Selfie z Prahy Matěj Smlsal si vyzkoušel, jaké to je vydělávat na ulici. Nechal se nastříkat namodro a stoupl si na Václavské náměstí.
25.11.2015 05:55 |

podobné články

Kněz stříká lidem do očí pesticidy. Léčí tak prý rakovinu i HIV

 
Jihoafrický kněz Lethebo Rabalago se prohlásil křesťanským prorokem provincie Limpopo. Má sugestivní schopnosti a dokáže svými věřícími skutečně slušně zamávat. Do očí si pak klidně nechají nastříkat insekticid Doom (v překladu název znamená záhuba, zatracení) k ničení hmyzu v domácnosti a věří, že je to zbaví rakoviny či viru HIV.
28.11.2016 19:00 |

podobné články

Zámků lásky na lávce do Nové Karoliny přibývá

 
Nový fenomén uzamykání zámků lásky, kterými zamilované páry stvrzují svou lásku, dorazil i do Ostravy. Ona a on napíší na zámek svá jména – nebo alespoň své iniciály – zámek zamknou na mostě a klíč hodí do vody. Tam je nenávratně ztracen a nikdo už nemůže dvě zamilované bytosti rozdělit. Místní páry ale přistoupily k nové tradici poněkud netradičně. Za místo zpečetění své lásky zvolili novou lávku vedoucí do nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina v centru Ostravy. Zámků lásky je tam už 360.
11.02.2014 09:05 |

podobné články

Golfista odpaloval z jezírka, pokousal ho krokodýl

 
Golf je považovaný za poklidný, relaxační sport, kde největší riziko představuje zásah zbloudilým míčkem. Pokud se ovšem v jezírku na jedenácté jamce nezabydlí krokodýl. Přesně to se totiž stalo na golfovém hřišti v australském turistickém středisku Port Douglas, kde sedmdesátiletý golfista úderem míčku krokodýla vyrušil – a skončil s prokousnutou nohou.
14.04.2015 18:45 |

podobné články

Ashley Olsen opustí módní průmysl?

 
Ashley Olsen (23) seznámila veřejnost se svým plánem. Chce vystoupit z módního průmyslu. Proč? Herečka se svým dvojčetem, sestrou Mary-Kate, vlastní značkovou kolekci pro ženy The Row. Důvodem je prý to, že se chce vrátit k herectví. „Ve světě módy si každý hledí jen sám sebe,“ říká Ashley. „Netuším, jestli budu navrhovat tuto kolekci donekonečna. Za pár let jsem si jistá, že budu chtít dělat něco jiného, tomu se nevyhnu. „Co když budu chtít být umělkyní nebo se vrátit k herecké profesi? Což nemám zatím ani v kartách, ale co když to budu chtít dělat?
03.11.2009 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Ashley Olsen (15 článků) , Kate Mara (70 článků) , Mary Mara (320 článků)